• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z okolí Jilemnice a Trutnova

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky,jestli tu je nějaká těhulka z tohodle okolí,tak šup sem............. :grinning:
23. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj, jsem tu :grinning:
23. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Ahoóójj,promiň že píšu až teď,ale chrápala jsem............ :grinning:
Tak koukám,že nás tu z tohodle okolí moc není :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
:grinning: jee ja byla do ted pryč, no zakladala jsem snažilky z okolí trutnova a tam se nas moc nesešlo :grinning:
23. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Tak co s tím uděláme?Holt,jen nás v tomdle kraji mááááááááálllooo :grinning:
Taky u Vás teď byla taková čína?Se divím že mi jde internet.
Je to teda mazec,to léto.
Dado Ty seš těhulka,nebo snažilka?
23. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
ted jsem ti odepsla na snažilkach, ale zustanem tady , tohle je pro nas ted aktualní tema :grinning:
26. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Ahoj,no je to pravda,že se pořád ňák míjíme.
Jojo, jsem z Vrchlabí,a nejúžasnějšího doktora mám v Jilemnici.
Dadu,jak to funguje u Vás v Sanusu?Koukala jsem na jejich stránky,a vypátrala jsem že maj UZ 4D.
Myslíš,že berou i jiný než svý pacošky?
A jak je v Trutnově?
28. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj jsem ze Svobody n/U :slight_smile: no za ten UZ se platí tak je asi jedno jestli si jejich, zkusím se tam zeptat, v patek tam jedem :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jé,to by jsi byla zlatíčko......... :wink:
28. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
jé to je maličkost, :dizzy_face:
28. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Ahojky,no Ty už vlastně jedeš na UZ?Musíš se pak hned pochlubit.Taky je u vás dnes konečně hezky?
29. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
no jo když daj fotku tak to dam hned do albíčka :dizzy_face: jo od rana sluníčko, jsem zvědava jak to dlouho vydrží :sweat_smile:
29. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj imi, tak UZ 4D ti udělaj ale je to na objednaní :wink:
31. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Ahoj Dadu,
gratulace k malýmu dadouškovi. :wink:
1. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojjky můžu se přidat?? :frowning2: Jsem z Vrchlabí :sweat_smile:
2. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj marusko, jasně že mužeš :wink: koukam že ty už to maš za par :sweat_smile: imiska je taky z Vrchlabí :dizzy_face:
2. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Děkuju,nj termín mam na zacatek rijna no.. :slight_smile: uz se tesim snad to bude vytouzena holčicka..zatim kazdy ríka ze ano..Naposled Vocasek tak snad se neplete :frowning2: jeste pockam do Hradce aby mi to potvrdily..Jelikoz sem si vybrala kocarek a libi se mi zeleny či cerveny,ale na zeleny se pry hodne chytaj musky tak bych asi nakonec ten cerveny no :pensive:
2. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
:slight_smile: ja ještě vubec nevím jakou barvu kočíku chci :grinning: no ale ja mam ještě čas :grinning:
3. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
jj to jeste mas.. :wink: to ja uz se tesim az si ho koupim..musim si to pomalu vse pripravit abych se pak nedivila..jinak dekuji za kontatk..uz se ji napsala tak uvidime.. :wink:
4. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
no včera jsme se na kočík byly podívat, a měla jsem nutkaní ho koupit už ted :grinning: :grinning: :grinning: jakou mate alfu? pta se muj dadouš :wink:
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mame 2..jednu 156 2.5 V6 a tu prodavame akorat je krize a auto se ne a ne prodat..pritom je tak krasne vymazlena..a prodavame ji proto,že si Karel koupil sice ojetou ale krasnou 156 GTA..takže asi tak :slight_smile: no to ja uz taky cekam od zacatku tehotenství az si ten kocarek budu moct koupit.a konecne se dockam.. :grinning: ale me to tehotenství vůůbec neutíka..hrůza.. :rolling_eyes:
4. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
jinak tu 156 na prodej mam v albu..< :slight_smile: se muze mrknout..ach ty alfisti :confused: hruza..ted v ty druhy mame zakazano i jist aby sme mu to tam neznicily :angry:
4. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
je pěkna, my mame 145 taky moc hezkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: dadouš se ještě pta jestli je manža na netu v nějakym foru?
4. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
chodí obcas do clubu alfa romeo 156..nebo tak neco.. :slight_smile: akorat me stve ze jak cekame druhy tak ta alfa neni zase rodinné vozidlo..tak budeme muset prikoupit..neco vetsiho.. :unamused:
4. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
:grinning: no a co mame říkat my? takvej prcek :grinning:
4. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
no pockej az budes vozit kocarek..hlavne si proto vyber takovej co je dobre skladnej..jako mam ja..vybranj..ten je dobre skladnej :wink: nj ale jako karel by se alfy nevzdal.. :astonished: jéé to by bylo kdybych mu neco takovyho navrhla :astonished: :astonished: by mi rekl ze sem se zblaznila..alfista se proste alfy nikdy nevzda mno :pensive: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
:grinning: to mi nemusíš říkat, mam doma to samy :grinning:
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
hruza vid?? :angry: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahojda :wink: koukala jsem že mate ve Vrchlabí, nějaky slavnosti, ale teda 150kaček za vstup, to je docela darda :confused:
7. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj promin byli jsme na dovce jo mely sme je no..mi mely volnasky ale nevyuzily no :unamused:
13. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
aha a kdepak jste byly? :wink: hele v utery jsme jeli do Zlína a měli jsme pujčenyho opla, a zrovna jsme potkaly tolik Alf a dadouš měl furt nutkaní je zdravit :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.