• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Prahy - termín leden 2009

(Zamčená)
20. října 2008 
autor
campi: taky jsem dlouho přemýšlela nad nadstandartem, ale třeba sestřenice si ho domluvila a nakonec ho neměla, protože byl obsazenej. Pak jsem si řekla, že stejně bych tam byla většinu dne sama (přítel by došel až po práci), a tak asi budu mít normální pokoj, aspon si budu mít s kým povídat :slight_smile:
12. zář 2008 v 08:39  • Odpověz
luca76: děkuji, hlavně, aby byla zdravá. Oba jsme si nejdřív přáli kluka, já pak přesedlala na holčičku, protože jsem beztak od začátku měla tušení, že to bude holka. To se potvrdilo a manžel už se taky těší na holčičku :wink: .... ale včera jsme se shodli, že je neuvěřitelné, že z nás bude máma a táta a za 3,5měsíce k nám přibude malý uzlíček :grinning: Myslím, že uvěříme až na porodním sále :grinning:
Jen to jméno pořád nemůžeme vybrat, kalendář jsme projeli nejmíň 3x a když už se na nějakém jméně shodneme, za týden se nám přestane líbit :sunglasses:
12. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
jindri: to je jasný, hlavně, aby bylo miminko zdravý. To jsem si taky vždycky říkala, ani jsem neměla preference, jestli chci holku nebo kluka, hlavně zdravý a spokojený mimčo:slight_smile: Stejně jako ty, i já jsem měla celou dobu pocit, že vím, co to bude, cítila jsem kluka a asi to fakt ten kluk bude :slight_smile: Někdy to asi ta mamka vycítí :slight_smile: S tím jménem my jsme na tom stejně, já už jsem jich navrhla několik, ale na každé přítel řekl: "Néé, toho jsem znal, ten byl blbej" ... takže my zamítl jména jako Filip, Dominik atd... na holčičku jsem měla pro jistotu připravenou Sáru, ale asi to jméno ted nevyužijem :slight_smile: Tak ti přeju, at brzo něco vyberete. Někdy se říká, že jméno zčistajasna člověka napadne na porodním sále, podíváš se na miminko a řekneš: Jo, už vím! :slight_smile:
12. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
Jak je to v porodnici? Tam se musi nahlasit mužský i ženský jméno před porodem nebo stačí, až se mimi narodí?
19. zář 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
Já myslím, že až se mimi narodí. Jedna kamarádka to dokonce nevěděla ani po porodu, tak jí doktor dal chvíli na rozmyšlenou :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz
ahojte holky...tak příští týden se jedu podívat s manželem do Neratovic na porodnici...ještě pořád tápám a přemýšlim... :confused:
27. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz
Mám takové informace, že není tvá povinnost napsat jména. I po porodu lze jméno změnit - než se zkrátka listiny odešlou na matriku :wink:

luca76: my to tak nakonec uděláme, budeme mít v záloze pár jmen a až toho našeho drobečka uvidíme, rozhodneme se. Manžel tomu sice nevěří, ale já si myslím, že to budeme vědět, které jméno na ní pasuje. Momentálně jsem se zamilovala do Marušky, manžel se na to moc netváří, ale začala jsem polehoučku potichoučku s fintou fň:sunglasses: a třeba za ty tři měsíce příjde na to, jak je jméno Maruška nádherné :grinning:

sluninka: tak nám pak napiš tvoje dojmy. My se ještě pojedeme podívat do Hořovic za Berounem, ale přeci jen bych byla moc ráda, kdyby vyšlo to Podolí :dizzy_face:
30. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
jindri: Marie, Maruška je moc hezký jméno. Tak se jmenuje moje babička. A koukám, že máš termín 2. ledna, tak to má i ta moje babička Marie narozeniny :slight_smile:
My kdybysme čekali holčičku, asi by to byla Sárinka, ale kdoví.... :wink: Ty budeš rodit taky v Podolí? Já taky :slight_smile:
2. říj 2008 v 15:36  • Odpověz
luca76: registraci mám v Podolí, ale bojím se, že tam bude narváno a když mě neodešlou pryč, budou mi chtít porod uspěchat, různými oxytociny, rupnutím blan, atd. ... hodně teď přemýšlím na Hořovicemi, slyšela jsem na ně samou chválu a nemuselo by tam být tak natřískáno.
20. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.