• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Trutnova a okolí

(Zamčená)
18. února 2011 
Ahojte holky,

pred nedavnom som sa pristahovala do Trutnova za manzelom. Kedze som tehotna, uz si nehladam pracu a moje momentalne hobby je hlavne telka :slight_smile:, lebo tu nikoho nepoznam.
A preto hladam niekoho z Trutnova a okolia, s kym by som mohla chodit na kavicku, na prechadzky, pokecat o deckych vecickach a neskor mozno aj kocikovat.

Tesim sa na kazdeho kto sa mi ozve!
25. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj Ivanno, sice ne těhulka, ale z Trutnova. Tak kdybys měla chuť třeba zajít na kávu s jednou maminou, tak jsem pro!
31. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky taky nejsem těhule ale snažíme se a snad se to povede :grinning: Nejsem přímo z Tu ale mam to 20min. busem :wink:
1. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
ahojky,taky nejsem těhule,ale už mám roční slečnu tak kdyžtak kdybys chtěla můžem někam zajít :wink:
1. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
A Ivannna nikde... :frowning2:
2. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj Ivanna,jsem z Trutnova a momentalne jsem tehotna,tak kdyby jsi chtela pokecat tak budu rada,a na prochajdu zajdu rada,nebot je to ma nejoblibenejsi cinnost s pesanem: :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahojte holky,

no musim sa priznat dlhsie som tu nebola. Ale strasne ste ma potesili ze ste sa ozvali, lebo som si myslela ze nikto neodpise.
Ja velmi rada spoznam novych ludi a skocim na kavicku alebo prechadzku (pohybu teraz vela nemam lebo sa mi samej nechce a bojim sa ze budem o chvilu ako velryba :slight_smile: ).

Cernice a Kamcatko vy kedze ste maminky este malych deticiek, tak predpokladam ze ste tiez doma a este nepracujete. Tak by sme mohli niekedy zorganizovat nejake stretnutie. Od skusenych mamiciek dostat nejake typy je vzdy dobre. Len neviem ci zrovna na kavu, lebo som tu zatial nenaska ziadnu kaviaren kde sa nefajci a to by miminkam dobre neurobilo. Ale mozno o niecom viete vy.

Bugi ty neviem ako pracujes a mas cas, ale urcite by som sa rada stretla aj s nastavajucou maminkou a pokecala, kedze sme asi tak mesiac od seba co sa tyka tehotenstva. Ja prave vyberam kocik a pomali sa chystam kupovat vybavicku, tak by ma aj zaujimalo ci mas podobne starosti.

Dadous drzim palceky aby sa to co najskor podarilo a ked budes mat cestu okolo, tak daj urcite vediet. A ja mam pripadne aj auto, tak keby si sa nudila tak by som ta mohla prist pozriet.

To je uplne super, strasne ste ma naozaj potesili. Akurat na internet mam zatial pristup iba ked sa manzel vrati vecer z prace, takze sa nehnevajte ak mi bude trochu tvrat pokial odpisem.

Dufam ze mi zasa odpisete a tesim sa na vas.

Zatial papa
16. únor 2009 v 01:53  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:05 • radus.b.
@bugi
Ahojky,tez jsem tehulka z trutnova a hledam kamaradku na pokec nebo na prochazky s pejskem. :slight_smile:
13. led 2011 v 18:56  • Odpověz

@ivannna

ahojky jsem tez tehulka z trutnova a take hledam nekoho na kavu a na pokec ohledne mimi.tak pokud budes mit zajem napis
14. led 2011 ve 13:24  • Odpověz
@sjusi
Ahoj uz nejsem tehulka,ale mamina :slight_smile: ale i tak si s nekym rada pokecam :grinning:
14. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
je to strasny jak ten cas leti,nasi princezne je uz 18mesicu :astonished:
14. led 2011 ve 14:23  • Odpověz
aha tak to jsem trochu zaspala,nevsimla jsem si presne udaju o tobe i presto gratuluji k miminku me to ceka na zacatku kvetna.
14. led 2011 v 15:09  • Odpověz
To nevadi,i tak si muzeme napsat nebo popovidat o mimiskovi,a uz vite co to bude? :slight_smile:
20. led 2011 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky z Trutnova,jsem taky z Trutnova,jsem maminka 3/4 ročního chlapečka a hledáme nějaké parťáky na procházky,na výlety,až bude tepleji tak na písek a pak třeba i na koupaliště a já někoho,kdo bxy semnou třeba začal chodit cvičit,abych zhubla...
18. únor 2011 v 19:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.