• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z umeleoplodneni.estranky

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj, protože je hodně těhulek a maminek na snažilkách, zkouším novou cestu, jak tuto snažilkovskou stránku zas vrátit našim starých milým snažilkám, které už tam nechodí, i když nakukují. Je to holky jen pokus, tak jestli máte zájem a chuť to zkusit touto cestou, budu ráda, týká se to hlavně snažilek, které bych ráda zase viděla :wink: a těhulky pokud je to možné můžou psát těhuproblémy sem, pokud se to neuchytí tak to bude jako doposud, je to opravdu jen pokus. Mám vás ráda :slight_smile: Monča
20. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj moonco, teď nevím, kam přesně mám psát. Stále patřím mezi snažilky, ale ne těhulky. Což doufám jednou budu. ALe jak píšeš, mluvím myslím nejen za sebe, snažilky nakukujem, občas něco písnem, ale na stránkách se řeší samé těhulení což my snažilky zatím neznáme. Ráda bych si popovídala, ale jaksi není moc o čem, protože těhotná nejsem. :frowning2:
20. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,Mončo prima nápad :wink: moc bych snažilkám přála aby stránka zůstala jejich :slight_smile: papa :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky Mončo, to je super nápad, z toho důvodu-kvůli snažilkám-jsem přestala např. já chodit, párkrát se mi stalo že moje nadšení a snaha se podělit se nesetkala zrovna z pochopení, což na jednu stranu chápu ale na druhou né,protože někdo tohle mohl a jiný né ....každopádně moc doufám že nakonec snažilkovské stránky zůstanou prázdné a tyhle budou nacpané ...všem moc přeji vysněné miminko :dizzy_face:
20. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahoj Mončo ted jsem přemýšlela kam chodit a pravda je ta lepší bude chodit sem mezi maminky a těhulky a snažilkám nechat stránku jenom pro ně. A doufám že snažilky budou za chvilku mezi náma a stránka pro snažilky bude prázdná :wink:
20. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky jdu spinkat :wink:
20. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
No, nevím. komu , že jste ty stránky nechali? Mně? Bellce? Věrušce? tak teď mám opravdu pocit zoufalství. díky
20. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Holky myslím, že to není správné, to si žádná z nás ani snažilek nezaslouží :cry:
20. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
holky díky za názory, vypadá to spíše na převahu zůstat na starých stránkách, tak zapoměňte na dnešní nápad a vracíme se na snažilky.
20. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.