• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Větrníku Brno :o)

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Čau babizny, já dnes lítám jak hadr na holi... :slight_smile: pro platební karty, pak Ikea, Chicco, Gloubus, oprava počítače a teď jdu cvičit. Taky jsem si musela schrupnout, únava mě dohnala. Ale koupila jsem vaničku a molitan do ní, hřebínek, lahvičku AVENT, podložku na přebalovák a osušku s kapucí :slight_smile:

Tak ta kamoška včera rodila císařem, ve tři ráno ju vzbudilo mokro v posteli, myslela, že voda a ona krev - odlupovala se placenta, tak do Bohunic a o půl paté byla malá na světě. Sice to proběhlo pod narkózou, ale jsou obě ok. :dizzy_face:

Nic letím, pak mrknu...
10. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
Jo Marky taky bych věřila odborníkům jak to vidí...
10. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
marketka, neboj, ono to nejak dopadne a zbytecne se stresujes dopredu,...
10. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
No tak jsme si s Marceloku zase zacvičily, já jsem si koupila ty mega vložky atd. no a teď jsem se doma pěkně nacpala a je mě blbě :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
hih Ivi:slight_smile: minulej týden jak sem byla v tý olympii mi kámoška večer před tím řekla, že zítra by se jí narodila malá podle mého termínu a to mě tak navnadilo, že sem se těma vložkama vycpala i do tý olympie:slight_smile:)))))) komedie...jak tučňák:slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Jako kdyby ti prdla voda jo?? Nebo proč? :grinning: Já když vezmu ty vložky, abych se vycpala kde všude,tak už do té kabele stejně nic nedám :grinning:
10. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
jasný kvůli vodě...si vem že stojíš uprostřed olympie a najednou chrst :grinning:
10. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
To mě vůbec nenapadlo vycpávat se preventivně vložkama :sunglasses: Každýmu ta voda nepraskne, mě třeba ani jednou nepraskla. Je vidět, že každá řešíme něco jiného :sunglasses: :sunglasses: Ale to je asi normální :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
Jo a tý vody asi nebude plnej kýbl, co? To bude trochu, ne??
11. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
ahojky, tak ja si ani nevsimla, ze mi odesla voda :grinning: PA se me porad ptala, kdy mi odesla a ja ze nevim, ze asi neodesla a tak se ji snazila porad rupnout a nic, prej uz mi musela odejit, tak jsem byla asi zrovna na WC :grinning:
11. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Já mám totiž pocit, že to taky není jako chrst a kýbl vody...tady to holky na koníkovi popisovali tak že měli nacucanou intimku a když si dali novou, taky byla za chvilinku nacucaná zas...

Ve 12 mě dovezou sítě do oken a pak jdu se švicou na kožní. A do té doby nevím co dělat, asi by se hodilo poklidit trošku a žehlit :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
no nevim,ale kamosce docela hrstla ta voda teda :grinning: , jako byla louzicka na zemi, nastesti byla doma
11. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Na druhou stranu i Blanka má v knížce, že má mít manžel v autě ručník nebo něco, aby to pod nás při převozu do porodnice dal...tak kdo ví, kolik toho je :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Asi je to opět individuální...buť chrstne nebo odtíká :wink: no co Marťo by si lidi mysleli, že jsi se počůrala :grinning:
11. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
jo ta moje kámoška taky právě řikala že najednou celý nohy mokrý a kaluž...a už pak to pomalu teklo pořád... tak jedna vložka nic neváží a než někde lítat mokrá tak proč ne:slight_smile:)) kdo ví jak co bude..
11. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
To je Marti pravda....

Holky tak mě montuje ty sítě do oken a jednu zapomněl udělat :rolling_eyes: ach jo, to by se fakt jeden zbláznil.. Doufám, že nevypadne z okna to by mě kleplo
11. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,
byla jsem dnes u doktorky a mám velkou radost. Malá se mi otočila hlavičkou dolů!!!!!!! Je to obrovská úleva.
Jo a budeme mít Sofinku. Už nic nevymýšlím :slight_smile:
Ivi, ty máš na ty řemeslníky teda "štěstí". To bud´ ráda, že "jen" zapomněl jednu udělat. Mohlo být i hůř :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
A ptala jsem se , jak je velká. Tak zhruba 2 800, 2 900g. Tak snad je to v pohodě. Ale asi jo, to by mi řekla..
11. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Marky to je supr :slight_smile: to je legrační jak všechny stresujeme a ono to je nakonec vždycky v pohodě co? :slight_smile: tady máš tabulku na ty velikosti http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-v-tehotenstvi-tyden-po-tydnu/ takže maličká je v pohodě..určo nestrádá:slight_smile:)
Já už sem se naučila píchat ty injekce...už po třetí nemám modřinu a vpich jak feťačka:slight_smile:)) narozdíl od těch prvních. ještě ze mě bude profík:slight_smile:
Holky ..ted jsem četla někde že nejpřesnější termín porodu je podle uz ve 12-13 týdnu ...tak to mám zítra:slight_smile:)
11. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
No Marky tak super, je to malá šikulka už v bříšku :dizzy_face: chtěla ti asi ukáza, že to bude vše podle ní, ne podle toho jak si kdo vzpomene :wink: :grinning:

No tak Marťo to jsem zvědavá...nějaké nové pocity?? Hlenová zátka nebo tak?? Jo když jsem šla na IVF, tak jsem byla v bodání už taky profík, jak feťoš každej den jednu namíchanou a jednu si pěkně namíchat :slight_smile: někdo si to nechává píchat od chlapa,a le já při představě, že dám manželovi injekci ať mě sní píchne do břicha.... :sweat_smile: :sweat_smile:

A kde je Věrka?? Nerodíte Věry?? :confused:
11. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jééé Vendulko fotka supeer, je to takhle příjemnější :wink: :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
ivanau, dekuji :slight_smile:
tineta, no je to docela mozny, bo podle ms a utz u moji gyndr to bylo na 19.3. a ve 12tt mi rekli, ze az 25.3. mala se narodila 14.3. :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
Ivi ne zatím nic.malá se semtam zavrtí a jak zatlačí tak mám pocit že vypadne:slight_smile:) nevím jak to popsat:slight_smile:)) ale jinak nic..nějaký asi ty posly a tot vše! a tak zejtra ještě musím na jeden úřad tak to snad stihnu:slight_smile:)) Dnes mi dorazila první mateřská...příjemné :sunglasses:

Vendulko, tak to je super přesný :grinning: :grinning: takže přestanu počítat a vymejšlet blbosti a nechám se překvapit:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 23:49  • Odpověz
Marti, díky za tabulku velikostí :slight_smile: Líbí se mi,jak na plno otázek máte hned odkaz na nějaké stránky. Asi víc času trávíte na netu, což já moc nestíhám :slight_smile:
Dnes jsem měla řemeslníka, ale jen revize plynového kotle, takže v klidu. Nic nezkazil :grinning: :grinning:
Marti,s termínem porodu se nestresuj. Ono to nějak dopadne :wink: :slight_smile: Akorát jak chodíš na kontroly na Obilňák, tak když tě vyšetří, můžeš se zeptat ,jak to vypadá. Někdy aspoň řeknou, že se to chystá nebo tak něco. Já jsem dvakrát přenášela, podruhé mě museli porod vyvolat, jinak by snad sám ani nepřišel :grinning: :grinning: Ale tašku do porodnice i věci pro mimčo máš nachystané, ne?? Tak ted´ si už jen zpříjemnit čekání něčím milým. :grinning: Třeba kino. Slyšela jsem, že někdo jel z komedie rovnou rodit :sunglasses: Je pravda, že když se od srdce zasměju, tak mě skáče břicho až hrůza :grinning:
12. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Marky, to je super, mala Sofinka nas vsetkych potesila :dizzy_face:, urcite sa jej paci nove meno :slight_smile:
Holky, ja mam termin vzdy rovnaky 16.6., ale posledne dni stale vecer mam pocit, ze by bolo dobre mat nachystanu tasku, citim take zvlastne pohyby...niekedy ma to aj vystrasi...
S tou plodovkou je to asi hodne individualne, jedna kamoska o tom ani nevedela, druha nechala poriadnu mlaku v sanite, napriek vlozkam...sofer, ze na nu zazeral :rolling_eyes: ktovie, co nas caka...
Dnes mam tiez vybavovacky na uradoch :frowning2: , nie je to nic pre mna, ale posnazim sa
Ozaj Marti, ak by to uz prislo, drzime palce :wink:
12. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Este mi napadlo, nechcete niektora zajst zrelaxovat do solnej jaskyne? Tehulky maju volny vstup :slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Marci fakt?? A kde to je, tam jsem nikdy nebyla a docela by mě to zajímalo... Máme dnes tu předporodní přípravu, tak jsem zvědavá jak se tam bude fuňet :grinning:
Jo Marky Sofinka je super :dizzy_face:

Připomínám PÁTEK 10.00 VAŇKOVKA, ZMRZLINÁRNA GELATI :grinning:

Snědla jsem pstruha, dnes musím zdravě, včera jsem malé poslala KFC a oplatky atp :confounded: , tak aby na mě pak nezůstaly kýble tuku :sweat_smile: :grinning: a jdu se natáhnout chvilku...
12. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
No tak spaní asi nebude, když jsem si lehla bylo mě blbě od žaludku, tak jsem zase vstala... :sweat_smile: :slight_smile: Já mám tremín porodu 2.7.podle MS a 3.7 podle ultrazvuku..takže žádný rozdíl..no jsem taky zvědavá, nerada byb přenášela, hlavně, aby malá moc nevyrostla a dokázala jsem ji porodit.

Taky bych měla po úřadech - pas a řidičák, mě se tak nechce, ale lepší teď než pak chápu :grinning: a po doktorech - oční a ten zubeř :sweat_smile: :rolling_eyes: , ale zubařce jsem včera volala a nikdo to nebral :wink:
12. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Mě by ty jeskyně taky zajímaly. Aby nás tam nepřišel celý Větrník :grinning: To by pak vstup volný těhulkám zrušily :grinning:

S pátkem počítám a těším se. Tak doufám, že se potkáme v hojném počtu a zhřešíme s nějakým pohárkem nebo tak.

Ivi, to znám s tím jídlem. Já se odbývám, ale občas malé musím poslat něco zdravého, aby neřekla :wink: :slight_smile: V pondělí jsem měla taky rybu ve Vaňkovce a byla výborná. Akorát jsem opět nezvládla sníst všechno :frowning2: Nějak už nemám místo v břiše.

Jo a taky jsem si zdřímla a musím říct, je to fajn :grinning: :zipper_mouth:
12. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
Tak na mě byla kontrola dobrý ne?? 21.5 jdu na meteřskou
12. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.