• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Větrníku Brno :o)

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
Tak jsem objednaná k zubaři, jedna hrůza z krku, ale ještě tam jít :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
To je hrozný s těma kontrolama, na těhulky by neměli vůbec chodit :unamused:
Neboj, zubaře zvládneš. oproti porodu to bude brnkačka :grinning:
12. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Marky už asi měsíc mi říkají že se to chystá:slight_smile: dokonce mě kvůli tomu předala do porodnice o 2 týdny dřív:slight_smile:) minule jsem se ptala jak to vypadá a odpověď byla že tak jak minulej týden:slight_smile:))) komedie:slight_smile:
Já zpříjemňuju:slight_smile: dokonce si to teď i užívám to těhotenství..už mi asi 10 dní nebylo blbě! jupííí! :slight_smile: mám hromadu energie a i s tím břiškem pořád někde spouzím:slight_smile: př. dnes oběd na přehradě...:slight_smile:
Já se nějak nestresuju...akorát a teď to bude znít asi blbě:slight_smile: moje maminka je 31. května a tak doufám že se malá narodí aspoň o týden před tím aby to holky nemusely na věky slavit spolu:slight_smile:)))) aby bylo co nejvíc mejdanů:slight_smile:)

solná jeskyně supr!! doporučuju!!
pohárek v pátek si pěkně užijte..mnam:slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
ježiš kde se tam napleskalo tolik smajliku...to je jak žlutý minový pole!!
12. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
Marti, to je škoda, že taky v pátek nepřijdeš. Máš asi kontrolu na Obilňáku, že?? Tak máme to na příští týden domluvit na jindy než pátek?? Já teda doufám, že se zas příští týden uvidíme s holkama.
12. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky, jen za dnesek zdravim, byly jsme ve cviceni ve vetrniku, pak ve meste, pak jsem sla k mudr., pak s manzelem na jidlo a domu a tam sjem padla a az ted jsem se nejak zvravorala a jdu koukat na preslapy :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
uzijte si ten patek :wink:
12. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Marky jj obilnák v pátek. většinou se s tama nedostanu před 12. Příští týden doufám už budu doma s prckem:slight_smile: uvidíme.. já se pak přidám s kočárkem až to půjde. Jelikož máte všechny ještě měsíc nejmíň tak vás ještě nejspíš zastihnu s bříškama. Teda ikdyž když nad tím přemejšlím kdyby malá rozhodla vydržet až do konce 42tt a ještě sem těch 12 dní přenášela tak budu rodit až v půlce června:slight_smile:)) hih...seš hodná. díky:slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
tineta, tak to mas pekne naplanovane :grinning: , ted co na to mala :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
ja rodila ve 38+5tt
13. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Holky, tak som sa vcera dobre vykoncila... na uradoch chaos s mojimi rodnymi cislami :unamused:, ked som prechadzala cez Slovanak zavidela som mamickam s kocikmi, ze len tak v klude so zmrzkou v ruke spaciruju...hovorim si, uz aby sme aj my zacali prevetravat Concordy :grinning: :grinning: ... dala som si dobry obedik na vylepsenie nalady, no ledva som vstala :rolling_eyes: ... a zlaty kliniec programu bol v lekarni - napadlo mi, ze nemam slapky do porodnice, tak som si vypocula pribeh magistry, ktora rodila pred 40rokmi a tiez si kupovala slapky, ked uz bola na rozpadnutie.. uistila som ju, ze mam termin az za mesiac, tak hovori - pekne velke brisko, to urcite budu dvojcata :confused:...potom mi volal muz, ze musime na stavbu, odtial sme sli nakupit ...hroza, bola som uplne hotova :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...spala som jak zbita

Som rada, ze chcete do jaskyne, uz som tam volala, ocakavaju nas, zajtra podrobnosti. Tesim sa, zatial :wink:
13. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky,
vsechny Vas pozdravuje Martina (Tineta). Potkala jsem ji dneska na Obilnaku, miminko se rozhodlo, ze uz je cas podivat se svet :slight_smile:
Doufam, ze ji vsechno dobre dopadne!
Mejte se krasne
Eva Gelnarova
PS: Uzijte si zitrejsi sraz, zatim jeste nemam materskou, takze se k Vam pridam az priste.
13. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jéééé no ty blááááho Martina rodí!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem jí to napočítaly dobře, že na sraz zítra nepůjde skrz porod :wink: :wink: Tak ať to má rychle hotový a malou už chová v náruči :slight_smile: doufám, že se brzo ozve :dizzy_face: a bude mít jen únosné zážitky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Jinak jsem byla dopo s kamoškou na kafu, pak jsem schrupla, únava jako blázen a byla jsem se mrknout v práci za ženskýma. :slight_smile: volá na mě žehlení :frowning2:
13. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na Vás kouknout....a co to nečtu.....tak Marťa už to bude mít za sebou! Držíme všechny palce a jsme zvědaví na podrobnosti...
:grinning:
13. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
TAKŽE HOLKYYYY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marťa (Tineta): Ahoj všichni, tak už jsem 3. Ingrid se narodila v 5.10, měří 49cm a váží 2,95. Je nádherná :slight_smile:
13. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Tak to je super. Velká gratulace a zdravíčko oběma.
13. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Krása!! Gratulace oběma!!! :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
To je krasne!!! Blahozelam obidvom !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Mě ta Martá včera úplně dojala. Normálně jsem se nad tou informací, že už porodila, rozbrečela :sunglasses: :sunglasses:
14. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahojky holky....
je to je super zprava, gratuluji mamince Martine a male preji krasny start do zivota plneho pohody,lasky a porozumeni :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Holky, dnes nepřijdu. Mám nemocnou Elenku a sama jsem taky dost nachlazená :cry: :cry: Tak si to užijte a zkuste domluvit zase příští týden :grinning:
Martá včera spala, že je sama na pokoji a nemá s kým pokecat. Tak aby jsme za ní některá šla taky porodit :grinning: Tak kdo se hlasí :wink: :slight_smile: Já ještě nemůžu. Nemám sbaleno :grinning: :grinning: A musím vyléčit rýmu jinak by to byl vopruz rodit s ucpaným nosem :confounded:
14. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
taky jsem jakasi nachcipana a vsechno me boli a jeste ke vsemu mi ma dneska dojit MS, takze super kombinace :confounded:
14. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsme se nakonec s Marcelkou srazily jen spolu :grinning: tak obídek, zmrzlinka :dizzy_face: Marky já taky nemůžu :grinning: , ještě je to šušínek malej, jen ať ještě je tam, kde má být :grinning: ale síly už má na rozdávání :grinning:

Koupila jsem si novou kabelku :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Jo Marťa mě taky pěkně vzala, pořád jsem na to musela myslet :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já jsem ráno našla v mobilu sms, že večer porodila kámoška syna Šimona. Ale to už jsem nebrečela.. :dizzy_face: Pro ni to bylo vysvobození, celý těhotenství jí bylo blbě, zvracela a tak.
Tak jsem ráda, že jsem to těhu měla celkem v klidu bez větších obtíží. Ted´ bojuju s tou rýmou, už abych byla zdravá, už mě to nebaví.
A sbaleno do porodnice pořád nemám :unamused: Zase jsem žehlila kupu prádla a balení muselo počkat. Samo že jsem po obědě zase zalehla a spala. Toho se asi nezbavím. Jsem pořád unavená :wink:
14. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, co děláte, že nepíšete?? Asi jste někam vyrazily na víkend :confused: Já sedím doma. Balím Katku do školy v přírodě.
Počasí nic moc. Ale dělá mi líp než to velký teplo :dizzy_face:
Tak pěkný víkend :slight_smile:
15. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Chystám se koupit si šátek na nošení dětí. Blanka má značku vatanai a je s ní spokojená. Našla jsem si kontakt na PA, která se tomu věnuje. Tak jí chci po neděli zavolat a jít se poinformovat. Nemáte taky zájem?? Že bysme zašly spolu?
Je pravda, že nový šátek není nejlevnější, dá se koupit i z druhé ruky :dizzy_face: Ale myslím, že službu udělá, zvláště když nemáte výtah jako já a chodíte každý den do třetího patra :unamused:
15. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
market, tak ja satek nemela a celkem jsem se bez neho taky obesla a to do ted nosim malou do 4 patra a ma skoro 9kg, kdyz byla mala ta, se to dala, zase tak teuzka nebyla, ted se to da taky,ale pekne se zadejcham a taky kdyz jeste tahnu nakup, no myslim, ze snad ani na tak velke dite to moc neni, nebo ji?Ale stejnak je uz pozde to kupovat :grinning: my meli jsen klasicke nositko a to jsem ji obcas v tom nosila,ale byla moc malinka, tak nez do toho narostla, to taky chvilku trvalo
15. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
Čau Marky a holky, já byla dnes u našich a pak jsem doma žehlila oblečky malé, teď už mě zas šíleně bolí žebra a záda jak blázen.
Tak ten šátek nevím, není to špatné na zádička? Mě se v tom ty děti zdají takové utahnuté s hlavou na bok...ale zase PA co se tomu věnuje, za info nic nedáš...tak nevím... Já výtah taky nemám a taky jsem ve třetím patře, docela mě straší, jak to budu dělat a často na to myslím...a to ještě nemám místo na kočárek, ten budu nechávat někde dole, ale není to tam zrovna nejlepší...

Myslíte, že Marťu s malou v pondělí pustí??

Jinak to počás nic moc, ale taky se mě líp dýchá, ale zase je divnej tlak.

jdu si dát oplatek :rolling_eyes:
15. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.