• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Větrníku Brno :o)

(Zamčená)
26. července 2010 
Jasně Ivi, není nic krásnějšího než ji mít u sebe v náručí!! Nad to nic nemá! To nebylo srovnání:slight_smile: jen to byl takovej momentík v čekárně u doktorky když malinká byla doma v postýlce:slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak já zas dnes nevěděla, jak si lehnout. Na zádech se to moc nedá, a na boku jsem taky moc nepořídila :grinning:
Mám sbaleno do porodnice, tak můžu být o něco klidnější :grinning: I pro mimi jsem nachystala věci na cestu domů.
No ještě nám příští týden vymění střešní okna, naštěstí jen dvě a můžu jet :slight_smile: :wink:
Dnes jdu na Lidickou objednat karbičku na kočár. No nejsem já šikovná?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz
autor
No tak já dnes spala s těma podloženýma noha, ale nevím, jestli to dělám dobře...použila jsem na to kojící polštář...fakt zajímavý ležet na boku a mít zvedlý nohy, ale docela to šlo, byla jsem unavená... Včera jsem četla o tom železe v knížce Výživa v těhotenství, tak si musím koupit nějaké sušené ovoce na doplnění, taky je tam jednoduchý recept na domácí musli, možná se do něj později pustím.
Jinak budu asi doma a nějak šontat a odpočívat...čekám mamku na návštěvu, nějak mešká...

Marky jsi šikovná :wink: já se balit ještě nebudu, nechci, prostě se u mě malá dopeče a hotovo...počkám těch 14dnů do poradny a pak se uvidí :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
Marky tak jsi me inspirovala tou taškou na přenášení, ale potřebuji ji fakt jen na přenášení ke kočárku a domů po schodech, našla jsem jednu na netu, za lákavou cenu, ti to sem hodím, co na to říkáš...myslíš, že může být blbá?? http://www.textilmoda.cz/detail.php?zbozi=1361741
21. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Taška vypadá celkem dobře, i ta cena je dobrá.Myslím, že ji po těch schodech hodně využiješ. Navíc jestli máš větší korbičku, můžeš ji dát rovnou do korbičky a z ní ven a malá se ti ani nevzbudí.

Já jsem si byla dnes dopo objednat tu korbičku a zároveň jsem objednala i tašku na přenášení. Je černá (aspoň na ní nebude všechno vidět), má odjímatelnou výstuž, kvůli praní a taky bez výstuže se dá použít jako fusak. Stojí teda 1 000Kč, ale už to mám zamluvený, tak to neřeším. Jsem ráda, že to mám vyřízené. Už jenom přivézt domů.. :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
Marti, dnes jsem se podívala na vaše povídání tady a konečně se taky zaregistrovala. Našla jsem Tvoje fotky a povídání o porodu - mám velkou radost, že už to máte za sebou, jste v pohodě doma a moc a moc vám gratuluju !!!!!
Opravdu vám to tam všem sluší, Ingrid je nádherná a přeju vám hodně rodinného štěstí a lásky!!!!!
21. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ivi, ta adresa je: http://eshop.fokusoptik.cz/? A pak do té registrace se přihlásit a je to? Jsou tam fakt dobrý ceny. Příště si to objednám asi takhle. A nevíš, kolik se platí za poštovné a balné?? Kdybych to chtěla domů nebo na poštu??
21. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj Blani, tak tě tady vítám. Konečně sis našla čas a přišla ses na nás podívat :grinning: :grinning: Doufám, že tak budeš činit častěji :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky, dneska to pocasi je takove aprilove, ze,chvilku sviti slunicko a chvilku lije :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
a kdo je na rade dalsi s porodem?At se mam na co tesit a zvedne se mi aspon trosku nalada :sunglasses:
21. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
Marky to je ono, zaregistrovaná je tam mamka a objednáváme to společně, takže jak se registruje nevím, ale objednávky necháváme doručit do Vaňkovky, takže žádné poštovné a je to tam druhý, třetí den. Jinak myslím, že poštovné se do 1500kč platí, ale nevím jaké, to ti nabídne asi u objednávky a rozhodneš se. No vycházi to podstatně jinak, už jsme se jich i ptali proč to tak je :sweat_smile: jestli to nejsou nějaké šunty :sweat_smile: a prej vše ok,stejné jako v obchodě, jen ta cena. :wink:

No já do té tašky asi půjdu, přímo značku concord jako kočárek nepotřebuju, když to budu fakt využívat jen po baráku...ještě to musí projít u hlavy rodiny :wink: :grinning:

Byla jsem na poště poslat mateřskou do práce a ve zdravé výživě pro ingredience na to musli...a už budu doma odpočívat.

Vendulko já nevím kdo je na řadě, asi kde kdo :grinning:, každopádně nejdál jsem já s asi největším nálezel na čípku :fearful: :wink: ,ale já ju tam podržím babulku malou...

Blani ahoooj, doufám, že tě zaujmeme a nalákame, že si čas najdeš občas plkat :wink:
21. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
Ivi už se šetři :sweat_smile: Pořád někde běháš a jenom slibuješ odpočinek :grinning:
Já toho měla dnes docela dost. Dopo ve městě skrz korbičku, se zastávkou v Aidě :grinning: chutě jsou chutě :wink: :wink: Plus něco koupit po cestě. V poledne pro Katku, návrat ze švp. Domů rychle uvařit . Odpo pro Elu do školky, cestou něco vyřídit a do parku na písek. Konečně jsem doma, jdu prát, žehlit a kdo ví, co ještě. Ale všechno to stejně nestihnu :unamused:
Tak jdu na Primu, bude prostřeno :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste, že tady nejste :astonished: :grinning:
Dnes to počasí zase nestojí za nic.
22. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
čao kočky, jak se vede? Dnes bylo teplíčko a hezky až na trocha toho deště. Doufám že zítra bude taky, plánujeme první procházku. už se strááášně těšíme :grinning: Koupali sme v tom kyblíku a není to taková hrůza, dokonce to jde i tak že malinkou jde držet jednou rukou a druhou očistit:slight_smile: zítra to prubneme znovu. docela se jí Ingridce líbilo.
Blani děkuji moc. Je to sluníčko, přemejšlím čím sem si zasloužila tak krásný a hodný miminko. Doufám, že to hodný teď nezakřiknu :grinning: Taky už to máš za pár ... ještě týden dva nebo i míň:slight_smile:
22. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Zdrávím.
Taška ke kočárku,je skvělá věc,hlavně pokud člověk nemůže přímo z domu vyjet kočárkem.
Taky ji využívám,že Tobíka dám do ní a položím to do golfáče,pokud ho potřebuji uvozit doma a pak ho dám na balkon.
Hezký víkend.
22. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
No, Marti, bylo hezky, ale to jsem vařila. A když jsem skončila a chtěla jít s malou ven, tak byl liják jako hrom. Aspoň teda u nás v Černovicích. Tak jsem si lehla a usnula. Taky dobrý, hned se cítím líp.
22. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Čauky :grinning:

Marky tak říkali klidovej režim, né lehněte si doma a nic nedělejte :wink: prochajda na poštu snad nevadí, víš, že řekla, že můžu i do cvičení (ale to asi nepůjdu, mám pocit, že by mě to nebylo příjemný, už minule mě to tlačilo na podbříšek a abych si tam za 150kč sedla...) včera jsem byla u našich, muž měl službu a tak jen odpočinek, na večer jsme zajely s mamkou do ikei, ale fakt jen na skok, ségra chtěla nějaké rámečky na fotky a pak ten klidový režim že :grinning: :grinning: takže jsem fakt takový kousek ikei ještě neprošla, že bych to vzala zkratkama :grinning: ale mě se ani moc víc nechce, mě to totiž dole tlačí a pak mě bolí břicho...jinak myslím, že ok.
Dneska taky maminkuju :slight_smile: spala jsem tady a taťka se ségrou šli na turnaj golfový, tak tady povídáme a mamka si pošontává domácnost :slight_smile: Miloš mě vyzvedne po práci... a večer 20.15 hokej, ten mě ten klidovej režim narušuje víc jak procházka :grinning: :grinning:jsem si u toho včera málem cvrkla...malá hrála taky, ale asi vodní pólo :grinning: :grinning:

Marti, tak doufám, že vám dnešní procházka výjde a nebude pršet :dizzy_face: a řekni nám ještě ve které té poloze jsi porodila :wink: a co nástřih?? A co teď?? Už tě to nebolí?
23. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Marky pravda že lilo, pořád leje. sme se s Robem tolikrách chystali na procházku (má pořádně volno jen v neděli) a každou neděli poslední 2 měsíce prolilo! Tak musí zaručeně i dnes:slight_smile:)))

Ivi normálně v leže na porodnické posteli. Myslím, že by ti na výběr ani nedali. Nebylo tam místo na nějaké vymejšlení a ta postel se mi stejně jevila jako nejpohodlnější řešení..neže bych měla myšlenky na nějaké spekulování:slight_smile:))))
Nástřih sem zaregistrovala že dělala 2x a nevím jestli si vybavuju že to jen tak štíplo..žašívala mě docela dlouho...měla sem steh nahoře i dole a pak i jeden dlouhej jakejsi a jo pak si nesedneš a opravdu to nafukovací kolo mi zachránilo nejednu večeři :grinning: :grinning: takže nezapomenout s sebou! :wink:
Teď semtam něco zabolí, ale je to den odedne lepší. Sedět už můžu ikdyž semtam to štípe nebo co:slight_smile: Tak dáme tomu těch 6 týdnů a pak vše bude oooukej:slight_smile:
zatím ahoj a pěknou neděli
23. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
No vidíš to, já se právě ptám, že když vezmu jaké nám ukazovala Blanka, že jsou polohy u porodu (na boku a v kleče...) a že na té posteli je to v leže jen u lékařsky vedených porodů....a mě se právě zdá, že ať vidím jakoukoli fotku ze sálu mainky vždycky leží...
Kolo teda pořídíme :wink:

Holky taky vám ti drobečci v bříšku tak skákají :grinning: mám pocit, že se malá odráží a zkouší proskočit ven :grinning: kolikrát to píchne...
23. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky, tak jaky byl vikend?
koukam, ze ste zvidave na porod a nastrih , ja ho nemela,ale trosku me natrhla mala a teda jako ani to nebolelo, spis bych rekla, ze to siti bylo horsi a ten den a den po porodu jako bych berodila,ale ty dalsi dnby desny, sedet jsem nomohla bolelo to jako cert a ke vsemu mi ty stehy natekly nebo co (napuchly) a to bylo neco jsem jen tak poposedavala a ani jsem nevedela, jak si mam sednout v aute jak nas manzel vezl domu...ale asi tak do 14 dni to bylo v pohode, hodne mi pomohlo ledovani a sprcha, rychle to splasklo...

my byli dneska na pouti a bylo to super, mala byla prvne na kolotocich :dizzy_face: normalne me to tak dojalo, ze jsem se malem i rozbrecela, byla jsem cela jakasi na mekko :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
IVANAU, jinak s tim jak to dovasi mala v brisku, tak to ams super, ja jsem o male skoro ani nevedela, byla tak klidna,pohodova, a to ji zustalo do ted...kdyz byla uplny miminko skoro jsem ani o nivedela :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
Ahojky teprve jsem vylezla z postele :confused: pěkně se mě spalo...to asi, že jsem ti mistři světa :wink: Pěkně to kluci dali co?

Vendulko, tak to budeme mít asi malého raráška :grinning: ale mě to nevadí, že se tak pěkně hlásí, jen některé údery jsou na počůrání :grinning:

Včera jsem konečně vybrala závěsy do ložnice. Nemáme totož nikde ani závěsy, ani záclony, já jsem to nechtěla, ale ty žaluzije přece jen tolik netemní a myslím, že pro malou to bude lepší, když na spinkání zatemníme...teď musí manžel přidělat lištu a mamka je ušít :grinning:
24. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj,
nas maly prcek taky pekne radi. Hlavne reaguje na hudbu :slight_smile: Kdyz si poustim neco svizneho (treba Cechomor), tak se probudi, zacne se vrtet a kopat. Kdyz jsem byli s kamarady u taboraku, tak na jejich zpev (no, spise rev...) reagoval tak, ze se zacal cely kroutit - pekne to bolelo a musela jsem na chvili pryc, nez se uklidnil. Nemuzeme se doma dohodnout, jestli ma tak dobry hudebni sluch, nebo jenom bojoval za svuj klidek v brise :slight_smile:
E.
24. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahojky,
byli jsme dneska s Kryštofkem poprvé na monitoru v Bohunicích a měli jsme asi docela štěstí. Asistentka mě po příchodu okamžitě vzala na monitor, ani jsem si v čekárně nestihla sednout, ten se natáčí tak 20 minut odhadem, pak mě poslala na sotva 10 minut do čekárny a už jsem šla k dr. Vránovi - příjemný sympaťák, kterého už znám z Obilňáku. Rychlá anamnéza, i když tam už kartu mám, vyšetření vůbec nebolelo, váhu odhadoval na 3,1 kg a porodní cesty se prý zatím nechystají - čípek se nezkracuje, ani se neotevírám. Monitor byl prý v pořádku, i když mě docela překvapilo, že jsem viděla u malého tep až 162 dokonce dvakrát během té půl hoďky :astonished: Děložní činnost v klidu, akorát když se malý začal víc hýbat, tak to skákalo až na 30, ale asistentka říkala, že to nic není :slight_smile: Tak to jsou moje dnešní zážitky :sunglasses:
Jinak naše dny jsou pořád stejné... proto ani moc nepíšu, i když vás pořád sleduju :wink: Přes den sedím u počítače a dopisuju dizertační práci, peru a večer u telky žehlím. A jím... a to se opakuje den co den. Ale rozhodla jsem se, že je nejvyšší čas zajít ke kadeřnici, na kosmetiku a pedikúru a tak se tento týden nechám hýčkat :slight_smile: ať jsem před porodem krásná :grinning:
Včera mi kamarádka s manželem dovezli kolíbku a lehátko a dostala jsem ještě lahvičku od Aventu, tak jsem nakonec ráda, že jsem si jí nekoupila a pár oblečků... vždycky mám z těch nových věcí pro mimčo strašnou radost :slight_smile:
Ve středu dojede ze Zlína tchýně na kontrolu :grinning: tak bude tenhle týden takový živější :slight_smile:
Mějte se krásně, i když venku zrovna zase lije... to jsem měla ale štěstí, že jsem stihla dojít dom a nezmoknout :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám novinku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blanka Bednaříková má holčičku Amálku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic víc nevím. Napsala zatím jen tohle. Tak jak budu vědět víc, dám vědět.
25. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
ahojky,tak to moc gratuluji Blance k holcicce :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
VERKAK, tak to mas peknej zazitek :wink: ja na prvni a zaroven posledni monitor nemam dobre zkusenosti moc...ale co :wink:
25. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky...jdu Vás zase pozdravit.... :slight_smile:

V prvé řadě gratuluji Blance k holčičce!!! :dizzy_face:

My jsme byli s Matýskem v Bohunicích na prvním monitoru a vyšetření dneska a musím říct, že to bylo úplně v pohodě. Celkový čas tam strávený byl cca 45min. včetně založení karty (nikdy jsem tam nebyla), natočení KTG a vyšetření. Vyšetřoval mě taky MUDr. Vrána...mám na něj taky docela štěstí (vyšetřoval mě v 10tt kvůli krvácení na pohotovosti na Obilňáku).
Na monitoru Matýsek moc nespolupracoval, předtím v čekárně byl živej až moc, ale jak mi připnuli sondu na břicho...usnul :grinning:. Tak jsem ho trošku budila a prý vše ok. Tep mi tam skákal max. do 145 a děložní činnost mezi 20-30.
Vyšetření naprosto bez bolesti, prý se pomalu otvírám a chystám :dizzy_face:, Matýska ohadnul Dr. na rovné 3kg.
Kdyby takto probíhaly všechny moje kontroly tam, tak bych byla maximálně spokojená :slight_smile:.

Krásný den všem a doufám, že se ještě stihnu zúčastnit alespoň jednoho setkání, než se prcek rozhodne kouknout na svět :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
Tak to je véééééélikáááááááá gratulace a to Blanka čekala , že to bude kluk co? :slight_smile: to musí být radosti :dizzy_face: :dizzy_face: teď na to budu furt myslet :grinning:
25. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Dnes jsem byla na kontrole u své Dr. Mám štěstí, že má svůj monitor, tak zatím chodím k ní. CS mám 3 a vyšetření docela bolelo, ale nevadí, chtěla mi tím pomoct, aby se to trochu popohnalo. Říkala, že už se to chystá a až to přijde, půjde to prý dobře.

Na kdy jsme se to domlouvali, na ten srazík?? Na pátek? Mě je to celkem jedno.Dopo můžu. A nechcete se vidět už zítra?? Chystám se do Tesca, je tam nějaká akce :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.