• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Větrníku Brno :o)

(Zamčená)
26. července 2010 
autor
No prosím Marky ty máš CS 3 a to rodíš po třetí a já 4 a po prvé. To číslo je stejně asi dost individuální záležitost každého Dr. Jsem zvědavá co řekne mě příští středu. No byla jsem si teď zdřímnout a zas pěkně lilo co??

Co ta Blanka? Nedal vědět ani jméno nic?? :dizzy_face: Se na to těším... :slight_smile:

Mluvila jsem dnes s Marcelkou a bavily jsme se o pátku kolem 10, můžem i dřív, jak chcete... Kde se sejdeme?? A co je Marky zítra v Tescu za akci??Jako ve starým??
25. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
Jé já jsem popleta, tak jsem mrkla ještě jendou a vlastně je tu napsané, že je to Amálka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný jméno, ještě jendou jí přeju štěstí, zdraví, pohodu a lásku :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Holky vy se máte....mě CS nikdo neřekne...jak v porodnici, tak můj Dr....to jsou jen řeči, že "se to pěkně chystá", že "se otvírám, jak potřebujeme",ale nic konkrétního.. :grinning:
Když jsme se po CS pídila, tak mi bylo řečeno, že stejně není vypovídající vzhledem k tomu, kdy bude porod.....tak si pak vyberte...

Marky: mě dnešní vyšetření nebolelo, ale dost po něm špiním.... :unamused:
25. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
Kristy buť ráda, mě s tím číslem akorát pomotali a nic...stejně vím prd. U každýho je to asi jiný a každej Dr. to číslo muže určit jinak, se mě zdá.
25. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
MARKET co je v tescu za akci? mame cviceni ve vetrniku, tak bych tam skocila, jestli je to neco zajimaveho za akci
25. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
Od zítra mají v Tescu Radox 1+1 zdarma, tak se chystám pro tekutý mýdlo 300ml 2 ks za 55Kč a sprcháč 2ks za 64 Kč. Jinak je tam 30% sleva na dětské oblečení!!!! Tak mě mají ráno ještě přijít dodělat něco na oknech a pak tam půjdu mrknout :grinning:

S tou Blankou jsem jako na trní, ale ještě nic víc nevím :unamused: Kdyby aspoň napsala míry a váhu. Asi je ještě mimo z porodu a dává se do kupy :grinning: Akorát že prý to byla rychlovka. Tak ani nevím, jestli to stihla do porodnice, ale asi jo. To by snad napsala :slight_smile:

V ten pátek se můžeme sejít i dřív jak v deset, jestli se vám to taky hodí. Nebo jak chcete :sunglasses: Je mi to fakt jedno :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
jo tak na detske obleceni meknu i kdyz jsem koukala v pondeli a nic moc me nezaujalo, mozna jem body s kr.r.
25. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Ivi v Tescu novým i starým :grinning:
25. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
No tak ta Blanka mě taky teda zajímá, právě nakukuji jestli víme něco nového.... Asi je překvapená z té pipinky :grinning:

No na oblečky bych možná mrkla, ale myslím, že mám všeho dost :wink:

Můžem se sejít dřív, mě je to taky jedno... a kde se sejdem?
25. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
s tim obleceni, no je lepsi toho mit spis min nez vic, ja toho mela dost, hodne jsem toho dostala od tchyne a jako prvorodicka sjem mela takovou tu sinenou nakupovaci manii, tak jsme vse nestihli poradne vyuzit, vynosit...takze vse je jako nove a ted nevim co s tim :pensive:
25. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
Já mám dá se říct všecko popůjčované, něco od švagrové a něco od tety. Mají se strýcem holčičku dva roky a strýc je nakupovací maniak navíc všechno tahal z venku, tak jsem zásobená...nákoupeno ala chlap např. overalek ve 4 po sobě jdoucích velikostech, ale stejný, prostě to bylo v akci, tak to vzal v různých velikostech a tak toho mám víc :grinning: většina jak říkáš Vendulko, úplně nová. Od švagrové jsem si toho vzala jen trošku, úplně mě nevyhovují její nákupy...
25. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
IVANAU, tak to je dobry s tema 4 velikostma :grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem zase ulitla na NEXTu :grinning:
25. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
Já si myslím, že to pro ni byl pořádný šok, ta holka. Ale zároveň velký překvapení :grinning:
Mám pocit, že má všechno oblečení modrý :astonished:
25. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, Blanka nas teda vsetky riadne zaskocila :fearful: , v kazdom pripade blahozelam a prajem hodne zdravicka maminke, aj malej Amalke :dizzy_face: a neviem sa dockat dalsich informacii. My mame tiez vsetko modre, tak som zvedava :grinning: :grinning:

U mna zatial nic nove, dost mi opuchaju nohy , vsetko mi dlho trva, riadne funim, mam vzdy hlad :confused:...vo stvrtok idem poslednykrat k mojej gynek. a potom uz na Obilnak. Dufam, ze pridem s takymi dobrymi pocitmi ako Kristynka a Vierka :dizzy_face:

S nakupmi to nechcem prehanat, ale ked mi padne nieco do oka, tak si to neodpusim, dnes to boli zase 4 stovky :fearful:co uz..
S tymi velkostami to je super Ivka, veci budu rast s malou :wink: alebo mala s vecami :wink:

Na piatok sa tesim, tak o ktorej? 9.30h.? A kde? Svobodak?
25. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
:grinning: to se ani nedivím, když má doma dva kluky :grinning: A oni jim jako neřekli vůbec co to bude nebo jim řekli, že asi kluk?? Že si Blanka myslela, že to bude chlapeček... Tak když to byla rychlovka, to asi u sebe neměla ani Blanku ne??

Vendy mám taky hlavně NEXT, Cheeroky (nebo jak se to píše) , HaM... Objednala jsem pár věcí na www.laclik.cz, tam je to taky všechno značkové, hodně NEXT a za pár korun. Bála jsem se jak to dojde, přece jen, je to sekáč, ale super, něco bylo ještě s cedulkou, zbytek vyčištěný, fakt jsem čuměla... Pak jsem sice neobjednávala, protože toho mám dost, ale jak malá povyroste určitě to budu využívat. Koupila jsem tam třeba dvě NEXT bodyčka za 30Kč :grinning:
25. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
Klidně můžem 9.30 na Svoboďáku nebo jak se to hodí i Marky tobě?? Můžem to tentokrát otočit, nejdřív Ajda a pak oběd :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě jsem si dneska uvědomila, že musím zařídit malé tu praktickou doktorku. A zařídit ten řidičkák konečně (mám tam jméno za svobodna, už 2roky :sweat_smile:) a na pas asi prdím... do Rakouska se dostanu na občanku a dál než do Laa se s malou stejně nejdřív nevydám a až se půstíme další léto k moři, tak to vypadá, že děti budou muset mít svůj pas, takže to stejně budu muset vyřídit tak jako tak. Akorát jak se to dělá, kdyý jedete jen na občanku, třeba do toho Laa...dítě tam zapsané není..takže třeba rodnej list nebo to nejde?? To se tam asi zajdu zeptat....

Už máte nakoupené věci z lékarny?? Něco na prdelku, lih?? To bych mohla v ten pátek nebo je to ještě brzo?
25. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
IVANAU, jo ty stranky znam, jeste nakupuji(no ze zacatku jsem nakupovala) na www.brumla.cz a hodne na mimaci a aukru
25. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky, já mám taky na Blanku milion otázek :grinning: Trochu mě to zaráží, že se ještě neozvala, snad je vše OK :unamused: Kdyby aspoň ty míry a váhu, nebo něco málo k porodu. Tak snad je to jenom tím, že se zotavuje a potřebuje čas :zipper_mouth:

S pátkem na 9.30 na Svobod´áku souhlasím. Ale nevím, jestli zvládnu Aidu a ještě oběd :grinning: :grinning: A vy ostatní, přidejte se aspoň na chvíli, pokud to aspoň trochu jde :grinning:

Té Blance nikdo neřekl pohlaví. Akorát když byla na UZ s manželem, bylo to vidět, ale manža se chtěl nechat překvapit a tak to nechali být. A potom když byla bez něj a ptala se, nebylo vidět. Říkala jsem jí, že to možná bude holka a chce ji překvapit až po porodu :grinning: :grinning: Proto nechce ukázat. A taky že jo :grinning:

Dnes jsem koupila líh a mast na prdelku, nějakou kosmetiku mám.. Tak to můžeme v pátek probrat, at´na něco nezapomeneme :grinning:

Mě ta moje Dr. tak navnadila na porod, jak ve mě dnes štóurala, ale tak rychle to asi nebude :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Amalka je tajnostkarka od malicka, pekne si to naplanovala. Verim, ze Blanka je v poriadku, drzim jej palce, ale aspon mini spravicku by to chcelo.

Neviete co je s Petrou? Myslim, ze mala termin 25.5.

Ok, s piatkom pocitam, ktovie ako to s nami bude o tyzden :wink:
25. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojte holky,
koukám se krásně připravujete. Hlavně si nakupte tunu bepanthenu na bradavky:slight_smile:) zachránil mi život páč to bolelo jak potvora:slight_smile: Ingrid se dycky přisála tak rychle (a mě to moc nešlo a nejde jí do pusinky narvat i ten dvorec) a rovnou je na tu prdýlku (to je tak srandovní ta prdelka malinká, jak ji dám na bříško a začne ji vystrkovat)
Škraničky se jí zakulacují. Je spokojeňoučká. To je tak suuupr :sweat_smile:
Dnes sme konečně vyrazili na tu procházku. Bylo krásně dali sme si oběd a jen co sme došli domů tak byla ta obrovská průtrž.
Koukám v ten pátek na Svoboďák když se zorganizujeme bych mohla na zmrzku doklusat. Ještě dejte vědět jak a jestli to platí.
tak zatím papa a snad v ten pátek :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
Ok tak pátek 9.30 na Svoboďáku u té kašny nebo co to je a domluvíme se. Marky minule jsme to zvládly oběd pohár, tak to půjde i opačně :grinning: no a kdyby tam zvládla dojít i Marťa s malenkou to by byl srazík :dizzy_face: :dizzy_face: jen jestli se Marťo nebojíš, že se ti nacpem do kočárku :grinning: :wink:
Marti já se nad tím úplně rozplívám co píšeš o prdelce a tvářičkách :dizzy_face: :dizzy_face:já když cítím ty malinky noženky, jak mě šmejdí v bříšku :dizzy_face:

Taky doufám, že je s Blankou vše ok a zítra se už ozve...

Co Peťa nevím, ale můžeme jí zkusit napsat, ale nemám u sebe číslo, tak až zítra odpo, nocuju teď u našich, Miloš má noční a nějak se mě nechce být doma samotné...

Marky ty máš taky šanci, že to bude šup šup co?? :wink:
25. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
šmankote marja rozplývám!!!!!!omlouvám se :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky,
moc se omlouvám, ale na páteční srazík nedojdu, dokud nemám odevzdáno, musím využít každou chvilku...

Jinak, Ivy, já si z lékárny pořídila Bepanthen, Rybilku, líh, probiotické kapky Bio Gaia (moc se bojím kolik), genciánku a ostatní, co bylo na seznamu bych dokoupila, až nastane potřeba. Krom toho jsem si objednala kosmetiku z Weledy - masážní olej na bříško (zase ty koliky :slight_smile: , pak něco do koupele, mýdlo a olej po koupání. Jinak myslím nic.

Mám opět jeden z těch hloupých dotazů - nevím, jestli si mám nechat dovézt do porodnice na cestu domů svoje netěhotenský kalhoty, trochu se bojím, že se do nich nevlezu :unamused: Jak jste to měly Marťo, Vendy, Markét vy?

Jinak tchýni s tetou mám za sebou, žvanili a žvanily, že jsem se nedostala ke slovu :grinning: Tak jsem se pak musela jít vypovídat na pedikúru, hodina mi utekla, jako bych tam byla deset minut, bylo to děsně fajn :sunglasses:

Tak si to v pátek užijte, věřím, že v létě už budu společenštější :slight_smile:

A Marky, pokud bys mluvila s Blankou, tak jí prosím vyřiď pozdravy, že moc gratuluju k holčičce s krásným jménem :slight_smile:
26. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Tak jsem dnes skočila do toho Tesca s Markétkou, no a hned jak jsem odešly, ak tam nahlásily bombu :grinning: hele Market a nemylslei náhodou nás?? Nevolal tam někdo, že viděl dvě bomby :grinning: :grinning: :grinning:

Holky teď odpo malá tak skákala, že jsem úplně čuměla :sweat_smile: sluníčko moje :dizzy_face: koukám na přešlapy a už jsem zase unavená...

Věry ty kalhoty jsem zrovna dnes s Marky řešily a já se do svých teda podle mě nevlezu, buť pojedu v těhotenských nebo v těhu sukni. Markét říkala, že si je ani nenechá odvézt domů a pojede asi v tom v čem přijela (pokud teda nás to nechytne po celým dnu ve stejných hadrech...)

Holky já vám v pátek zdrhnu dřív, ve 12 musím být už jinde...
26. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
To nevadí, že nám v pátek zdrhneš dřív :slight_smile: Ale ten pohár si myslím zvládneme :wink:
Marti, doufám, že ti to vyjde a přijdeš s malou taky. Moc se na vás těšíme.
Jdu něco dělat, protože když sedím nic se mi nechce dělat a jen bych spala :grinning:

Včera to bylo fajn, i to vzrůšo s bombou (nebo bombama?) Marek mě ještě vytáhl na oběd do Ikea, ale já byla ještě plná toho poháru, tak jsem si bohužel dala jen polívku a zákusek. Ale byl to konečně po dlouhé době společný oběd ve všední den sami bez dětí.

Blanka je v pořádku, Amálka nádherná. Já už chci TAKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já hlásím, že se taky dostavím....na pohár se těším a ještě víc na malou od Marti :slight_smile:

Ke kalhotám na cestu domů....myslím, že nemám šanci vlézt se do normálních :frowning2: asi pojedu v těhotenských, jen třeba vršek si nechám dovézt jinej...
27. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak super Kristy že přijdeš i ty :dizzy_face:

Vidím to zase na Aidu, tam jsou ty poháry obrovský. Vydají za jeden oběd :grinning: :grinning: Aspoň mě to tak připadá :grinning:

Já mám těhotenský rifle a kalhoty, ve kterých chodím skoro pořád, jsou strašně pohodlný a příjemný. Tak do porodnice pojedu v nich a z porodnice taky. Bříško bude tak brzy po porodu vytahaný, tak ho ani jinam nedostanu :grinning: A tričko si vezmu čistý s sebou už asi do porodnice. Nějaký volnější. Abych tam ty nalitý prsa dostala :grinning:
27. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Teda holky to jsou plány :slight_smile: mě zas bolí břicho, i v noci vždycky po čůrání, takový jak na krámy, ale pravidelný to není...si říkám, když to řeším teď co budu dělat u porodu :sweat_smile: Ale chrněla jsem dlouho...teď máme puštěný Pelíšky :grinning: jak říkáš Marky vzácně spolu.

Ale ta Blanka to zvládla co :wink: zase jsem na to včera myslela, měla bych pár otázek :grinning: :sweat_smile: tak to v pátek prodiskutujem
27. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Právě se za Blankou chystám, tak se těším, že z ní vytáhnu další podrobnosti. Včera jsem ji viděla jen krátce a stihly jsme probrat jen porod :wink:
Mě bolelo včera břicho, že jsem myslela, že už pojedu :grinning: :grinning: Tak jsem večer dala horkou sprchu, oholila, nachystala se :grinning: Kdybych náhodou v noci jela. No a prd :dizzy_face: Ale nevadí, ještě dopíšu porodní plán a tak :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Věry, já jsem šla domů v tom v čem sem přišla, měla jsem to ve skříni na pokoji po celou dobu. Elasťáky a delší volný jakoby triko který nosím i normálně.
Marky já se posnažím:slight_smile: uvidím jak tak brzo budeme fungovat. Většinou se vše odvíjí kojením. Nemám to ještě vychytaný tak abych někde vyhazovala kozy na veřejnosti takže dokud bříško není uplně spokojený (což mi zabere třeba i třičtvrtě hodinky) tak raděj moc nikam nechodim..:slight_smile: Pak spinká klidně i 4 hodiny :sunglasses: Musím pořídit nějakej šátek :grinning: ale myslím, že to zmákneme:slight_smile:

Blanka je hvězda:slight_smile: mazec! Těším se na další malilinkatej čumáček...to je tak roztomiloučký..Ingridce tak pěkně začaly pukat škraničky:slight_smile:
já se tááák těším až budeme mít všechny mimina a sejdeme se někde na megapicnic (sejdeme ne???):slight_smile: třeba kravák nebo nějakej jinej zatravnatělej plac bez aut.

Jinak z té lékárny určo líh, bepanthen (tunu), olej na suchý místa, já mám sebamed na koupání (vždycky kápnu do kyblíku)
nemám nic na teplotu..tak snad žádná nebude až do poradny 1.6. tam mi snad něco poradí:slight_smile:
papa zitra
27. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.