• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Větrníku Brno :o)

(Zamčená)
26. července 2010 
Dobré (upršené) ráno....už mě to počasí štve :angry: :frowning2:
Dnes bych na srazík nemohla,ale v pátek to vidím nadějně, tak se na vás budu těšit!! :slight_smile:

Marky: tak to nevím, jeslti nám ten společný monitor vyjde, protože přespříští úterý...to už budem obě po termínu ne? Já počítám, že od příště začnu chodit na kontrolu obden....
Ale ten čas na objednání takto áno doporučuju, je tam fakt klid a KTG mají tři, takže je nakonec možné, že budem sedět vedle sebe :wink:
Ale já přenášet moc nechci, bojím se, že prcek už bude moc velikej a vyvolávačky se taky docela bojím.... :confounded:
2. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
Tak jsem koukla dnes na tu blondýnu a dobrý. Ivi, díky za kulturní vložku :grinning:
2. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
Mě to počasí taky hrozně štve. Tak snad se brzy dočkáme sluníčka :wink:
Kristy, to máš teda pravdu, že už budeme po termínu, to mi nedošlo :confounded: No musím tam dnes zavolat :grinning:
Já taky nechci přenášet, ale nic s tím nenadělám. Mimčo půjde ven, až se mu bude chtít, nebo až ho moje tělo pustí?? Kdo to vlastně ovlivní, že přijde porod? Jestli žena psychikou, to už by byla malá na světě :grinning:
Vyvolávání není tak hrozný, že prý je porod rychlejší než normálně. Já měla vyvolaný druhý porod a šel rychleji než první, ale to se nedá asi srovnávat , když je to druhý porod. Přenášet mě nechali týden, jinak bylo vše OK.
Doufám, že pátek vyjde a uvidíme se snad i v lepším počasí.
2. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Tak mě objednali do Bohu na příští týden na čtvrtek. Je to vlastně den mýho termínu. Tak proto. Takže nevím nevím Kristy jestli se tam uvidíme :grinning: Tak ještě počkáme, na kdy potom objednají tebe. Třeba budeme mít štěstí :grinning:
2. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
Čau, to je fakt počas síla :rolling_eyes: mamka mě hodila ráno rovnou dom a já ještě zalehla k Milošovi po nočním akorát už jsem moc neusla, tak jdu žehlit. Miminková má škytavku :grinning: sluníčko moje.

Marky já z té blondýny včera nemohla :slight_smile:

Jinak jsem vytáhla prádlo na žehlení a jdu na to :confounded: Teda holky jak vás tak čtu, docela reálné aby jste se sešly u porodu co?? Nebo na pokoji, případně dohnali a navštívily Věru atp... :wink:

Já si říkám, že zavolám Blance kvůli té konzultaci až zítra po poradně, že budu vědět jak to vypadá, jestli stejně nebo co. Co myslíte??

V ten pátek bychom to mohli hodit už na ráno co říkáte? 9.15,30. Mě se totiž ozvaly spolužačky z gymplu, že mě chcou ještě vidět s pupíkem a nařídily sraz na 12hod na hlavasu, ale s váma bych se taky ráda sešla :grinning:

A jste doma nebo co vyvádíte??
2. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Holky, aj ked nam to dnes nevyslo, neva, tesim sa na piatok, snad nezmokneme :grinning:
Ivka, recept vyzera byt lakavy, asi ho skusim, blondinka-dobre ozivenie, dik. S chlapom to velmi neries, mysli na mimi, aj tak sa to neda ovplyvnit, oni to vnimaju inak a my si len nicime nervy. Nie je to lahke, aj mne to strasne vadi, ale musime to zvladnut :wink:
Marky, tak Ty si teraz v poradi, potom uz Kristy a ja :confused:, uz sa nam to fakt blizi...neviem, ci mam viac strach alebo sa tesim :fearful: Obedik nevysiel :rolling_eyes:, tak si idem nieco rychle pripravit, nech na to radsej nemyslim.

2. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Marky: a na kolikátou hodinu jsi objednaná? kdyby mi třeba v úterý řekli, že už mám chodit obden a přijít ve čtvrtek, zkusím se domluvit na podobný čas.... :wink:

No ten srazík ráno 9,15 ve městě....to je pro mě dost náročné....snad bych to ale zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zrovna jsem chtěla navrhnout, jestli byste neměly chuť zajít na oběd do IKEA...mě tam moc chutná jak normální jídla, tak ty jejich zákusky :grinning:, potřebuju tam taky ještě něco dokoupit a tak. Doprava je tam myslím celkem rychlá a dobrá....ale jestli je to pro Vás složité tak to necháme na to město...
2. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jinak Ivi: já jsem doma a gruntuju (zásuvky, skříně atd. vyřazuju, třídím....pak na to nebude čas...si říkám). Odpoledne jdu poprvé kouknout k pediatričce, tak jsem zvědavá a pak to protáhnu k našim, kde zůstanu....
2. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jsem objednaná na osmou hodinu :slight_smile:
Já jsem taky pro IKEA oběd, ale kdyby to někomu nevyhovovalo, můžeme i do města.
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
Aaaaa Kristy jestli to nebude hnízdící reflex :wink: :wink: :wink: že by? :grinning: :grinning: :grinning:

Já zatím žehlit nezačala :rolling_eyes: dělám nic :angry: a asi mě otíká pravá ruka nebo co :confused: jako dlaň a prsty, ne moc, ale tak mě to pne...

Na ten pátek se domluvte jak se to hodí vám, úplně v poho, buť se přidám nebo ne. Já to vidím na Ikeu dnes, potřebuju tam držáky na garnýž a ještě jendo balení prostěradel.

Marcelko taky se ve me probouzí obavy, ale snažím se je zahánět co to jde :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Však v té Ikei se můžeme naobědvat i dřív, jak v pravé poledne :wink: Aby to Ivka zvládla na druhej srazík. :wink: Co říkáte?
2. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Marky nebo můžem dát kafo či něco a pak pojedete na oběd do Ikei...stejně asi pojedete busem od Vaňkovky. Podle toho jak máte čas...
2. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ivka, mne uz niekolko tyzdnov napuchaju ruky, mam ich take necitlive a malo pohyblive, aj strpnute. Pomaha mi vlazny kupel, skor chladnejsi 10-15min., pridam si do neho levandulu a potom si ich premasirujem pletovym mliekom. Je to prijemne, skus to, aj to zabera.
Ikea v piatok? Nie som proti, ale mame ju v plane absolvovat zajtra, tak by som tam znovu nemusela. Tiez by som dala kafe v meste a potom by sa videlo. Ale, ak vam to vyhovuje, prisposobim sa.
2. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ivi: možná hnízdím, ale spíš se nechci jen tak povalovat, energii mám, tak ji nějak využít. Ven se jít nedá (i když teď to vypadá, že pršet přestalo).

JInak holky jak chcete...já tu IKEU navrhla jednak proto, že mám v plánu se tam ještě mrknout a jednak, že mám vyloženě chutě na jejich jídlo :grinning: a jednak (přiznávám) trošku i proto, že to mám ze staré Líšně blíž a dostávat se za Vámi do centra autem v takovém čase...na 9hod....to je docela náročný. Těžko se mi parkuje (nechci platit) a MHD....to je taky na dlouho... :frowning2:
Ale je to jen návrh, když budu přehlasovaná, nevadí...
2. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
zdarec. tak jsem si říkal že bych sem hodila pár vět. zrovna si hledám nějaké cvičení pro těhu. jsem ve 20 tt a už neznám čas bez bolesti zad a halvně potřebuju mezi stejně normální ženský :wink: . rodina by mě nejraději zamkla doma, přivázala k posteli a jen krmila :angry: ale mě už to leze na nerva...no spíš jsem přecitlivělá skrz hormony. tak se chci zeptat na vaše poznatky ze cvičení ? díky :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
Tééééééda tak já jdu dočítat co jste tady naplkaly a vy jste nenaplkaly nic :cry: omlouvá vás leda porod :grinning: :grinning: :grinning:

@modra_slunecnice Ahojky a vítej, jen si snáma povídej. Já měla poznatky ze cvičení super. Chodila jsem - stejně jako holky tady do 15týdeního kurzu- a pak jsem chodila ještě cvičit na jednotlivé lekce. Teď jsem 14dnů už nebyla, že mám klidový režim. Ale cvičení mě bylo moc příjemné a myslím, že mě udržovalo v kondici. Navíc se cítím na prodo připravenější :sweat_smile: :wink: pokud to teda jde, protože Blanka vede kurz a cvičení oprvadu jako přípravu na porod a ví co dělá. Jestli nabyté poznatky využiju nevím, ale teď je mě to příjemné, že mám představu.

Jinak se etda jako bojím :sweat_smile: ale i těším :slight_smile: Teď jsem koukala jak říkala Bendová v topstáru, že to bolelo pekelně :confused:
2. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky...koukám, že jak se trošku zlepšilo počasí...všechny pobíháte někde venku :grinning:.

@modra_slunecnice ahoj. Moje postřehy ze cvičení a kurzíku....jednoznačně pozitivní (a to i přes prvotní rozpaky, ale to je mnou, já se musím vždycky trošku "otrkat"). Chodila jsem taky na ten dlouhý 15týdenní kurz....samostatné cvičení jsem pak chtěla taky, ale už to kvůli klidovému režimu nešlo :frowning2:.
Cvičení je super, člověk se krásně protáhne, má z toho dobrý pocit....a přednášky taky myslím, že mi něco daly...každý týden taková příjemně strávená dvouhodinovka.
Tak uvidíme, jak využiju teoretické poznaky za pár dní v porodnici "v praxi" :wink:
3. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Ivi: já se taky bojím a těším...je to takový mix pocitů, podle toho, jak se zrovna vyspím. Ale už bych opravdu MOC chtěla prcka mít u sebe, mít to za sebou....ale nejsem na řadě..napřed musí Markétka a pak já za ní v závěsu :grinning:
3. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahojky,
pojd´me nějak vymyslet ten zítřek, at´ se nějak slezem :grinning: Co kdyby jsme se potkaly někde na hlavňáku, kolem 9.30-10.00 s tím, že Kristýnka může přijít později za náma, když je na ni brzy a taky si může v klidu zaparkovat u Ikei a dojet busem k Tescu. Pokecáme hlavně s Ivankou, která spěchá na další srazík a my ostatní se dohodnem, kde dáme oběd. Jestli ta Ikea nebo ve městě. Co vy na to? :wink: :slight_smile:
Doufám, že to klapne, pro některou z nás by to mohlo být už poslední setkání s bříškem. Tak kdo aspoň trochu může, přiklušte za námi :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Koukám na termíny, jestli jdeme opravdu v pořadí a vidím, že v červenci má termín i eva g. A já myslela, že červencová je jenom Ivanka. Vidíš, Ivi, možná poslední nebudeš :grinning:
3. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Marky: no to nééé, auto určitě u IKEY nechávat nebudu :grinning:, to vezmu rovnou do města. V pohodě, byl to jen návrh. Jenom se dohodněte v kolik a kde a já dorazím.... :wink:

A budem si držet palce, abychom opravdu už některé příští týden měly "jiné povinnosti". :grinning:
3. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
No vidíš Marky jsem koukala teda taky a Eva má termín 3.7 a já 2.7. No tak uvidíme, co ta naše malá vymyslí.... :wink: :grinning:

Já jsem pro, mě psala Marcelka, že by se sešla i v 9, ale můžem v poho 9.30 a kam sednem, ať kdyžtak holky ví, kam dorazit?? Zas Aida nebo jinej nápad?? Jo a teď jsem jí volala a má vyplej tel :confused: :confused: :confused: že by?? že by ju tam taky tak cíleně prošťourli?? Ale dopo psala, že se to zatím nechystá... :wink: Tak Marci jak je to?? :wink:

Já byla ráno u Dr. pak Vaňkovka s mamkou, domlouvala dovču na srpen. Koupila jsem malé Benathen a lih a opthalmoseptonex a sobě plavací kruh :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Ivi: nene, Marcelka je pořád 2v1, dopoledne jsem s ní mluvila.... :slight_smile:. Na kontrole měli vše ok, malý se zatím ven taky nijak nechystá... :slight_smile:

Takže holky budete od 9,30 v Aidě na Běhnounské? Abych věděla, kam dorazit....
3. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
Už jsem s ní taky mluvila :grinning: :grinning: je celá :grinning:

Sejdeme se v Aide jak se to komu hodí...Marcelka, že už může v 9, tak já pujdu za ní, sednem do Aidy a vy se přikulte jak vám to bude sedět ok?? :wink:
3. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
OK. V devět hodin v Aidě na Běhounské. Snad to stihnu. Když tak přijdu kousek později :wink:
Těším se.
Jdu do vany. Jsem nějaká zničená :confounded:
3. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
Marky abys pošla po té vaně :wink: :grinning:
3. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Jééééééééééééééééééžiš co jsem to napsala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: došla
3. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konecne som sa dostala na net :slight_smile:, zdravim vas vsetky, som cela, stale 2v1, maly sa zatial nechysta, ma okolo 3kg, porodne cesty su este zatvorene, tak na jednej strane sa tesim, ze mi nepovedali nic zleho a na druhej som cakala, ze ci sa to aspon trosku nechysta :slight_smile:. Inak vam poviem, tie doktorky tam, nie mlade, ale mladulinke, chudulinke, no mala som pocit akoby to boli moje byvale ziacky :confused:, ale boli mile, takze celkovy dojem pozitivny.
Zajtra sa na vas velmi tesim, teraz uz musim, manzel ma caka, ideme na stavbu. Majte sa pekne a drzte sa!

3. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
Vanu jsem přežila ve zdraví a stále vcelku. Tak myslím, že přežiju i dnešní noc a zítra dorazím za váma :dizzy_face:
. Malá kope o 106, tak nevím, jetli se jí ta koupel tak líbila nebo co.
Jdu na telku. Malinká mi usnula u pohádky, tak jsem zvědavá, jestli bude hajat až do rána :sunglasses: To by bylo fajn, chtěla jsem po dlouhé době mrknout na hledá se máma a táta na Primě. Taky to sledujete?
3. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
AHOJTE holky:slight_smile: Ivi já na ten tvůj překlep dost dlouho hleděla a pak se docela nasmála:slight_smile:)

Byly sme na kontrole. Ingrid má 60 dkg nahoře a prý je to supr:slight_smile: Se nedivím, pořád papá a spinká:slight_smile: já jsem jako OLMA Olomouc takže má z čeho:slight_smile:

Zítra pokud se tak brzo ráno vyhrabeme z bytu a nebude pršet se přidáme na kafíčko a omrknout pupíky:slight_smile:
Počítáte minutky co? Každý píchnutí ....jeee už je to tady že?:slight_smile: hihi ..zachvilku to bude za váma...Ingrid jsou dnes už 3 týdny...je to neuvěřitelný jak strašně to utíká :(
3. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.