• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Větrníku Brno :o)

(Zamčená)
26. července 2010 
Ahoj,
tesim se zitra na videnou. Snad dorazim vcas - 9 rano je pro nas, space, celkem brzo :slight_smile: Ale neuskodi, kdyz se zacnu trenovat na novy rytmus dne :slight_smile:
Mejte se krasne
Eva
3. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
Těším se že se brzo připojím k vám na cvičení ve Vetrníku. Zatím musím počkat až se zaměstnavatel uráčí a pošle peníze.... :confounded:
4. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Modrá s. já myslím, že toho ve Větrníku už moc nenacvičíme :grinning: :grinning: :grinning: leda pak už s dětma.

A tak co vy?? Co obídek?? Marky přidala jsi se ještě??
Já byla na kafu s holkama do půl 4, pak ještě s Miločem, babičkou a dědou na pivku (já kofču teda :wink: ) a šíííííííííleně mě bolí nohy, asi od toho sezení :unamused: tak je mám podložený... očekávám křeče v noci...

A co Věrka jestlipak už je doma... :wink: už by mohli být doma

4. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky.
Já se k holkám už nepřidala (bohužel), padla na mě únava a nebylo mi jaksi dobře. A byla jsem ráda, že jsem šla domů odpočívat, protože jsem se pak pěkně zdržela venku na hřišti skoro do půl deváté večer :slight_smile: Bylo tak krásně. I dneska je suprově, koněčně léto. I když jsme do ted´ byli venku a je mi z toho vedra na nic. Tak nejdřív nadávám na zimu a ted´ je mi akorát blbě, že je horko :unamused: Je to normální :sunglasses:
Já křeče poslední dobou nemám, ale včera jak jsem vyběhla před Aidu, mě začaly tuhnout lýtka jako na křeč. Ale pak to bylo lepší :slight_smile:
Tak holky pisněte, kde jste byly na obídku a tak.
5. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahoj, já dnes byla venku celý den. Ráno snídaně, míchaný vajíčka a pak jsme měli sraz s kamošama (mají roční holčičku), pokočárkovali jsme po městě, oběd v Potrefené huse, kávička ve zmrzlinárně a pak jsem seděli až do teď u Mamuta. Chlapi dali pivko, já taky, ale nealko. No bylo to fajn, ale už mám nohy nahoře. Drželi jsem se hlavně ve stínu, tak to bylo fakt příjemný. Zítra už jde muž do práce, tak jsem ráda, že jsme byli spolu :slight_smile:
5. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahoj,
my jsem v patek pokracovaly na obed do Omegy (pizzerie v poslednim patre). Daly jsem si bramboracku s pravymi hribky, kureci zavitek se svestkami na portskem vine a k tomu jeste jako dezertik svestkovy kolac s drobenkou. MNAM :slight_smile:
Pak jsem to rozpustily - holky sly relaxovat a ja shanela jeste posledni veci do porodnice.
Vedro je blbe - nevim jak vy, ale kdyz je teplo tak mnohem vice otekam. Ale aspon uz muzu prat obleceni na prcka a susit na slunicku :slight_smile: Mimochodem, na kolik stupnu jste praly? Zatim se drzim se navodu na cedulkach (tam je 40stupnu), ale rikam si, jestli nemam risknout 60 stupnu...
Mejte se krasne
E.
5. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz
Evi, klidně per na 40 stupňů, jestli máš nový věci. K 60 stupňům bych přistoupila, až by byly fleky.
Ten obídek jste měly teda super, hlavně tu bramboračku s hříbkama bych si dala :wink:
Já jsem včera večer musela na chvíli zalehnout, to horko mě dostalo :slight_smile: A v noci jsem zas po dlouhé době koukala dlouho na TV, děti byly u babiček, tak to bylo fajn :grinning:
Mužík mi odešel do práce, tak jdu něco dělat. Pořád na mě čeká žehlení atd atd. No hrůza. Pořád něco :confounded:
Krásnou slunečnou neděli :grinning:
6. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Zdar babizny :wink: to je počasí co?? No krása, jen je mě trošku vedro a unaveně :sweat_smile:, ale čekají nás 30 v týdnu... Jsem na obědě u našich a oni teď už jeli na golf, tak čekám, až bude mít Miloš padla a vyzvedne mě...musíme se stavit nakoupit něco k jídlu, nemáme doma lautr nic.
Včera večer jsem si četla Blančinu knížku k Porodu bez obav, tak jsem se snažila si toho co nejvíc vtlouct do hlavy a snažila se si uvědomit co bych si pak ráda uvědomila :sweat_smile: :slight_smile: hlavně o té psychice a tak, i když je mě jasný, že se mě to asi nepodaří...
Zítra mám s Blankou schůzku tak uvidím na čem se domluvíme.

Jéé holky já teď pustila na STV1 Poirota a fakt už jsem myslela, že mě mrskne, já mám normálně na jeden díl furt dokola štěstí :grinning: já snad ani jinej neviděla, vždy, když si to náhodně pustím, dávají tento díl...už jsem ho viděla v několika provedeních...no je to zvláštní :grinning: :grinning: :grinning: už vím kdo je vrah a taky jak se to vyřeší :grinning: :grinning: :grinning:

Já si teď vůbec nemůžu uvědomit, na kolik jsem prala, ale myslím, že pokud to bylo pouze bílé tak na 60 a barevné na 40, místo aviváže jsem dala ředěný ocet - jednu lžičku octa + 8 lžiček vody.
6. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Hodila jsem fotky do albíčka od fotografky....sice ještě nejsou upravené a retušované, ale než se k tomu rozhoupu se na tom domluvit, tak bych to sem dávala si až po porodu :grinning:

Jé holky malá teď tak hopsá...i s celým břichem :grinning:

A nakonec hurááá vyžehlila jsem všechno prádlo a vyprala poslední věci pro malou. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jo a ještě, jak jsem vám vykládala o našem rychlo seznámení s manželem, tak dnes jsem u našich našla jednu fotku, tak mrkejte jak vypadají dva co se znají pár hodin..cca 12?? :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky,
já mám taky vyžehlenou kupu prádla, která na mě čekala snad týden, ale už jsem stihla vyprat další várku, tak na mě další žehlení zase číhá :grinning: Ale chystám se to udělat hned, abych to měla z krku, tak snad se mi to podaří :grinning:
Ivi, fotečky moc hezký, vůbec nevadí, že nejsou vyretušovaný. Moc vám oběma to tam sluší :slight_smile: :slight_smile:
V noci jsem se moc nevyspala, Elenka kašlala :frowning2: Tak s ní valím k doktorce. Snad bude brzy fit.
7. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Holky kde jste, že tady nejste???
7. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahojky holky.... děkuji za všechna blahopřání a konečně nacházím chvilku a energii na pár řádků :wink:
Kryštofek se narodil na den dětí nad ránem a je moc krásný, abyste viděli jak, mrkněte na http://picasaweb.google.cz/DerylVanHorn/Krystufek162010?feat=directlink#

Začalo to odpoledne prasklou vodou, podezírám dr. Husera, že za to může, byla jsem u něho ten den na monitoru a vyšetření mě dost bolelo, kontrakce nikde, takže mě o půl sedmé večer přijali v Bohunicích na JIP a čekala jsem, co přijde... a ono přišlo a docela rychle, v 11 hodin už mě stěhovali na porodní sál. O půl dvanácté dorazila Blanka s manželem, právě včas, v tu chvíli už jsem měla dost a říkala si, že to, co se na mě chystá, nemůžu zvládnout... Ale díky jejich stálé přítomnosti - manžel mi sprchoval břicho a Blanka masírovala záda, jsme přežili do úplného otevření, pak jsme se přesunuli na porodní postel do kolenoprsní polohy a chvilku jsme zadržovali tlačení, který už bylo dost intenzivní, pak když už jsem mohla, tak šup na bok a kyslík pro mě (Kryštofkovi ho ubývalo)... a ubývalo, až ho bylo málo, takže se najednou seběhla spousta lidí, otočili mě na záda a každej na mě něco křičel (pamatuju si hlavně větu "nekřičte a tlačte"), v té poloze na zádech jako bych ztratila efektivitu tlačení.... každopádně ve finále mě Blanka trochu nastřihla a pak už jsme ho dostali ven, na pár sekund mi ho dali na prsa a hned za doktorem zkontrolovat, apgar byl 3 x 10, takže mi ho hnedka vrátili... pupečníkovou krev se nepodařilo darovat, protože pupečník zkolaboval hrozně rychle... placenta v pohodě, ani jsem o ní nevěděla, zato šití bylo dlouhé a ke konci bolestivé... ale zranění jako takové nebylo velké, jen to prý šijou ve vrstvách, třetí den jsem si sedla bez kruhu, i když ještě i teď mě to bolí a je to nepříjemné.... Kryštofka odvezla Blanka na okoupání a do půl hoďky jsme ho měli zpátky, pak nás nechali několik dalších hodin na porodním sále, protože na šestinedělí nebyla volná postel, což bylo super, protože tam s námi mohl manžel zůstat... Kryštofek pak hodně spinkal, zlaté miminko, jenže pak stresy s ubýváním váhy, kojením, dokrmama, tlak doktorů, s přikládáním jsem měla problémy, byla jsem kvůli tomu docela na nervy, navíc každá sestra nebo doktor říkaj něco jiného, nakonec jsme to zvládli i bez příkrmu a v pátek nás pustili domů....
Je to nádhera, zdá se mi hrozně hodný, pravda je, že epizody pláče, kdy člověk neví, co mu chybí jsou srdcervoucí, obzvlášť v noci, když je člověk unavený... Máme obrácený režim, přes den toho hodně naspí a v noci hodně nabdí, je to pro mě únavný, ale manžel pomáhá, jak může. Problémy s kojením pokračujou doma, horory při přisávání, tak jsem nakonec nasadila kloboučky, abysme se netrápili... bohužel mi šíleně natekly prsa, takže mě dost bolí a dneska jsem měla i teplotu, tak jen doufám, že nemám zánět... zítra kvůli tomu přijde Blanka k nám domů, je mi jakobych měla chřipku... a to jsme už chtěli jít ven... tak snad mě to brzy přejde, protože takhle nejsem schopná nic moc dělat, kromě toho, že kojím a přebaluju a chovám...

Musím využít toho, že malý spinká a jít do sprchy a třeba ještě i na chvilku zdřímnout....
Kdo rozvažoval, jestli Blanku k porodu ano či ne.... rozhodně doporučuji, bez ní bych skončila určitě na epidurálu a s mnohem stresovějším průběhem, byla po celou dobu skvělá, vedla mě (nebyla jsem schopná se sama rozhodovat), obstarala Kryštofka, aby nám ho co nejdřív donesli, přiložila mi ho k prsu, nedovedu si to bez ní představit...

Doufám, že jsem vás moc nepoděsila, je to nádherný pocit s takovým drobečkem a zároveň velikánský strach o něj....

Držím všem palce a opatrujte se :slight_smile:
7. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
Věrko malej je uplně kouzelnej, to se ani nedá popsat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten porod...no...snad to nějak zvládnem taky. Blanku mám domluvenou, teď aby to vyšlo a mohla tam být taky.
7. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
Věrko tak hlavně že to dobře vše dopadlo a jste i s tím nádherným mimuškem v pohodě!! Taky mě děsně bolí bradavky, hlavně při přisátí .. to mi lezou oči z důlku! pak už ok.. mám strašně mlíka..asi si otevřu mlíkárnu:slight_smile:)))) Naštěstí malá většinu zpracuje ikdyž mám dosti vtipnejch zážitků:slight_smile: např sem si holila nohy a jak sem byla zohlá nad vanou tak najednou cosi mi na nohy kape ze zhora tak sem se divala jestli nás nevytopili sousedi ale ze stropu to nebylo :slight_smile:)) a tak podobně:slight_smile:
...holky ta nám pěkně přibrala...má takový líbací ňufací tvářičky:slight_smile:)

Já sem prala a peru pořád na 40° ... přeci jen člověk pere čisté věcičky a nemá cenu je sepírat vysokou teplotou...
a co jinak novýho??? budete si ještě dávat rande že bysme přišly s Ingrid omrknout bříška:slight_smile:

7. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
Verka, maly je uzasny, krasne sa usmieva, vyzera velmi spokojne :dizzy_face: :dizzy_face:, zvladli ste to skvele, aj ked to asi bolo hodne narocne...nam sa to uz vsetkym nezadrzatelne blizi, miesaju sa pocity radosti, ocakavania, ale aj strachu...dufam, ze to zvladneme...s Blankou tiez pocitame, vdaka za povzbudenie :slight_smile:..nech sa vam dari :wink:
7. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holky, normalne som musela zapnut pocitac, aby som vam napisala super spravu, mame dalsie miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dnes 21.45h. sa narodil Matysek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, ma 50cm a 3,2kg, mamka Kristynka je vyriadena, ale velmi stastna a tatinek velmi pomahal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Blahozelame a prajeme vela zdravicka a vsetko dobre, nech sa vam dari... :wink: :wink: :wink:

7. čer 2010 ve 23:29  • Odpověz
autor
Já se taky přidávám ke gratulaci a už se těším na fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky to byla noc...mě bylo tak děsný vedro, už jsem nevěděla co mám dělat, spala jsem i nahá a manžel vedle mě měl dlouhej rukáv!!!!!! :confused:
Dneska se dozvíme jak je ta naše prdelka velká, tak dám pak vědět....
8. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
MOC MOC gratuluju Kristýnce !!!!!!!!! To je super, že už to má za sebou. Hodně zdravíčka a at´ malej dělá jen samou radost :slight_smile:

Já v tom horku taky hrozně trpím, nemůžu spát a přes den to stojí taky za prd. Už bych to chtěla mít za sebou, pořád samý očekávání, kdy už to bude a pořád nic :unamused: Do toho to horko :unamused: Malá je nemocná, v noci kašle a jak se vzbudím, tak třeba hodinu nezaberu a ráno jsem nevyspaná :unamused: Dneska mě navíc vzbudila sms od Ivky a pak jsem taky nemohla spát :confounded:

U Dr. v pohodě, že je to hezky nachystaný :fearful: Tak snad se už brzy dočkáme i my.

Jinak mě mrzí, že se s váma tento týden neuvidím, jsem doma s Elenkou, je nemocná. A co bude příští týden, nevím :rolling_eyes: Uvidím, co mi řeknou ve čtvrtek v porodnici :confounded:

Držte se a když bude něco nového, napište.
8. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj, byla dneska u mě Blanka, aby mi zkontrolovala kojení, jizvu a vůbec, jak se nám daří.... no a rozjíždí se mi v pravém prsu zánět, včera večer jsem měla teplotu skoro 38, musela jsem si vzít paralen, jak při chřipce, bolelo mě celé tělo, takže mi Blanka pomohla s tím, jak kojit na tanečníka, v klidu ukázala, jak přiložit prďolku a tím odbourala kloboučky... každopádně jsem si musela vzít dneska ibuprofen, aby se zabránilo zánětu, po každém kojení mažu prso tvarohem a před kojením zahřívám měsíčkovou mastí a slivovicí... jen doufám, že nebudu muset pro antibiotika :unamused: taky kvůli tomu odkládáme první vycházku, což je fakt škoda, když je venku tak krásně...
Blanka přijela ráno unavená právě z porodu s Kristýnkou, tak mi hned referovala :slight_smile: Moc blahopřeju a těším se na fotečky :slight_smile:
Taky peru na 40, jen plenky na 60 a zatím se vše vypralo... i když Kryštofek občas docela ublinkne, případně při přebalování celkem pravidelně počůrá a pokaká všechno, co je v dosahu :grinning: Jednou už dokonce vystříknul až na koberec :astonished:
Dneska toho moc nenaspal, a teď i když spinká, tak docela neklidně, trápí ho bříško, ach jo, vůbec nevím, co mám jíst, mám dojem, že nadýmá snad úplně všechno...
Blanka říkala, že mám ležet, tak se jdu natáhnout a třeba mě prďolka nechá chvilku zadřímnout, než půjdem koupat :slight_smile:
Mějte se krásně a těšte se :wink:
8. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky..

Marky moc moc moc se ti omluvám, že jsem tě vzbudila, to jsem fakt nechtěla....nějak jsem si to neuvědomila v tom nadšení...promiň :pensive:

Jinak dnes váhový odhad 2480g , Blanka říkala, že je to +- 10-20% přesné. Dr. říka,, že odpovídá 35tt, ale že jsem malá, tak že je to asi tím... Jsem mu říkala, že minule říkal, že záleží jak ju taky vykrmím a on prej no hlavně záleží na tom, kolik si vezme....BLBEC...to přesně jsem si myslela, že to úplně na jídle nezáleží...
Ráno jdu do poradny a na KTG, tak uvidíme. Doufám, že se trošku vyspím dnes, ale to vedro, no nevím nevím...

Věrko takový starosti s kojením hned, to mě mrzí...doufám, že ti bude brzo lépe...
8. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Věrko a když ti ukázala přesně tu polohu tak tě to už nebolí?? Jinak s tím zánětem...škoda že tu slivovici nemůžeš taky upíjet co?:slight_smile: hlavně at to brzy přejde :wink:

Ivi takový hovna sem taky musela poslouchat a dost to vystresuje že? Miminko je velký dost..pamatuješ jak sem říkala že mě ta knedla pořád říkala že je mimi malý a děloha malá a kdesi cosi a já stresovala jak hňup a nakenec mimčo v pohodě a stres zbytečnej...

Markétko, to už bude každým okamžikem..jupííí! Horká vana, sex a výšlap na špilas a mimi tu bude cobydup!:slight_smile:
9. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky,
Marti to bych ráda, takhle šup šup. Čekám na to každý den a zatím nic. Tak se snad dočkám :grinning: :grinning:

Ivi, neomlouvej se. To je v pohodě. Stejně bych se vzbudila i bez tvé sms.
9. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vás zase po nějaké době zdravím :slight_smile:. Kristýnko - moc Ti gratuluju k chlapečkovi a přeju vám oběma hodně zdraví a lásky a náááádherné miminkovské období a šťastný a naplněný život.....
Jsem holky moc ráda, že jste taky tak jako já ocenily neuvěřitelně výborný Blančin přístup u porodu. Myslím, že je opravdu vyjímečná a těm, které jste ještě neporodily, ji taky vřele k porodu doporučuju!!!!!!!
Marti, často na Tebe myslím, jak se máte, jestli máš taky hormonální propady nálady - já docela dost, myslím, že je to snad jediný můj problém..... Buď jsem to minule tak moc neměla, nebo si to už nepamatuju??? Teď když vylezlo sluníčko, zdá se to být lepší. Jinak nejhorší to bývá ráno a večer, přes den to celkem jde. Taky na Tebe Marti myslím vždy když Amálce strkám dudlík do pusinky - jak jste na tom teď vy? Vydrželas bez dudlíku? Nebo už v tom taky jedete:slight_smile:" Já jsem to u Bedříška hodně řešila a dlouho jsem se tomu bránila, ale když už byla únava z nevyspaných nocí velká, tak jsem to zkusila a byla to fakt velká pomoc! Pak už jsem to neřešila. Ve třech měsících mu vyrostl první zub, dudlík definitivně vyplivnul a už nikdy si ho nevzal, takže jsme odvykání nemuseli řešit. Amálka ho taky zatím moc nechce, ale občas, když pláče a otevírá pusinku, přestože je už opravdu hodně napapaná, tak jí ho někdy vnutím a můžu zase chvilku spát.
Pak jsme vám chtěla doporučit na prsa olej od Nobilis Tilia, který jako jediný nepodporuje laktaci, ale má protizánětlivé a zklidňující účinky. Fakt to hodně pomáhá, mazat po každém kojení, chlazení taky pomáhá. Hlavně při těchto problémech nepoužívat nic na podporu laktace - čaj pro kojící ženy, oleje na prsa podporující laktaci (Weleda, Saloos). Je to moje těžce nabytá zkušenost......
Jinak vás všechny s Amálkou zdravíme, těm, které teprve rodit budou přeju ať to jde "hladce" a těším se na to naše miminkovské setkání !!! Ahoj Blanka
9. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak citam, ze mate uz uplne ine starosti ako my, co sme este stale 2v1 a to nas uz vela nezostalo, 3ks:grinning:, ked sa nemylim. Ivka uz tiez bojuje na Obilnaku, odtiekla jej voda, vraj nam drzi miesto. No neviem , neviem, sice sa snazime, ale zatial to este neprislo. Uvidime, co zajtra KTG a poradna.
Inak som velmi rada, ze na Blanku su take dobre ohlasy, my ju mame tiez dohodnutu. Predsalen, ked sa uz trochu pozname, je to uplne iny pocit istoty a hlavne dovery.
Marti, mas pravdu, dala som si trochu teplejsiu vodu v sprche a bola som prekvapena ako maly zacal vyvadzat, vecer k tomu pridam aj ostatne doporucenia :wink:
S tym kojenim, no teda, to sa asi mame na co tesit :confused:, drzim palce nech to zvladate :slight_smile: a zdravim vsetky stastne maminky aj miminka :wink: :wink:
9. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
ahojte kočky, to bylo dnes pecno. Malá měla takový upocený vlásky chudinka sem ji kojila na lavečce v parku a abych nevystavovala kozy tak jsem ji ještě přikryla plínou a vylezlo z pod ní malý upocený miminko:slight_smile: babulka je tak spokojená když papká:slight_smile:

Blani, vydržely jsme bez dudlíku. \zjistila jsem že nepláče protože potřebuje dudlík, ale když je čistá napapaná a tudíž jí nic nechybí tak je problém vždycky bříško a nebo velká únava...když je to bříško tak masiruju jako divá a pláče jinak než když je unavená..to si tak jen pofňukne sem a tam takovým tím vytlačovaným pláčkem a za půl hodinky je uplně tuhá:slight_smile: jen tam semtam zajdu na ni mrknout pohladím po bříšku a ona se tím prostě uspí..není to pláč jako pláš prostě jen takové pobekávání:slight_smile: A když usne tak můžu střílet z kulometu a nic ji nevzbudí:slight_smile: s vypadávajícím dudlíkem by to bylo asi jiný..Docela sranda jak si člověk přijde na to co miminko potřebuje a pak je to jednodušší!
Výkyvy nálad sem měla děsný první dva týdny..to sem furt bečela jak magor kvůli všemu:slight_smile: Teď sem jen nejaká nervozní a netrpělivá ke všem dospelejm:slight_smile:) jinak v pohodě..
díky za rady s tim olejem, hned zítra povalím do lékárny..ikdyž asi už je to trošku lepší..už mi lezou oči z důlku jen při přisání..pak už je to většinou ok:slight_smile:))

Holky za chvilku už se sejdeme s kočárkama! Budeme muset najít opravdu prostornou cukrárnu:slight_smile:))))

9. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky.

Jelikož jsem taky chodila do Větrníku,tak můžu potvrdit,že mít u porodu osobní PA je nenahraditelné,osobní individuální přístup,důvěra atd.
Já teda neměla Blanku,měla toho mnoho,ale i tak mám jen pozitivní názor.
K tomu kojení,můžu jen říct,že oči z důlku mě lezly asi do konce šestinedělí,pak to uplně přestalo bolet a bylo vše OK.
Přeji pohodové porody a vše dobré.
:slight_smile:
10. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
Zdravím tak já jsem zatím Těhu 21 týden ale když vás tu tak poslouchám jaká jste parta a jak si chválíte větrník už jsem mrkla na jejich webovky a dost nad tím uvažuu že tam vyrazím a zapojím se. Taky ta pomoc paní Blanky mě příjde super, já tede chci aby přítel byl u porodu on to zatím tak nějak žvejká a sám uvidí ale myslím že mu to nedá a pujde.
Gratuluji všem maminkam s narozenimá miminkama
11. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Děvčata vy snad všechny rodíte?????? Marcelka,Markétka ...Ivka a Kristýna snad už jsou dokonce i doma ne??? Ingridka už bude mít v neděli měsíc! To snad ani není možný jak ten měsíc utekl...

modrá slunečnice...užívej bříška, to uteče strašně rychle:slight_smile: Větrník určitě vyzkoušej..já teď plánuji masáže s miminkem jestli budou probíhat. Snad ano:slight_smile: Můj manžel zase vypleštil oči když sem se ho ptala jestli chce stříhat šnůru, odpověděl že v žádným případě a jak mu na sále vrazili do ruky nůžky ani se ho neptali tak ani nemrk a šmikl...:slight_smile: Však ono to nějak dopadne..ještě máte hromadu času a on si to určo rozmyslí! řekni mu že Už jenom to že mu ten uzlík dají pochovat hned jak ti ho sundají z bříška a zabalí stojí za to a taky ta první vteřinka když je miminko na světě je absolutně nenahraditelná! Však můj manžel taky stál u hlavy a nedíval se mi mezi nohy. To jsem ani já nechtěla. Bylo by mi to nepříjemné a úplně chápu že je to něco co chlap nechce a ani nemusí vidět! Řekni mu že si může sednout na židli za tebe a nic neuvidí jen pak to miminko krásný opuchlý růžovoučký a jedinečný:slight_smile:

11. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vas zdravim, zatial este nerodim ani ja, ani Marketka. Z toho strasneho tepla sme uplne hotove :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ja uz nemam ani co obut, jak mam strasne napuchnute nohy a to som si kupila o cislo a pol vacsie topanky :rolling_eyes:. Teste sa, ze to mate za sebou a ze vas tie tepla nezastihli. Termin mam 16.6., Marky mala 10.6. Drzte nam prosim palce..
Kristy s Matyskom su uz doma a Ivku s Valerkou by mali pustit zajtra. Tesim sa uz na fotky, maju krasne miminka :dizzy_face: :dizzy_face:
Marti, prave vcera vecer som na Teba a Ingrid myslela, ze musime blahozelat, ved uz mate mesiac :dizzy_face:. To je krasa, tak vsetko dobre, nech ste zdravi a dari sa vam :wink:
Idem si dat sprchu, majte sa vsetci fajn, opatrujte sa a do skoreho videnia :wink:
12. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.