• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Aspoň můžeš bejt v klídku. Musím dát dohromady ještě nějakej seznam co už mám a kolik toho ještě musím koupit. Naštěstí se dá dneska všechno sehnat hned, určitě na něco zapomenu. :sweat_smile:
30. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
@mercedesse : Stejnak budeš potom věci kupovat v průběhu...Hlavní je mít to nejdůležitější nakoupený a pak postupně uvidíš!! :wink:
30. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
No když já mám právě momentálně pocit, že nevím ani co je to nejdůležitější :sweat_smile: :grinning: To se do příštího tejdne zase srovná. Mám jen pocit, abych neměla některejch hadříků moc, něčeho málo a tak.
30. črc 2010 v 18:03  • Odpověz
Tak čeho budeš mít moc, tak to neřeš a kterých budeš mít málo, tak něco seženeš,,,, :wink: :slight_smile: A je to! Tak to budu řešit i já...neboj se! :wink:
Já si akorát udělala salátek!! ňamka :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 4.8., velký UTZ 10.8. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO26.8. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010,KO 29.7., 13.8. 4D UTZ -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 11.8., cukrovka 4.-13.8, .-chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 11.8.,.3D 29.7. -chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010-KO 9.8.-holčička
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 19.8.2010 cukr
30. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@mercedesse mateřská se vyřizuje až 6 týdnů před porodem. Všechno ti k ní napíše Dr. a ty to potom jednom odneseš kam ti řekne :wink:
Já vlastně musím dokoupit ještě nějaký takový ty drobnosti jako mast na opruzeniny, kulatý nůžtičky na nehty, vytový tyčinky na čištění uší a předevčírem jsem objednala dětskou kosmetiku. Jinak už na věechno prdím. Buď to sežene manžel až budu v porodce, nebo to pořídím potom.
30. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@lendaw : Ty nůštišky prý jsou na prd...všechny známý co je koupily a pak použily, tak na ně nadávaly!! :zipper_mouth: Tak nevím jestli je budu kupovat, ale asi ne
Já pošlu pouze papíry naší účetní do práce a o nic víc se už nestarám... :slight_smile:
30. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
Tak jste mě holky ukecaly :grinning: Nebudu si s tím dělat hlavu. On mi někdo s tou mateřskou a tak snad poradí. Mamin je kolem mně dost.
30. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
@eliska_v já nevím jestli není víc druhů těch nůžtiček, protože moje ségra je používá a nestěžuje si :confused: Ještě se s ní radši poradím, jaké kupovala....
30. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
merc: To víš že jo!! Já začínám řešit okolo sebe věcí, že mi příjde, že se brzy zblázním :grinning: :grinning: :sweat_smile: Ale když si představím, že za chvíli bude ten náš malej klučina u nás, tak samé papírování ráda udělám :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
@lendaw : Určitě pokud má ňáké ozkoušené, tak je to fajn... Já mám doma se zahlou špičkou, tak uvidíme..Jestli budu muset kupovat :slight_smile:
30. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
@mercedesse ty musíš akorát na tu matriku, to je asi nejdůležitější. Což mi připomíná, že bych měla začít hledat můj a manželovo RL a OL. TO se prý musí do porodky brát. A taky budu muset najít nějakýho rozumnýho pediatra v okolí. To by mělo být do porodu taky hotové.
30. črc 2010 v 18:49  • Odpověz
@lendaw : Jj, tak to už mám taky vyndané a připravené :wink: Dneska jsem radši udělala všechny opatření :sweat_smile:
A pediatra mám naštěstí od včerejška už taky... Tak jsem zvědavá na co jsme ještě zapomněla :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
@eliska_v mě už se vůbec nic řešit nechce. Už jsem z toho všeho unavená. Chci se jen jedno ráno vzbudit, vyfasovat v porodnici svoje zdravý miminko a vrátit se do perfektně uklizenýho baráku. Ale to je taková utopistická fantasmagorie :frowning2:
30. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
@lendaw : Jo holka, tak to bych si přála taky, ale bohužel realita je jiná :sweat_smile:
30. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
@lendaw : A co ten Tvůj? Už je to lepší?
30. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
No a právě proto bych to chtěla všechno řešit v čas. Jestli teda budu pokračovat jako dneska, tak už je to stejně jedno, jsem úplně mrtvá.
S pediatrem to tady v okolí asi bude dost těžký, ale snad někoho seženu. Já tady ty doktory vůbec neznám, tak nevím u koho to mám zkusit.
Jo a ještě řeším, jestli si mám předělat trvalej pobyt a měnit OP a ŘP, když se asi budu příští rok vdávat (teda aspoň doufám). Jestli může mít prcek trvalý bydliště jako jeho táta, když má máma jiný, nebo se to bere vždycky podle matky. To by z našeho prcka byl Staroboleslavák a to nechci. Pak nevím, jestli mám jít na tu matriku jako v Brandýse, kde mám teda pobyt já, nebo tady u nás. Kdyby se miláček rozhoupal a vzali jsem se, bylo by to jednodušší. :sweat_smile:
30. črc 2010 v 19:01  • Odpověz
@eliska_v já už si to těhotenstství tak měsíc vůbec neužívám. Psychika je ne neskutečný houpačce, většinou mi není na duši moc dobře. Stačí sebemenší problém doma a okmažitě se sesypu. V noci na dnešek jsem měla od nervů mega průjem. Jsem hrozně unavená. Je opravdu málo věcí, který by mě potěšily. Už aby bylo po všem. Jen doufám, že dalšé těhotenství nebude stejné. Chtěli bysme 3 děti a jestli bych měla tohle prožívat ještě 2x tak asi orpavdu skončím u Chocholouška.
30. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
lend vydrž, do porodu kousek, pak šestinedělí a pak už se hromony srovnaj. :wink: S dalšíma dětma bych počkala, až jak se manža zachová a jestli se zlepší, ale kecat ti do toho nebudu.
30. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
@lendaw : Tak to je, ale obrovská škoda!! :frowning2: A mrzí mě to! :frowning2:
Protože Tvůj protějšek by Tě měl podporovat a být Ti na blízku, když ho potřebuješ...
My se sice dohadujeme, ale za to teď můžu hlavně já, protože se rozčílím kvůli kravině, ale za chvíli je klid! Tohle musí být šílené!! :frowning2:
30. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
@mercedesse : Jinak s těma hormónama prý to neni jenom šestinedělí..Měla jsem včera na návštěvě sousedku má 7 měsíční holčičku a říká, že ještě před měsícem měla hormóny strašně rozházený, že se prý rozbrečela i u večerníčku
30. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
@mercedesse Já myslím, že dítě bude mít adresu tam kde ho přihlásíš, ne? Nebo se pletu? No a s tou matrikou - radši bych tam asi zavolala, protože nikdy nevíš jestli už mají záznamy propojený, nebo ne....
@eliska_v s tím mým chlapem je to takový divoký. Minulý víkend byl tragický, v sobotu výročí svatby - na to zapomněl a šel do hospody a když jsem mu poslala sms, tak prý už mu bylo blbý chodit domu. Druhý sen jsme slavili 11 let spolu, měl výčitky, přinesl mi slunečnice, ale já už byla tak v pr***i, že jsem stejně celý den brečela, tak se sbalil a šel zase do hospody. Jsem nějaká podezřívavá, přijde mi, že se poslední dobou chová nějak divně. MOžná jsem paranoidní, ale nemůže se mi nikdo divit, po tom všem, co jsem s ním prožila. Nevím jestli nemá milenku.
30. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
@lendaw : Ale to je šílený!! Takhle se sakra nemůže chovat!! :angry: Co to s ním je??!!! :rolling_eyes: :angry: No, tak snad milenku nemá, dkyž čekáte krásnou holčičku-to by musel být úplně padlej na hlavu!! Promiň, že to tak píšu!! :zipper_mouth:
A že budeš plakat musí brát v potaz, protože je to normální v těhu i poporodu!!
30. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@eliska_v ty hormony jsou fakt svinstvo. Už jsem projížděla různé poradny, jestli je to vůbec normální, abych byla takhle sesypaná a kupodivu je to naprosto normální. Prý u někoho bývají předporodní deprese mnohem hoší než ty poporodní. Já vlbec nemám strach z toho, že bych se o dítě nedokázala postarat. Jsem si jistá, že tohle zvládnu.
30. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
@lendaw : Ale měli by jste na to být dva a né, že na to budeš sama :unamused:
Jo ty hormóny dávají někdy zabrat!!
30. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@eliska_v to je pravda, že bysme na to měli být dva. Přijde mi, že manžel se před tím snaží schovat seč může. Na jednu stranu nemůžu říct, že by doma nepomohl - když je doma, tak poklidí, vypere, nakoupí. MInulý vékend stavěl záchod. Jen bych zrovna teď víc ocenila, kdyby byl víc se mnou. Bydlíme na malinkým městě, kde nikoho neznám. Do Mostu to mám sice 15 minut autem, ale nechce se mi moc cestovat, protože se mi dost motá hlava. Ségra bydlí na druhým konci republiky. Takže tu jsem zavřená celý dny sama, povídám si s kočkama a když vylezu před barák, tak ještě se psama.
30. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
Tak už jsem zase sama doma :pensive: Manžel šel na trénink, který končí ve 20:00. Asi nemusím psát, že je skoro 22:00 :pensive: a že psal, že se zdrží :pensive:
30. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak mám zadělaná těsta.Zítra se bude péct Byly jsme dnes v Podolí na UZ. Teriška má 1375g.To je macek, co?
Na chodbě na Uz seděly jak slepičky na hřadu maminky po císaři. A vyprávěly si zážitky z porodu, tak jsem se, děvečky, tak nějak rozhodla, že rodit nejdu. Nechám si tam Terinku do puberty a bude :grinning: :grinning: :grinning:
@lendaw bud ráda..co já bych za to dala. V práci spolu sedíme v kanceláři, doma zatím v jedné pracovně. A když nhodou vytáhnu paty z baráku s kamarádkou, tak se mnou nemluví do druhého dne. Hrůůůůůza.A to chodím tak jednou za týden ani to ne.
31. črc 2010 v 00:32  • Odpověz
@pet.s Já jsem taky rozhodnutá, že počkám s porodem, dokud neproběhne nějaké další vědecké bádání a nepřijde se na nový alternativní způsob porodu. Nějak se mi nezmlouvá ani jeden ze současných trendů :slight_smile:
31. črc 2010 v 01:09  • Odpověz
@lendaw - no jo..naše mladá sondovala taky jestli už se bojím porodu..jsem řekla, že na to nemyslím, že si dovolím se bát až budu ležet na sále.A ona tady začala předvádět jak budu hekat.Tak ji říkám, že jdu na císaře a ona mi řekne"srabe" :grinning: Pryý si děti bude raději adoptovat než by si je porodila :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se musela řechtat na celé kolo. :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 01:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.