• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw už ti dorazil domů? Já zase pro změnu čekám na naši berušku...táhla na disko...jen mezi dveřma mi řekla, že jedou do jiného města a s kámošem autem. Ví, že to má zakázané, že pro ni raději jezdím sama,ale dnes raději zmizela než jsem stačila cokoliv namítnout. Mě sere. :angry: :angry: Ted nemůžu strachy spát. :frowning2:
31. črc 2010 v 01:17  • Odpověz
@pet.s jj, už přijel. Přišla mi od něj v 11hod sms, že za hodinu přijede. Ale já slyšela jeho auto -- má díru ve výfuku, nejde to přeslechnout, tak jsem vykoukla z okna a on zaparkoval ne před domem, ale o 150 m výš, před hospodou. A když viděl, že na něj koukám, tak zase nastartoval a dojel až k baráku :angry: Já nemůžu spát, protože jsem spala odpoledne, abych vydržela večer vzhůru, protože jsem jaksi neměla tušení, že budu doma sama. :angry: Ach jo, tu tvojí dcerku ti teda nezávidím :unamused:
31. črc 2010 v 01:21  • Odpověz
@pet.s Já jsem si v 16 mohla o diskotéce nechat jen zdát. Ale to už je 16 let zpátky :grinning: V tom věku jsem mámu přemlouvala, aby mě pustila tramvají z Mostu do Litvínova do klubu na koncert. Jet jsem mohla, ale v deset jsem musela být doma. A z toho 25 minut trvala cesta tramvají, 10 minut cesta autobusem, který jezdil 2 x do hodiny. Už je jiná doba :grinning:
31. črc 2010 v 01:23  • Odpověz
@lendaw tak ho nech...oni potřebují mít pocit svobody, jinak se ti bude cukat z opratí pořád a víc. Co myslíš jak to dopadlo? Slečna měla dorazit ve 3. V 5 jsem se vzbudila, ona nikde. Tak jsem ji začala volat a nic.Asi po 5 té výhružné sms mi to zvedla. přišla kolem 5.30. Práskla dveřmi, šla si do lednice a začala mi mohutně do ložnice vyprávět proč nepřišla včas. V ložnici se mnou spí mužskej a z druhé strany kuchyně spí kluk a dnes tu má kámoše(v 7 jedou na fotbal)Takže nás vzbudila všechny. Tak mě nasrala, že jsem ji vyhodila z kuchyně a řešit to s ní půjdu až se vyspí. :angry: Od té doby samozřejmě nespím, mám z těch nervů srajdu a blinkám :frowning2:
31. črc 2010 v 06:20  • Odpověz
@pet.s : Mrzí mě, že si takhle užíváte s Vaší mladou :frowning2: Ach jo!! To jí to neni ani trošku trapný se k Vám a hlavně k Tobě takhle chovat!!?? :rolling_eyes: Vždyť se o ní staráte dáváte jí všechno a ona k Vám takhle :angry: :frowning2: Mrzí mě to!! A nedivím se, že máš nervy!! Ale malé to nedělá dobře, tak zkus kvůli ní být statečná :wink: :dizzy_face:

@lendaw : Tak co manžel v kolik dorazil? Koukám, že Ty jsi fakt pomalu furt sama :frowning2: :unamused: To je taky na nic!! Ach jo!!
31. črc 2010 v 07:32  • Odpověz
autor
Holky nezávidím ani jedný. Pet.s jsem prudší povahy, asi bych jí ztřískala. Je fakt, že si vzpomínám co jsem vyváděla já, ale když jsem přišla pozdě, tak se sklopenejma ušima. Na 16 je opravdu hustá. Už aby byla puberta za váma co? Terince to naštěstí bude ještě aspoň 13let trvat, než do toho doroste. :sweat_smile:
31. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@eliska_v dorazil v půl 12 a bez jediného slova šel spát. A stále ještě spí. Včera mi napsal, že si chce ještě užít, než se Bety narodí. Je super pocit vědět, jak to vnímá :pensive:
31. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
lend snad nejste puberťáci ne, užil si už dost. Copak mu nedochází, že ty ho taky potřebuješ, že se o něj chceš opřít. Já měla Michala včera pryč pracovně a celej den mi zrovna bylo tak smutno. Ale hned jak to šlo, tak spěchal domů, večer namazal bříško a přitulil se a bylo dobře. Nemusí dělat psí kusy, jen obejmout a bejt s tebou přece. Upřímě pořád bych měla strach, že ho mimi vůbec nezmění, že prostě nechce příjmout tu zodpovědnost. Je mi tak líto, že s ním máš takový trápení.
31. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@mercedesse to je právě to. Jemu v životě pořád něco schází, mí pocit, že o něco přichází. Kvůli tomu pije, hulí, kvůli tomu byl závislý na pervitinu. asi se nějak nemůže smířit s tím, že obyčejnej život je prostě tak nějak obyčejnej. A já už se začínám smiřovat s tím, že Bětuška je to jediný co mám a to jediný co mi zbyde. Protože když mi chlap řekně, že narození dítěte se pro něj rovná konec všeho užívání si, což jinými slovy chápu jako souvislé omezování a potlačování své touhy, tak to asi není dobře, protože to opět vyústí v nějaký exces, kterých už jsem s ním zažila bezpočet. Do porodu nebudu nic řešit a během 6N asi taky ne. Ale potom už se to musí rozlousknout. Je mi jasné, že na mě padnou jeho obrovksé dluhy z podnikání, protože je nadělal až co jsme se vzali a já prostě nejsem typ člověka,který se před nimi bude schovávat, nezvedat telefony, dělat mrtvýho brouka a nesplácet. Byla jsem hloupá, že jsem si neenchala rozdělit majetek předtím, než on začal podnikat. teď mi hrozí, že přijde exekuce i na mojí živnost. HOlt jsem byla blbá a musím za to platit.
31. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
Taky ty to opravdu nemáš a asi ještě nebudeš mít jednoduchý, Bětuška ti dá sílu jen co si jí prvně pochováš, hlavně to prosím opravdu vyřeš brzo, trpěly byste obě. Teta se takhle kvůli dětem nerozvedla s manželem keterej chlastal a bil jí a děti jí to pak vyčetli, když se ho konečně někdy v 40ti zbavila, že se na to celou dobu museli koukat a že za to úplná rodina nestála. Dneska má super chlapa, kterej je hodnej a pozornej, cestujou spolu a užívaj života a vnoučat.
31. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak se máte. Mě odjela rodinka na brambory, takže spáchám obídek, na poledne se asi vrátí a pak mám v plánu se flákat, ale pochybuju, že mi to vydrží. K obědu budu páchat křenovku, tak si zase popláču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@mercedesse tak si pěkně poplač :wink: my budeme mít zapék.tětoviny...
teď jdu umýt nádobí a pak upeču koláč se švestkama :dizzy_face:
1. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
Tý jo, já tenhle týden sladký nepeču, v pátek půjdu na tu cukrovku, tak to nemusím zrovna pokoušet. Snad to teda vydržím, mám chuť na čokoládu jak blázen.
1. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, já ani nemám chuť vařit pro sebe samotnou. Ale budu muset, aby měla Bětuška nějaký živiny. Včera jsem si taky nic neuvařila, tak alespoň ob den. Jsem opět sama doma. Stejně jako posledních 14 dní :pensive: Docela paradox vzheldem k tomu, že muž je na nemocenské. Mám sto chutí ho napráskat sociálce. Jdu si dát kostičku čokolády na nervy.
1. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@lendaw : Je mi to moc líto kočko..... :frowning2: Ach jo to jsou problémy...Tak si něco uvař dobrého a když ne pro sebe, tak aspoň pro malou :dizzy_face:
1. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
lend: nejhorší je, že tím potrestáš i sebe, jestli mu nedaj nemocenskou. Dej si i kousek za mě, mě by ta chuť na ní přetrhla, ale řekla jsem, že do pátku nic. Pak si asi koupím za odměnu dortíček. Teda jestli nám ta cukrovka výjde dobře.
1. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky,
hlasim navrat z dovoleny. jako kazda dovolena rychle utekla, ale tentokrat mi to vubec nevadi, protoze nase cacorka vyrostla v poradku o 2 tydny a ja si ted úreju, aby ten cas rychle utikal. jsem rada, ze je tady vsechno v poradku, nase miminka rostou, kopou a delaji nam radost i vsechny kontroly.
@mercedesse doufam, ze se podari adminum nahodit tvoje album, zatim tam neni. chci se podivat na ten kocarek. My byli na vylete v Karlovych varech a jak tak furt cumime po kocarkach, tak jsem videli i ten nas vyhlidnuty, a tak jsem nevahala a zeptala se, jak je majitelka s timhle kocarkem spokojena. hezky jsme o tom pokecaly a utvrdila nas, ze to bude urcite i pro nas vyborna volba.
@lendaw sakra, ten tvuj chlap je teda neuveritelnej sobec a blbec. ja teda osobne neverim, ze se po narozeni Betky zmeni, ale rada bych se mylila. Kazdopadne Ti preju bezvadnyho chlapa a tatu tvych deti, at by to byl tenhle nebo jiny.
1. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky holky,
Lend: to mě mrzí že manža pořád tak zlobí :angry: , drž se a snad se to vyřeší po tom šestinedělí :wink:
Já mám pořád chuť na kynuté buchty tak jsem si včera upekla na druhý pokus honzovi buchty.Moje první kynuté buchty :sweat_smile: mňam
dneska jsme spinkali do půl dvanácté :slight_smile:
Merc: a ty jdeš na jaké ty testy cukrovk?
1. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ahojky holky, zkusím najít fotku co nejpodobnější našemu kočárku a přidám jí sem do fóra. Admin psala, že to dala programátorovi, ale ten na to má málo času, tak uvidím, jestli to zprovozní. Je fajn, že jste v pořádku obě zpátky. :wink:
1. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
Je to takový podobný jako ta modrá kostička, možná ještě o kousíček jiný, ale skoro. Podvozek jako u tý světlý kostky
1. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@mercedes pěkný kočárek, já nakonec objednala bébecar. až dorazí vyfotím.
2. srp 2010 v 00:58  • Odpověz
@mercedesse ptala jsem se na ten archiv manzela (on je ajtik) a rikal, ze jelikoz je MK sluzba zdarma, tak nemaji povinnost archivovat, takze bude na jejich dobre vuli, jestli ti to najdou nebo ne :confounded: no uvidime :wink: ten kocarek je trojkombinace nebo jen korbicka? jinak dobry kola, jsou nafukovaci?
2. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Kolečka jsou nafukovací a je to trojkombinace korbička, sporťáček a autosedačka a stál asi 9000,- takže super cena.
2. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
lilly jak ses ptala na tu cukrovku, tak normálně co se tam pije ten sladkej blivajs. Tak doufám, že to ustojím, od soboty jsem se sladkýho nedotkla a doufám, že to vydržím. Docela to se mnou cloumá.
2. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
Merc: já jdu totiž pak k naší dr. na cukrovku tak snad-tajně doufám že to bude jen odběr krve a to vše bez pití toho blivajze
2. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
Lilly nechci tě strašit, ale pokud vím, tak jinej test se nedělá, jinak to zjistit nejde. Musí se vypít to sladký svinstvo, aby se zjistilo, jak se s tím tělo vyrovná, ale neslyšela jsem o jiným způsobu. Takže radši bych s tou variantou počítala. Musíš bejt hlavně na lačno, nemělo by se jíst 10 hodin před tím, tak aby ses nenajedla. Myslím, že je rozhodně lepší vypít trochu sladký sr...ky než pak ohrozit miminko, když by se na cukrovku nepřišlo.
2. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@lillyzelvicka test na těhu cukrovku se opravdu dělá jen tak, že musíš vypít ten sladkej sajrajt. Ale můžeš ten test odmítnout. Třeba moje Dr. na něj vůbec neposílá, takže já se mu vyhnula.
2. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
Mě příjde malicherný nevypít jednu sklenici čehosi, když to může miminku pomoct. Prostě to vydrželo x ženskejch přede mnou, tak to vydržím taky. Mě teda zrovna tohle vůbec neděsí. Vždyť o nic nejde, jen že se pak po hodině bere krev a za dvě znovu a nesmí se nic jíst, tak aby mi spíš nebylo blbě z hladu, protože se nesmí ani odcházet z čekárny. Hlavně si nesmím zapomenout knížku a křížovku, abych se tam neukousala nudou. Já nevím, proč se každej tak děsí, jsou asi horší vyšetření než tohle bych řekla.
2. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@mercedesse kdyby mě tam Dr. poslala, tak jdu. Sama jsem se jí ptala, kdy mě tam pošle, ale prostě tam nikoho neposílá. Tak jí věřím. Sestřička mi ještě potom vysvětlovala, že tam neposílají už několik let a říkala i proč, ale já už si to nepamatuju :sweat_smile:
2. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
No vidíš, u nás zase posílá každýho. To já do tebe jako nereju, že jsi nešla, aby sis to špatně nevyložila. To jen pokud to nabídnou. Mě se sestřička ptala, jestli s tím souhlasím a teda upřímě - tvářila se, že je to pěknej hnus :sweat_smile:
Zrovna se snažím dopátrat, jakou mám koupit matraci do postýlky. Zatím to asi vidím na pohnka kokos molitan, ale ještě nevím. Psala jsem holkám co už mají mimi, ať hodí nějakou zkušenost. Samotnej molitan nechci a zase matrace za 1700,- mi příjde zbytečná. Tahle stojí 700,-. Co myslíš ty, jakou budete kupovat?
2. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.