• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Merc: Lend: já neříkám že tam nepůjdu pro to malé v bříšku udělám všechno jen nemám ráda sladké a obzvlášť pití tak spíš abych se jim tam nepoblila :confounded: .A když jsem se ptala sestřičky tak mi řekla že berou jen krev tak uvidíme 11. jdu na poradnu a pak mě objednají na tu cukrovku tak se setřičky pořádně vyptám co a jak:slight_smile:. Ale jak píšu je mi to jedno pro mimi všechno :wink: :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
Merc: já taky řeším matraci , ale do koše ten budeme mít se začátku a tak ve čtyřech měsících půjdeme do postýlky :slight_smile:
a jsem z těch matrací celkem zmatena každý doporučuje něco jiného a jak píšeš ty molitan nee ale zase ani nic předraženého
2. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Jasně lilly, ale jestli to u vás dělaj jen z krve, tak to slyším prvně. S holkama, co nemaj rádi sladký je to prej těžší. Já sladký můžu, ale nevím jak to bude s tímhle. Třeba budu nakonec zvracet já a ty budeš v pohodě. :grinning:
2. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Já se v tom právě taky vůbec nedokážu zorientovat, ale prej ta s pohankou je z každý strany jinak tvrdá, tak můžu vyzkoušet, co by nám vyhovovalo. Ještě si pak asi nechám poradit v krámě, asi si pro ni zajedu a nebudu to objednávat přes net. Chci koupit v tom samým krámě ještě fusak do kočárku a to si tam asi musím vybrat barvu, tak to vezmu při jednom. Rovnou vezmu i chránič na tu matraci. Pak naši našli kolíbku po mě a nechaj jí zrenovovat, ale nevím jakej má rozměr a jestli tam seženu matraci, abych jí nemusela nechat udělat. No když tak je tady blízko firma, která to dělá na zakázku, tak uvidím. Jo a kecám mezi tou pohankou a kokosem je myslím pěna a ne molitan.
2. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
Merc: tak snad nebudeme zvracet žádná a výsledky budeme mít taky dobrý :wink:
No já se v těch madracích topí.Říkají že je to jako s botičkama že má mít každé dítko svoji, a že jen molitan není dobrý, ale jak chceš poznat u novorozeňátka jestli raději tvrdší nebo mekčí , chránič určitě koupíme to jo.Povlečení si budu šít ale musím koupit ještě deku a polštářek a to nějaký kvalitní antntialergický :slight_smile:
2. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@mercedesse já jsem koupila od kamarádky komplet bukovou postýlku s matrací (pohanka-kokos-molitan), dekou, 3 sady povlečení, 2 mantinely, chráničem matrace za 2500,-Kč. Je to po jednom dítěti, velice zachovalé. Do samotného molitanu bych taky nešla.
2. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
ještě k tomu testu na cukrovku - někde prý dovolují si do toho vymačkat citron, tak se zeptejte :wink:
2. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
Lend:¨jo to kdyby to byl samí citron to bych brala raději:slight_smile:
A madraci no uvidíme chci se kouknout i v ikei
2. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky kde jste kdo???
3. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
Já jsem tu :slight_smile: Ráno jsem po snídani v 7:30 zase usnula a vzbudila se až v 11:15 :sweat_smile: A venku je spací počasí, od rána prší a nevypadá, že by to mělo dalších několik let přestat. Budu prostě celý srpen spát :grinning: Zítra mám KO, ale Dr. má dovolenou,tak tam bude jen sestra, tzn. jen tlak, moč a papíry na nemocenskou, která mi dneska ofiko začíná.
3. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Lend: ahojky tady teď začalo pršet.jen spinkej, musíš nabrat síly maminečko:slight_smile:
To moje dneska sebou mele a když to v práci nějak přitlačím nechtěně tak mi uštědří kopanec :grinning:
Já mám teď takové nálady kdy chci být v práci a pak zase kdy se mi tam nechce vůbec.Je to děs.Už jsem zase uvažovala že tentokrát si nechám vypsat nemocenskou na poradně.Ale beztak mě to zase v den kontroly přéjde :rolling_eyes:
Já už bych se tak ráda ráno vyspala a vymalovala pokojíček a tak, tak nevím.Příjde mi že takhle nestíhám nic :rolling_eyes:
3. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@lillyzelvicka A ty chodíš do práce? Já myslela, že ti Dr. doporučila být doma. Ale pokud nemáš potíže a tělo to zvládá, tak je asi dobrý něco dělat. Alespoň částečně. A neboj, času máš ještě dost - tři a půl měsíce :wink: Za tu dobu stihneš připravit pokojíček několikrát :wink:
U nás teda leje pořád. Já se akorát naobědvala, dělala jsem rajskou s kolínkama. BUdu muset trochu poklidit, hlavně naházet nádobí do myčky, protože už nemáme ani čisté příbory :sweat_smile: A asi se budu muset vypravit do obchodu pro nějaké ovoce. POslední měsíc neskutečně ujíždím na broskvích a nektarinkách. Dokážu jich sníst kila za den. :sweat_smile: Na zahradě furt nic nezraje - z ovoce máme jen švestky a na ty je ještě čas.
3. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
Lend: no já jsem se minule dr. jaksiš zapoměla zeptat na práci , říkala mi ještě na té kontrole před tím že mám dovolenou brát jako nemocenskou a pak že to pořešíme.No a já jako obvykle zapoměla na všechny svoje otázky když jsem viděla mrňouska :sweat_smile:
Teď jsem se vzbudila po skoro dvou hodinkách :grinning: a taky jsem musela naskládat myčku, aby bylo nádoby:slight_smile:
A jdu koukat po nějaké pěkné barvičce do pokojíčku a taky tapetu moc se mi líbí ta kombinace kombinace
3. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
@lendaw já na těstu cukrovky nebyla(jsem diabetik normálně),ale s tím citronem mi to příjde nějaké na hlavu..to je známý trik diabteiků lhářů, citron ti srazí momentální hladinu cukru, takže když chtějí podvádět tak den před odběry pijí jen citron a ono to klesne.
@lendaw s tém ovocem jsme na tom stejně..já už za těhu sežrala ovoce a zeleninu i se zelinářem :grinning: nektarinky, broskve, melouny, mnnnnam
3. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@pet.s psaly to holky zářijovky, že jim dovolily kápnout do toho citron, Já o tom teda nic konkrétnějšího nevím, ale nemůže být třeba rozdíl v tom, když to pijí den před odběry a když se to nakape do toho sajrajtu a vypije s tím?
3. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
@lendaw - to nevím... :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tak kdo chce mám v albíku fotečky z focení :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@eliska_v Pěkné fotky :slight_smile:
Holky,já jdu na cukrovku v pátek :confounded:
4. srp 2010 v 06:09  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
Dneska se mi zdálo, že se mi malej narodil 8.9.2010, tak to by klidně mohl :wink: :dizzy_face: Tak uvidíme... :dizzy_face: :dizzy_face:
Byl tak kásnej - už jenom v tom snu jsem chtěla zůstat :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska u nás noc v pohodě...Spala jsem dobře - 2x na záchod a šup zpátky :wink:

Jinak já furt koukám na ty fotky - asi jsem magor, ale mně se tak líbí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás je pod mrakem, ale i trochu svítí sluníčko :dizzy_face:
4. srp 2010 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Já se akorát chystám na KO a vyběhat mateřskou. Předevčírem jsem se tetelila radostí, že mám nahoře jen 7kg a dneska ráno jsem vlezla na váhu a je tam 9 :angry: No co, pořád lepší než 19 :wink: Šla jsem si dát rychlou spršku a jak stojím ve sprše, tak mi došlo, že si myju vlasy! Upozorňuji, že jsme si je mýt nechtělo bo jsem je myla včera a při mé délce a hustotě mi schnou min 2 hodiny :angry: Chtěla jsem se taky odchlupit, ale vzdala jsem to. Už zvldánu jenom podpaždí a zbytek zůstává á la příroda. Oblíknu si pro jistotu květinovaný tričko a kdybych se musela někde svlíkat tak budu tvrdit, že jsem hipík :grinning: :sunglasses:

@eliska_v 8.9. by se ti chtělo rodit, jo? :slight_smile: Já jsem rozhodnutá rodit 1.9. ani o den později.
4. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Lend 9kg je v pohodě, já mám pořád radost z toho svýho +1kg. Snad se to nepotáhne nahoru pak moc rychle. Jinak náš mladej asi zkouší co vydržím. Včera i předevčírem přes den moc nekopal, ale pak kolem půlnoci má discošku. Já byla tak vyděšená, tak mě za to nenechal ani spát. Jestli bude takhle fungovat i po narození, tak se z nás asi stanou sovy.
S tím holením mám problém už teď, na příští kontrolu (11.8.) bych se na to nejradši vyprdla. Jo marlin a na cukrajdu jdu taky v pátek, tak na tebe budu myslet.
eli: krásný fotečky. Asi už bych taky měla nějaký vytvořit s miláčkem.
4. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@mercedesse kdybych pribrala ted jen 1 kg, tak me doktorka vykosti a rovnou posle do nemocnice na umelou vyzivu :confounded: myslim, ze jim dost, ale vic jak 3 kg (vecer) navic nemam. nechci moc pribirat, v mym veku by se to uz blbe schazovalo, a tak doufam, ze je mala v poradku. taky mam ted s ni trapeni. co jsme se vratili z dovoleny a nastoupila jsem do prace, tak je nejaka lina, pres den si jen obcas kopne a vecer tomu taky moc neda. Doufam, ze je to i tak v poradku, zacinam mit kvuli tomu nervy. Podbrisko me boli, kdyz lezim a nejvic, kdyz se zvedam, pri stani a chuzi me to neboli, tak doufam, ze se to jen deloha nafukuje a ze ted ma teda mala vic mista a proto ji tak casto necitim, ach jo, to bude jeste psychickej boj.
4. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
nadi v klídku, malý je fajn. Taky mě bolí břicho, když si chci natáhnout v posteli nohy. Jak se mi podbříšek našponuje, tak to bolí. Já jsem zjistila, že jak bylo deštivo, tak jsem líná a malej to asi cejtí stejně. Taky jsem včera nebyla schopná nic dělat, tak se opičil. Neboj mimískům je fajn.
No po mně zase dr chce, abych moc nepřibrala, protože je mě opravdu veeeelikej kus, takže se snažím se docela držet a docela mi to i jde. Pochybuju, že mi to vydrží až do porodu, ale zatím jsem spokojená a dr. taky. Myslím, že v polovině 6.měsíce by mohlo bejt i hůř. Na listopadovkách maj holky nahoře i 8 kg. To bych chtěla jako maximum na konci. Když to bude míň, tak mi to taky vadit nebude.
4. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@mercedesse tak ja budu taky doufat, ze tem nasicm prckum je dobre a ze proste maji svoje obdobi, kdy tomu oihybu moc nedaji, ale v pondeli vecer bylo zase slzave udoli, ze mel manzel co delat, aby me uklidnil :frowning2: nejradsi bych si koupila ten pristroj na poslouchani srdicka, abych byla v klidu. ja jsem fakt plasan.
tak asi jo, u tebe si malej porad ma co brat, takze tobe nikdo nic nerekne, ze nepribiras, ba naopak, te pochvali, tak doufej, ze se ti to moc nerozjede, ale co, po narozeni budes mit pohybu a malo spanku vic nez dost a oni ty kila stejne pujdou rychle dolu. Ja mam zatim vsechny kila navic v brise, nikde jinde, aspon tak se mi to zda. Vcera jsem si merila bricho a mam pres nej uz 97 cm, prej je velky, ale co ja vim...... :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Já břicho ani neměřím, nevím, kolik jsem měla před tím, ale asi to bylo i víc než ty teď jako těhule :grinning: No já už teď tomu spánku moc nedám, šla jsem spát o půlnoci, ve tři jsem se probrala a usnula tak ve čtyři, pak jsem se vzbudila v půl sedmý. Nakonec jsem to teda ukecala a spali jsem až do 9, ale to je spíš výjimka. Zato přes den se mi otvírá huba až za ušima. No ale myslím, že až budu běhat kolem mimča, tak to opravdu půjde dolů samo.
Jdu naházet něco do pračky, udělalo se tu docela hezky, svítí punťa.
4. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
no, ja mela v pase nejakych 68, takze ten rozdil videt je :slight_smile: jinak o spanku mi povidej. tim, ze muzeme spat jen na levem boku, tak uz mam pekne placatou levou kycel :sunglasses: obcas se ve spanku pretocim na zada, ale aby se mi to moc nestavalo, tak si za zada davam kojici polstar, aby me apson vse\dycky trochu zarazil. ale budim se taky dost casto a kdyz nejde spat, tak se opru o postel a povidam si s nasi Andrejkou a to vis, kdyz mi odpovida svoji kopaci morseovkou, tak jsem na vrcholu blaha :dizzy_face:
jo jo, venku je hezky, tak at ti pradlo pekne uschne, zavidim, my susime v byte a to je strasny. ted, kdyz jsme prijeli z dovoleny, tak jsem udelala 9 !!! pracek, sileny. premyslim, ze si koupime pracku se susickou v jednom. V byte s malym ditetem bude kazdy kousek dobrej.
4. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Já teda spím i na zádech i na pravým boku, jen na břiše to fakt nejde. Nikdo mě neupozorňoval, že nesmím spát na zádech. I když jsem to slyšela taky, ale když už jsem jinak otlačená, tak si tak lehnu. Jéé já nějak přehlídla, že už máte vybraný jméno. Moc hezký a všechny Andrejky co znám jsou hrozně hezký holky. Teda praní po dovolený nezávidím, já mám teď natříděný 3 pračky, tak to mám za chvíli z krku.
4. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
no, py na prave strane prochazi nejaka dulezita zila/tepna, ktera vyzivuje miminko i vlastne tebe a tak se tam nema lezet, aby se neucpala. ptala jsem se na to i doktorky a ona mi to potvrdila, proste lezet jen na levem boku. jako, ja se taky nekd pretocim na zada, nebo kdyz usinam, tak se pritulim na pravo k manzelovi, ale za chvili uz na nej vystrcim zadek :sunglasses: , abych Andrejce neublizovala. dik za pochvalu jmena, uz si ani nedovedu predstavit, ze by jsme ho zmenili.
4. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
U nás se Myšák/Mišák taky chytil :grinning:
Včera jsem sepisovala věci, co musím ještě pořídit a mám stránku a půl. To bude ještě mazec, ale pojedu asi znovu do těch Tuchlovic a nakoupím tam co půjde. Ještě mám doufám spoustu času. Jo ráno psali na seznamu, že se tuším v Americe narodily paterčata ve 29. týdnu, upřímě si to nedokážu představit. Na první pokus mi bude ten jeden drobeček stačit. :grinning:
4. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
pamatuju si, ze jsi uz psala o tech Tuchlovicich. Tam je teda nejakej super obchod na prcky? Me tam bydli kolegyne, ze bychom tam sjeli a spojili to i snavstevou. Jako o seznamu ani nemluv, jde mi z toho hlava kolem, co se bude jeste nakoupit. Zatim mame jen par oblecku a vynranej kocarek, jinak vubec nic. Jsem mela sen, ze jsme si andrejku prinesli domu a tam nebylo prichystany vuuuuubec nic. Vsechno bylo ve skrinich v puvodnich obalech, nic nevyprany a ja jsem vubec nevedela, co mam delat. No, strasny, ale Andrejka byla nadherna, cernovlasa po tatinkovi :dizzy_face:
Taky si myslim, ze nam na rozjezd bude ten jeden broucek stacit, uz ted mam obavy, abych to vsechno zvladla a dokazala se postarat jak o malou, tak o manzela a celou domacnost.
4. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.