• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
no, to ti budu drzet palce na tu cukrovku, i kdyz mas sladky rada. ja z toho mam hruzu, ze u toho vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted beru takove sladke projimadlo (lactuloza nebo tak nejak) na zacpu, na lacny zaludek rano a to je takovej hnusnej sladkej hnus, ze mam co delat, abych se nepoblila a to ta cerna voda bude sakra hnusnejsi, nez je tohle.
My jedeme dneska do Hornbachu nakoupit veci na prestavbu bytu. C&A mam rada, koupila jsem si tam super tehotenske kalhoty a i ta jejich moda mi taky celkem vyhovuje.
5. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
My se jdeme podívat na nějaký kytičky na předělanej balkón, dělali jsem tam novou podlahu a zábradlí, chtěla bych tam dva oleandry, ale ještě nevím, třeba mě zaujme něco jinýho. V CA se chci podívat na něco pro malýho, maj někdy taky pěkný věcičky, tak jen tak kdyby mě něco zaujalo, jinak už to asi s oblečením přehánět nebudu.
5. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Já myslela, že už šel prcek spinkat, když si tak pěkně zacvičil a on s malou přestávkou od těch půl devátý ještě řádí. :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@mercedesse u me Andrejka taky cely rano řádí, kocicka moje :slight_smile: je to takovy zvlastni pocit, vi? nikdy jsme to nemeli, ted je to nasi soucasti a za par mesicu zase nebude.......
pekne si nakup :wink:
5. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem si ráno nakopla prsty na levé noze, nemůžu na to vůbec šlápnout, je to natelký a bolí to jak čert :angry: Děsný, už teď jsem ráda, že vůbec chodím a do toho ještě tohle. A to musím na poštu, sociálku a nakoupit :cry:
5. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Jéé lend, to muselo hrozně bolet, nezlomila sis je? No na rentgen stejně nemůžeš, takže je to jedno a s prstama stejně nic neudělaj, jen ti je zafixujou náplastí. Tak ať to brzo přestane bolet :wink:
5. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@lendaw jooooooo, ukopnute prstz na nohou pekne boli :confounded: to pak clovek vidi cerne, ale jak rikala merc, s tim se nic neudela, jen mozna zaledovat, ale to uz je ted stejne pozde. tak at to brzy prestane bolet :wink:
5. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@lendaw : To musí pěkně bolet :unamused: Tak hlavně až přájdeš dom, tak nožku nahoru ...
5. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
No holky, bolí to jak čert. Vypadá to, že prsteníček na levé noze to odnesl, nejde s ním hnout. ALe stejně by mi s tím na chirurgii nic neudělali, tyhle malé prsty se stejně jenom fixují náplastí a to zvládnu doma sama. Manžel už se mi smál, že budu rodit se sádrou, vtipálek :angry: Takže jsem na to prdla led a jdu se natáhnout k odpoledním seriálům. Btw. v Kauflandu mají teď meloun za 6,90, takže honem pro něj :wink:
5. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mě Kubík nenechal spát od třech hodin :slight_smile: A poslední dva dny mě tak bolí pod žebrama nevím jestli se tam Kubík nějak blbě točí ale je to hrůza nemůžu sedět nemůžu ležet a ni na jednom boku jen ležet obložená kojo polštářem :unamused: a teď se Kubík otočil a mydlí mě do močáku :slight_smile: Sice to někdy není příjemné ale já jsem tak ráda když to moje zlato cvičí v bříšku tak jak všechny jsme rády :wink: :grinning:
Lend: tak s tím prstíkem to je na prd au asi jedině klid to chce :wink:
5. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@lillyzelvicka to pod zebrama muzou byt bud zarazene prdy nebo proste zacpa, ja to mam taky, teda jen na prave strane, ale kolikrat si tam nahmatam bouli, jak to nechce tema strevama lizt :confused:
5. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
nad: tak já tam bouli nemám na wc chodím pravidelně tak nevím :unamused:
5. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@lillyzelvicka tak holt malej Kubik si dela vic mista :grinning: a bude hur :wink: me se vzdycky odpoledne napne kuze na brise, ze mam pocit, ze mi musi prasknout. proste ty nase detatka delaji vsechno pro to, abychom o nich vedeli.......a jak jsme rady, kdyz se nam hlasi, vid? :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
5. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@lillyzelvicka je možný, že ti na žebra vytlačuje děloha vnitřní orgány - střeva, žaludek atd. A to bolí jak čert.

Btw. Prst mi od posledního příspěvku zfialověl :frowning2:
5. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
nad: jo to mám taky odpoledne nebo spíš k večeru napnutou kůži na břichu jako by chtělo prasknout :grinning: ale jsem mocinky ráda že se ozývá ať kope jak chce já ho miluju :grinning: asi jako mi všchny co??? :grinning:
5. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
Lend: jo no to bych spíš brala že je to ono je to dost nepříjemné
a prst no buď si zajdi k dr. fixnou ti ho nebo si ho fixni sama a leduj :wink:
5. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@lendaw ty máš bebí? To je blbé, myslím že na rentgen by tě t téhle fázy těhu už vzali, nebezpečný je to prý v začátku, kůli placentě. Ale jinak vím že by to fiksovali jak píšeš, ale i se sádrou na noze se porodit dá, neboj.
5. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Nebo pak už jen uříznout, já vím blbý vtipy :sweat_smile:
Tak jsme doma z Prahy a koupila jsem hezkou teploučkou soupravu, kalhoty, kabátek a tričko. Vypadá to super a kabátek pak můžu kombinovat. Koukala jsem po zimních kombinézkách, ale ty tam měli strašně drahý kolem 500-700,- to mi přišlo trochu moc. Počkám asi jestli někdo nekoupí.
lilly: Mišáček kopal celou cestu tam, pak spal asi 2 hodinky a už zase kope. No jo, když spal předtím skoro celé dva dny, tak co se divím.
Mě pod žebrama nic netlačí a na zácpu taky netrpím, ale za jedno mám docela dlouhý tělo, takže místečko má a bříško mám pořád docela nízko. Tak třeba až se posune nahoru, tak bude hůř.
5. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
Merc: no já jsem "prcek" mám jen 165cm :slight_smile: ale asi před hodinkou se Kubík otočil a už to netlačí :slight_smile: a v noci spal ježiš teď si nevzpomenu na to slovo myslím na příč prostě hlavička na pravém boku a na levém nožky, se nedivím se že mě mydlil když se tak "šprajcl"
A vyfoť ty oblečky ať se můžeme kouknout :wink:
Faf: kde ty jsi ?Ani se neozveš jak se máš?
5. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
Tak já to vyfotím mobilem a hodím to jen sem do diskuze. Zatím nevím co bude s tím albem :unamused:
5. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
no tak to hoď alespoň sem já jsem moc zvědaváZatím oblečení nekupuju musím si ještě vyzvedout věci od švagrové a pak až se uvidí co pochybí :slight_smile:
5. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
Tak to je dnešní úlovek, ty s dlouhým rukávem byly za 75,-/ks, ty čtyři body stály dohromady 198,- a ten zateplenej komplet teda asi 380,-.
5. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
Merc: ty jo to jsou pěkné věcičky mi hlavně ty bodynka s dlouhým rukávem pro ty mám slabost, ale i ostatní věcičky jsou pěkné :wink:
5. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Tohle jsou další kousky, když mám chviličku čas. Nevím moc toho asi už kupovat nebudu. Asi pak až za pochodu.Doufám, že mě admin nezastřelí. :sweat_smile:
5. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Ještě tam něco chybí, zkusím dofotit, ale teď letím, vařej se mi brambory, za chviličku jsem zpátky. :wink:
5. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
Merc: to jsou tak pěkné věcičky ježiš já bych šla hned do obchodu něco koupit.
To s tím sobíkem želvou všechno je to kouzelné a tak krásně modré a ten barevný je luxusní:slight_smile:Dávám jedničku s hvězdičkou fakt krásné :wink: :grinning:
5. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
@mercedesse krásná výbavička :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Jé holky díky moc. Já jen tajně doufám, že se dr. nesplet a fakt je to chlapeček :grinning: I když prej nebylo pochyb. :sweat_smile:
5. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Jo a tohle jsem koupila v Kiku, tam maj super věcičky ne moc drahý a takhle to nevynikne, ale má to krásný obrázky
5. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
merc? tyjo ale taky pěkné asi se taky stavím do kiku :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.