• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Jo koukám, že u vás je taky. Já mám v okolí 2. Kopila jsem tam i chrastítko - tygříka asi za 60,-. Ty dupačky stály tak kolem 150,- a tričko teda 120,-, ale je to fakt pěkný a pevnej materiál. Občas tam teda koupím i něco na sebe.
5. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Tak se tu holky mějte, já se jdu vykoupat a spát, zítra vstávám v 4:45, abych byla v 6h v Lysé n/L. Nevím kdo vymyslel, že se na to chodí tak brzo. Zítra se ozvu jaký to bylo, tak papa.
5. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@mercedesse tak zítra na zdraví! :grinning:
5. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahojky, tak to mám za sebou, snad úspěšně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No žádná dobrota to teda opravdu není, ale dá se to přežít. Do čekárny jsem si vzala knížku a docela to uteklo. Jo a o to, že budete mít hlad se nebojte, po tý srágoře budete jak najedený. Já ztratila pomalu i chuť na toho dorta, co se na něj celej tejden těším. No stejně měli v tý cukrárně zavřeno. Pro mě na tom bylo nejhorší, že jsem musela brzo vstávat. Hlavně se toho nebojte. Je to čirá tekutina, která se sice blbě pije, ale je jí asi tak 3 dcl ne půl litru. Před tím mi vzala krev a rovnou zkusila takovým testrem jakou mám hladinu cukru. To jsem měla 5,2, takže prej normální a pak už mi jen 2x po hodině vzala krev znovu a výsledky prej budou v pondělí. Už jsem asi zažila větší hrůzu, než je tohle. :wink:
6. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@mercedesse ahoj, tak to mas dobry, ze to mas za sebou. me se krivila huba jen, kdyz jsem to cetla :sunglasses: mne stacilo, kdyz jsem dneska naposledy mela rano tu laktulozu na zacpu a kdybych nebyla na alcno, tak vrhnu a to byly jen 2 polevkove lzice. vuuuuuuubec si nedovedu predstavit, jak tohle zvladnu bez kyble a hlavne takovych tyech charakteristickych zvuku, kdyz ti je na zvraceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlavne, at mas ted vysledky v pohode a pak smele do toho dortiku, na jaky jsi mela chut?
6. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
@nadja73 no já ukrutně miluju koňakovou špičku a větrník. No ale přiznávám, že to možná vzdám a nechám to na zítra, nebo na někdy jindy. Asi jsem zaslazená do foroty. A to jsem celej tejden skučela, že mě chuť na čokoládu snad přetrhne a teď mě to nechává chladnou :grinning:
A neboj, já vím, že asi sladký nemusíš, ale to přežiješ, co bys pro Ajku neudělala, že :wink: A kdybys náhodou zvracela, tak asi taky nebudeš první. Chce to na to moc nemyslet a prostě to tam nalejt.
6. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@mercedesse tak pro Andrejku udelam prvni posledni, ale stejne si rpo jistotu vezmu s sebou nejaky blici pytlik - no, asi 100 litrovy do mega odpadkovych kosu, at se tam kdyz tak z ty ostudy schovam taky :sunglasses: :grinning: kdyz ja jsem takovej magor, ze si vsugeruju, ze mi z toho bude blbe a uz se na to divam jako na blivajs. mas pravdu, ja moc sladky nemusim, kdyz mam na sladky strasnou chut, tak mi staci jedna kosticka cokolady a chut na sladky je zazehnano. Jinak teda z dortiku miluju venecek a puncak :slight_smile:
6. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Vidíš, třeba punčák já nemusím, příjde mi ukrutně přeslazenej. :grinning: Tak si říkej, že je to prostě kafe z automatu, nebo tak něco. Já to měla v normálním velkým hrníčku a tak jsem si nějak vsugerovala, že to je čaj a šlo to. Ne že by to člověk nepoznal, že si lže, ale jde jen o to se odhodlat napít a zbytečně si to nezošklivovat. Možná je ten všeobecnej odpor taky tím, že se to probírá předem na internetu a pak už tam jde každej s tím, že to bude hnusný. Kdybys nevěděla do čeho jdeš, tak si to tak nezošklivíš. :wink:
6. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@mercedesse jo jo, internet.....ten me uz vydesil nekolikrat a nejhorsi je, ze ty nejhorsi pribehy mi zustaly v hlave a ne a ne se jich zbavit :confounded: :unamused: no, ja se s tou sladkou srajdou nejak poperu. mne teda pak pomaha, kdyz si reknu, ze za chvili to budu mit za sebou a nema cenu to odkladat :wink:
6. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Já si taky vždycky říkám, že nebudu takový věci číst a pak mi to nedá a pak se s tím stresuju. :wink: Teď přemýšlím, jestli mám jít vyžehlit, odkud tu mám jen pár kousků, nebo jestli se na to mám vybodnout. To je zase dilema. :sweat_smile:
Jo už mám pro malýho kolíbku, naši našli tu ještě po mně, tak jí nechaj zrenovovat a bude jako nová. Bude to dělat ten samej truhlář, kterej jí kdysi před 30 lety dělala, tak snad si dá záležet. Mamča s tetou pak ušijou povlečeníčko. Už se těším. :grinning:
6. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
Teda ona je opravdu stará víc jak 30 let, protože jí kdysi dostal ke svatbě strejda s tetou, ale pak neměli děti, tak jsme ji dostali ségra a já a pak strejdův synovec a neteř z druhý strany, takže skoro historickej kus.
6. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
tak ta kolebka bude unikatni a urcite nadherna. hlavne bude plna vzpominek a uz ted, kdyz si predtsavim, ze by se nase male Andrejka kolebala ve stejne kolibce jako ja, tak mi jdou slzy do oci. Super a tise zavidim.
6. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Je to takový romantický, viď. Ještě teda nevím, jestli je co závidět. Já ji ještě neviděla, ale ten pán je hrozně šikovnej, tak si myslím, že bude dobrá. Jen nevím jakej bude mít rozměr, abych do ní sehnala matraci. Při nejhorším jí nechám udělat na míru a bude to.
6. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
ja temhle "malym" truhlarum verim, ze udelaji dobrou praci. jasne, ze kdyz tak si matraci nechas udelat. Loni jsme si nechavali taky delat matrace na miru (mame vetsi postel) a zadny problem.
6. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
Taky myslím, že to nebude problém, je tu docela blízko i firma, která to dělá.
Teď mi psali sms z obchodu, kde jsem objednávala tu přebalovací komodu, že jí dneska posílají, takže tu v pondělí bude. Já se těším. Budu tam moct naskládat všechny ty malý věcičky. :grinning:
6. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@mercedesse jakou mas prebalovaci komodu? Ja jsem si vyhledla v Kice, je celkem dost draha, ale moc se mi libi, ze je takova vesela, detska. hod sem, pls, obrazek a info. :wink:
6. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
Je od scarlett a stála 4.500,-, ale když jsem na ní koukala v tom krámě, tak mi přišla celkem solidně udělaná. Já musím umírněně, protože mám ten kde bude v takovým stylu, ale aspoň je na tom přebalovacím vršku medvídek. :grinning:
6. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@mercedesse tak ta vypada dobre, schvaluju :slight_smile: a cena je taky super,ta nase nas vyjde asi na 6 000 :confused:
6. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Nad a Merc: dneska tu nikdo není krom Vás?
Jsem vás přečetla a komody máte vybrané pěkné a teda celkem drahé :slight_smile: Já nechci přebalovák jako takový asi :slight_smile: nejlíp komodu na ní dat přebalovací desku z ikei co jde pak sundat:slight_smile:
Jo holky vybírám barvičky zdi do pokojíčku co myslíty modrá se zelenou a žlutou a na jednu zeď jen tapetu.Děkuju za názory:slight_smile:
6. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
Myslím, že ji měla tenkrát v albu i Eliška, ale nakonec má snad jinou. Já mám od scarlett i tu postýlku a ta byla za 4.990,- a taky je pěkná. Hodím fotku, ale nevím, jestli jsem už nedávala.
6000,- už je celkem dost a nekoukala jsi v Chiccu nebo jak se to píše na Čerňáku, tam taky někdy maj zajímavý. Ale třeba před 3/4 rokem mi přišlo, že měli lepší výběr.
6. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
Jé ahojky lilly, já myslím, že když to budou tóny, který k sobě jdou tak to bude hezký a veselý a kombinace s tapetou s hezkým vzorem je super. :wink:
6. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@lillyzelvicka ja myslim, ze vzdycky se da sundat ta vrchni deska, co je jako pult. my to chceme hodne vesely, takze proto se vyradime i na tom nabytku. jinak budeme malovat detsky pokoj takhle, podle tohohle obrazku.
6. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
@mercedesse my se jdeme podivat dneska do Chicca do OC Novy Smichov, tak se podivam, jestli tam maji prebalovaky, ale jestli nebudou mooooooc drahy :confounded:
6. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Když já budu mít zatím v děcáku jen tu komodu a postýlku budu mít u sebe v ložnici, takže zatím malovat rozhodně nebudu. Když tak až budeme prcka stěhovat k němu, ale ten pokoj je nově udělanej a je tam takový žlutá vlnovka ale šikmo z rohu do rohu. Jako že půl zdi žlutý a půl bílý.
6. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
@nadja73 nejsem si jistá, ale myslím, že to nebylo nijak předražený, ale taky asi jak kde.
6. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Holky papa musím běžet přijela ségra. Zítra asi nakouknu. :wink:
6. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@mercedesse mej se, ahoj
koukala jsem na ofiko stranky chicca a oni prebalovaky nedelaji, tak asi tam maji i neco od jinych vyrobcu
6. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
Nad: je já jsem to nemyslela nějak špatně s tím přebalovákem :wink: Já právě nechci ten úplně jako by dětský nábytek.Chci koupit kvalitní, ale takový který mu vydrží třeba až do desíti patnácti let :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
@lillyzelvicka ani jsem nemyslela, ze to myslis nejak spatne :slight_smile: vuuuuubec. jo jo, vim presne, jak sji to myslela, mozna, ze jsem to pak blbe napsala ja :slight_smile:
6. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
Nad: a nebo jsme každá pochopili tu druhou jinak než jsme mysleli:slight_smile:
Vymalbu pokojíčku co máte v plánu je moc pěkná :wink:
6. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.