• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@mercedesse no vidis, za chvili budes mit pro mimi vsechno pripravene :slight_smile: a jakou to dela radost, vid? :dizzy_face: a nejaka tehu cukrovka ti muze vlizt na zada :wink: :wink: :wink:
10. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
Asi tak :grinning: Po pravdě se o prcka zase bojím o trošku víc, hlavně se bojím, že mi budou porod vyvolávat nebo bude císař, což se dost blbě píše, když jsem do teď psala lend, že je to jedno. :sweat_smile: No ono nakonec jo, já jen že bych chtěla opravdu plně kojit. S tou dietou to přežiju, prostě mi nic jinýho nezbývá, já jen nesnáším, když mě do toho někdo nutí. Když jí chci držet sama, tak je to v pohodě, ale jak to mám příkazem, tak se šprajcnu jak malej fracek a mám pocit děsný křivdy. Já i když držím klasickou redukční, tak se o tom vůbec nesmí mluvit, jinak to okamžitě vzdám, i třeba jen kvůli pochvale. Jsem magor, no.
10. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@mercedesse já jsem odhodlaná taky plně kojit a žádný císař mi v tom nezabrání. Jen to bude o chvilku dýl trvat než se to rozjede. HOlt budu využívat zatím mlíko jiných maminek. Už jsem si začala přpravovat porodní plán a píšu tam, že si rozhodně nepřeju, aby mimi dostávala nutrilon, nebo jak se to dneska jmenuje. Já jsem přesvědčená, že se rozkojím - proč jinak by mi příroda nadělila takový hrudník? Na parádu určitě ne :wink:
10. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
:grinning: Jasný přece nevypadáme jako profi kojný jen tak, že jo. :grinning: I když ty máš oproti mě ještě velkej náskok. Ale taky doufám, že se to podaří i kdyby náhodou ten císař byl. Hlavně ať už je ta cukrovka poslední komplikace a malej je krásný a zdravý miminečko.
10. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
Já je asi vůbec kupovat nebudu, protože u nás je dávaj zdarma, tak na co. Doma chci používat normální.
10. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@mercedesse u nás prý je taky dávaj, ale u Dr jsem vyfasovala seznam co s sebou a tam byly psaný. Zítra si zajedu do porodky, mají tam každou středu povídání s PA, tak se radší ještě optám na obě varianty porodu a co s sebou. JInáč, župan doma mám, kupovala jsem si ho když jsem byla naposledy na revizi - ale zabere celou tašku, tak proto ho asi nechám doma, nebo si ho nechám přinést později.
10. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
No a s tou podrpdou - já mám teď 95E-F podle výrobce. A podle jednoho webovýho průvodce výběru správné velikosti podprsenky jsem si spočítala, že bych měla nosit 105 :confused: Nedokážu si představit, že bych měla 105, vždyť by mi to ani nedrželo kolem zad. Ta 95 mi sedí dobře. A tuhle velikost mi i "určila" prodavačka v obchodě. Všude doporučujou koupit tak a číslo až 2 větší košíček. Ale zas nechci zbytečně kupovat o 2 čísla větší, když by mi pak třeba mohlo stačit jen jedno číslo. No prostě jsem ztracená :grinning: Každopádně asi půjdu do podprsenky od Anity. Mají tam kousky i pro nás s ňadry dmoucími :grinning:
10. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
No já už právě potřebuju novej, ty co mám jsou trošku jetý. Já bych chtěla začít chodit na ten předporodní kurz, dělaj ho u nás v 6ti lekcích a stojí to 100/lekce, takže 600,-. Jen nevím od kterýho tejdne a nebo jestli už není pozdě, snad ne. Hlavně je to i se cvičením a prohlídkou porodnice. Musím tam zítra konečně zavolat. Pořád se nemůžu odhodlat.
10. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
No když ono je právě někdy horší sehnat velkej obvod s menším košíčkem, mě někdy stačí i béčko, většinou C. Asi dojdu někam do kamennýho obchodu, takhle u netu to nevymyslím.
10. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@mercedesse já myslím, že na kurz určitě není pozdě. Obzvlášť pokud je to jen 6 lekcí. POkud začneš chodit hned teď tak to stihneš ještě do nástupu na MD. Já původně chtěla začít chodit až teď v srpnu, byla v tom i cena otce u porodu (500,-), ale tím že nevíme jak to s tím porodem nakonec bude a u císaře otec být nemůže, tak se mi nechce vyhazovat peníze, radši za to koupím neco do výbavičky.
10. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
No já dneska doma nadhodila, jestli se mnou jako k tomu porodu půjde a moc se netvářil, tak nevím. On fakt nemůže vidět ani když si škubu obočí, tak aby ho to neporazilo. :grinning: Hlavně pak nevím, jak to mám dělat s tím kurzem, jestli ho tam pak brát nebo ne.
10. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Jéé já zapoměla, musím jít udělat údržbu, zítra máme kontrolu. To mám s tím mým porostem tak na hodinu, ale pak ještě příjdu, zatím papa.
10. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@mercedesse tak se nejdřív zeptej - až budeš volat kvůli tomu kurzu - jestli tam tatínkové chodí a nebo jestli chodí třeba jenom na nějaké lekce a pak doma řekni co jsi zjistila. Třeba by šel alespoň na nějakou část, třeba tu, kde se tatínkové učí, jak pomoct ulevit v druhé době porodní a tak. A pokud by špatně snášel porod jako takový, tak tam nemusí být přímo na finále, ale může tam být do té doby a potom počkat venku a přijít si podepsat miminko a být u vážení a měření. Můj chlap je na tohle děsně natěšenej a vím, že pokud budeme muset na toho CS tak bude hrozně zklamanej. Těšil se, jak si Bětušku podepíše a ty věci okolo. Takhle vůbec nevíme co nám dovolí.
10. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
Já se normálně neutrhnu :grinning: No nějak tak to musím udělat. Zítra tam už konečně cinknu a uvidím.
10. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@mercedesse utíkej udržovat porost :grinning: Mě to čeká příští týden, budu muset lézt na KO na kozu, takže v pterý vezme manžel křoviňák a popravíme bobra :grinning:
10. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
No naštěstí mě napadlo koupit nový žiletky, ale stejně mám obavu, že si tam ani nedošáhnu, takže mi budou na prd. :grinning:
10. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
@mercedesse já už to zkoušela sama a nejde to :sweat_smile: Už mám problém si i umýt nohy. Minulý týden mi manžel musel stříhat nehty na ńohou. A oblíknout si třeba kalhotky to je taky cirkusový představení. Ponožky jsem vzdala - je léto, chodím naboso :grinning: Ale oteplilo se, budu muset shodit i ty kamaše, co mi vyrostly na nohou. Měli by prodávat nějaký spešl holítka s dlouhou rukojetí pro těhule :grinning:
10. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
Tak ještě pro přesnost update tabulky

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 18.8. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 26.8. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, 13.8. 4D UTZ -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 11.8. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 11.8. -chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010-27.8 -4D, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 19.8.2010 cukr
10. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Tak jsem doúdržbovala, ale byl to děs a stejně to není nic moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příště už se fakt svěřím do Michalových rukou, ať mi ji třeba užízne, na tohle já nemám.
10. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@mercedesse já jsem naposledy holila tyhle partie tak někdy kolem tvýho týdne, možná o chvilku později. To jsem ještě tak nějak zvládla, ale teď už nejen že si tam nevidím, ale ani tam pořádně nedosáhnu, když stojím :sweat_smile:
10. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
No to je mi naprosto jasný, že se s přibejvajícíma tejdnama zkracujou ruce :grinning:
10. srp 2010 v 18:21  • Odpověz
@mercedesse nemáš vyfocenou tu komodu co přišla?
10. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Merc: taky jdu zítra na kontrolu a manža už bobra prořezal:slight_smile: sice mu to trochu trvalo ale je to:slight_smile:
Jo a ten předporodní kurz taky o něm uvažuju ale u nás se doporučuji tak 32 týden.A manžu jsem ještě nezkoušela naťuknout kvůli porodu taky moc nevím on jak vidí že je mi zle nebo nedéj bože krev tak je v háji :slight_smile:
Lend: uvidíš jestli se Bětuška otočí, ale jak jsi psala mi příjde divné že nenaplánují termín na císaře v termínu co ti teď stanovili po úpravě a chcou čekat až do dalšího termínu :unamused:
10. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
Ještě není složená, ale dám fotku z netu. Už jsem ji ale myslím dávala, tak snad se admin nebude zlobit.

Ahojky lilly, tak to mám ještě čas. No uvidím, radši se zeptám dřív, abych to neprošvihla. Máme návštěvu, tak zatím papa.
10. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@mercedesse jj, tak tu už jsem vlastně viděla. Hezká :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@lillyzelvicka koukám, že v pase ještě nemáš napsaný jméno. Už máte něco vybranýho? Možná už jsi to tu psala a já to buď zapomněla, nebo nezaregistrovala :sweat_smile:
10. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
Lend: a jak se to tam píše mise nechce uvažovat:slight_smile:
10. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
A ani nevím jestli to tam dát nechci ať na to někdo příjde rodina to neví
10. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@lillyzelvicka dělá se to v nastavení v záložce těhotenství a rodina (nebo tak nějak se to jmenuje). Ale jestli to nechceš uveřejňovat, tak to nedělej. Nikdy nevíš kdo to tady může přečíst - viz. nedávná akce na snažilkách. Tak mi to kdyžtak písni do IP :wink: Jsem zvědavá :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
Holky jsem v šoku. :confounded: Mojí mamči jsme neekli co to bude protože byla skáopevně přesvědčená že je to holčička, tak jsme se doma shodli že jí to neřekneme co nejdýl.Ale taťkovi jsem to řekla a včera jsem to nevydržela a řekla jsem to mamce mám ji moc ráda a chtěla jsem se ji pochlubit :slight_smile: , a mamka mi dneska volal že je naštvaná že jí toode mě i taťky mrzí a taťa mám doma tichou domácnost mamka si to vzala šíleně osobně. :frowning2: Jsem toho vyvedená z míry a mrně to cítí mele tam sebou.
10. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.