• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lillyzelvicka to přejde, neboj. Vychladne jí hlava a už bude o mrňouskovi básnit. Taťka to má teď blbý, je první na ráně, tak to od mamči schytá nejvíc on. Zkus mamče vysvětlit proč jste jí to neřekli, třeba jí to uklidní. Neboj, ono jí to brzy přejde. Babičky se nikdy nevydrží dlouho zlobit. Hlavně když jí řekneš jak se to malinký bude jmenovat - hned je to pro ně reálnější představa a uvidíš, že za chvilku od ní budeš mít doma nějaký bombarďácký obleček pro miminko :wink: Moje mamča, když jsem jí řekli, že to bude holčička, tak do týdne přišla s úplně maličkýma červenýma manšestrovýma šatičkama. Ony potom v tom nadšení mají potřebu se nějak realizovat :wink:
10. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
Lend: já jsem ji to vysvětlila i jsem i hned řekla jméno , ale ona si to vzala hodně osobně no :unamused: Ale jdu příští týden na 3D á manža se neuvolní z práce tak uvažuju že jí vezmu sebou:slight_smile:
10. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@lillyzelvicka tak 3D jí určitě zvedne náladu. A kdybys šla s manželem, tak i samotná fotka jí určitě zahřeje u srdíčka. Obzvlášť pokud bys jí třeba jednu dala, aby si jí mohla vystavit :slight_smile: Neboj, ono jí to brzy pustí.
10. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
Lend: doufám že jo je to mamča a to mě celkem mrzí :unamused: Možná by nebylo špatné dát ji fotečku v rámečku:slight_smile:
10. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
Holky, navazuji na nedávné události ve snažilkách - nezamkneme to tady? S tím, že necháme přístup snažilkám? Prosím, vyjádřete se.
10. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
Lend: já jsem pro :wink:
10. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
mě je to jedno, jestli chcete, tak klidně.
10. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky

@lendaw tak Bětka takhle,...se jí prostě líbí hlavičkou nahoru. Je to hrdinka! Zase císař taky není ve všem horší,že?
@lillyzelvicka Mamču to brzy přejde,uvidíš. A na 3D jí určitě vem s sebou,určitě bude nadšená..to víš,nás takhle vidět nemohly.
Jinak, u nás Martin počítá s tím,že k porodu půjde,tak jsem zvědavá,jak to zvládneme :confused:
Dneska bylo celkem teplo,co? Tak jsem si taky na zítra musela oholit nohy..no,co vám budu povídat..k tomuto tématu jste dneska řekly (napsaly) vše. Takže není co dodat. :grinning:
Já jsem pro to tu klidně uzamknout. Proč ne. :wink:
Merc,tak si užij zítřejší kontrolu. Zase budeš klidnější,když tě ujistí,že jste OK. A žádné drastické opatření nebudou,neboj. Určitě. :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
Merlin:já doufám že to tak bud :slight_smile:
Jsem před chvilkou nadhodila tém jestli se mnou půůjde k porodu a ten výraz mluvil za vše takže asi budu sama :slight_smile:
10. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@marlin3 jediné co mě napadá jako váhoda u CS je, že nebudu dole potrhaná. Ale ty nevýhody: 1) snížený požitek z porodu jak pro maminku, tak pro tatinka 2) omezený kontakt s miminkem po porodu 3) zpomalený nástup laktace 4) hodně dlouhá rekonvalescence 5) zákaz brzy otěhotnět (my chtěli děti brzy od sebe - nejsem nejmladší) 6) možné riziko problémů s dalším otěhu 7) vysoká pravděpodobnost, že další porod bude taky CS .... no nevím nevím....vůbec se mi do toho nechce. Ale riskovat přirozený porod KP rozhodně nebudu

@Faflina uklidni mě, že všechny tyhle rizika neplatí a že existují ještě nějaké výhody CS
10. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
Tak lend, 1) neřešila jsem 2)neřešila sem kojit ho nosili ale nepapal, takže o to bych se nebála. 3) jak kdo, já teda s nervama v prdeli, ale švagrová po dvou CS kojila až ju to mrzelo. 4) já a rekonvalescence po týdnu vyatžen stech, a bylo to OK 5) rok jsem nesměla otěhotnět 6) o5 jak kdo 7)pravděpodobnost sice je, ale mám moc kamarádek které měli první CS a druhé přirozeně. Já teda kdbych mohla tak jdu znovu na CS.
10. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@faflina děkuju. Já totiž znám jen "macechu", která byla na 2 CS a s kojo měla problém vždycky. A tím porodem...my jsme na to oba byli hodně natěšený, hlavně manžel. Ale samozřejmě když to jinak nepůjde, budu se s tím muset smířit. S tou roční pauzou to není zas tak špatný. Já všude četla 2 roky pauza. Já bych právě chtěla začít se snažením zhruba v tom jednom roce věku.
10. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@faflina ty jsi měla CS v celkové anestezii nebo epidurál?
10. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
já celková, švagrová epidurál. Já si vybírat nemohla, bylo to akutní.Švagrová byla objednaná a tak si mohla vybrat, říkala, že to bylo super.
10. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@fafina teda ty jsi mě potěšila...všichni, když řeknu, že budu rodit císařem, tak mě straší. No jak to vypadá po rozříznutém břiše vím. Byla jsem na plastice. Nic moc,ale nebylo to nejhorší. Jsem se zapomněla v Podolí zeptat jakým způsobem budu rodit.Můj gynekolog říkal, že císařem, tak jsem na to zvědavá. Musím se zeptat v poradně.
10. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
Já opravdu půjdu 100x na císař než rodit jednou klasicky. Je to pohoda a hlavně ten sex je pořád stejnej, takhle to prý holky i bolí, a je to tam necitlivý, že maj problém s orgasmem, ale taky mi kámoška říkala, že v pohodě. asi taky záleží na každým, jak to kdo snese.
10. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
Já bych do císaře šla taky raději :confused:
11. srp 2010 v 06:51  • Odpověz
DObré "ráno" všem - nějak se mi tento týden daří spát dlouho, to je paráda - když tedy pominu pravidelné návštěvy WC po 2 hodinách.
Já jsem asi divná, ale já bych chtěla rodit přirozeně a ne císařem. :sweat_smile: Z operace jako takové strach nemám, ani z případné celkové anestezie, ale prostě jsem si to chtěla prožít. Třeba se ještě zadaří :unamused:
Jinak my jsme stále bez proudu :angry: Nechápu na co člověk musel rychle rychle poslat v pondělí ráno potvrzení o úhradě, když ho stejně ještě nebyli schopný zpracovat. A to už vůbec nemluvím o tom, že mám stejnou banku a platbu tam měli ještě ten den :angry:
11. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem se dostala k netu až teď. Kontorla byla v pohodě, srdíčko tlouklo jak divý a spodek v pořádku. Co se týká tý cukrovky, tak nakonec mám zvýšenou tu hodnotu po 1 hod a po dvou už naprosto v pořádku. Sice mě pošle na tu diabetologii, ale když jsem se ptala, jestli je to nějak vážný, tak z ní vylezlo, že by nejradši tyhle testy vůbec nedělala, protože teď vychází každá třetí mamina takhle stejně pozitivní a vlastně to nic moc neříká. Kdyby byl prej nějakej problém, tak by na to přišli z moče, co dělaj každou kontrolu. Takže sice nejím sladký, teď jsem nakoupila bílý jogurty a sýry a šunku, abych měla co snídat a nevadilo to, ale jinak se zatím nic moc neděje. Jo a když jsem na tu diabetologii volala, tak mi řekli, že maj dovolenou až do 20.8. a pak si mám zavolat, takže taky žádnej stres. Takže to že držím trochu dietku mi vlastně ani nikdo nenakázal, dělám to jen tak, protože to nechci riskovat. Takže mám v podstatě radost, že to určitě není tak moc hrozný.
Joo a konečně mi přišel obrovskej balík s 2x povlečením na postýlku včetně zavinovaček a kapsářu (11ti dílná sada), přebalovací podložkou a spacáčkem a je to krásný, až složím postýlku, tak vyfotím načinčaný.
Takže dneska vlastně super den :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
Ještě si opravím kontrolu v tabulce

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 18.8. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 26.8. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, 13.8. 4D UTZ -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 1.9. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 11.8. -chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010-27.8 -4D, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 19.8.2010 cukr
11. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@mercedesse merc: Tak to je super, že je všechno ok! :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
Díky eli. No nějaký to řízený dietkaření mě asi nemine, ale snad to ukočírujeme v pohodě a ne tak drasticky. Ona mě více méně nechává hlídat i kvůli tomu tlaku a bojí se, aby to najednou neřamplo. Vidět mě chce radši za 3 týdny ne za měsíc. Jinak jsem teda asi 1,5 kg přibrala, ale říkala, že je to v pohodě, že něco nabrat musím, ale ať to držím na minimu, ale že takhle se jí to líbí, takže vlastně samý pozitivní zprávičky. Doufám, že lilly to dopadlo taky dobře.
11. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@mercedesse takže super zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je dobře :slight_smile: :slight_smile: A váha taky super. Mě se taky dlouho držela nízko, ale teď to je masakr. Co týden to kilo a to se nijak necpu. Přijde mi, že břicho roste před očima. Za týden 2cm na obvodu, kůže už to nezvládá, praská.

Jo a už nám zapojili proud :slight_smile: :slight_smile: Huráááá :slight_smile: Tak jsem hned naládovala myčku, pračku, zapnula bojler ... a šla zase spát :grinning:
11. srp 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
Lend no snad to ještě udržím chvilku tou dietou a pak děj se vůle boží, stejně mám strie jako prase už teď. Ono i teď to přibírání je zase spíš voda. Pak to najednou opadne a kila budou zase dole, stává se mi to pořád, zvlášť když se otepluje. U mě 3kg nejsou žádnej pohyb. A neboj, už nebudeš mít možnost moc přibrat, moc už ti do konce nezbývá :wink: A když, tak s Bětkou to shodíš hned.
11. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
@mercedesse no jestli mě nechají čekat až do termínu, tak to vidím ještě na 4-5 kilo :confused: Nebo budu muset zahájit hladovku :confounded:

Dneska mě docela dorazila ségra, zastánce velkých rodin. Psala jsem jí o svých obavách z CS a ona mi napsala, že si vůbec nedokážu představit, co péče o miminko obnáší, že to je hodně náročný a že bych neměla chtít děti brzy po sobě, Prý odstup tří let je ideální. Jí se to řekne. V prosinci jí bude 30 a už 2 děti má. Mě bylo 32 a ještě 2 děti bych chtěla. A tak nemůžu čekat. A hlavně si myslím, že čím menší věkový rozdíl mezi dětmi, tím lepší.
11. srp 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
A ona si to dokázala u prvního představit. Nějaká chytrá ne. Prosím tě toho si vůbec nevšímej. Moje ségra je o rok a půl straší a je to mnohem lepší, nikdy jsme si nestěžovaly, hrály si spolu a pak spolu lítaly po diskoškách. Já chci taky děti brzo po sobě. Chtěla bych teda dvě, když se to povede.
11. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem si volala na tu cukrovku a jsem ok. Tak dobrý,no.
Jsem dneska nějak víc utahaná,tak se půjdu natáhnout do postele k televizi. V pátek nás čeká 4D,tak už se moooc těším. :dizzy_face:
@mercedesse to je dobře,že to s tebou není žádné drama. Takže super. :wink:
11. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Gratulka k výsledkům. Popravdě trošičku závidím, ale moc ti to přeju :wink: :grinning: Užijte si utz, mi v pátek jedem nakupovat další věci pro mimi, tak se taky moooc těším. Já na 4D nejdu, počkám si na ten utz ve 30 týdnu.Jo a díky, taky se mi ulevilo :grinning:
11. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@mercedesse díky. Taky nakupujeme,tento měsíc jsem se nějak nechala unést a peníze jenom sviští.. :sweat_smile: nějaké fotky jsem dala do alba. Dneska mi přišly nějaké věcičky tady z bazaru a ještě tento týden čekám na vaničku se stojanem, co jsme vyhráli na aukru. V pondělí mi přišla objednaná zimní kombinéza,ale je nějaká větší,tak budu muset koupit ještě jednu menší...no špatný odhad. :confused:
11. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Tak to já radši ani nepočítám, popravdě jsem měla na straně něco kolem 50.000,- a ono to docela šmahem mizí. No nic, když se nevejdu, tak sponzoruje tatínek :grinning: Teď jsem znova prohrabala to povlečení a je to kouzelný a roztomilý. Už bych nejradši složila postýlku a načančala ji, ale to ještě tak měsíc počkám, zbytečně by se na to zase prášilo. Já říkala, že klidně koupím použitý věci a nakonec mám skoro všechno nový. Vždycky někam jedu a tak se mi to líbí, že neodolám. Dneska jsem si jela do Tesca pro jídlo a samozřejmě, že dostali nový bodýčka s dlouhým rukávem, tak jsem neodolala. :grinning:
11. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.