• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@mercedesse no jo Tesco,to můžu...tam mají mooooc pěkné oblečky,taky nikdy neodolám...ještě,že v MB Tesco nemáme,to bych tam byla furt. :sweat_smile:
11. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
No ale v Olympii se něco najde, ne :grinning: Já tam jezdila do školy, ale to už je dááávno :grinning: Ale občas jezdím do divadla, maj tam moc hezký představení. No a pak s babčou k doktorovi do Klaudiánky. Třeba můžem někdy udělat sraz s prckama :wink:
11. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@mercedesse Jasně,že se můžeme sejít na kafíčko. To budu ráda. :slight_smile:
12. srp 2010 v 06:11  • Odpověz
marlin3 - ty jsi z MB? Já taky.-))
12. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@mercedesse
@marlin3 holky, gratuluju k vysedkum a zavidim, ze mate testovani na cukrovku za sebou. ja jdu az 3. zari a uz ted mi je z toho zle :confounded: jinak jste se pekne rozjely s tim nakupovanim, ja toho jeste moc nemam, cekam, co dostanu od svagrove a potom to budou najezdy :sunglasses: chceme jet na nakupy do Nemecka, ale to az tak nejdrv v pulce zari.
kdyz jsme u te MB, ja tam chdila na gympl a jezdime do Beli p.B k moji mamce, ktera dela v Klaudiance :slight_smile: ...jo jo, svet je malej
12. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
Jo jo svět je malý...
@nadja73 tak ať nám tam pak mamka zařídí protekci,jo? :sunglasses: Co tam dělá?
@pet.s I když ty se nechystáš rodit v MB,že? Jo,jsem z MB a dokonce taky od fochu... :grinning: (taky "účtárka") :grinning:
12. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Já mám v Bělí spolužačku se kterou jsem seděla v lavici, nevím, jestli teď teda nežije v Praze, má holčičku a celou dobu si píšem, že se musíme sejít a nikdy nám to nevýjde. :grinning:
12. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@marlin3 mamka dela na ambulanci na detskem oddeleni. uz je v duchodu, ale bez ty prace si nedovede zivot predstavit, takze doufam, ze tam bude jeste dlouho.
@mercedesse tu tvoji spoluzacku urcite znat nebudu, ja tam bydlela od 12. do 18. let, takze jsem mrnata, co byli mladsi o 10 let neznala :grinning: , maximalne jmeno, ale i tak si nejsem jista.
12. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
A já mám zítra volno,heč.. :dizzy_face:
12. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
Jo taky ze Starý Boleslavi znám jen lidi okolo mýho věku a to jsme tam byla od narození až do 24 let. Takže plně chápu.
12. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
Tý jo marlin, napsala bych, že závidím, ale vlastně nemám co, když jsem na nemocenský :grinning:
12. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že jste našly společnou geografickou spojitost :grinning: Já v MB nikoho neznám, aniv okolí, byli jsme tam s manželem jednou na výletě v muzeu škodovky. :grinning:
@nadja73 neboj, testy na cukr zvládneš - i když mě se to povídá, když jsem na nich nebyla :sweat_smile:
@marlin3 co máš v plánu na volný den?

Já už pochopila proč zůstávají těhule před porodem 6 týdnů doma. Protože už nic nezvládají, furt by jen spaly a jsou rády, že jsou rády. A jestli tohle někdo neprožívá, tak je hypertěhule a nebo dopuje.
12. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
:grinning: Lend jen odpočívej, potřebuješ ušetřit aspoň trochu sil na porod.
Jo jinak mám velkou část rodiny v Chomutově, takže taky kousek od tebe :grinning:
12. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Kurnik přijela pošta a jak jsme vykoukla z okna, tak jsem si shodila kytku na koberec. :angry: No nic musím to vyluxovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@lendaw znáš přece nás... :wink: Jedeme do toho Gennetu na 4D a pak se budeme flákat. Martin má taky volno,protože je Škodovka nechala čtvrtek,pátek za 100% doma-nemají díly na výrobu (zatopené sklady v Chrastavě)
:pensive:
12. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@mercedesse jj, Chomutov je tady kousek, mám to tam 25 minut autem. Ale nikoho tam prakticky neznám, kromě jedné známé, která shodou okolností bude za týden rodit. Ale jezdíme tam s dětma na turnaje. :wink:
12. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
já jsem ale původem Moravačka :wink: (Slezanka :grinning: )
12. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@marlin3 jééé, tak 4D si užijte, je to opravdu hezký zážitek. O té škodovce jsem četla na itnernetu, že nemají z čeho vyrábět a tak mají odstávku. No, snad se to brzy rozjede. Já mám kamarádku v Hrádku nad Nisou, tam voda taky řádila - ani nevím jak na tom jsou. Budu jí muset napsat. S dětma jezdíme na turnaje i k Frýdlantu - do Raspenavy a Hejnic a tam je to taky všechno kámen na kameni :pensive:
12. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
@lendaw hmmm :frowning2: my jsme se chystali na výlet do Hřenska-nikdy jsem tam nebyla a viděla jse fotky,tak jsme se tam chtěli během srpna zajet podívat výlet..tak nic,no :unamused:
12. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@marlin3 A Hřensko to taky odneslo? To je naprd, tam je to ale všechno tak blbě situovaný, ža jakmile stoupne voda, tak není šance - celý městečko je v takovým kanálu obklopený skalama. Ale určitě se tam někdy vydejte, je to tam hezký - jakmile se prokoušete tržištěm :wink:
12. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Já jsem ráda, že letos neřádila moc Vltava, sice máme u ní máme jen louku, ale kdo má ten bordel pak uklízet. V roce 2002 zbořila Michalově babičce barák, tak doufám, že se to nebude opakovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem tu teda naštěstí ještě nebydlela, ani jsem Michala neznala. Jinak máme všechny baráky v rodině od vody dost daleko a jsem ráda, protože si to nedokážu představit.
12. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Hřensko je nádherný, teda spíš bylo, když jsem teď viděla jak odklízej metr až dva naplaveniny, tak mi bylo smutno, ta trasa pro lodičky je prej úplně zdevastovaná. Taky bych tam pak chtěla jet znovu, až to daj do kupy, ale prej až tak příští sezónu, tahle už je zabitá.
12. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
My máme teda hned za zahradou potok, ale kdyby přišla velká voda /(která tady u nás konkrétně ještě nikdy nebyla), tak se vyleje na silnici 150 nad náma a pojede nám před barákem po silnici z kopce. Snad k tomu nikdy nedojde.
12. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
jo, ta voda nas ted strasi cim dal tim vic. kdyz jsem si kupovala novy byt, jeste nepostaveny,kousek za Prahou, tak jsem si nejdriv volala na pojistovnu, aby mi rekli, jestli je to zaplavove uzemi nebo ne. Nastesti ani nahodou, ale jen, kdyby tam byla moznost zaplav, tak bych do toho nesla.
@lendaw zacinam mit z toho testu na cukrovku fobii :astonished: :unamused: si dokazu vsugerovat, ze mi bude z toho zle a ani svatej to ne dokaze odbourat :confounded:
12. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@nadja73 všichni ten test doposavad přežili, tak to taky zvládneš :wink: :slight_smile: Při nejhorším tam vrhneš, no co. Určitě nebudeš první ani poslední :grinning:
My naštěstí v záplavové oblasti nejsme, i když tady ten potok máme. Ale na záplavové mapě nejsme.
12. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@nadja73 to nééé,to si neříkej! Já jsem to pila s tím,že to je JEN přeslazený čaj..nic hrozného. :zipper_mouth:
12. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@nadja73 a nebo si řekni, že to je takový ten sladký likér typu Baileys :wink:
12. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
no to je náhodička...já chodila na gympl do Hradiště.
@marlin3 neopravdu v MB porodnici rodit nebudu a ani nechci
@lendaw - přesně tu teorii o odchodu těhulí na mateřksou 6 týdnů před porodem jsem říkala manžovi v pátek, usínala jsem v kanceláři na křesle.Potřebuji si vždy odskočit u práce na hodinku hajinky :grinning:
12. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
@pet.s nevím jestli jsem si to vsugerovala, ale co jsem nastoupila na MD (3.8.), tak chodím pravidelně v 15hod spát a spím tak 2 hodinky. JInak to prostě nezvládám. A uvažuju, že k tomu ještě přidám hodinku kolem poledního, nebo před polednem. A nechá tě vůbec tvůj zaměstnavatel jít na řádnou MD? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@lendaw - ani omylem, žádná mateřská, porod plánuje tak,abych stihla udělet mzdy. Od 36tt mám jít ležet do Podolí, tak mi práci bude vozit do nemocnice. A až se malá narodí, tak bude jezdit do kanclu s námi. Ale asi to omezíme na jeden den v týdnu. ještě uvidíme jestli bude jezdit s námi nebo bude chůva nebo se budeme u ní střídat. Uvidíme jak to bude malá zvládat jestli bude hodné miminko. :wink:
12. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.