• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
No, já mám v plánu odejít na mateřskou 6 týdnů před..ale myslela jsem si,že v říjnu budu dělat ještě z domu..tak jsi mě teď Lend nahlodala,jak to vlastně všechno bude... :confused:

@pet.s Proč vlastně nechceš rodit v MB? Já mám sice taky špatnou zkušenost z této nemocnice,ale zase i jednu dobrou. A kamarádka tady rodila a byla spokojená...a kam teda pojedeš?
12. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@pet.s já si to myslela - a rodit pokud možno v noci, aby se přes den dalo ještě něco udělat :grinning: Zas na jednu stranu je paráda, že si můžeš práci rozložit podle potřeby do různých denních dob. To já s výukou nemůžu. Budu muset nejdřív najet nějaký systém kojení a spaní a podle toho potom domlouvat výuku. Já hlavně počítám s tím, že malá BUDE hodné miminko. Jinou alternativu si nepřipouštím :grinning:
12. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@marlin3 já taky ještě čístečně vyučuju, ale je to hodně náročný. Avšak jsou těhule, který mají energii - sice nevím, kde jí berou, ale mají. Ikdyž je jich velice málo :wink: Ono pokud budeš pracovat z domova, tak je to přece jen lepší, než kdybys měla někam jezdit. Já právě musím kvůli výuce jezdit pryč a to je naprd. Ale zase doma mám problém se soustředit a nebo se vůbec k něčemu dokopat. Navíc to "hnízdění" .... čím víc se blíží TP, tím víc mám pocit, že tu nemám uklizeno a že to nestihnu. Pak chvíli něco dělám, začnou mě bolet záda, tvrdne pupek, malá začne dělat v břichu rodeo a je po akci.
12. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@lendaw joooooo Baileys, to bych si dala, ale vypit nejaky 3 dcl hnusnyho sladkyho fujtajblu...... :confounded: ja vim, delam z toho kovbojku a nakonec to pujde. No mam si s sebou vzit termosku neslazenyho cernyho caje, abych si to zneutralizovala a jeste si vezmu nekolik jednoporcovek citronove stavy, kdybych si to tam pak mohla vylit. JInak odpoledne jdu k fyzioterapeutovi, uz mesic me boli pri sezeni kostrc. Odpoledne si musim pomahat rukama, abych se vubec zvedla, boli to jak cert. Pred cca rokenm a pul mi ji napravoval, takze ted to bude chtit zase nekde uvolnit.
12. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@lendaw taky si rikas, ze tvoje miminko bude to nejlepsi, nejhodnejsi a nejinteligentnejsi narozdil od tech ostatni harantu? :grinning: :sunglasses:
12. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@nadja73 no jasně, to moje bude všestranně rozvinuté, hodňoučké, kultivované již od útlého věku :grinning: Bude přece po mě, ne? :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@lendaw jak jinak, akorat, ze takove deti budou pak uz 2 :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@nadja73 pokud je to v jiném kraji, tak to snad tak vadit nebude :grinning: :grinning: :grinning: Akorát až potom budou kandidovat na prezudentku, tak to bude boj :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@lendaw prezidentku klidne prenechame, to nase Andrejka si pujde ve 20 pro Nobelovu cenu :wink: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@nadja73 tak těch se taky dává víc, takže ani tam si nebudou překážet :grinning:
12. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@marlin3 po té, co tam na mě ječel doktor, když jsem při prvním těhu v noci krvácela, že to ještě není silné krvácení a že zázračné pilulky na udržení neexistují, pak mi do zptrávy napsal, že jsme hysterická. A to jsem celou dobu mlčela, neměla jsem sílu mu cokoliv říct. No nevím jestli čekal že při prvním těhu v 39 letech po umělém budu skákat radostí, že v noci krvácím. Pak na mě ňafala sestra, že chci v noci nadstandart už do téhle nemocnice ani omylem. Navíc má k celé Klaudiánce své výhrady jako, že jsou tam samí mladí doktoři, kterým chybí zkušenosti, vlídnost a pochopení, že nemají od koho brát to lékařdské chování, protože všechny staré doktory, kteří měli soukromé praxe, vyházeli. Moji mamku začalo staršně píchat v podbřišku, je zdr.sestra a když už i ona šla k dr, tak to fakt asi bolelo. Byla celá vyděšená, že je to ta nejhorší diagnoza(protože to byly taková zvláštní záchvatové bolesti).Jediným, co pro ni udělali, že ji dali projímadlo a objednali na za 3 měsíce na sono.Žádný odběr, žádné jiné vyšetření. Pak jsme ji protekcí zařídili dr.Horáka v Pírkáči a máma měla kýlu. Po týdnu měla po operaci a klid.
Táta má problémy s achylovkama. Proběhla operace, u které mu měly být obě achylovky"opraveny" po operaci mu nikdo kloudně nebyl schopen říct, co mu vlastně udělali. měli udělat obě.Ve zprávě píši, že obě.Ovšem má operovanou jen jednu nohu.Dr mu řekl , že měl něco se srdcem u opearce.Ve zprávě není ani slovo.Prostě kocourkov.
My jedině Pírovo sanatorium a nebo Praha.
Já musím rodit v Podolí.Jsem diabetik na inzulínu už před těhu.navíc věk a vysoký tlak.
12. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, zkousim jestli mi sem jde psat z mobilu:slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
funguje to!!! tak uz nemusim tahat do nemocnice ntb:slight_smile: U T-mobilu mi na 2 mesice aktivovali interenet do mobilu zdarma:slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@lendaw super, jen si rikam, chudak tvuj psaci prst, nez sem napises 2 radky na mobilu, tak ti odumre :sunglasses: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
to je fakt, prst asi umře, ale aspoň vám budu moct napsat z porodky :slight_smile: Stejně si asi potom nechám přinést ntb, obzvlášť jestli mě tam budou držet dýl.
12. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@nadja73 Ahoj. Tebe taky boli kostrc?! A jsi si jista, ze tam mas neco zasekleho?! Ted to chvilku preslo, ale uz skoro dva mesice chodim jako kacena a hlavne k veceru, kdy byvam unavena, jsem rada, ze se doplazim... Ze by to bylo gynekologicke z orztahovani kosti!?!? - na me kouka gyn jak na trubku...ale asi jo.
12. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
Tak jsem upekla makovec a nedalo mi to a hned jsem do sebe pár horkých kousků loupla :sweat_smile: Tak čekám kdy se dostaví bolení břuchu. Žene se k nám buřina, venku už se pěkně setmělo. A já mám venku 4 pračky prádla :angry:
12. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Prádlo jsem nestihla sebrat :cry: Najednou se zabouřilo a z nebe se začala valit voda :frowning2: Jen tak tak jsem stihla vyběhnout do podkroví a zavřít okno v ložnici.
12. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
tak konečně nám jde net.Včera kontrola v pohodě extra krátká, malý nám zamával a ukázal zádička a nešlo se na něj jinak podívat :wink: A na výtok jsem dostala tobolky A objednali mě na cukrovku takže opravuju tabulku:slight_smile:Jinak všem holkám gratuluju ke kontrolkám a Merc: super s tou cukrovkou a oni z toho tak hned jančí :unamused: :grinning:

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , KO 18.8. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 26.8. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, 13.8. 4D UTZ -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 1.9. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 8.9. ,31.8. cukr-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010-27.8 -4D, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 19.8.2010 cukr
12. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@lillyzelvicka gratulka ke KO :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:22  • Odpověz
Lend: děkuju a co prádlo ještě u vás prší?
12. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
Prádlo holt dostalo ještě jeden cyklus máchání a teď bude bez ždímání schnout tak 2 dny :angry: Tady už se začíná vyjasňovat, ale pořád trochu prší. Ale oproti tomu, co tu bylo za spoušť před 40 minutama, už je to paráda. Už jsem mohla i zhasnout světla v obýváku :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
Jé já bych brala spršku nebo klidně celou noc ať prší.Tu je 35°C :confounded: je mi celý den zle i jsem měla krizi v práci :unamused: ale to je tím že je mi fakt blbě
12. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
@lillyzelvicka Tý jo 35°C, to už u nás nebylo hodně dlouho - naposledy co byla ta vedra v červenci. Tady se to naštěstí drží max do 25°. Ve 35° bych už asi umírala. :confused: A nad tou nemocenskou neuvažuješ? Obzvlášť v takových teplotách - aby to s tebou někde nešvihlo :confused:
12. srp 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
Čus holky, tak mám nový nehtíky, už bylo potřeba. :grinning:
lilly díky, jsem taky ráda, no snad mi to diabetoložka pak tu radost nezkazí, každej říká něco jinýho. Jako někdo, že je to v pohodě a cukrovku v podstatě ani nemám a někdo, že ji normálka mám, tak si vyberte. Jinak se zase už plně věnuju tomuhle tématu, nějak jsem si s cukrovkářkama lehce nesedla. No nemůžu si sednout s každým, že. :sweat_smile:
12. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
Lend: dneska jsem o nemocenské začala uvažovat, bylo mi fakt hrozně :frowning2: A mrně tam tak řádí :grinning: co já bych dala za těch 25°C :grinning: nebo klidně 20°C
Merc: jo sednout si s každým nemůžeme :wink:
12. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
Dobré ráno, děvečky, mastím do firmy a pak na velký Uz ve 30tt. Trochu se bojím. Je pátek 13 :unamused: :frowning2: TAk snad to dopadne dobře.
13. srp 2010 v 05:42  • Odpověz
autor
pet.s určitě to dobře dopadne, neboj. Moje teta má dneska svátek a třináctýho prosince narozky a je to neskutečně šťastnej člověk :wink: Tak to s tou pověrou nebude tak horký. Já chci už takyyy utz
13. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@akdar1 ahoj, no, uz asi posledni mesic jsem tu kostrc citila, nemohla jsem se zvednout bez pomoci rukou a tak jsem tedy zavolala svemu fyzioterapeutovi a vcera jsem u nej byla. Tak mi ji srovnal a rikal, ze to ej samozrejme od miminka, jak se roztahuju, jen, ze normalne se tohle deje az v 7. mesici, ale na druhou stranu je dobre, ze to mam ted, ze by me pak pozdeji nemuseli bolet zada, ale jen zadek (jako tvrdnuti zadku). Ta naprava nebyla moc prijemna, bolelo to, ale nastesti to nemusel napravovat vnitrkem (to uz mam u nej za sebou pred rokem a pul, to jsem mela kostrc ohnutou podle nej cca 10-12 let a z toho byla ta bolest pri sezeni). Nakonec mi "zkontroloval" nasi Andrejku, rekl, ze to bude velka holka, protoze tam mam pro ni hodne mista a jeste neco povidal, ale to bych asi blbe interpretovala, ale zaver je, ze je mala v poradku a dodal ji nejakou energii. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@mercedesse ahoj, koukam zadne novinky od adminu, ze ti nasli album, co? :confounded: ty jsi uz byla v Podoli na 3D, ne? tak mas obrazky Misacka, tak se uz muzes kochat, my jdeme za 14 dni, taky do Podoli.
13. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.