• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Ahojky nadi, já na 3D nebyla, jen na velkým utz (klasický) ve 20tt. Na 3D jsme se rozhodli, že nepůjdem. Teď už broučka cítím, tak nemám takovej strach. Dneska teda obzvlášť, je nějakej čiloučkej. To je fajn, že ti ulevil. Mě začínaj docela fest bolet záda, asi už je ta váha miminka zase znát. Jo jinak včera mi zase otekly nohy, do rána se to ztratilo, ale jsem zase na původní váze, takže na konci 6 měsíce jsme nepřibrala nic. A do toho držím tu dietku, takže spíš hubnu. Třeba se vrátím z porodky jako šlang kočka :grinning: I když to bych těch dětí musela mít deset a u každýho úbytek aspoň 5kg.
O tom albu ještě opravdu nic nevím. Zkusím napsat ještě jednou admin a když tak to udělám znovu no.
13. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, včera večer mi festově natekly kotníky a dneska to asi dopadne stejně. Ráno jsem se vážila a mám zase kilo nahoře, tzn. za posledních 9 dní + 2kg :confused: :frowning2: To je děs. Už mám +11kg a to jsem ve 27tt měla +6 :frowning2: Děs a běs. DOufám, že je to jen voda, ale hrozně mi začal růst pupek. Manžel už mě skoro neobejme. Včera mi říkal, že mi začíná bříško trochu klesat, tak snad nebudu brzy rodit.
13. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@mercedesse aha, no my jsme zvedavy na tu nais holcicku, jak vypada, ale nedelam si iluze, ze nebude jak E.T. :sunglasses: :slight_smile: bereme s sebou atky moji mamku, tak se vsichni tesime, co nam nase kocicka predvede. Nam se vcera vecer taky tak chrula, ze i kdyz si manzel polozit ruku na bricho, tak ho kopala, coz normalne nedela, ale dneska rano mela zase odpocinkove, cimz me vzdycky vystrasi. Nejradsi bych, aby kopala furt.
Holky, ja teda tlousttnout neumim. Od zacatku mam nahore 4 kila a i kdyz jim furt, tak ot proste neleze. Uvidime, co bude dal.
@lendaw mas to za par, tak si jeste Betusku uzij a s ni i ty kotniky a velky bricho. Uvidis, jak ti to bricho pak bude chybet, jako kdyz nekomu amputujou nohu a ona ho pak stejne svedi :wink: :sunglasses:
13. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky,dala jsem do alba dnešní dvě fotky,tak jestli chcete mrkněte... :dizzy_face: 4D je pěkný zážitek,fakt jsme si to užili. :dizzy_face:
Akorát se nám to taky muselo zkomplikovat...Martin si včera posekal prsty,když čistil boční výhoz sekačky :frowning2: takže má 2 prsty zašité -ruku v sádře,ale ještě nevíme jestli nepříjde o jeden článek prstu. Zítra jedeme na kontrolu,tak nám držte palce..to zní trochu blbě.. :confounded:
13. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@marlin3 ježiš, Marlin, to je fakt pešek s těma prstama :frowning2: On si nevytáhnul sekačku z proudu než se v ní začal vrtat, co? Můj muž je v tomhle uplně stejnej. Přijde mi, že žije v domnění, že dostane po určitě době užívání nové ruce. Má je samou jizvu, pořád odřený. Snad ten článek prstu zachráníte. To je fakt nepříjemný. Na to by měl potom i invalidní důchod. Je pojištěný?
Tak alespoň, že jste si užili to 4D. Jdu se hned mrnout na fotečky.
13. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lendaw No byla to sekačka motorová a přesně jak píšeš...zacpal se boční výhoz,tak to několikrát vyčistil jen tak,no a naposledy.... Proč myslíš invalidní důchod,to přece nic není,ne? Teda relativně.. :confounded:
Teď tady vedle mě pochrupkává..jsme toho v noci moc nenaspali..to víš bolí to jak čert a udržet tu ruku furt nahoře..taky nic moc. :confounded: Má nasazené antibiotika a o prášcích na bolest ani nemluvím.. :unamused:
13. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
teda holky, vy mate sikovny manzely :sunglasses: snad budou umet aspon pekne holcicky :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@marlin3 uz se taky moc tesim na ten 4D, vezmeme s sebou jeste moji mamku, tak si pobrecime vsichni 3 :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@marlin3 pokud přijde o článek prstu, tak by měl mít nárok na částečný invalidní důchod - teda alespoň to tvdil manželovi Dr. Měla jsem studenta, který si oříznul na cirkulárce celý prst, přišily mu ho, může s ním hýbat a důchod na něj má. Manžzelovi nedávno Dr. nabízel, že mu napíše částečnou invaliditu na prst, ve kterím má sníženou citlivost.

Dokážu si představit, jak to manžela musí bolet - ten můj má každý rok něco s rukou nebo s nohou. Teď naposledy ležel v červnu i nemocnici a píchali mu na bolest Tramal. Byl po nich jak zfetovanej.
13. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@nadja73 koukám, že na 4D budete ve 27tt, to bude všechno krásně vidět a 100% si to užijete :slight_smile: Hlavně aby se malá neschovávala jak u nás. POtvůrka si pořád před obličej strkala ručičky, vůbec se nechtěla fotit, stydlivka :grinning:
13. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@lendaw no, taky jsem si rikala, ze co bude, kdyz se k nam otoci prdelkou. uvidime, kor, kdyz vytahneme do Prahy kvuli tomu mamku, tak bych chtela, aby se ji vnucka ukazala v tom nejlespim svetle a ne, aby nam ukazala jen zada :slight_smile: asi si pred itm s tou nasi hokou promluvim :sunglasses: :grinning:
13. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@nadja73 to jsme přesně měli, když jsme tam šli poprvé. Malá se otočila a ne ne se ukázat. Tak nám jen zkontrolovali orgány, ukázali jak proudí krev, změřili, zvážili a přeobjednali na za 14 dní. A měli jsme to zdarma. To bylo někdy v 17tt, myslím. A pak jsme šli ještě jednou, myslím, že jsem byla někdy kolem 26tt - a to se schovávala za ručičky. Dr. do ní žďuchal, já se musela točit na bok a zpátky a na bok a zpátky, až si nakonec na chviličku dala říct a začala těma ručičkama mávat. Ale fakt jen na chviličku. Byli jsme tam skoro hodinu.
13. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@lendaw no, uz se tesim na tu kovbojku a hru na schovavanou :slight_smile: takhle jsem se musela otacet a pak chodit, kdyz ji na 2. screeningu v 17tt potreboval dr. zkontorlovat srdicko. Nakonec si nase cacorka dala rict a ukazala tu svoji krasnou zdravou pumpicku :slight_smile: uvidime, jak budou benevolentni v Podoli, jestli, kdyz se neukaze, ze nas preobjednaji zadara na jindy.
13. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
tak jsem raději v albu smazala ty fotky a nahradila je novýma. Nechala jsem tam blbec svoje jméno a rodné číslo :zipper_mouth:
13. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@nadja73 Juj, tak to abych take nekoho vyhledala, ale netusim kde!?! Ja jsem pri prvnim tehotenstvi nemohla chodit, jak me bolela stydka kost pod podbriskem a ted se k tomu jeste pridalo tohle... Zkusim se poptat, az pojedu v pondeli do Prahy na hlidaci kontrolu. Tak se pekne drz a dekuji za info. :wink:
13. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky holky, dorazila jsem domů až ted. Dopol ve firmě, pak do 3 v Podolí, pak jsem courala po nákupech. Ani jsem se nestavila doma a jeli jsme na koncert Nedvědů a pak do kempíku na pivko. Teda já na kofolu. A za našima na chatu. Ted jsem dorazila . UZ dopadl v pohodě.Tedy na to, jak to dr odbyla se slovy, že tam už stejně není nic vidět malou jen změřila a zkontrolovala pupečník, tak snad v pohodě. Sice mám zase zvýšené průtoky. Ale snad nic zásadního. Říkám si, že už je malá tak zkontrolovaná, že by bývali už na něco přišli.Co Vám holky dělali na 30tt za UZ?Nedvědi byli skvělí, jen jsem se nakonec ňafli v autě s tátou. Teda ňafli. Já mám nějak pocit, že se staršně odcizujeme. Že muž chce,abych žila podle něj,ale já jsem jiná. Víc akční a sedět mě doma u TV věčně nebaví. Holky já přijela v půl 8 domů a ono už bylo odestláno. Připadám si jako důchodce. Nenutím ho,aby jezdil se mnou,ale když chci jet sama nebo s kámoškou, tak má pindy a pak mi dělá trpící scény. Tak nevím, jak to udělat. Je mi z toho smutně. :frowning2:
14. srp 2010 v 01:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky, marlin to je smůla, no snad o prst nepříjde. Ale úplně mi zatrnulo.
pet.s: ne že bych tě chtěla srovnávat s mojí mámou, ale jste na tom podobně. Táta se prostě rozhod, že je starej a invalida (má narušenou míchu a nevydrží chodit) a čeká, že máma bude sedět doma s ním. Jenže on do toho ještě jen žere a chlastá, takže vypadá jak koule a ty záda si samozřejmě zhorušuje. Mě připadá, že chlapi kolem 50 začínají šíleně blbnout. Je mi to líto, snad bude líp, až se malá narodí. Třeba s ní omládne.
14. srp 2010 v 08:41  • Odpověz
@pet.s Myslíš na tom poslendím velkým utz? Já na něm byla až teď, ve 36tt, protože měli dovolené :angry: Prakticky mi tam dělali to samé co ve 13 a 20tt. Zkontrolovali srdíčko, počet komor, tepovou frekvenci, CNS, obsah žaludku a močáku miminka, objem plodové vody, váhu a míru miminka. A to je všechno.
To mě mrzí, že to cítíš s manželem takhle. Přeci jen je u vás větší věkový rozdíl a tak se s tím musí trošku počítat. Třeba ho vzpruží miminko. Já v tomhle nevím co poradit, tohle je pro mne velké neznámá. Mám doma úplně jiné problémy :unamused: Každopádně budu držet palce, abyste se přes to brzy přehoupli - třeba to bylo jen chvilkové zatmění :wink:
14. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Holky vyrážím na houby se ségrou a s mámou, tak doufám, že předpověď nekecá a fakt přestane lejt. Kdybych se nevrátila, tak bloudím po lese jako bludička, jedeme za ségrou na Loučeň a tam jsem na houbách nikdy nebyla. Tak papa :grinning:
14. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@mercedesse já chvi taky na houbyyyyyy :frowning2: Měli jsme to původně v plánu, ale s tím mým vycházkováním už to není tak slavné. Styl chůze á la kačer, tempo á la želva, zvuky u toho á la velryba při vyvržení na souš pár vteřin před zdechnutím :grinning: Navíc se mi nějak rozjely chodidla, mám je hrozně veliký a nevejdu se do mých růžových gumáků ani do polobotel. Už mi zbývají jen tenisky na tkaničku - ale ty zas už nezavážu a pantofle - a v těch to lesa nepujdu.
14. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@lendaw :grinning: promiň,ale fakt si mě pobavila.. :grinning:
14. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
lend: tak to chápu, že do lesa nejdeš. My našly plnej košík, několik nádhernejch praváků, fakt luxus a to jsme v lese byly asi 1 a 1/2 hodinky, takže pohoda. Pak jsme skočily na obídek a pak jsme v Krchlebech jukly do sekáče, tak jsem koupila několik čepiček a ještě dvoje kalhoty. Docela pěkná sobota. Ani nohy mi neotekly, spíš mě děsně bolej záda.
14. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@lendaw - no ono se to snad nějak srovná..musí..v našem věku už neřešíme jestli od sebe půjdeme nebo ne,ale jak vedle sebe přežít a dožít :grinning:
taky jsme byli odpoledne v lese. Moc jsme toho nenašli. @lendaw já šla v croskách, já už se do ničeho nenazuju.Je to hrozný.Ale styl, tempo a zvuky vydávám stejně :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Ahojky holky, dneska mám pěkně blbej den, od rána jsem premanentně nasraná a ani nevím proč. Tchýni bych nakopla a přitom mi nic nedělá. No radši si půjdu asi lehnout, chtěla jsem uklízet, ale zítra je taky den. Třeba se ještě odpoledne přemluvím. Jedinou radost mi dělá ten můj prcek v bříšku, teď dva dny zase skoro stávkoval a dneska od rána kope jak vzteklej. Tak snad mu to zas dlouho vydrží, abych se nemusela bát.
15. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@mercedesse takový dny mám taky. Doporučuji někam se zavřít s knížkou, nebo s ntb a nevylejzat. Spánek je taky dobrá volba. Začátkem července se mě tyhle stavy držely i několik dní. Fakt nepříjemný. Je to děs, když si ty hormony s námi dělají co chtějí a my nevíme co s tím.
15. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
Dobré ráno...tak zase v práci :frowning2:
16. srp 2010 v 05:30  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: U nás byla kolem půlnoci obrovká bouřka - takovou jsem ještě nezažila. NIkdy jsem se bouřky nebála, ale tohle mi fakt nahnalo strach. Blýskalo se zhruba každé 3 vteřiny, měla jsem strach aby nám to nepraštilo do baráku. Deště zase nebylo až tak přehnaně moc. Naštěstí děloha žádnou bouřkovou aktivitu nezaznamenala. Já mám teď jasný příkaz - 2 dny nerodit. Muž odjel na 2 dny na služebku do jižních čech a vrací se až zítra v noci. Mě jako na potvoru bolí od rána břicho, nějak mě táhnou vazy. Tak snad jsou to jen větry. Ráno jsem se vážila a mám ZASE kilo nahoře!!! Já už na tu váhu nepolezu. POkaždý když to udělám, tak je tam jedno navíc :angry: Už jsem na +12 a to jsem před 2 týdny měla +9 :angry:

A jakpak se mají ostatní? A%t tady nepíšu pořád jen o sobě :sweat_smile:
16. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@lendaw dobre ranko,
tak u nas v Praze vcera vecer bylo taky nadeleni. Bourilo, blyskalo a strasne prselo, az nam to delalo potoky na ulici, ale nastesti jsme z kopce, tak to slo primo do Prokopskeho udoli. Rikala jsem manzelovi, at zavre i ventilacky u oken, ze to je strasne kraval od toho deste a on..."vzdyt jsou okna zavreny", jako by dest nepadal zeshora dolu, ale do stran. Nastesti auto to prezilo, zadne kroupy se v nasi ctvrti nekonaly. Taky si myslim, ze se vcera muselo narodit vic deti, ze ta bourka je vyhnala z mamincinych lun na svet, jak to tak byva :slight_smile:. No zaplat panbuh se tvoji Betce jeste nechtelo :wink:
jak psala Merc, taky jsem mela v patek vecer stavkujici miminko, moc se neprojevovala a to vzdycky vecer kope jak o zivot, tak jsem zacala panikarit. Do toho blby sny a uz jsem bulela a sla za manzelem do pracovny, tak si sel se mnou lehnout a rano uz Andrejka zase byla ve svem zivlu. Vcera teda kopala ukazkove, i jsme ji citila, kdyz jsme byli nakupovat. Vzdycky, kdyz jsem si pak sedla, tak jsme si zacaly povidat...ona teda odpovidala morseovkou :wink: ..... a dneska rano po probuzeni ji rikam," Andys vstavame" a hned mi jich par nandala, tak jsem byla stastna a mohla vstat a jit do prace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
@nadja73 to je fajn, že je Andrejka takhle komunikativní už od rána :slight_smile: Ta moje žížalka je pěkný lenoch a vyspává až do odpoledne. Já jsem teď po vylezla po 40ti minutách vyčerpaná ze sprchy - snažila jsem se oholit intimní partie bo jdu ve středu na KO. Nejen, že jsem vylezla s úplně rozmáčenými prsty na rukou, ale ještě jsem se pořezala a dle testu pohmatem stejně nejsem s výsledkem spokojená.
To máte fajn, že se vám kroupy vyhly, protože jsem četla, že v Praze padaly docela festově. A miminka se určitě včera rodila - v jedné další diskuzi, kam občas přispívám se včera večer narodila holčička :slight_smile: Naprosto v termínu.
16. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
@lendaw ta nase holka jeste nema pevne stanoveny rezim. ze zacatku byla po ranu lina, pak pres den si jen tak stouchla a pak mela eldorado vecer, ted je to tak ruzne. no, uvidime, az bude na svete, jak si to s nama bude predstavovat :sunglasses: ale asi se nas ptat nebude :slight_smile:
ja taky holim pred kontrolou a je to cim dal narocnejsi, sotva si ve stoje vidim na spicky prstu u nohou :sunglasses: a porezana? tak to jsem vzdycky, kdyz do toho jdu ziletkou, jinak spis vytrhavam bud strojkem nebo voskem, ale to uz musi asistovat manzel, ktery to vubec enchce delat, protoze si mysli, ze me to boli a nejsem schopna mu vysvetlit, ze po dvaceti letech trhani to proste ne-bo-li. ale furt si vede svou a jeho zkriveny ksichty, kdyz trha jsou horsi, nez, kdyz jsem s trhanim zacinala :grinning:
16. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.