• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
kde je opravit překlepy???
No já říkala, že taky budu látkovat, jenže když jsem se zahleděla na ty kopy prádla, co každý týden už ted rvu do pračky, na ty koše, jak mi s tím nikdo z rodiny nepomáhá, a kolik stojí látkovky a jak se používají, koupila jsem balíky papírových plen v akci a je po látkování. :grinning: já vím, je to neekologické, nemoderní,ale mám se radši než ekologii a modu :grinning:
16. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@pet.s ta fce Opravit překlepy se zobrazí vždycky jen u tvého nejnovějšího příspěvku a vždycky jen na chvilku, pak zmizí.
K těm látkovkám - to víš, nadšení z prvního dítka :grinning: Kdybych měla doma dva puberťáky, tak asi budu taky přemýšlet dýl :wink:
16. srp 2010 v 18:34  • Odpověz
@lendaw - no já hardovky měla na oba puberťáky, když si představím jak to zase máčím v kbelíku se smradlavou vodou, která ti do večera zesmrádne a ty se v tom musís hrabat..ble..dej mi pokoj. Raději si užiju pohodlí papírovek :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz
@pet.s teď už jsou přece jen jiný plenky, než byly dřív :wink: Ale při představě kýble plnýho pokaděných plenek bych si to asi taky rozmyslela :grinning:
17. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
Pets:Lend: abys neměla v kyblíku plenky s hovínkama používáš separačky :wink: :grinning:
17. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lillyzelvicka jj, však už je mám nabalené hezky v novoskladech:slight_smile: KOupila jsem eko rozložitelný Imse Vimse, který pak jen hezky hodím do WC a je hotovo :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
Holky smekám, do toho nejdu... :grinning: Vůbec se v tom nevyznám... :confused:
17. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak jsem si vzpomněla...nevíte co je s Lusye? Dlooouho tady nebyla... :confused:
17. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@marlin3 myslím, že chodí někam jinam.
17. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@lillyzelvicka - ale nezustane ti ani flek pod těma separačkama? nepropustí ani to mokré z hovínek? vezmi si jak to mají řídké.Náš mladej když se pokadil, tak až na lopatky :grinning: :grinning: Museli jsme to máčet,aby na plíně nezustly fleky. Bleeee.
17. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@pet.s proto máš pod separačkou ještě vkládačku, aby se nezadělaly pleny samotný :wink: Až na to jde plenka samotná a potom svrchní kalhotky :wink:
17. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak poslíčci se hlásí už docela často...jsem fakt zvědavá, kdy ten rošťák vyleze ven!! :sweat_smile:
Jinak nám zase vyrostlo bříško...šílené už!!! Mrkněte do albíka!! :wink:
17. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@eliska_v ahoj, no, ten pupik uz teda mas peknej :slight_smile: poslicci jsou mozna brzo, ale co, prdolka je urcite uz upecenej, tak kdyby chtel na svet uz ted, tak bude vse ok :wink: a koukala jsem na fotky a i kdyz jsi urcite poctiive bricho mazala, tak strie se ti nevyhnuly, co? :unamused: ale co, hlavne, ze je Daliborek v poradku a strie stejne pak zmizi, vid? :wink:
17. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@nadja73 : Strie neřeším... Přibrala jsem nejvíc ve 4 měsíci a strie se rozjeli..Od té doby jsou furt stejné! A furt na stejném místě, zadek a stehna!! Mazala jsem od začátku :slight_smile:
Na poslíčky brzo neni...Dr. mi sám říkal, že se u někoho projeví už okolo 33-34 tt, takže to neřeším! A určitě i kdyby teď malej vylezl, tak už je větší a zvládl by to :wink:
17. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@eliska_v tak ja zatim zadne strie nemam, bricho mam cca 94 cm, coz je o tak 25 vic, nez normalne a ani moc nepribiram. at delam, co delam, tak od zacatku jsem nabrala 4 kg. drzim palce, at preci jen prdolka jeste zustane u mamci :wink:
17. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@nadja73 : Já mám nahoře 13 kg - možná už i víc, ale to mi je taky jedno!
Klidně za ty dva týdny ať vykoukne..To bych i brala :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
Lend: já mám vybrané separačky v takové rolce jsou celulozové a taky se buď dají přeprat nebo vyhodit dle znečištění:slight_smile:A máš čč bavlněné nebo bambusové?Já chci bambusové lépe sajou :slight_smile:
Pets: no myslím že flíčky nedělají na plence neříkala žádná s holek že by měla jedině jak byla nehoda :wink:
Já jsem se do tohohle stylu plenkování zamilovala, ale moje okolí to nevnímá radostně nebo s pochopením tak o tom raději s něma nemluvím :confused:
Teď jsem hodinku šila a jsem k.o. bolí záda malému už se to vůbec nelíbí kope mě pod žebra asi ho moc utlačuju :sweat_smile: A včera jsme koupili barvu a v sobotu malujeme:slight_smile: :grinning:
17. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@eliska_v no, tak tolik asi nepriberu (asi geny :slight_smile: ). takze psychicky uz jsi pripravena na porod? mas za sebou i predporodni kurzy? predpokladam, ze manzel bude u porodu, vid?
17. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@nadja73 : Připravená na porod? To bych neřekla a ani se na něj nepřipravým...to nejde!! Akorát si říkám, že ňák vylézt musí!! :wink:
Na předporodní kurzy nechodím...
Manžel u porodu bude..to mi sám říkal, už před porodem :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@lillyzelvicka taky jsme v sobotu nakoupili barvy na vsechny mistnosti a co nevidet se do toho pustime. ta nase cacorka me s oblibou kope, kdyz jim, ale nastesti ne do zaludku, ale v podbrisku :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
@eliska_v no, jasne, stejne nevime, co nas ceka a vsechno bude prekvapeni, kdyz to bude poprve :slight_smile: my se chystame na predporodni kurzy do Podoli, minimalne proot, abychom si to tam okoukli a aspon rekli manzelovi, co ma delat, jak mi pomoct :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
Nad: já už se těším až bude vymalováno to se to hned pohne pak koberec a nábytek a pak můžu začít zkoumat vecičky co mám půjčení co se musí dokoupit a tak:slight_smile: těším se moc
A ty chceš chodit na předporodní kurz?
Eli: bříško máš krásné i bych řekla ž eti trošku kleslo co?
17. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
lilly, ani nevis, jak moc se tesim, az budeme mit po te prestavbe bytu. zatim to tam vypada jak, kdyby se tam hodila bomba. zatim teda spis mame vybrane veci na internetu a jakmile bude hotovo, tak se pustim do objednavani a to prachy poletej :grinning: a na ty predporodnmi kurzy jsem zvedava. nekdy zacatkem zari pujdeme na prohlidku porodnice, tak se tam na tech kurzech domluvim, ale urcite neco absolvovat chci, minimalne, abych vedela, jak to tam chodi.
17. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@eliska_v To je mega bříško! :slight_smile: Jsi si jistá, že je tam jenom Daliborek? :grinning: Nebo že nemá už 5kg? :grinning: KOukám, že s tou váhou jsem tě pěkně dohnala, já jsem na 12kg. Poslíky se mi naštěstí zatím vyhýbají - nebo je nepoznám. Občas mi břicho bolí - ale spíš jako kdybych měla zažívací potíže (takový ta bolest při běhavce :sweat_smile: , to asi nebudou poslíky, co? )
@lillyzelvicka čč mám Kikko eco lux, nějak jsem nezkoumala podrobněji, myslím že to bude bavlna, ale vysokogramážní. MOje okolí taky nesdílí mé nadšení z látkování. DOkonce i ségra, zapřísáhlý ekolog žijící na ekofarmě je skeptická. :unamused: Ale odradit se nenechám :sunglasses:

@nadja73 @lillyzelvicka koukám, že máte na víkend malovací plány :slight_smile: Já bych taky chtěla do porodu stihnout vymalovat chodbu, ale to bude muset manžel. Naštěstí toho není moc, barva nám ještě zbyla z malování v podkroví.
17. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
Nad: no taky si myyslím že ty penízky pak poletí jakmile se do toho pustím :sweat_smile:
Lend: jojo mi budeme určitě malovat je to poslední volný víkend pak začínají souteže a to už čas nebude :unamused:
a k těm plenkám no já jsem absolutně nadšená a nevzdám se toho ať si o mě myslí co chcou jen .Vím že jsou ty co máš ty ty jsou dobré a pak jsou ty bambusové ty jsou trochu dražší ale prý ůépe sajou :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@lendaw u nas to neni na vikend, ale minimalne na cely nasledujici tyden :grinning:
17. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já dneska zase neodolala a koupila v tescu nějaký hadříky. Ale ještě koupím kombinézku a končím. Nějak jsem to vzala hákem. Mě ale lítání po obchodech už moc nebere a nějak už to ani nezvládám. A přes net jsem nakonec objednala snad jen to povlečení. Jinak si všechno radši prohlídnu. Dneska jsem koupila i prací prášek a aviváž pro mimča a přemýšlím, kdy začnu prát. Ještě je teda času dost, ale tak za měsíc bych to chtěla mít radši připravený, kdyby náhodou.
17. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@lendaw to mám dnes celý den..bolí mě břicho jako při zažívacích potížích. :unamused:
17. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Mě je teď občas hůř než na záčátku, začne mě bolet žaludek a je mi na zvracení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že nejsem z těch případů, který blijou až na konci.
Jinak právě ohřívám vodu na koupání. Miláček natírá topení a jak ho vypustil, tak se nám nesepne na kotli ani ohřev vody, takže už jsme dva dny jak v pravěku. Ještě tu celej den smrdí barva, tak jsem do teď byla u našich, abych to nemusela čuchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
dobre ranko holky,
tak dnesni noc jsem si zazila takovou, jakou nejspis budeme mit, az se nase cacorka narodi. Celou noc kopala jak o zivot a nenechala me vyspat. Kdyz jsem ji hladila, tak prestala, ale jakmile jsem prestala, tak zase do me zacala busit. Kdybych tak vedela, jestli ji neco vadilo nebo se proste nudila a chtela si se mnou hrat, Buh vi:slight_smile: Urcite dneska bude cely den spat (kdo by taky po tom nocnim radeni ne) a ja zas budu nervni, ze se neozyva.
18. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.