• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 A k svátku ...mimochodem to ty budeš rodit....jsem si od mamky přála koupací kyblík.. :dizzy_face:
19. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
Jo a pokud neznáte...chtěla jsem vám dát tip na zajímavé stránky...www.fler.cz...v dětském oblečení mají moc pěkné věci, capáčky atd. mrkněte na to :wink: Zrovna z těch háčkovaných capáčků a balerínek si nějak nemůžu vybrat. :confused:
19. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@marlin3 ono v baráku se pavoukům nevyhneš - to jsem zjistila hned jak jsme se přestěhovali do baráku ze 7. patra v paneláku. :unamused:
Já budu kupovat úplně tu nejobyčejnější a největší vaničku. Původně jsem taky chtěla se stojanem, ale nakonec jsme se s manželem shodli, že bez stojanu to půjde taky. Spodní koupelnu máme hodně maličkatou a horní koupelna bude ještě několik let rozestavěná. Takže budeme koupat v kuchyni.
19. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@marlin3 no bůhv ví, jestli 1.9. budu rodit - sice bych si to přála, ale nevím nevím jestli Bětuška moje přání vyslyší :grinning: O kyblíku jsem taky uvažovala, ale pak jsem si řekla, že to je zase další klump do sbírky :sweat_smile: Zůstanu hezky u vaničky a až bude dítko sedět koupíme takovej ten obrovskej lavór, prdneme ho do sprcháče a dítě se tam bude cachtat :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
Lend: ahojky no já se už právě koukám po barárku a i na mimi aukci nebo bazárku.Ale budu muset zajít do toho tesca když tam mají slevy myslím že za patero bodýček s dlouhým rukávem chcou něco malo pod dvě stovky a C@A budu muset taky zkouknout.Naštěstí mám něco od známé.Kolik je potřeba bodýček a dupaček?
19. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , 20.8. ozvy, KO 25.8. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 25.8. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 1.9. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 8.9. ,31.8. cukr-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010-27.8 -4D, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
19. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@faflina Tak co Faf,jak jsi zvládla cukříček? :grinning: Dobrota,že?
19. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@lillyzelvicka já vůbec nevím kolik je čeho potřeba. Já jsem nafasovala výbavu po dětech v rodině a mám toho tolik, že bych mohla porodit trojčata. Je pravda, že už to nejsou žádné výstavní kousky, ale na doma to bohatě stačí. Ale určitě najdeš někde na netu seznamy s výčtem věcí, které pro mimi mít.
19. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
Lend: jojo už jsem seznam věciček našla a není toho nějak moc a pak budu průběžně dokupovat :slight_smile:
19. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@marlin3 jo ustála jsem to, a výsledky budou zítra po 12 hod, tak si budu volat. Je fakt že jsem se skoro poblila, a asi po půl hod se mi točila hlava tak jsem čekala v čekárně až mě brněl zadek.
19. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@faflina tak dej vědět až budeš zbát výsledky :wink:
20. srp 2010 v 05:22  • Odpověz
@marlin -mně se na fleru zase líbí ty kapsáře, povlečení a hračky. asi taky něco objednám. Holky, pádím do firmy. Hezký den.
20. srp 2010 v 06:23  • Odpověz
@pet.s asi jsi nečetla zpátky. :confused: ..nekupovala jsi něco na next.uk?
20. srp 2010 v 06:29  • Odpověz
@malin3 - kupuji běžně..ted už mám zase objednávku, proč?
20. srp 2010 v 06:32  • Odpověz
už jsem to našla - jo kupuji na nextu. Já mám kamarádku a ségru, spojíme naše objednávky a kamarádka to objednává řes nějakou paní na mimibazaru.O poštovné se pak podělíme a navíc když máme větší objednávku, máme to lacinější.
20. srp 2010 v 06:33  • Odpověz
Holky ahoj, tak cukrovku nemám, mám horní hraniční hodnoty, tak se prý jen tak trošku omezit v bílém pečivu a sladkém a místo ovoce spíše zeleninu.
20. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@pet.s aha,tak to jo. Já jen,že nevím jak to udělat s tím zahraničím...to neva. Asi se na to vykašlu..líbila se mi tam taková zelená chlupatka :dizzy_face:
@faflina tak dobrý..hlavně,že je to v normě. :wink:
20. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@marlin3 v jiným tématu psala holčina, že nakoupila v normálním Next obchodě a dostala k tomu poukázku na nákup v e-shopu Next s hodně velkou slevou. Tak asi bude i nějaký e-shop dostupný tady v ČR.
@faflina tak to je dobře, že to takhle vyšlo a že tě nenutí doktoři s hraničníma hodnotama do diety. Moje kamarádka měla taky hraniční hodnoty a musela držet přísnou dietu a nutily jí rodit přesně na termín. Tak podepsala revers a do 24 hodin se rozrodila sama.
20. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
@marlin3 kopíruju to co tam ta holčina napsala ".. kupovala jsem malému kalhoty v Nextu za 330,- Kč a při placení jsem dostala poukázku na 450,,- Kč na první nákup na internetových stránkách nextu. Jediná podmínka, vlastně dvě:

1.) Nákup musí být minimálně za 600,- Kč, ale i tak se to vyplatí ,ne?

2.) Musíte v obchodě uvést e-mail "

20. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@marlin3 zkus na mimibazaru to přes někoho objednat-to je nejlepší způsob.
20. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
Děkuji za rady...musím to nějak vyzkoumat! :wink:
20. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahojky holky, já mám zase den blbec. Nejdřív jsem potřebovala něco vytisknout a nešla tiskárna, pak jsem zjistila, že někdo šoupal s počítačem a vypojil kabel. Když jsem to zprovoznila, tak jsem dala tisk a šla pryč a pak jsem zjistila, že došel toner, tak jsem vyměnila toner. Pohoda. Začala jsem prát a pračka vyprala jednu dávku a nechtěla se odemknout, když jsem se do ní dostala, tak jsem tam, kráva, dala další a to se pračka zamkla a nešla ani zapnout. Pak se do toho začala srát tchýně, když jsem řvala, že pračku hodím z okna, stejně mám dávno vybranou jinou. Načež jsem zjistila, že když tchýně prala světlý, tak jsem jí tam házela nějaký věci, kterejma já pračku nenaplním, ale dohromady jo a ona z neznámejch důvodů jedno triko vynechala. Takže mi tam teď bude ležet aspoň 14dní, než dám zase dokupy něco, s čím to můžu vyprat. Měla jsem to triko půjčený, když mě u našich ušpinil pes, tak jim ho potřebuju vrátit. Pak jsem jim jela udělat sváču na brambory a z neznámejch důvodů nějakej debil zamknul, přestože se to nikdy nedělá, takže jsem tam čekala jak kráva, než přijeli. To už jsem to mohla mít dávno hotový a jet pokračovat domů v úklidu. Jsme fakt totálně namrtvici a vůbec nevím, jestli je to hormonama nebo mě prostě jen serou. Tý jo to jsem se rozepsala, sorry :sweat_smile: :sweat_smile: Já to jen potřebovala někde vyventilovat nebo by mě snad kleplo :sweat_smile:
21. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@mercedesse noooooo, hezky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nekdy se to holt sejde. to ja rano zacala pedikurou, uz si nemuzu poradne dosahnout na nehty na nohou, to hned Andrejka protestuje, ze ji tlacim. Pak jsme jeli do Kiky, na to do Sconta, Aska a do XXX Lutzu, kde jsme si konecne objednali novy nabytek do predsine. Ted jsme prijeli domu, do naseho uz 14 djni trvajiciho bordelu a jsem uplne grogy. Za hodku udelam veceri a zase sebou hodim na gauc :wink:
tak preju, at ti aspon ten dnesni vecer dopadne dobre, rekni si treba o masaz a na vsechno se vyprdni:wink: :wink: :wink:
21. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
Jéé ahoj, já se akorát taky přihlásila. :grinning: No už to ze mě trošku spadlo, ale já byla fakt hotová. Taky chceme jet zejtra do Lutzu, podívat se na předsíně, budeme tam dělat novou podlahu i strop. Chceme strhnout obložení z palubek a nový vchodový dveře. To zas bude bordel po celým baráku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já takhle cestovala včera, byli jsme s oběma Michalovejma babičkama u doktora, to víš horší než s dětma a pak ještě pro nějaký šrouby, dárek pro tetu - tam jedeme za chvíli, a já v 6 přijela domů úplně hotová a spala jsem do 9 hodin, pak jsem se jen vykoupala a šla znovu chrnět, byla jsem dost nevyspalá, protože jsem se ráno vzbudila ve 3:30 a už jsem neusnula. Takže za tyhle dva dny jsem už úplně grogy.
21. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se po nadupaném víkendu.Využila jsem víkendu před koncem prázdnin (děi nebyly doma), tak jsem v sobotu předělávala starší dceři pokoj. V neděli byla na chatě a s mámou a se ségřinou rodinou na výletě v Prachovkách. Teprve ted jsme se sešli všichni doma. Děti se vykoupaly, nacpaly pupíky, zacpaly záchod a ted spokjeně vrní každý u svého PC. Rodinná idyla. :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Já už na tu váhu nepolezu :angry: Zase mám o dvě kila navíc od středy :angry: Moje tělo chce chytnout asi nějaký rekord, nebo co. Za měsíc šest kilo nahoře, z toho 5 za 3 týdny :angry: :angry: :angry: By mě zajímalo kolik vody může tělo zadržovat, než mi narostou žábry :angry:
Jináč...víkend OK, byli jsme na staročeské pouti, na návštěvě u babi....no a víc jsem nezvládla, páč bylo vedro. V noci u nás byla bouřka, ale ne nějak intenzivní. Dneska budu péct ostružinový koláč a dělat marmeládu :slight_smile:
23. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já dneska taky začínám sedmý měsíc. :grinning: Jinak všechno v pohodě, malej kope jak vzteklej, včera jsem měla pocit, že se probourá břichem ven. Jo a včera jsem si pěkně nabila tlamu, podvrtla jsem si kotník, ale dneska už v pohodě, měla jsem docela strach, že to bude na škrobák, ale stejně nemůžu na rentgen, tak co. A dneska ráno už v pohodě. Ale než se malej včera ozval, že je v pohodě, tak mi bylo docela ouzko. Jdu se nasnídat a pak předělám to albíčko, protože už mě neba čekat, jestli ho admin najde. Tak to zkusím dát nějak dohromady.
23. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@mercedesse Tý jo, to letí. 7. měsíc. Mě to dneska počítá 3 týdny do porodu, ale moc si přeju, aby už to bylo dřív. Můžu s jistotou říct, že nějaké noční kojení a přebalování mě vůbec nezaskočí, protože mám tak důsledný trénink ve vstávání a nespavosti - a troufnu si říct, že i mnohem intenzivnější, než bude potřeba. Jen ty otoky :cry: :cry: :cry: Teď jsem se v mojí průkazce dočetla, že mi tam Dr. zapsala otoky genitálu :confused: Je pravda, že mě to při vyšetření hodně bolelo a přišlo mi, že se tam Dr ani nedostane, aby mi udělala střery. Tak nevím, kudy potom to dítko poleze ven. :confused:
23. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Třeba tě Bětuška nebude dlouho trápit, vždyť už by byla v termínu teď. To je horzný, jak to letí. Ale příjde mi, že jen u druhejch, že mě se to pořád vleče. Třeba s tebe bude příští týden už mamina :wink: A s tím spánkem mi to povídej, taky mám slušnej trénink.
23. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@mercedesse v termínu bude až v pondělí, bere se to od ukončeného 38. týdne. Nevadilo by mi příští středu, hned po půlnoci rodit :sweat_smile:
Btw. můžu tě ujisit, že u tebe ty týdny letí úplně stejně jako u ostatních :grinning:
23. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.