• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw ono to mozna ani tak pocasim nebude, me se pta dr. uz od nejakeho 10tt, jestli se mi delaji otoky. no, mas to za par a pak budes mit nozky jako laňka :wink:
23. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@nadja73 to si piš - i přesto, že jsem ženská krev a smetana, tak kotníky jsem měla vždycky hezký hubený a teď...jak bambule. Oni se Dr. na ty otoky ptát musí, protože to je jeden z příznaků preeklampsie.
23. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@lendaw tady na konikovi jsem nekde cetla v album, ze mamina nechala v porodnici 18 kg, tak si nakup nove obleceni i pro sebe, ne jen pro Betku :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@nadja73 oblečení různých velikostí mám plné krabice - jak jsem v průběhu let rostla. Bylo mi to líto vyhazovat. A teď zjišťuju, že i když bych zhubla o deset velikostí, tak budu mít pořád co na sebe - sice už to nebude asi "in", ale co já vím - trendy se někdy opakují :grinning: Já počítám s tím, že domů půjdu normálně v těhu riflích a prakticky v tom, v čem přijdu. A co bude potom...uvidíme. Viděla jsem taky fotku holčiny 5 dní po porodu a měla úplně plochý bříško. Ale je pravda, že před těhu měla míry modelky.
23. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@lendaw ja teda taky nektere veci si schovavam a je mi uplne jedno, jestli jsem in nebo out. kdyz je mi v tom prijemne a libi se mi to, tak si to vezmu na sebe a at mi vsichni stylisti vlezou na zada :sunglasses: jo, nektere maji to stesti, ze jim bricho rychle splaskne, ale i tak je mi zahadou, kam tu natahlou kuzi tak rychle schovaji. u me hraje roli i vek, preci jen ta elasticita neni jako ve dvaceti, ale co, hlavni je, ze se budu porad libit manzelovi. zatim aspon pravidelne mazeme, tak se pak nechame prekvapit, ale hlavu si z toho nedelam ani nahodou. :slight_smile: :wink:
23. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@nadja73 já taky mažu, ted vlastně už ne - došel mi krém a na ty 3 týdny už další kupovat nebudu. U mě to s tou elasticitou taky nebude zrovna libový, ale to je to poseldní co by mě trápilo. Chci se jen dostat do formy, abych Bětušce stačila.
23. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
@lendaw s tou formou, abych nasi Andrejce mi neco povidej. Dneska na me spadla depka, kdyz jsem si spocitala, koilk bude mne, az ji bude treba 7 let nebo az bude maturovat :confused: chudak nase dite, snad se ji nikdo nebude smat, ze ma starou matku :unamused: :confounded:
23. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
ahojte "starámatko" a "brzymatko" :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@nadja73 manžel zrovna včera prohlásil, že si dokáže představit mít teď 2-3 děti rychle za sebou a za 10 let ještě jedno. Tak jsem mu připomněla, že už teď mi je 32, že 2-3 děti rychle za sebou můžeme zkusit, ale Bětuška se podařila až po více jak 2 letech. A za 10 let další? Nevím, nevím. Forever young asi nebudu :confused:
23. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@marlin3 ty jsi Spassvogel :grinning:
23. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
@marlin3 jooo, jen se smej, nedavno muj svagr mluvil o sve sousedce a kdyz vypravel, jak jeji dcera rekla jeho dceri, ze se ma, ze nema starou matku a naramne se u toho bavil, tak jsem zustala s pusou otevrenou. Sice to chtel zachranit, ze u me to samozrejme tak neni, ale kdyz jsem mu rekla,at teda spocita, v kolika sousedka mela tu svoji dceru, vyslo mu, ze je o 2 roky mladsi nez ja. nic moc tohle poslouchat a pak si rikam, ze to snad neodnese moje dite :confounded:
23. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@lendaw co to? :sweat_smile:
23. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@lendaw doufam, ze si manzel vsechno uvedomuje a zacne se konecne chovat jako spravny rodic a manzel a ty 3 deti se vam v klidu podari :wink: a co bude za 10 let neres :slight_smile: ja jsem v 35 hazela pusku do obili a koukej, co se stalo za 2 roky :dizzy_face:
23. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@nadja73 naštěstí se doba mění a dnešní padesátníci, třeba vůbec nevypadají jako padesátníci za našeho mládí. Já si pamatuju, že jsme na základce měli holčinu , jejímž rodičům bylo kolem 50 a přišlo nám to divný. Ale oni vypadali fakt sešle, šedivý vlasy atd. Např, moje mamča je v 55 pořád štramanda, dbá o sebe, studuje. Je to o přístupu.
23. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@nadja73 hledej v tom jen samá pozitiva! Budeš vzorový .....zkušený,vyrovnaný a klidný rodič!
23. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@lendaw prosím o překlad...ich verstehe nicht... :confused:
23. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@marlin3 to jsme se učili hned první rok němčiny na gymplu :grinning: Spassvogel nebo-li šprýmař :grinning:

@nadja73 můj manžel je předvídatelný asi tak jako počasí, takže nezbývá než čekat jak se to vyvrbí. Ale poslední dobou mě fakt dojímá - upřímně - jak mi kouká na bříško a dokola povídá, jak se hrozně těší. Poměřuje jak asi velká Bětuška bude, až se narodí, porovnává to s kočkou :grinning:
23. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
@marlin3 no, zkusena asi budu, ale hlavne budu strasne opatrna, co se vsechno zleho muze stat, takze budu dost paranoidni a tak dite bude chudak, nikam ho jen tak samotne nepustim. to dvacetilety matky tolik neresi, jsou vic nad veci. ale zase se rika, ze starsim rodicum se rodi nadprumerne inteligentni deti, tak aspon neco :wink:
23. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
@lendaw moc ti preju, aby mu to vydrzelo
23. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@lendaw už kmi to došlo..sice mi to trochu trvalo,ale....
....a přirovnání ke kočce je super :grinning: mi to porovnáváme s naší malou fenkou...že budou skoro stejně velké.. :wink: že bude mít novou kámošku a tak.. :dizzy_face:
23. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
@nadja73 jo jo opatrná budeš.....,ale hlavně vyrovnaná,tak to bude a HOTOVO! :wink: já ti to prostě vsugeruju!
23. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
je na čase odejít z práce domů....já odcházím... :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
@marlin3 no vyrovnana budu v tom, ze budu vedet, ze mi v zivote uz nic neutece. dost jsem si uzila, cestovala, pracovala a na karieru z vysoka kaslu. taky je dite chtene a vymodlene, takze mu nebudu davat za vinu, ze mi zkazilo zivot, jak to bohuzel obcas ve svem okoli vidim :unamused:
23. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahojky,
tak máme vymalováno dneska koupený koberec en přijede zítra.Chtěla jsem si koupit nové boty, ale po dvou pokusech dostat se do své velikosti jsem to vzdala- oteklají mi chodidla :unamused:
A pak jsem si zkoušela koupit kojo podprdu a nevím co si teda koupím ty modely jsou asi praktické ale na design děs
Jinak se omlouvám blbnul nám net a tak ani nedočítám až jak bude chvilinka :sweat_smile:
23. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
@lillyzelvicka : Ahojky.
jj, kojo podprdy stojí fakt za to :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
ahojky:slight_smile:
Myslím že koupím kojo podprdu na netu i když jsem to nechtěla riskovat
23. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@lillyzelvicka s těmi chodidly ti momentálně naprosto rozumím - mám stejný problém, ale potkal mě o trošku později než tebe. Už se vejdu jen do domácích pantoflí a sportovních sandálí, které jdou velikostně regulovat bo jsou na sucháče.
K těm kojo podprdám - pokud nejste holky tak extrémně "obdarované" jako já, tak se dají sehnat i hezké kousky - ale na netu. Např. http://www.obchudek-ukrovaka.cz/detail.php?zbozi=1095572 , http://www.astratex.cz/kojici-podprsenka-mama-dalaja/tehotenske-a-materske-pradlo, http://www.anita.com/cz-cs/Products,Anita_maternity,Kojení,Podprsenka_na_kojení

Já půjdu asi do něčeho od Anity, jen musím počkat na ustálení velikosti :sweat_smile:
23. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
ahojky děvčata, ani nemluvte o nohách. Já mám snad nějaký zánět žil.jen si lehnu, tak mě ty nohy neskutečně bolí.Chodila mám jak kačena. Už nosím jen crosky. Jenže do kanceláře to nejde. :frowning2: Podprdy tak ypotřebuji. :wink:
23. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@lendaw ale jak si objednáš z té anity? ta by se mi líbila. mají i velké obvody a malé košíčky.
23. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@pet.s já jí ještě neobjednávala. Teď jsem koukala na jejich stránky a asi mě nemine cesta do kamenného obchodu s podprdama a nechat si jí objednat. Na druhou stranu - výhoda je, že pokud by mi nebyla, tak jí nemusím brát. http://www.anita.com/cz-cs/nalézt_maloobchod
23. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.