• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
No já tenhle problém řeším taky a já si ji objednat teda nemůžu, musím to vyzkoušet. Mám dost nestandartní rozměry. Posledně jsem nějaký zkoušela v těch tuchlovicích a když jsme skončili u 95DD, tak mi bylo do breku, ale to už mi ty košíčky byly zase trochu větší, jenže já nevím, jakou si mám nechat rezervu, když se mi ty prsa nelejou. :sweat_smile: No někam skočím a nechám si radši poradit. Na mě je průser i normoš podprda natož takhle. Mám opravdu širokej hrudník, ale prsa zase žádná dolly :unamused:
23. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
Ty kojo podrpdy od Anity se dají na netu koupit např zde http://www.spodni-pradlo-eshop.cz/tehotenske-pradlo/
23. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
@mercedesse to já mám teda hrudník 90 (teda alespoň takový podrpdy si kupuju a sedí mi), ale k tomu ještě košíčky F :confused: Jenže na stránkách Anity jsem se dle jejich návodu přeměřila a zjistila jsem, že nemám 90, ale 105 :confused: TO je o 15 čísel víc na obvodu - vždyť by to ze mě spadlo :confused:
23. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
No právě proto to chci vyzkoušet, protože v tom krámě jsem si zkoušela asi 10 podprsenek 95 a některý mi byly velký a některý zase nedopnu, proto to chci radši odzkoušet. Bojím se, že by to bylo jak cirkusovej stan, to už se mi taky stalo, to muselo bejt asopň H a ne C jak psali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 19:15  • Odpověz

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 , 20.8. ozvy, KO 25.8. - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - KO 25.8. - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 1.9. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 8.9. ,31.8. cukr-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010-27.8 -4D, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

jsem se zdovolením šoupla před lusyii, když rodím dřív než ona, a navíc jsem vůbec nechodí a ještě má asi vícenásobný nick. tak co.
23. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
Lend: od anity jsou asi nej ale já nevím co mysléte s kosticema nebo bez?
23. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Já snad radši i bez kostic, protože z toho ty dráty stejně pořád lezou, ale jak to vidím, tak budu brát to co mi bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
Ty podprdy to je věc já mám obvod pod prsy cca 80cm ale košíčka bych měla mít D ale je fakt že každý výrobce to dělá jinak.Pokaždé co jdu kupovat podprdu je to mazec spousta zkoušení a když jsem po nich naposledy chtěla 80D tak že to už nevedou pak jsem z nouze zkusila 85C a dobre prostě mazec.Ale ta už mi je v košíčcích malá tak jsem chtěla jinou abych z toho neměla "psí uši" :sweat_smile: klidně i sportovní ale ta by musela být pevná.A ta kojo je pravda co říkala Merc. že jak má člověk vědět kolik si vzít navíc :rolling_eyes:
23. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@lendaw..jo už jsem taky koukala..tak budu muset taky vyrazit. chjo.
23. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
já furt přemýšlím, jestli s kosticema nebo bez. U těch mých obr prsou bych radší kostice, ale nevím aby to netlačilo :frowning2: Teď už mám poslední podprdu co mi je, nechci zatím kupovat novou (při mé velikosti je to velká investice a na ty tři týdny už se to nevyplatí) a je s kosticema. A jak už je pupek velkej, tak mě ty kostice hodně tlačí do břicha. Takže doma musím chodit bez - ačkoliv ve všech knížkách píšou, že těhotný s velkýma prsama by měly s podprdou i spát :confused: To bych umřela. Kojo podprdu prostě vyrazím kupovat až po porodu, nebo těsně před. No a ty kostice budu muset dořešit, jestli jo nebo ne. HOdně lidí je proti.
24. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
Lend: já jsem četla právě článeček o kojo podprdách a tak psali že by měly být s kosticema aby se prsa správně tvarovali a nepadali.A včera na mě zase prodavačka koukala jako na véjra že chci s kosticí že prý v tom nevydržím i spat a že s kosticema jsou prý jen na příležitostné nošení :unamused: a pak si vyber :rolling_eyes:
Ale teď mě už taky kostice tlačí chodím ve sportovní podprdě bez kostic a to je pohodička jen nevím jestli si tím víc neškodím.Bych klidně pak zainvestovala do pořádné sportovní podprdy a kojo nekupovala.Sice ulítávám na pěkných i drahých podprdách ale převážně nosím kvalitní sportovní podprdy- jsou hold pohodlnější :grinning:
24. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@lillyzelvicka já zas právě někde četla, že ty kostice za A) jsou při nalitých prsech hodně nepohodlný B) můžou způsobit zadržování mlíka. Takže si vyber :confused: :unamused: A spát v podprsence - ať si to někdo s tou mojí velikostí zkusí :confounded: TO už by byla pohodlnější svěrací kazajka :unamused:
24. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
Tak já normálně dost kupuju s kosticema, ale ať je podprda sebelepší, tak z ní začas začnou lízt a já je pak vzteky vyškubnu a je po prd.... Tak bych docela brala tu bez kostic.
@lillyzelvicka tu kojo kupuješ kvůli tomu, že má odepínací ten díl přes bradavku, ve sportovní podprdě těžko prcka nakojíš někde venku, nebo si budeš prsa strašně mačkat, když ji budeš vyhrnovat. A vzhledem k tomu, že jsou často dost bolestivý, tak to asi nedoporučuju. Náhodou se daj sehnat i pěkný kojo podprdy, zvlášť, když máš tak nějak normální velikost.
24. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky, ja prejdu od kojo podprd zase k nasim prdolkam :slight_smile: taky na vas mimco reaguje? ted se mi stalo, ze kopala jak zbesila a ztrefovala se mi zrovna do mocaku, mrska moje mala :dizzy_face: tak jsem ji zacala hladit a povidat si s ni, ze v patek se pujdeme na ni podivat s tatinkem a babickou a ona okamzite prestala. Kez by takhle ale reagovala, kdyz delsi dobu nekope a ja ji prosim, at zacne, ale to neeeeeee, to me natahuje, at si pockam, az bude chtit ona. Je to proste zazrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....no a nez jsem vam to napsala, tak zase zacala cutat, tak ji jdu zase neco povedet. jsem jeste v praci, tak doufam, ze me nikdo nebude poslouchat :sunglasses:
24. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
@nadja73 Mě se teď už asi dvakrát povedlo, že nechtěl kopat, ale když ho pohladím, tak aspoň trošku nakopne. A ráno jsem mu jen tak pro srandu pustila písničku, co mám v mobilu a tancoval jak divej. :grinning:
24. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@nadja73 mě teda Bětuška nijak nereaguje. Ale mám pro změnu jiný nový zážitek. Chytla jsem jí dneska za nožičku :slight_smile: Vystrčila mi jí z boku a normálně tam byla boule, že se to dalo chytit. :slight_smile: :dizzy_face:
24. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
Tak hlavně, že jsi ji tam tudy nevytáhla ven, to by asi bolelo :wink: :grinning: To muselo bejt krásný a srandovní.
24. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@mercedesse bylo to fakt hrozně hezký :slight_smile: Kdyby to bývalo šlo, tak jí klidně vytáhnu, ale nešlo to. Hlavně doufám, že jsem jí tím moc nevylekala :sweat_smile:
24. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
Merc: to jo to já vím že jsou odpínací musím počkat snad dozraje čas kdy se mi ji bude chtít shánět prsa už mám teď dost citlivé.a s tou velikosti mám C-D a koukají na mě v obchodě divně
Nad: malý na mě reaguje:slight_smile: hrajeme si spolu on mě kope do ruky a já ji ruzně přesunuju a vždycky se strefí.Nebo když nic nedělá tak ho jakoby polechtám a už e šije a teď už dělá i bouličky je to super.Hudbu jako Merc. jsem ječtě nezkoušela :wink:
24. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@lillyzelvicka Na tebe koukají v obchodě divně s velikostí C-D? :confused: Ježiš a co bych měla říkat já s F? Kojo budu potřebovat G. Na mě koukají spíš už soustrastně, nehledě na to, že prádlo seženu POUZE ve spešl prodejnách se spodním prádlem. A s citlivostí prsou - to mám taky. Tedy bradavky. Osmý měsíc byl docela dobrý, ale předtím jsem na ně ani nemohla pustit sprchu. Teď už zase začínají být citlivé.

Btw. už máte některá mlezivo? Jestli si dobře pamatuju, tak mě začalo malinko někdy koncem 7. měsíce. Teď už dlouho klid, bez flíčků :sweat_smile:
24. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
Lend: fakt minule mi v obchodě paní řekla že D nevedou :rolling_eyes:
a flíčky mám ale jen malo spíš že si kontroluju prsa tak něco ukápne a dělají se mi i takové špuntíky
24. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@lillyzelvicka to si děláš srandu, že ti řekla, že D nevedou :confused: :astonished: A to byl obchod přímo se spodním prádlem? Nebo někde v obchoďáku? V obchoďáku bych se ani nedivila - ve většině žijou v představě, že český ženský jsou ploštice, který se musí vycpávat molitanem a ty nejvyvinutější mají max. C. Ale v prodejnách se spodním prádlem bys neměla mít problém sehnat i obří velikosti jako F,G a i více. Navíc D je podle mě naprosto běžná velikost.
24. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
Lend: ne to je specializovaný značkový butik a dost drahý pod osm stovek za podprdu to nejde
24. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to je fakt divný. Zajdi jinam, tam určo něco seženeš. Je pravda, že já za podprdy dávám kolem 1000 za kus. Kolikrát i víc. Když vidím ty cmrndy v obchoďácích za 150, tak se musím smát. Btw. pokud můžu dát tip na sportovní podprsenku, mám velice dobrou zkušenost s Marks&Spencer. Měla jsem od nich (před 10 lety :sweat_smile: ) sportovní podprdu s kosticí, myslím že i košíček C/D a opravdu jsem na ní nedala dospustit. Prsa se v ní při sportu ani nehla, design byl příjemný, stejně jako materiál, široký ramínka. Opravdu skvělá investice.
24. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
Lend: problém je že tady u nás jiný butik s hezkou podprdou(když už mám za to dát ty prachy)není :rolling_eyes:
no hold to bude oříšek:slight_smile:
24. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
Já ještě mlezivo nemám, doufám, že bude. Snad se normoš rozkojím. Omlouvám se, že vždycky jen tak vpadnu, ale žehlím a teď si musím jít udělat něco k jídlu, nebo mě prcek snad ukope. Pak dožehlit zbytek a asi hurá do hajan, jsem zas nějak hotová.
24. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@mercedesse neboj, tvorba mleziva prý nemá s tvorbou mlíka vůbec žádné spojení :wink: Btw. Můžu ti poslat i moje žehlení? :grinning: Mám tu asi 10 praček a vůbec si k tomu nemůžu sednout, chytají mě křeče do zad.
24. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Jo taky jsem slyšela, že to nemá vliv. Tak doufám, že je to pravda. Já mám ty prsa takový celkově divný, vpáčený bradavky, ty vylezou jen při podráždění a tak, tak snad nám to s prckem půjde. I když ty taky pak můžou vylézt.
S tím žehlením bych do toho klidně i šla, nějak se doma začínám nudit. Zejtra asi pojedu někam juknout na ty podprdy. V Brandejse jsou dva docela dobrý krámy a hned vedle je dětskej, tak tam mrknu. I když pořád vyhrožuju, že už nic kupovat nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
teda ty podprdy to jsou dardy..za normální prádlo taky dám dost,ale za ty kojo...když nevím jak dlouho budu kojit? cHjo. No jo no. Tak holt budu muset sáhnout na účet.
ad kopaání..naše dítě je dnes jak na drátkách.Mele se pořád. Ale jakmile na ní dám ruku přestane, potvurka jedna.
25. srp 2010 v 01:59  • Odpověz
Zdravím všechny. Mám po další KO, stěry na streptokoka negativní - třiktár HURÁ :slight_smile: Tlak 130/80, moč OK, ale opět +2 kg za týden :confused: A to jím poslední 2 dny jednom ovoce a zeleninu :rolling_eyes: Už jsem na +14 :pensive: No, co nadělám. Hlavně, že Bětuška je v pořádku, stále hezky hlavičkou dolů, srdíčko jí tepe 140/min. Podle hlavičky nám tento týden vyšel termín 5.9., takže už se to začíná upravovat a posouvat k termínu dle 1. utz, který mám o den dřív než podle MS. Dr.říkala, že přenášet se nechává do 41+4, kdyby to náhodou někoho zajímalo :wink: Což by u mě bylo až do sv. Václava - tzn. ještě měsíc!!!! To už nedám. Jestli Bětuška nevyleze sama do 13.9. začnu pít denně ricinový koktejl a to by bylo, aby ven nešla :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.