• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Teda holky,tady je fakt sranda :grinning: :grinning: :grinning: Pet-pěkně si mě rozesmála!
Já jsem na tom úplně stejně. Taky mě dneska čeká zbavení "srsti"....a vůbec se mi nechce,ale to je nutnost-nechci dr.vyplašit.. :grinning: Pěkně na to dlabu,tak to budu mít dneska za trest!
8. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Já nevím jestli to je tím těhu - dřív jsem se holila pravidelně, ale teď je mi to tak nějak šumák :sweat_smile: A nebo jestli to je tím, že byla zima a kamaše hřály :grinning:
8. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
Mě nějak bublá levý bok, někde na půli cesty mezi žebry a kyčlí. Tak si říkám, jestli se neozývá mimi :confused: Vpředu mám placentu a ta je spolehlivý tlumič, ale z boku už žádnou vystýlku nemám - kromě špeku, který zase až tak moc netlumí.
8. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já se z vás picnu, hlavně, že je sranda.
Už to holkám, které se trhli těhotní na jejich novém témátku jsu zvědavá za jak dlouho se dohádají.
8. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
jj, taky jsem koukala - pokud tam bude taková lavina jako u nás, tak to taky asi dlouho nevydrží :grinning:
8. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
že, by? lend je to možný já měla první pohyby už v 16tt, bylo to taky bublání
8. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Já už bych chtěla něco cítit - všechny těhulky co jsou těhu jak já, tak už něco cítily a já jsem nějaká "opožděná".
8. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Já myslela už před týdnem, že něco cítím, ale nakonec to byly akorát luxusní větry :sweat_smile: Ale tohle je jiný a hlavně je to trošku výš.
8. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Lend,tak to bylo určitě ono! To je super! Za chvilku příjdou pořádné kopance! :wink:
8. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Uvidíme, jestli se to bude stupňovat. Asi záleží i jak je mimi vevnitř naštelovaný, protože kopanečky do přední strany břicha budou díky placentě asi dost pozdě.
8. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Holky, já jsem zvědavá co budete hlásti zítra po kontrolách. V kolik jdete?
8. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
já jdu v 11:15 :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Faf a Merc: a co vy?
8. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
já po 13 -té hod.
8. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky holčiny:slight_smile:
tak jsem si zavolala k obvoďákovi a říkál že ty moje bolesti jsou běžné u těhotných že je to sedací nerv a že je to tím že se mi upravují porodní cesty :wink: doporučil mi zajít do lékarny -poslal jsem tam manžu tak uvidíme s čím příjde jo a říkal že teda ani mastičky bych neměla raději- no ale jsem se v noci mázla nešlo to vydržet :frowning2: jsem normálně brečela bolestí
Jo a k tomu kolu jak už někdo psal nedoporučujou jezdit po nerovném terénu, ale jinak je to prý vhodné pro těhu jen nesmí být dlouhé projížďky aby se "spodek" nepřehřál.Já teda na kole jezdím jsem maniak bez kola ani ránu a už koukám po cestičkách kde nepojedu přímo po nerovném povrchu.
8. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
holky od kolikátého týdne máte pohyby? :astonished: Já myslela až tak od 20 tt. Ne?
8. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Pet: oni to nejsou ještě žádné kopance, ale jen takové bublinky. V zářijovém témátku je holky cítily už od 16tt - ty bublinky. KOpance maji od cca 19tt.

Lil: to je mi tě líto - tak ať se ti porodní cesty hodně rychle upraví do nebolavýho stavu :confounded:
8. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak uvidím. 16tt je za 3 týdny.
Holky, co budete vařit na víkend. Já na to dlabu. Tenhle víkend bude, co mrazák dá. Už se mi tam nic nevejde, tak začneme ubírat.
8. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Pet: já to mám se sobotou vyřešený, budeme celý den na turnaji, takže manža se zaplácne párkem a já si s sebou udělám nějakou sváču. A v neděli....ještě nevím. Každopádně dneska k večeři budou šťouchaný brambory s cibulkou, pro manžu kuřecí řízečky v sýrovém obalu a pro mě to samé, akorát v sojo verzi :grinning:
8. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
pet, tak s tim mrazakem je fakt. ja furt pridavala a pridavala, az jsem rekla dost a ted tam mam jen nejake zmrzle ovoce a zeleninu, takze jsem happy :slight_smile: chce to jednopu za cas dojet az na sucho.
8. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
lenda ty neee maso? nebo proč soja?
8. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
nadja já bych dojela,ale ty moji smardi rozcapený žerou ohřívaný jen v případě nouze. Njehorší je Baruna. ta to ani nesmí vidět, že to nebude uvařený. Bych ji praštila. Ráno v 5 jsem jim dělala ke svačince výborný vajíčkový salátek. (nesnáším sváči alá namazaný rohlík) Myslíte, že ho snědla? ne. Prostě jak v tom není kus masa, tak to není ono. K obědu jsou francouzský brambory, tak to taky odmítla. A chtěla jít pro hamburgra. Nedala jsem ji na něj, tak práskla dveřmi a odešla bez pozdravu. Asi šla kouknout k babi pod pokličky. Jak znám mámu, tak už ji rozmrazuje maso na řízek. :wink:
8. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
no joooooo, deticky v puberte, se priprav jeste na jedno :sunglasses:
8. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
vzdycky si v tehle pripadech vzpomenu na Ruzickovou v Slunce, seno....."no jo, vy samou rozeranosti nevite, co byste do ty huby vrazili'...... :grinning:
8. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Pet: já jsem vegouš nebo-li végéčko :wink:
Jj, není nad puberťácký náladičky - nám jdou pomalu holky v týmu do puberty, tak už se s nima těším v létě na soustředění až zase budou ohrnovat nosy nad tím, co jim připravíme a budou nás přemlouvat, abysme jeli na výlet do Plzně (tam je totiž nejbližší mekáč!)
8. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
toho mekace nam tady byl cert dluznej, co? jako, ja si ho taky obcas dam, ale ty dnesni deti by bez mekace nedali ani ranu :confounded:
8. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
mám ráda v mekáči tu jejich zmrzku s karamelem, je úžasná. Když byl malej v nemocnici na JIP a já tam k němu zrovna nemohla, tak jsem letěla k mekku si tu zmrzku dát. No jo Lend-holky ví co chtějí.
8. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Nad: to mi povídej - já tam teda nechodím, ale ty "naše" holky neznají pomalu nic jinýho. Rodiče je tam berouza odměnu, utratí tam po tréninku všechno kapesný, děs běs. A to nám mají v Mostě otevřít hned naproti mekáči ještě KFC. To už ty děti nebudou opravdu dělat nic jinýho, než pendlovat mezi nima. Člověk jim pak nakoupí k svačině jogurty a banány a oni ohrnujou nos. ale abych jim nekřivdila - mrkev a okurku salátovku baští všechny.
8. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
a jeste je to pekelne drahy, za tech 150 kc, co si das bezny menu se zmrzkou, tak mas luxusni jidlo v restauraci :confounded:
jo, jestli ty tvoje holky si tu mrkev a salatovku nenechavaji na potom :grinning:
8. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Faf: oni sice ví co vědí, ale při 3-fázovm tréninku nemůžou žít na hamburgrech a hranolkách a sladkostech :unamused: Jenže oni jsou nejchytřejší na světě a čekám, kdy mě pošlou s nějakou vyváženou stravou k šípku. Jen aby nedošlo k nějaké mýlce - všechny holky až na jednu jsou "všežravci" a to jim na soustředění neodpíráme - jen jim prostě hlídám jídalníček, aby měly dostatek živin a vitamínů.
8. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.