• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw- tak gratulka, Bětulka je rozumná holka.Já se musím v Podolí užý zeptat jak budu vlastně rodit. Celou dobu jsem počítala s císařem,a le ještě nevím, co na to v Podolí.Abych taky začala když tak pít huhukoktejly a cvičit pružnost :grinning:
25. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@pet.s já jsem celou dobu taky počítala koktejly, tak jsem se na nějakž alternativní metódy z vysoka vykašlala. Takže nějaká masáž hráze u mě nehrozí (stejně si tam nedošáhnu), epi-no jsem si vypěstovala takový zvláštní odpor už jak jsem o něm slyšela (nevím, mám strach že se o toho cvičení pos**u a vůbec mi to přijde divný. Maliník nepiju, lněný semínko jím maximálně když jsou jím posypaný housky a občas ho přidávám do vařené zeleniny - ale hodně zřídka. Ale včera jsem četla o tom riciňáku a pokud se do 13.9. nic nesputí, jdu fakt do toho. Ptala jsem se na to i mojí mamči, bývalé PA a ujistila mne, že je to neškodný. POkud mimčo není připravený tak tě to maximálně prožene a pokud připravený je, tak je veliká pravděpodobnost, že to porod vyvolá. Ale zároveň mi doporučila pít ho až v termínu.
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
Holky můžu se vás na něco zeptat??Natejká vám pipka??Já to u kluků zažila až ke konci těhu a včera jsem normálně chodila v obchoďáku jak napr...bělice :grinning: ,nemohla se mi vejít mezi nohy a docela to bolelo,pa pár hodinách to ale přešlo.No v autě jsem nemohla ani pořádně sedět :frowning2: Je to normální??
25. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@jindruna..tak člověče nějakých zjevných změn tam dole jsme si nevšimla..říkám, jen neskutečná nadrženost a orgasmy naprosto užasné. Prý je to bodem G.Tak proto k mé smůle se mnou chlap nechce spát. Chjo. :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@jindruna Ahoj Jindru, na začátku těhu jsem to neměla, až teď a je to fakt vopruz. Odborně se tomu prý říká otok genitálu :grinning: To jsem si našla na internetu - dokonce je na to kolonka i v těhu průkajdě. Ale je dost možný, že tě to může potkat i ze začátku těhu. Zkus projet poradny na www.porodnice.cz, třeba tam už někdo psal s podobným problémem. Ale je to docela naprd, takhle před svatební nocí, co? :frowning2: :sweat_smile:
25. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
Holky dík,
No u nás stejně svatební noc nebude,máme sex od dr.zakázaný :frowning2: Poslední sex byl nejspíš splození miminka :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@jindruna tak to jste dopadli jak my :frowning2: U nás za celé těhu 2x, a to jen ve 2. trim. Druhý pokus dost bolel, takže už radši nic. Jen to asi prubneme před termínem, kvůli vyvolání porodu :sweat_smile:
25. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojky holky prosím Vás o jkém krému jsete se to bavili na oteklé nohy, já mám v práci fak tkonve a po té etýdě na nákup bot s tím musím něco dělat po práci bolí jako čertíci :unamused:
Jinak jsem pevně rozhodnutá že u příští kontroly jdu na marodku.
Jo příští týden budeme pokojíček tapetovat tak vám ho pak vyfotim .Je vymalovaný zeleně a máme modrý koberec( ne proto že je to kluk jen byl nejhezčí a není světlí-praktické důvody) tapeta vypadá viz foto.Je to pěkné s tapetou to bude super:slight_smile: pak už jen nábytek a výbavičku:slight_smile:
Jo a hele řeším teď fusak líbí se mi od emitexu ten jak se da zmenšit pro mrně a zvětšit jak poroste.Co myslíte?
25. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lillyzelvicka Byl to Elasti-Q Relax. Merc zabíral, ale u mě ani ťuk. Jediné co pomůže je dát je nahoru. Můžeš ještě zkusit dát chladivý zábal (já dávám mokrý ručník - nejpřijde mi, že by to pomáhalo zbavit se otoku,ale je to hodně příjemný). KOtníky mi splasknou jedině přes noc a to si ještě musím dávat pod nohy polštáře.

Emitexový fusaky jsou moc pěkný - taky ho asi koupím, až přijde porodné.
25. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Lend: dík :slight_smile: já taky dávám nohy nahoru a alespoň půl hodiny nic nedělat možná zkusim takový ten chladivý masážní gel :sweat_smile:
A fusak no ten chci pořídit ještě než se mrně narodí. Mám jeden starší puntíkovaný s beranem, ale moc se mi teda nelíbí.A jak ty pereš žehlíš?Nebo už máš věcičky nachystané?Asi jsem to nějak přehlídla :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@lillyzelvicka nemáš zač. Ten krém taky příjemně chladí, ale nohy mi po něm teda nesplasknou. Ale třeba tobě jo. Btw. já ho kupovala za 155kč. A po půl hodině nahoře mi teda taky nesplasknou. Jedině přes noc a to jenom někdy. Dr. mi ještě doporučila omezit potraviny, které pomáhají zadržovat vodu - tj. slané a minerálky. Takže poslední 2 dny jím převážně zeleninu a ovoce a ráno mám tak na hodinu dvě kotníky jak laňka. Potom už mi zase narostou sloní nohy :angry:

@lillyzelvicka mimi věcičky už mám vyprané, vyžehlené a naskládané hezky do šatny a do komody. Dělala jsem to už před měsícem a jsem jedině ráda, protože dělat to v 9. měsíci, tak mi asi hrábne. Jsem teď ráda, že jsem ráda. Sice mě ze začátku strašně bavilo žehlit ty malinký věcičky, ale když už jsem to dělala třetí hodinu, tak to byl fakt vopruz. Mě už zbývá vyžehlit jen asi 20 praček našeho prádla a uklidit celý barák. :rolling_eyes: Navíc jsem te%d zjistila, že nám v chodbě roste ze zdi choroš!!!!!! :angry: Vůbec nechápu, kde se to tam mohlo vzít.
25. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@lendaw : mi ty nohy zatím nenatékají nějak extra spíš bolí.Uvidíme co s něma vykouzlim aby byly v kllidu alespoň trošku.
A to oblečeníčko to je určitě lepší udělat dřív než později.Ale nevím jestli vydržím třihodiny žehlit já ani tak nežehlím :sweat_smile:
Já chci mít právě poojíček a všechno udělané do konce září pak se mi asi nebude moc chtít a chtěla bych si ušít ozdobnou patchworkovou deku pro malého a ušít pár pleneček, tak snad mi můj plán výjde:slight_smile:
Choroš- to myslíš tu houbu?
25. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
jj, tu houbu :angry:
25. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@lendaw A kde se vám tam vzala?Tam máte trámy nebo nějaké dřevo?To je mrcha ta asi vleze všude :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@lillyzelvicka vůbecn žádný dřevo tam nemám. Roste to ze zdiva. Je to starý barák, tak asi se to tam nějak dostalo. Chodím jí denně pozorovat a fakt roste.
25. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holky.
tak dnešní Ko za námi, poslední u mého dr. Dělal mi stěry, takže příští týden si mám zavolat!
Jinak čípek měkký 1 cm, otevřená na špičku prstu Jinak ok!
Zítra jdu ráno v 7:12 do porodnice na sepsání podkladů a možná i monitor, tak jsem zvědavá!

papa :slight_smile:
25. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@eliska_v v 7:12? Co to je za čas? :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@lendaw : to je překlep...7:15
25. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
@eliska_v já už jsem si říkala, že to asi mají v té porodnici naplánované na minuty :grinning: :wink:
25. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@eliska_v A co stěry? Přežila si?
25. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@lendaw : Vůbec jsem o nich nevěděla..Takže ok! Uvidíme ještě výsledek!
ALe mohl by malej brzy vykouknout! Doktor říkal, že i hezky naléhá, tak uvidíme
25. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@eliska_v jó, mě taky Dr. říkala, že hlavička naléhá, ale CS stále 2, takže se k ničemu neschyluje. Na monitoru jsem měla minulý týden mírně neklidnou dělohu, ale já vůbec nic necítila.
25. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
tak jsem vás dočetla a půjdu hajat..chlapi koukají na fotbal..chjo :frowning2:
25. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
mrně se dneska celkem pro mě bolestivě protahuje.:slight_smile:A mám koupenou podprdu sice ne kojo , ale takovou která mi do porodu snad vydrží a je sportovní a moc pohodlná :grinning:
26. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
@lillyzelvicka moje ségra taky přežila bez kojo podprdy. Jen si půjčila nějaké moje kousky, které už mi byly malé a jí po porodu akorát :sweat_smile:
26. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
hezke patecni rano

@lillyzelvicka ja mela vcera to same, myslela jsem, ze mi bricho praskne. nevim, jestli je to tim, ze zadny tuk na brise nemam a tak kazde zvetseni delohy takhle boli. za dalsi nepoznam tuhnuti bricha, takze jsem pro sicher lezela a vzala si horcik. jinak kdyz jsem sla spat kolem pulnoci, tak mala mi snad chtela udelat diry do bricha. to byly takove prdy a skoro vubec nesla uklidnit. normalne, kdyz na ni dam ruce, tak se zklidni, ale ted do me strkala jako by mi chtela neco rict :slight_smile: snad to neznamena, ze se ji neco nelibilo nebo jsem neco snedla blbyho, co ji moc nesmaklo. dneska, az pujdeme na 4D, tak se na to zeptam, jestli jsou takove rany normalni.
27. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
@nadja73 ahojky, neboj, to je asi normoš, já tuk mám a včera teda ne, ale předevčírem jsem už myslela, že vyleze jak vetřelec přes břicho. Takže to asi není nic nenormálního. Já mám pocit, že mi občas břicho tvrdne. Ale není to nijak častý a když to není víc jak 5x za den, tak si s tím nemám dělat hlavu. Prostě děloha trénuje. Jo a užij si utz, já doufám že mě ve středu dr už objedná na ten ve 30tt.

Já koupila dvě podprdy kojo a jsem maximálně spokojená. Chodím v ní už teď, paní v krámě i říkala, že se běžně nosí, protože jak nemaj kostice tak netlačej a jak mimi tlačí nahoru, tak ty žebra se měněj. A je fakt, že jsou mnohem pohodlnější, než normální. Mám jednu bílou a jednu černou. Ta má krapet větší košíčky, kdyby mi hodně naběhly prsa.
27. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
@mercedesse ahojky, no mne dr. rikala, ze to tvrdnuti muze byt az 10 x za den a je to ok. ale je to sila, co, jakou ti nasi kilovi prckove maji silu co. :sunglasses: no na ten dnesni utz jsen zvedava a napnuta jak ksandy. koukam po fotoalbech, kde jsou vyfocene miminka kolem toho 27tt a predstavuju si, jak bude vypadat nase cacorka. :dizzy_face: s tema kojo podprdama ja nevim, nedokazu si predstavit, jak se mi prsa zvetsi (jestli vubec :confused: ), asi s tim pockam az po porodu nebo pred tim si koupim aspon jednu, ktera by mi mohla plus minus vyhovovat.
27. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Já si toho všimla právě na konci minulýho tejdne, že hrozně zesílel. Najednou ho cejtím pořádně i ve stoje a v sedě. Předtím to bylo spíš takový tušení pohybů a jen když jsme ležela, tak pořádný kopance, ale teď už je to jasný. Dneska má teda trošku pauzu, ale sem tam sebou cukne. Jenže on se tak chová, když je zataženo a deštivo, takže už mě to nepřekvapuje. Ony jsou ty podprdy celkem dost pružný, takže si myslím, že se to poddá. Já mám teda tu bílou čistě bavlněnou, ale ta černá je takovej hrozně příjemnej matroš, jako trochu lesklej a ta se přizpůsobí určitě.
27. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
ja si taky rikam, ze po tom vcerejsim radeni ma ted pravo spinkat, ale preci jen jsem klidnejsi, kdyz sebou mrska, i kdyz vcera to bylo fakt sila. me se takhle mrska uz aspon mesic, ne kazdy den, ale obcas takovy kopanec uz jsem dostavala i driv, ale vcera to bylo hotove tornado :sunglasses: i ja uz ji citim ve stoje, nejcasteji, kdyz cekam frontu u pokladny v obchode, asi je z toho stejne otravena jako ja :slight_smile:
ja se po tech podprdach zacnu divat nekdy v rijnu, treba se mi ten muj hrudnik nejak jeste zmeni :sunglasses:
27. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.