• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw tak vyrazime do Podoli na 3D, mala se vrti, tak snad se bude chtit fotit tvarickou a ne prdelkou :slight_smile: ahoj
27. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@nadja73 Ať to dobře dopadne a těším se na fotečky :wink: :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@mercedesse Tak já jsem taky zkoušela kojo podprdu a byla teda jako příjemná jen mě mamča i prodavačka strašili ať si beru alespoň o dvě čísla větší no a v tom bych teď nemohla chodil.Co bylo super neměla po dodepnutí takový ten trojúhelník kolem prsou , ale jen po straně u ruky.Nevypadalo to tak strašně a ještě by v tom určitě držel polštářek.Pro ní si půjdu sto pro , ale tak měsíc před porodem :grinning:
A s tou sílou našich drobečku se mi taky zdá že přibrali na síle je to dost citelné když se rozhodnou kopnout:slight_smile:
Lend: mě všichni říkají že mám velké břicho že čekám dvojčata nebo že malý nebude obří.Ale mi se nezdá přibrat jsem přibrala dosud jen 5kg je pravda že břicho je velké malý si asi dělá prostor:slight_smile:
27. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
tak jsme po ultrazvuku. Andrejka je opravdu Andrejka, tak manzel uz naposledy zamackl slzu a tesi se na 100% holcicku :slight_smile: dr. nebyl nic moc, strasne se treba divil, ze jsem chtela slyset srdicko, ze jsem prvni, kdo to chce slyset. jsem nechapala. za ty prachy si snad muzu rict, co bych rada videla, jednalo se preci jen o zmacknuti knofliku. jinak Andrejka vazi 975 g a je proste nadherna. ani nic jineho byste ode me necekali, ze reknu, ne? :slight_smile: :dizzy_face: zkusim udelat to album, ale az pristi tyden, az budu v praci. tak pekny vikend, my jdeme uklizet :confounded:
27. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
Tak gratulka k úspěšnýmu utz a 100% holčičce. :grinning:
27. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@nadja73 Jéé, Andrejka je opravdu Andrejka a váží to samé co ta naše chobotnička v tom samém týdnu :slight_smile: A ukázal vám pan doktor všechno? Myslím, močák, žaludek, jak proudí krev, srdíčko....no prostě všechno důležitý :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojky holky, jen rychlý nákuk. Nějak nestihám. Dnes UZ v Podolí. Terinka má už 2125g. Opět zvýšené průtoky. JInak je OK.
@nadja73 tak to jsme se v Podolí asi minuly. My byli ve 12.30..-))U kterého doktora jsi byla?
27. srp 2010 ve 23:32  • Odpověz
diky holky, jsem rada, ze se nam ta nase kocicka potvrdila. nebude z ni schizofrenni kluk :sunglasses: dr. nebyl moc vstricnej, bylo mu tak do 40. hubenej, vyssi, tusim, ze se jmenoval Filip Hron. Jen zkouknul srdicko, ale na Gennet to nemelo ani nahodou. Za cca 10 minut jsme byli venku a zabery nic moc.Skoro nam prisli ty penize vyhozeny. Ale co, uvideli jsme nasi Andrejku a ze je zdrava vime z 22tt z Gennetu. :slight_smile:
29. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@nadja73 taky gratuluju k potvrzení Andrejky

Já jsem včera spadla na schodech:unamused: naštěstí na zadek .Včera mě nic nebolelo jen jsem byla v šoku.Dneska mám modřinu na zadku na lokti a jsem trošku rozbolevělá.Ale malý se hezky mele celý den a i včera mi uštědřil jeden pěkný kopaneček ať se nebojím že mu něco je.Je to moje zlatíčko :slight_smile:
29. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Lilly hlavně opatrně, i když to říká ta pravá, co :sweat_smile: Mě už kotník teda nebolí vůbec, ale nějak jsem to s tím pracovním tempem přehnala a jsem taková namožená. Tak mám dneska trochu odpočinek. Musím být celej den doma, protože mám zejtra přinést na ty odběry kvůli dia vzorek moči za celej den. Tak abych po návštěvách nečůrala do skleničky. :sweat_smile: Držte nám prosím palečky, ať je to nějak v normě a nemusím se zase o malýho bát. Nechtěl se zase dva dny moc hejbat, tak mi to dneska vynahrazuje, zlatíčko.
29. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak jsem manželovi sbalila věci a připravila mu je do chodby. Až se ráno probudí, tak mu to snad dojde. Už opravdu nemám sílu v tomhle pokračovat. Mám 14 dní do porodu a on už je třetí den v lihu. V pátek si vypisl svých 6 piv doma a potom čekal až si půjdu lehnout, aby se mohl nenápadně vytrousit z baráku do hospody. Včera ani nijak nezapíral. Dal si tři piva odpoledne, potom, že musí kvůli něčemu do hospody a že hned bude zpátky. Přišel za hodinu, zlitej a doma se dorazil ještě dalšímia 3 pivama. Prosila jsem ho ať nechodí spát do ložnice, že se potřebuju vyspat a vedle něj to nejde, protože chrápe, smrdí, mydlí sebou a mám strach, že se mi tam vymočí. Usnul na gauči, ale ve 2 ráno už byl nakýblovanej v ložnici a já musela na gauč. S mega pupkem fakt luxusní spaní. No a dneska ráno odjel na zápas, ze kterýho se vrátil ve 14hod, ale v 17 mi poslal sms, že se zasek v hospodě. Přišel před 20 minutama, ani nepozdravil a rovnou do ložnice a spát. Tak jsem ho vypakovala na matraci do vedlejšího pokoje. Sbalila jsem mu cestovní tašku a 2 igelitky věcí a napsala mu na to vzkaz, že jestli se někdy vyléčí, že bude mít dveře otevřené. Ale že takhle už nechci pokračovat, i přestože ho miluju. Teď tady bulím jak želva a nevím jestli dělám dobře nebo ne. Je mi jasný, že mi všechny napíšete, že to bude jedině dobře, když bude pryč, ale ono to není tak snadný. Navíc teď, těsně před porodem. Nevím, jestli mám právo ochudit ho o porod, na který se těšil, ale na druhou stranu, už x.krát jsem mu říkala, že s tím pitím musí něco udělat, jinak že s ním prostě nebudu moct být. Naposledy jsme to řešili před 14 dny v neděli, kdy opět strávil celé odpoledne v hospodě. POtom jsem s ním hodila řeč, brečel, že je závislej a že chce přestat pít. Já mu řekla, ať se jde léčit a on že to naposledy zkusí sám. Dokonce jsem mu našla kontakt na anonymní alkoholiky tady v Mostě. Hledala jsem i ambulanci pro alkoholiky, ale všechno tady v okolí bylo zrušený, nejbližší je až v Praze. Jediný co mě uklidňuje je to, že zítra začínám 39tt a že Bětuška už se může v pořádku narodit a nic jí nebude chybět. Jen já budu naprosto v prdeli a jestli se do toho dostaví ještě poporodní deprese, tak nevím jak to zvládnu.
29. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
@lendaw Holka je mi tak líto, že se to zase vyhrotilo. To je to vážně takovej tupec, že neví, že se ho teď můžeš potřebovat každým dnem, že je malá už přichystaná. Lend je mi líto, že nemůžu napsat nic jinýho, ale děláš dobře. 100x jsi ho varovala, že má šanci se srovnat do porodu. Třeba se konečně chytí za rypák a začne s tím něco dělat. Když teď couvneš, tak si bude myslet, že ty výhružky vypouštíš jen tak. Drž se, ale je mi jasný, že je to hrozně těžký. Já s jedním alkoholikem taky žila a vím, že když ho člověk miluje, že hodněkrát dokáže odpouštět, ale jednou k rozchodu stejně dojde a když ne, tak se z toho zblázníš. My se loučili tenkrát v slzách, ale já už to prostě taky neunesla, dneska jsem šťastná, že jsem to udělala, zničil by mi život. Mysli na Bětušku, jste holky šikovný a určitě to zvládnete. Zázraky se dějou a třeba se ti brzo vrátí jako normální chlap, vyléčenej.
29. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@mercedesse Jo já jsem opatrná ale víš jak to je prostě se to stane a je to-ale ťukám malý je v pohodě :wink:
Tyjo to musíš celý boží den všechno skleničkovat?To asi aby zjistili jak se ti ta hladina cukru pohybuje že?
A hezky odpočívej já dneska taky nic krom vaření nedělám chci klid ležet číst knížku prostě pohodu.Já jdu na cukrovku v úterý moc se netěším ale už abych to měla za sebou.Jěště čtrnáct dní o práce a jsem doma, už se moc těším, snad se i vyspím jestli mě malý nechá.Ale i to je vlastně jedno když tak budu spat přes den :sweat_smile:
29. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@lendaw to mě mrzí neumím si ani představit jak to máš těžké.Ale je fakt že teď se potřebuješ o někoho opřít a ne podepírat někoho :frowning2: Drž se holka-holky myslím na Vás. :wink:
29. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka Já se ti stejně divím, že jsi si nedala neschopenku už dávno, když musíš nosit v práci ty bedny. Já nakonec vyprala a rovnou jsem to i vyžehlila, no prostě magor, ale já měla takovou chuť na sladký, že jsem to musela přebít prací :sweat_smile: S tím sbíráním je to fakt pakárna. Zvlášť když mě malej celej den kope snad schválně do močáku, nebo na něm leží, takže lítám každejch pět minut. No den se blíží pomalu ke konci, tak snad to už nějak zvládnem. Jinak mám ze zejtřka docela strach. Já nesnáším neznámý doktory. Vždycky mám trauma z toho, že mi vynadaj, že jsem tlustá jak prase. Tak snad bude dr snesitelná. Když ne, tak už tam nejdu a do porodu to nějak přetrpím s vlastní dietou.
29. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@mercedesse no oni mi tam po dovolené dali na to tahání posilu ale teď ji nemám a to mě zmáhá , ale nic netahám !přece nejsem blázen alei to stání na nohou a tak no hold se prďolka pronese :wink:
A dr. se neboj jestli je co k čemu tak bude slušná a milá a může ji být jedno jestli jsi krev a mlíko.Víš jak max může slušně něco podotknout.Já poslední dobou nemám ani chuť na sladké spíš na mlíko max :slight_smile:
Budu na tebe zítra myslet a držet ti pěstičky :wink:
29. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@lendaw : Sama nevím co napsat! Ale mrzí mě, že si tím vším musíš teď procházet! Musí to být strašně těžké... A upřímně Ti řeknu, že nevím jestli bych zvládla vyprovodit manžela... Ale zase u Vás je to jiné, já tohle neznám!
Jedině ať se jde doopravdy léčit, protože aby se malá narodila a měla takového tatínka furt vedle sebe...
Je to moc těžké a nevím co bych sama dělala '' :frowning2:
29. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka děkuju ti. No já jsem na ty doktory takovej plašan. Je to v rámci blbejch zkušeností. No a na to, že pomalu končím 28tt a jsem pořád 2 kg pod původní váhou, tak mi může každej trhnout nohou. Si myslím, že je to slušnej výkon. Snad mi to ještě vydrží a nenaberu 10kg za ten zbytek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
Ahojky eli, tak co je nového? Už máš sbaleno a nachystáno do porodky?
29. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@lendaw Samozřejmě že jsi udělala dobře, samozr¨řejmě bych mu taky ale řekla, že může k porodu a vidět malou kdy chce, ale pouze za střízliva. A jestli tohle nepochopí, tak je to vážně hodně blbý. A už bych se déle ani nerozmýšlela a asi požádala i o rozvod. :unamused:
29. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@lendaw tak to je s prominutim na ho..o :angry: nechci rikat, ze jsem rikala, ze on se stejne nezmeni, protoze to nema cenu. jasny je, ze bys chtela, aby to slo i bez zbalenych kufru a ultimat, ale v tomhle pripade jsi uz asi nic jineho udelat nemohla. Jen skoda, ze jsi to uz neudelala davno, mohl uz byt vyleceny a vy se mohli v klidu spolu tesit na Betku. Jenze, kazdy radsi veri, ze se to preci jen prolomi. Jasne, ze ti bude chybet, urcite i bude slibovat, ze TED uz se piti nedotkne, ale never tomu. Chce to zatnout zuby a vydrzet, jinak s nim budes mit peklo do konce zivota a to si prece pro sebe ani pro malou neprejes. Preju vam oboum, at to vsechno brzy pochopi, pujde se lecit a vrati se k vam jako spravny tatka a manzel. A kdyz ne, tak si urcite najdes poradnyho chlapa, ktery vas bude mit obe rad a nebude holdovat radsi alkoholu a jinym nerestem. Preju hodne sily, budes ji pro vas obe potrebovat.
30. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@mercedesse : Jj, zbaleno do porodky už mám! Ještě povlíknu postýlku a je připraveno!! :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/

tak dnešní fotečky :dizzy_face:
30. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
zaktualizovana tabulka

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 1.9. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 8.9. ,31.8. cukr-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
30. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
ahoj holky, tak dnešní poradna OK, malá je dokonce hlavičkou dolů, já jsem přibralaod minula jen kilo,takže celkem 4,5 kg... :dizzy_face:
Lend,co to čtu...to je mi fakt líto,nevím co dodat... :frowning2:
30. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@marlin3 gratuluju k uspesne kontrole :slight_smile: ona se ti urcite jeste mala nekolikrat otoci, nam taky furt jeste rotuje :slight_smile: tak s tim narustem vahy jsme na tom podobne. ja mela furt strach, ze moc nepribiram a dneska jsem i rano konecne plus 6 kilo :dizzy_face:
30. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@nadja73 jasně,že se ještě může točit..ale dr.byla ráda,že je hlavičkou dole. :wink: délku dělohy (fundu) mám 28-29,to trošku čučela.... Teď už budu chodit do poradny co tři týdny. Takže příští mám 20.září a to bude velký utz...
Furt čekám na ty tvoje fotky,...jsem zvědavá.. :confused:
30. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
@marlin3 hele, ja mam praci donutit manzela, aby fotky stahnul z fotaku a pak mi naskenoval nasi cacorku z patku ze 4D a to je ti povim perna prace :sunglasses: :slight_smile: musime si vsichni pockat :wink:
takze na velky ultrazvuk pujdes v cca 32tt misto 30tt, jak se vsude pise, ze se ma jit? ja bych sla taky nejradsi takhle pozdeji, kdyz jsme ted byli na 4D. sice to neni nic svetobornyho, ale zase na ni nemusi svitit tak casto, ne?
30. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
ahojky holky, tak kuchyn vcelku hotová. Zítra dorazím obyvák a přestěhujou mi sedačku a budu mít hotový další pokoj. Už mám hotový pokoj straší dcery a kuchyň s obyvákem. Tak chybí ložnice-čekám na truhláře, synův pokoj-čekám na zedníky,aby předělali dveře, pak pracovna-čekám na truhláře a na stoly, pak Terinky pokoj-čekám na zedníky,aby udělali sádroš. Holky, ještě chvíli budu na někoho čekat a zmlátím je bičem na hromadu :grinning:
Dnes jdeme do Švandova divadla na Hello Dolly s Chýlkovou, ale nějak mě pobolívá bříško, tak doufám, že místo divadla nepojedeme do porodnice. To by mě Terka hned na začátku naštvala.Ty lístky byly doost drahé. :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@pet.s koukam, ze se vsude prestavuje o 106. my teda jeste necekame na nikoho, nejdriv musi manzel vymalovat cely byt a pak nam privezou nove podlahy a oblozky se dverma a pak muzeme najizdet s novym nabytkem pro nasi cacorku.
tak at se divadlo libi od zacatku do konce :slight_smile:
30. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
@nadja73 jo,máš pravdu,dneska jsem 28+2,takže na velkém utz budu 31+2...tak asi to nevadí...tři týdny utečou jak voda. :wink: Jsem počítala,že už mi zbývá jen 6 týdnů v práci (i s tímto)... :confused: z toho si ještě beru týden dovču...sakra to letí! :sweat_smile:
30. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.