• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@pet.s to je pěkná čekačka! Tak hlavně,ať se jich dočkáte. :grinning:
tak ať jsi s dnešní kulturou spokojená :wink:
30. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@marlin3 dneska mi rekla nase HR, ze se chodi na materskou 6-8 tydnu pred porodem, to znamena ze 6 tydnu musis, ale muzes jit uz 8 tydnu pred porodem. Teoreticky ja bych mohla jit uz za 14 dni, protoze mam jeste 10 dni dovolenou a 8 tydnu pred porodem bude nejakeho 1. rijna. Podle tohohle to uteklo, ale jinak mi prijde, ze se to tahne. Zrovna vcera jsem si rikala, ze kdyz mela mala v patek 975 g, tak by se jeste mohla zvetsit 4x a to pak teda nevim, kam ji dam, ted uz mi prijde, ze mam mega bricho :grinning: t ukam, tukam, zatim zadne strie.
30. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
Marlin: gratuluju ke kontrole:slight_smile:
Nad: gratuluju ke kilčům :wink:
Pet: tak toho máte ještě sakra hodně co dělat :wink: písni pak co divadlo všude píšou že je to super jsem zvědavá :slight_smile:
A kde máme Merc? dneska měla jít k dr. na ty další testy cukrovky
A já jdu na cukrovku zítra, zatím mi to nijak nepříjde mám nachystanou knížku ráno si koupím vodičku na pití samozřéjmě čistou.Nachystám zástupci obchod a pofičím
30. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@lillyzelvicka děkuji :slight_smile: zítra to zvládni...není to taková hrůza.. :wink:
@nadja73 já právě chci jít až těch 6 týdnů před... :wink: a to ještě pak budu dělat z domu-snad :confused:
30. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@eliska_v hm, dobrý a veliký břicho, no ale zase to máš za pár. já se fotila včera a dala jsem to do alba- hrůza. Nevím, kde budu to mimi pozdějc mít, :unamused:
30. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@faflina pěkné břuško...jsem si taky říkala,že si musím udělat foto na památku, nemám ještě ani jednu těhu fotku :sweat_smile:
31. srp 2010 v 06:16  • Odpověz
ahojky, tak prikladam aspon jednu fotecku nasi Andrejky z patku, 27tt a vaha 975 g. No, neni rozkosna? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....na albu se pracuje :wink:
31. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@nadja73 je rozkošná!!!
31. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Faf a Eli: pěkné bříška asi bych si měla taky bléjsknout ten béjvak od malého:slight_smile:
Nad: malá je pěkňoučka
Jinak cukrovku mám za sebou, žádná hrůza to nebyla myslela jsem že to bude daleko horší :grinning:
Holky jak je u vás?U nás neskutečně leje a fouká hnusný silný vítr
31. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@faflina,
@lillyzelvicka diky, holky, furt na ni koukam a uz se ji nemuzu za ty 3 mesice dockat :slight_smile:
to mas dobry, ze uz ma po tom testu na cukrovku, ja jdu v patek a desim se toho, i kdyz me sestra uklidnuje, ze to zvdladnu, i tak vim, ze budu na kraji zvraceni :confounded: :sunglasses: jinak v Prg je neskutecna kosa a poprchava. V sobotu mame firemni tenisovy turnaj. tak doufam, ze se do te dopby pocasi umoudri. Rosnickari tvrdi, ze od zitra se ma oteplovat, tak jim budeme verit, i kdyz vetsinou kecaji. :unamused:
31. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak se omlouvám za zpoždění, nějak nevíme kam dřív. Včera cukrovka celkem dobrý, všechny další testy mám v pořádku, takže jsem vyfásla jen dietu, kterou už stejně ty 3 týdny držím, takže žádná změna. Popravdě doktorka je taková ta správná vyschlá treska, která nemůže vůbec pochopit, jak může bejt někdo tlustej, ale než vypadat jako ona, tak snad radši prasknu. Ale nakonec to docela šlo. Vlastně mě pochválila, že všechno dělám správně, takže není třeba nic jinýho dodržovat, inzulín zavrhla, takže pohoda.
Dneska jsem byli s Michalem na Živitelce v ČB. Já se dost těšila, že si to užijem. No a jen co jsme tam dorazili, tak volal tchán, že nás už za poslední týden podruhý vykradli v tom areálu co máme traktory a stroje a sebrali kabeli a tak. I víme, kdo to dělá. Normálka sousedův vnuk. Některý věci jsme i u toho souseda našli. Ale celej výlet v prdeli a ještě nás tchán seřval, že si jedem do Budějovic a on to musí řešit. To jsme si teda dovolili, jednou za rok někam vyrazit. Debil!!!!
Nějak jsem se rozepsala :sweat_smile: Jdu si umejt vlasy a pokusím se ještě jednou oholit a zítra hurá na kontrolu a doufám, že mě už objedná na ten utz.
31. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
Holky zítra poprvé do školky, školka je úplně nová a teprv před 14 dny se kolaudovala, a čeká nás zítra slavnostní otevření (prý i se bude přestříhávat páska). Tož mám z toho trochu pocit, že budu bez malého a vím, že na něj budu pořád myslet, jak to vůbec zvládne, on se ještě neumí sám oblékat a to mi dělá fakt srarosti, no ještě uvidím co bu když pro něj příjdu, jestli se bude těšit na další den nebo bude plakat. Protože když se ho někdo teď zaptá, jestli se těší do školky, tak odpovídá, že ne. Tak už celou dobu cca dva měsíce mu školku nadhazujeme, že školka je paráda a bla, bla, bla......

@mercedesse tak to by mě jeblo, s jakým si hajzlíkem, a teď se vách chláme do ksichtu přes plot, co?
31. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
No je to ještě složitější, on tam nebydlí, kdysi ho ten děda vyhodil, protože mu taky krad věci a zůstala tam s dědou jeho máma. Ona sice není moc chytrá, ale je hodná a snaží se vydělat každou korunu třeba roznášením letáků. Tý je mi fakt líto. Když nás vykrad prvně, tak při tý příležitosti ukrad i tý mámě televizi. Ale jinak on spí všemožně po lesích a po škarpách. Prostě totál troska. Už kolikrát si pro něj byli policajti, snad i seděl. Evidentně potřebuje prachy na fet a na chlast a tak začal krást i po sousedech. Nebyli jsme sami, byl ještě asi u dvou. Nejhorší je, že v tom baráku nikdo není a nemáme to jak hlídat. Tak jel Michal se známým dohodnout kameru, co když je nějakej pohyb, tak volá na mobil. Zatím krade jen ty kabely, ale je tam i jiný dost drahý vybavení a kdyby něco udělal s traktorem nebo kombajnem, tak to bude průser daleko větší.
Jééé vy jdete do školky, neboj on si zvykne a ty taky. Já jdu za kámoškou zítra po kontrole, její kluk je prvňáček a já ho hodně hlídala, prostě jsem taková teta. Je až neuveřitelný, že je mu už 6 let.
31. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
Holky tak školku jsme nezvládli, ze začátku teda jo, ale potom, kdž jsem měla odejít tak začal strašně plakat, že chce domů, tak jsem ho musela ode mě odtrhávat. Hrůza už se modlím aby bylo 14:30 a já si mohla pro něho jít.
1. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
@faflina Tak co...jak dopadl návrat ze školky? Snad se malý uklidnil... :confused:
Co ta naše Lend??????? :pensive:
2. zář 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky, u nás to dopadlo tak, že manžel odmítl teď před porodom odejít, že mě tady prý samotnou nenechá. Za což jsem zase ráda, protože na mě navíc něco leze a jsem naprosto nepoužitelná. Tak opravdu ocením, když se o mě postará. No a s tím pitím.....prozatím jsme se domluvili tak, že do porodu abstinence, narození Bětušky a%t si zapije dle libosti, ale za podmínky, že bude schopný chodit za mnou do porodnice a starat se a až se vrátíme domů, že se půjde léčit. POkud by se na to vykašlal, tak se rozejdeme. Asi mě odsoudíte, ale v současné situaci je to pro mne asi to nejlepší řešení. Do porodu mám nějakých 11 dní a nechce se mi nic riskovat. Takhle je o mě alespoň postaráno, když je manžel doma.
2. zář 2010 v 07:43  • Odpověz
lend, hodně trpělivosti, ale ted ho fakt potřebuješ tak snad to chvíli vydrží :pensive:
2. zář 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní KO v porodce - Vůbec nic se nechystá, hrdlo prý uzavřeno, čípek 1,5 cm...Takže malej zkouší co maminka vydrží! Takže jak jsem včera říkala ještě budu přenášet :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Z čeho mám ale radost, že je malej hlavičkou dolu, prý je dobře uložený a všechno je v pořádku! Na monitoru jsem nebyla až příští týden! Jo a přeměřoval mu bříško a prý je podle tabulek :grinning: :dizzy_face: Váhu neříkal, tak nevím!!

Ale myslela jsem, že toho dr. uškrtím! Vzal si rukavice a bez lubrikantu do mě!! :angry: Bolelo to jak něco... Příště jestli mi tohle udělá znovu, tak se už ozvu!! Protože tohle ne!!
Jinak jsem říkala manželovi, že ať se teď připraví, že bude zase pravidelný sexík...Tak koukal vyděšeně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
@marlin3 tak včera jsem vyzvedla malého ze školky a hned si stěžoval, že se mu ve školce vůbec nelíbilo, doma ale o školce mluvil a vyprávěl co všechno dělali. Tak jsem si říkala, že je vše na dobré cestě. Ale veček když šel spát tak začal, že do školky nejde že se mu tam nelíbí a pobrekával, Ráno to samé ale tekly u toho i slzy jak hrachy. Došli jsme do školky pořád to bylo jakš-takš, ale pak jsem mu dala pusu na rozlučku a spustil, řev jak kráva, učitelka ho nemohla ani udržet jak se vzpínal. 5val jako kdyby ho na nože brali.

@lendaw Je to rozumné jeäk od tebe tak od něho. Ale po porodu se nenech obelhávat, jo? slib nám to!!!
@eliska_v ta manža byl vykulenej? To asi proto, že netuší jak bude souložit, když máš tak veliké bříško. :wink:
2. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
@faflina : My jsme měli sexík celé těhu zakázaný, takže teď když už můžeme, tak se bojí! A bříško tak velké nemám! Všichni co mě vidí v reálu říkají, že na fotkách je větší! DNeska v porodnici jsem měla nejmenší bříško :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Čauky holky tak včera byla kontrola v pohodě. 22.9. jdeme na velkej utz a říkala, že pak mi bude ještě dělat utz častěji kvůli tý cukrovce. Jinak byla max spokojená obzvlášť s váhou od posledně mám o 4 kg míň, takže stále 2kg po původní váhou a dneska jsem koukala na váhu jak blázen, další půl kila dole. Tak jdu udělat oběd a pořádně se nadlábnout, nebo se do porodu ztratím :grinning:

lend: ono je to těžký, pokud to zvládne dodržet, tak proč ne. Moc bych ti přála, aby to všechno dobře dopadlo.
2. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
HOlky, děkuju za pochopení, ono je to teď fakt náročný.

@eliska_v ke KO jsem ti zrovna gratulovala v záříjovkách :wink: A s t´ím sexem....taky už jsem doma začala vyhrožovat, ovšem čistě už jen z vyčerpání, aby bylo konečně po všem. Protože při pomyšlení, že by se do mě mělo dole "rejpat" se mi ježí i chlupy v nose. A taky mám strach, aby manža neselhal. Prý mu to přijde hloupý, takhle Bětušce u hlavičky :sweat_smile: Uvidíme. Třeba si sama řekne, že už se jí vevnitř nelíbí a půjde ven o chvilinku dřív.

@faflina a co takhle zkusit dát malýmu něco na uklidnění - nelekej se, nemyslím žádnou chemii. Ale já jsem si teď objednala na doporučení tzv. krizový kapky a manželovi to samý, ale v podobě cucavých bonbonů s příchutí pomeranče. Jsou to bylinky a zabírá to právě ve stresových situacích. A ty bonbonky jsou pro děti (a pro chlapy) jak dělaný. Někde jsem dokonce četla, že už to má někdo na dětičkách a odporem ke školce vyzkoušený a funguje to. Kdyby tě to zaujalo, mrkni na http://eshop.bachovaterapie.cz/zbozi/3474/RESCUE---Pastilky---Krizove-pastilky--50g--prichut.htm

@mercedesse teda váhu máš super, co já bych za to dala. Mě se naštěstí alespoň zastavila (na týden). Ale zavodněná jsem dost drsně.
2. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
Lend: neboj, ono už by to nahoru jít nemělo a s Bětuškou to půjde šmahem dolů :wink: Já si taky nemyslím, že bych už nic nepřibrala. Jestli to není takovej klid před bouří. Aby mi pak nenaletělo 10kg najednou. :unamused:
Já ti docela závidím, že už bude malá každým dnem venku, začíná se u mě pomalu projevovat to, že malej tlačí na orgány, takže mě buď děsně bolí podbříšek nebo je mi zle od žaludku. Dneska máme teda zase takovej trochu divočejší den, od rána kope jak vzteklej, takže s tím teď uvařit bylo dost drsný. Ale špagetky byly super.

eli: samo taky gratulka k dobrejm zprávám. :wink:
2. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz
@lendaw ahojky, vcera jsem cetla na mojebetynka.cz, ze vaha u tehotnych se vubec neodrazi od toho, jestli cele tehotenstvi travi v cukrarne nebo ji zdravou vyzivu, ale podle toho, jak telo zadrzuje vodu. Takze zadne stresy s vahou, voda po porodu nakonec odejde a Merc bude po porodu jako proutek, mimco si vezme dalsich 8 kilo a bude z ni Twiggy :slight_smile:
jinak lend, jediny, co ti ted preju, aby fakt manzel neblbnul a aby ti nakonec nepridelal vic starosti, nez kdyby byl pryc. ja jsem holt v tomhle skeptik, ale ty vis nejlip, co je pro tebe nejlepsi. moc drzim palce, at se stane zazrak :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
holky, jakou jste koupili matraci do postylky? a/ celou kokosovou, b/ pohanka+ kokos nebo c/ kokos + molitan? vaham a potrebuju poradit :pensive: :confounded: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=111033 podle ceny by byla nejlepsi ta kokos+pohanka, ale fakt nevim
2. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@nadja73 já mám kokos + pohanka. Koupila jsem to v setu od kamarádky i s postýlkou, povlečením a dekou.
2. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@nadja73 : Máme koupenou kokos - pohanka! Prý je to pro ty děti nejlepší! Molytan bych nedoporučovala!
2. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
@lendaw
@eliska_v diky holky, jsem vedela, ze mi poradite, taky jsem byla pro kokos+ pohanka, ale potrebovala jsem to potvrdit :wink:
2. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
@nadja73 no, já jsem o tom prakticky vůbec neuvažovala, jakou matraci. Prostě jsem vzala co mi bylo nabízeno :sweat_smile: Kdyby mi kamarádka dala s postýlkou molitanovou matraci, asi bych jí taky vzala. Vyrostli jsme na tom všichni a žijem. My budeme mít postýlku stejně jen na noc - tedy alespoň ze začátku. Na den mám koupenou Hacku, která bude v obýváku, tak snad nebude Bětuška protestovat. V záloze mám ještě cestovní postýlku, kterou kdyžtak vybalím a bude tam přes den vegetit. A v ní je taky molitanová matrace.
2. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Já mám taky kokos pohanka a vypadá dobře, do kolíbky mám jen molitan, to jsem jinou nesehnala, tak snad to nebude vadit, ale je fakt, že jsem na to vyrostli všichni. :wink:
2. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.