• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
jasne, ze jsme na tom vyrostli vsichni, portoze ani nic jinyho nebylo :grinning: ale kdyz muzu mymu diteti koupit neco lepsiho, tak mu to koupim :wink: nase cacorka asi bude spis v postylce a budu si ji vozit z loznice do obyvaku, nez bude moct byt v lehatku. ted jsem udelala mega nakup na tom batoleshop.cz :slight_smile: tenhle tyden objednavam jak divy - kocarek, prebalovak, postylku a veci do postylky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@nadja73 když můžeš převážet z jednoho pokoje do druhýho, tak je to paráda. To my etážisti musíme pořizovat alternativní ležení :grinning:
2. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
@nadja73 : určitě je lepší kokos-pohanka než něco jiného! Hlavně už kvůli tvarování zádíček u miminka! :slight_smile:
My jí kupovali v Malvíku... A musím říct, že vypadá fakt super! SIce jsme jednu podědily, ale byla dost proležená a musím říct, že ty dětičky, jak v tom potom stojí, tak se proťape :slight_smile: Tak jsme koupili domu novou, v té bude Daliborek nejčastěji a na chalupu, kde budeme jenom občas jsme nechali tu poděděnou :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
No právě, těžko budu stěhovat postýlku po schodech, ale kolíbka je zděděná po mě a tak jsem ráda, že ji využiju. Je to trošku sentimentální, já vím. Nad a souhlasím, když můžu dát miminku něco lepšího, tak to udělám. Proto mě to i docela štvalo, že do tý kolíbky je jen molitan. Ale nebude tam spát tak často jako v postýlce, tak to snad půjde.
Já už mám nakupovací mánii za sebou, teď už chci začít prát a žehlit, ať je všechno v čas připravený. Pak vyřídit tu matriku a mateřskou. To už mi dávala včera sestřička termíny, kdy mám nastoupit je to tuším od 29.9.-13.10.. Tak půjdu až toho 13.10.když mám neschopenku. Nebudu si zkracovat mateřskou s miminkem.
2. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@lendaw tak ja bych byla taky radsi etazista, ale bohuzel musi nam stacit 3+1 v panelaku. ale zas na druhou stranu, kdyz vidim, jak maji nekteri problemy s bydlenim, nedosahnou na hypoteku, bydli po podnajmench, tak zaplat panbuh za tohle.

@eliska_v my jsme se taky byli podivat v Malviku, ale je neskutecne drahej, oproti jinym e-shopum. treba nas kocarek jinde koupime o 1 500 czk levneji. takze jsme si to jen prosli, prave vyzkouseli kocarek a ja koupila jen 2 hracky za "milion" .

@mercedesse no, taky sjem pocitala, kdy bych mela jit na materskou a i kdyz bych mohla nekdy uz za mesic, tak budu delat, jak to nejvic pujde, nez me na tu materskou zamestnavatel uz bude muset vykopnout :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
ahoj holky,tak my budeme mít dvě postýlky, jednu v ložnici a jednu v obyváku..taky máme ložnici v patře. Koupenou máme zatím jen do obyváku a tento víkend vyrazíme do Ikei pro tu druhou a všechno kolem,..akorát se mi nějak nezdají matrace v Ikeii,tak pro tu pojedeme jinam. Taky máme objednaný kočárek a možná už bude v pátek..tak doufám,no.
Lend,tak držím pěsti..doufám,že to dobře dopadne. :dizzy_face:
2. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
Moc vás nestíhám číst. Finišujeme v bytě. Bordel úplně všude,ale už se to rýsuje. Takže celé dny makám a makám.Alespon nemám čas myslet na blbosti.Taky mi je lépe když se hýbu.
Jinak dnes KO v Podolí.Zažila jsme strašný šok. Mám nějakého jiného doktora. Ta moje výborná dr, asi odešla či co. Tenhle je tak 2 kroky od rakve. Dnes mi hledal ozvy a nic neslyšel, tak pustil UZ,ale neviděl srdeční akci.Sháněl nějakého kolegu, aby se na to podíval. Nejprv jsem byla klidná a říkala si, že jsem malou ráno cítila.Ale když začal, že nemůže najít srdeční akci, tak jsem se rozbrečela. Pak tedy znovu vzal ten mikrofon a Terinka jako hodná holka se ukázala. Kopla mě a v tom zachytil to srdíčko. Spald mi šílený kámen ze srdce. Ještě teď se nemůžu vzpamatovat. Pořád sleduji pohyby. Jenže já přes ty srůsty toho moc necítím.
pak jsem se ho ptala, jak to vlastně bude s porodem. Před tím mi dr říkala, že hospitalizace od 36tt a bude se čekat. Tak na mě koukal jak z jara, že nechápe proč tak brzy do porodnice a že to nechá na moji dia dr.Když jsme se ptala jestli budu rodit císařem nebo přirozeně, tak mi řekl, že budu rodit předčasně(před tím,ale nechípal, proč chci rodit dřív)tak by byl lepší císař,ale že tedy s mým břichem neví. A že by raději přirozeně.No takže opět vím houby na co se připravit.
Holky, já se fakt z těch dr zblázním. Já mám fakt smůlu na dr. Přisahám, že až porodím, tak nechci zase pěkně dlouho dr ani vidět!!!!!!!!!! :unamused:
2. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
Tak to je síla a nemůžeš si prostě vyžádat jinýho, vždyť ti vlastně nebyl schopnej ani nic pořádně říct. To by mě asi drblo. No já doufám, že na Mělníku v porodce taky nenarazím na tu ukrajinskou doktorku, tý bych ještě musela s porodem radit. Prej je naprosto hrozná. Když tak si prostě řeknu, že chci někoho jinýho. Hlavně, že je nakonec malá v pořádku.
2. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
mercedes malá ano, za to já mám od včera depku jak sviňa..asi šok..uvařila jsem a jdu si lehnout..všichni mě ráno naštvali doma, tak kašlu na uklízení
3. zář 2010 v 08:12  • Odpověz
@lendaw Díky za odkaz, úpně jsem si vzpoměla, že moje doktorka dělá homeopatii, tak jsem za ní neska zašla aby poradila s výběrem homeopatik na tu školku. Tak napsala SEDALIA sirup 2xdenně jednu lžičku a uvidíme.
3. zář 2010 v 10:14  • Odpověz

LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO 1.9. -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 8.9. ,31.8. cukr-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010, KO 3.9.+cukrovka.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
3. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 8.9.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - KO 24.9.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

ahoj holky, tak jsem zaktualizovala tabulku. Mam po poradne a cukru. Musim teda rict, ze jak jsem mela bobky z toho cukrovkovyho testu a nakonec to bylo uuuuuuuuple v poho. Sestra mi dala tu glukozu do cerneho caje a jeste jsem to zapijela taky horkym cajem. Jako, zadna dobrota to nebyla, ale muj strach, ze to vyhodim byl zbytecny. A vysledek je taky OK. Pred testem jsem mela cukr 3.8 a za ty 2 hodky 5.1, takze muzu bastit sladky do aleluja. Jako bych po tom touzila :slight_smile: :sunglasses: A kontrola dopadla taky dobre. Andrejce tluce srdicko 140/min, hned ho nasla a ja mam spodek taky takovy, jak ma byt.
Ale zazila jsem sok. Ne jako Pets, to by me asi museli krisit, strasne neprijemna situace to musela byt, ale...... Vyjdu z cekarny a tam jsou 2 zidle. Na jedne sedi tehule a na druhe jeji manzel/partner. Tehule vyskocila, aby me pustila sednout a chlap sedel. Rikam ty tehuli, at si sedne, ona, ze ne, at si radsi sednu ja a ja na to,: Vy si sednete, me pusti sednou tady pan!. On by ten debil sedel a jeho tehotna zena by stala nad nim!!!! :angry: :angry: tak teda si stoupl a cumel na me jako puk. fakt jsem nechapala a to se pak mam divit, kdyz me nejakej mladoch nepusti v tramvaji sednout. Kdyz ani chlapovi od tehotny tohle nedochazi, tak co pak muzu chtit po tech ostatnich. No jo, doba je nejaka divna
3. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Vy máte dneska teda samé zajimavé nepříjemné příhody :unamused:
Já se denska bavila s holkama od nás ohledně porodnice a je to tu rozděleno tak napůl půlka spokojená půlka vůbec nee.nevím asi to nebudu ani řešit mamča mi domluvila doktora který se mě ujme a kámoška tam dělá tak říkal že taky přiskočí :slight_smile:
Jo ušila jsem si těhu kalhoty tak když tak koukněte na foto, jsem z nich nadšená :grinning:
Jo a zítra fičíme do ikei na nákup nábytku.juchůůů a pak už dokoupit výbavičku :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
@lillyzelvicka ahoj, tak tady v Prg si sice muzes vybrat porodnika, ale musis si ho pekne zaplatit, od 15 000 vys. Takze jsme to zavrhli a budu doufat, ze me nenechaji porodit na ulici a misto toho si treba najmu nadstandartni pokoj nebo neco lepsiho poridime nasi Andrejce.
3. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
@nadja73 písla jsem ti odpověď k fotce
a no mamča pro něj dělá takže to je na domluvěmezi ní a jim.A budu asi klidnější přece jenom jinak se moc doktoři nezdržujou u porodu :zipper_mouth: víte jak o myslím
Akorát teď uvažuju jestli předporodní kurz nebo nee a nad nadstandartním pokojem taky celkem uvažuju.Ne že by mi vadila společnost jiné holky ale obávám se že by se spoluležící na pokoji nelíbilo moje větrání a to já bez toho nebudu prakticky chci mít pořád otevřenou větračku ať je zima nebo něco jiného
3. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
jo a dala jsem tam i fotečky břuška:slight_smile:
3. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@lillyzelvicka my ted nekdy pujdeme na prohlidku porodnice a tam si hend domluvim predporodni kurz i rpo manzela. ja ho chci u porodu, takze si to aspon nacvicime :slight_smile: myslim, ze to neni daleko od veci. to mas dobry, ze mas znameho doktora, snad se ti pak bude venovat, protoze se rika, ze protekce je nekdy na skodu :sunglasses: ja chci ten nadstandart proto, aby tam mohl byt s nama manzel co nejvic.
3. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@nadja73 jo no to je další výhoda návštěvy můžou zůstat jak dlouho chtějí.U nás dělají prohlídky nemocnice a předporodní kurz zařizuju přes dr. popřípadě :slight_smile:
Já bych manžela u porodu chtěla, ale jestli nebude chtít nebudu ho nutit.A podle toho se rozhodnu zda jít na kurz nebo nee.Vím že na ten kurz přispívá pojišťovna takže o penízky nejde spíš jestli bude chtít jít manža:slight_smile:
3. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
@lillyzelvicka tak my jsme domluveny, ze bude se mnou, preci jen pak budu klidnejsi.
3. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@nadja73 no já to téma musím u nás nadhodit a pozjišťovat jak to vidí drahá polovička:slight_smile:
3. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
@lillyzelvicka u nas to bylo hned to prvni spolu s vyberem jmena :slight_smile:
3. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
@nadja73 no já už jsem to nadhodila a manža on nemá rád krev tak uvidím nutit ho v žádném případě nebudu když tak vezmu mamču :slight_smile:
3. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
@lillyzelvicka no, muj manzel, kdyz ma jit davat krev, tak ma z toho trauma, ale jeho ted pichat nebudou :wink: , takze to urcite zvladne :slight_smile: my jsme tak spojeny, ze jeden bez druheho by nedal ani ranu, ale chapu, ze nekteri chlapi tohle nemuzou a nez je nutit, je lepsi si vzit nekoho jineho.
3. zář 2010 v 16:56  • Odpověz
@nadja73 no právě já jsem četla velice zajimavý článeček o tomhle fenomenu nebo novodobé módě že to pak na chlapa působí třeba i opačně že se bloknou.Nemyslím tím že by se to stalo mojemu manželovi.Ale nechci ho do ničeho nutit.Bude pro mě důležité aby byl s námi pak a pořád.A kdyby fakt nechtěl jít tak bych si vzala sebou mamku takže podporu bych měla:slight_smile:
3. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
tak jak vidím všechny si užíváme víkendu co? :wink: :grinning:
Mi jsme poskládali dva kousky nábytku, dneska teda tapetujeme přes týden doděláme lištu u koberce.Nastěhujeme zbytek nábytku a pokojíček by měl být nachystán :grinning: A pak už budu jen prát a dokupovat co chybí :grinning: A pak budu šít plenečky.Strašně se těším :sweat_smile:
5. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
AHoj holky, já jsem se rozhodla vyzkoušet ricinový nápoj na vyvolání porodu. Dneska ráno mi ho manžel namíchal (vypila jsem ho v 10:15). Zatím mě to jen velice slušně prohnalo, tak uvidíme, jestli z toho bude něco víc nebo ne. On zabere jen pokud už je miminko opravdu nachystané. V nejhorším případě to pročistí střeva :slight_smile:
5. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
Tak s tím partnerem u porodu furt nevím, miláček se nemůže rozhodnout, tak uvidíme, jestli mě v tom nechá nebo ne, ale nutit ho taky nechci.

@lendaw tý jo, tak to jsem zvědavá, že by se rýsovalo první mimi :grinning: No ono pořádně propláchnout střeva taky není špatný. :sweat_smile:
5. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
My to máme s účastí u porodu jasný už několik let. Manžel tam chce být. Několik jeho kamarádů to už absolvovalo a všichni mu to doporučili. A on je hrozně natěšenej, jak si Bětušku podepíše a tak. Jediný čeho se bojí, že mu tam budu v bolestech nadávat :sweat_smile: Snad ne :sweat_smile: Jasně jsem mu řekla, že se tam od něj očekává jen to, aby dělal to co mu řeknu (napít, namazat rty, chytit za ruku). Žádný točení na kameru, žádný focení mne u porodu, ale vyfotit Bětušku po narození.
5. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
No já nevím, jestli si Michal myslí, že bude muset asistovat doktorovi, nebo koukat, jak malej leze ven :sweat_smile: Ale on nemůže vidět, když mě něco bolí, nebo nějak trpím. Včera v noci mě opět vzala křeč do nohy, tak jak se člověk kroutí v tý bolesti, tak on by se snad přetrh, kdyby mi mohl pomoct. Tak si myslím, jestli by to na něj opravdu nebylo moc. Ale zase by si asi víc vážil toho, že jsem mu malýho porodila. Mě by to strašně pomohlo, kdyby tam byl. Bejt na to sama se mi nechce, ale když nebude chtít, tak to nějak zvládnu. Posledně jsem to zase jako naťukla, jestli nad tím přemýšlí a to říkal že jo, ale že pořád neví.
5. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
@mercedesse a nemá nějaký kamarády, kteří u porodu byli? Já myslím, že tohle mýho muže jenom utvrdilo v tom, že tam chce být. Všichni mu totiž prý řekli, že to byl nejůžasnější zážitek, když se to malé vydrápalo na svět a oni ho dostali do ruky. Navíc všichni brečeli jak želvy, tvrďáci netvrďáci.
5. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.