• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
Myslím, že ne. Zkusím ho ještě nahlodat. Třeba ho ještě ukecám. Jo a včera mě děsně potěšil, známý jedou do Německa na nějakej změdělskej den a on řekl, že nepojede, aby byl se mnou. To bylo tak hezký. I když teď by ještě mohl, ale i tak jsem ráda. Dneska mám 80 dní do termínu a začíná mi to připadat jako věčnost. Buď je mi blbě od žaludku, nebo mě bolí podbříšek, podle toho kam se prcek cpe. Ale pohodlný už není ani jedno. No nic musíme to vydržet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2010 v 17:45  • Odpověz
@mercedesse hlavně si užívej spánku a chůze. Ke konci už to bude extra nepohodlný. :zipper_mouth: Ty máš 80 dní a já 8 :slight_smile: A to je hezký, že ti řekl, že zůstane s tebou a nikam nepojede :slight_smile:
5. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
@lendaw 8 dní, holka když já si vzpomenu na asi řekněme někde kolem listopadu, jak jsme byli bezmocné a nešťastné a ty už brzy uvidíš své vytoužené miminko naživo. To až neskutečně rychle uteklo. Pak bude rodit Eliška a pak pets, atd......
5. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@faflina uteklo to hrozně rychle. V listopadu jsem byla úplně zoufalá, protože jsme se mohli snažit (po 2. porevizní) a mě našli zánět a musela jsem během plodných dnů zavádět tablety :angry: A příští cyklus už to vyšlo. Je to až neuvěřitelný. Teď odrodíme s holkama v září a pak už je řada na vás, listopadovky/prosincovky :slight_smile: :wink: Na vánoce už bude u každý z nás o jednoho človíčka pod stromečkem víc :dizzy_face: :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
@lendaw jj, úplně mě to dojímá, že je to celé pravda a né sen, která jsme měli každá na začátku.
5. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Jojo ještě chvilku to rozebírejte a já se určitě rozbrečím, mě dneska napadlo úplně to stejný. A s tím spánkem jsem už psala, že špatně spím od začátku a teď se to každým dnem zhoršuje. Tak si myslím, že lepší už to nebude.
5. zář 2010 v 19:28  • Odpověz
Já se musím kolikrát smát, když čtu, jak si některý maminky "stežujou", že je v noci mimčo budí každý 2-3 hodiny, nebo dokonce co 4 hodiny. Já už mám úplně dokonalou přípravu. Spím maximálně 2 hodiny v kuse a to jen vyjímečně. Takže nějaké 2-3 hodiny budu brát jako luxus.
5. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Mě už to taky ani neděsí a to jsem bejvala nějakej spáč. Teď jsem v noci klidně 3 hodiny vzhůru a ráno mi to ani nepříjde. Tělo si fakt zvykne na všechno.
5. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
jj, já normálně v noci vstávám - lepší než se furt převalovat a hekat u toho, protože převalování se už teď hodně bolí. Většinou pak peru prádlo - alespoň využiju noční levný proud, nebo něco poklidím. A ráno si dám snídani a vytuhnu :sweat_smile:
5. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Já bych vzbudila celej barák, takže většinou promažu zbytečnosti v mobilu a pak se snažím usnout. Ale nic dělat nemůžu. Pak mě začnou bolet záda a je to úplně v prdeli. Ale zas jakou má člověk radost, když se normálně vyspí. :wink: :grinning:
5. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
ani nemluvte o spaní a nespaní. Já spím bud pořád nebo vůbec.Ted jsem prospala víceméně víkend.je noc všichni chrní a já tuším, že nebudu spát.chjo.
5. zář 2010 ve 23:19  • Odpověz
ahoj holky, dobré pondělní ráno...
@lendaw Ještě jsi celá, nebo že by nápoj zabral??? No,torchu jsi mě zklamala s tím 1.září.. :frowning2:
Doufám,že to nezakřiknu...ale já v noci spím dobře..máme teď doma psího maroda,takže spíme s ní dole,takže spím tak napůl..ale normálně je to v pohodě.
O víkendu jsme byli pro kočárek a spouuuuustu dalších věcí...tak jsem spokojená..začíná se to dost hromadit..budu muset udělat pořádek v šatně,ať to mám kam schovat :sweat_smile: Tento týden čekám,že mi příjde houpačka,koj.polštář,zavinovačka a dětská lampička na zeď......už se těším... :slight_smile:
No, a teď se mi fakt nechce nic dělat.. :confounded:
6. zář 2010 v 06:01  • Odpověz
@marlin3 jsem celá :slight_smile: Koktejl zabral jen v tom smyslu, že mě pěkně prohnal na WC (několikrát) a důkladně pročistil střeva. HOlt ještě Bětuška není připravená. TP mám až příští úterý, tak třeba si to do té doby rozmyslí sama. Mě by se to teda už teď hodilo až k tomu termínu, protože o víkendu hrajeme s těma našema maličkejma házenkářkama první turnaj a chtěla bych se tam jet podívat :sweat_smile: Je to tady 2km od nás, takže žádný velký cestování to neni a když budu unavená, tak můžu vklidu zajet domu a mezi zápasama si schrupnout. Ale tuhle sobotu jsem taky vydržela celou na hřišti.
Jen ten můj chlapík už má zase sádru, tentokrát je to zlomený v zápěstí. A navíc to má na levý ruce, takže u porodu mu drtit gyps :grinning: Ještě že včera stihnul sestavit postýlku a šuplíky pro Bětušku :slight_smile:
6. zář 2010 v 06:11  • Odpověz
@lendaw jéé co dělal? Martin má taky pořád dlahu,ale ty posekané prsty se celkem hojí..postupně.....ruku máčíme v řapíčku a mažeme mastičkama,takže taková malá nemocnice...je teď u nás.. :unamused:
6. zář 2010 v 06:18  • Odpověz
@marlin3 měl zápas :unamused: Hraje házenou, útočník, tak při střelbě hodně padá na ruce. A když ho ještě obránci trochu přistrčí a on padne nešikovně, tak to ty kosti těžko unesou. Obzvlášť teď po prázdninách, kdy se moc netrénovalo a rostla ne zrovna svalová hmota :grinning: Ale už je od jara konečně pojištěnej :grinning:
6. zář 2010 v 06:27  • Odpověz
@lendaw jo jo a pak ,že sportem ke zdraví....to určitě... :zipper_mouth:
6. zář 2010 v 06:31  • Odpověz
@marlin3 Tahle rovnice už dááááávno neplatí. Manžel už měl ve 29 letech artrozu v palci na ruce, má oddělaný obě kolena, pravý rameno, pravý loket, obě zápěstí, oba kotníky...po každým zápase heká jak 100letý dědek a naříká, jak ho všechno bolí. Problém je v tom, že on ten sport potřebuje, aby se vybil a neměl čas myslet na blbosti. A já jsem taky ráda, že něco dělá. Jezdím na zápasy s ním - teď už teda jenom na domácí - a máme tak o společnýho koníčka navíc.
6. zář 2010 v 06:40  • Odpověz
@lendaw to je pravda,...za pár let budete trénovat novou hráčku v teamu... :wink:
6. zář 2010 v 06:44  • Odpověz
@marlin3 Už za 4 roky :grinning: Chlapi z týmu už se nám dokonce skládají na malinkatý dres pro Bětušku :grinning: :sunglasses:
6. zář 2010 v 07:01  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
tak ty už se Lend: připravujueš v plném proudu na malou, já ti závidím moc se těším až budu mít malého u sebe :slight_smile:
Jinak s tím spaním mi to poslední týden začíná dělat problém.Usnu v osm ve tři -čtyři jsem plně vzhuru a jen se převaluju a nemůžu usnout, všude mě to tlačí.Asi už to lepší nebude, ale pro zlato všechno asi začnu žehlit:slight_smile: To válení v postely je horší než když bych vstala :wink:
6. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky,
Tak dneska je malej podezřele hodný! Čekám kdy se s čím vytasí :grinning: :grinning:
Tak a poslední věc co dělám je vyvařování lahví a dudlíků...A je co ?? Hotovo!! Takže Daliborek může ven! Už aby to bylo :wink: Dávám mu ještě týden a pak mu začneme taky pomáhat :grinning: :dizzy_face:
6. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
@lendaw Myslím na tebe kdy už bude malinká venku.Držím palce ať tě moc netrápí :slight_smile: .
Holky strašně to uteklo ještě si pamatuju jak byla len první která našla //.Teď už půjdete jedna za druhou rodit miminka :grinning: .Budete se potom stěhovat do diskuze miminek?
Držte se kočky :slight_smile:
6. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@gejbule1 já myslím, že je asi zbytečný, stěhovat se do diskuze o miminkách, nebo ne? Drbání o prdíkách a plínkách nemůže být pro tehulky tak sterující jako drbání o pohybech o kontrolách u snažilek. Ale samozřejmě budu respektovat přání osatních.
@lillyzelvicka Já dneska v noci schválně měřila intervaly mezi čůráním. Dneska přesně po 2 hodinách + - 10 minut.
@eliska_v tak to jsem vůbec neděla. Lahvičky vůbec nemám koupené. Nepřipouštím si, že bych nemohla kojit. A pokud by to fakt nešlo, tak pošlu manžela do obchodu. A dudlík sice někde mám, ale stejně ho budu používat až bude vyřešené kojení a to může i pár dní trvat. Takže ho vyvařím před prvním použitím. A taky už mám hotovo. Vlastně si ještě můžu naskládat pár veciček do té nové skříńky, co manžel včera smontoval, ale tam bude zatím jen pár plenek a čistících ubrousků.
6. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Já bych se určitě už nikam nestěhovala, je to zbytečný, stejně jsme tu jen my. A mě teda rozhodně nevadí, jestli si moje příspěvky přečtě někdo další, takže mě neláká ani ta soukromá diskuze.

@lendaw já už bych taky chtěla 40tt :frowning2: :grinning: Ne vážně, už je mi teď líp, protože kdyby se malej narodil, tak to přežije, ale až naskočí 39tt, tak budu šťastná. I kvůli tomu jak se teď člověk cítí. Já se v noci překulila na záda a pak mě vzbudilo to, že jsem nemohla dejchat. Dejchala jsem hrozně krátce a jako se trošku dusila. Ale měla jsem i dost blbej sen, tak možná to bylo i od toho. Přesně už nevím, ale bylo to o tchánovi a vím, že jsem se rozhlížela, jestli není někde kolem, abych mu jednu střihla :sweat_smile: . Tak mě asi musel pěkně naštvat.

Jinak prcek kope snad už 4 dny v kuse, tak pak bude tejden spát a já zas budu na mrtvici. A má pěknou sílu. Včera večer už jsem byla fakt umordovaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@lendaw : Tak já si taky nepřipouštím, že bych kojit nemohla, ale chci to mít připravený! Toď vše...
6. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@eliska_v já to nemyslela špatně :slight_smile: Já nekupovala hodně věcí, jsem ve svém okolí spíš za exota. Jen se mi prostě nechce zahlcovat dům něčím a čem nevím jestli vůbec využiju. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@mercedesse ono když se na to potom koukneš zpětně, tak si řekneš že to uteklo hrozně rychle. Já byla ve 29tt na konci června, takže si živě pamatuju jaký to bylo a že jsem si říkala, že času je ještě spousta.
6. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
pet.s Ahojky holky, tak dnes jsem si šla vyřídit na gyndu mateřskou, když mě viděl dr, jak jsem bledá a utahaná, tak mě hned vyšetřil Malá měla špatné ozvy, tak nás hnal na hospitalizaci do nemocnice. Tam nás znovu natočili a všechno se zdálo v pořádku.Jen UZ pupečníku dělali 3 doktoři, mladá si s nimi hrála strkala jim tam ruce a když ho už našli, tak jim ho rychle ostrčila. Nakonec je všechno v pořádku. Tak nás pustili domů,ale už abych porodila. A dr má u mě velikou flašku.Fakt je zlatej, vyprávěla jsme mu to o Podolí, tak jen vrtěl hlavou.
Doma máme už skoro dodělanou skříň, za to v druhém bytě se brodíme v maltě a štuku. Hrůza Ale pokračuje to.
6. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
@pet.s A nemůžeš mít málo železa? Teď někdy by ti měli dělat odběry, ne? Já jen že nedsotatek železa způsobuje právě únavu a bledost.
7. zář 2010 v 05:26  • Odpověz
A Lend je opět ranní ptáče... :wink:
7. zář 2010 v 06:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.