• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
No,já jsem taky od 5:15 v práci :confounded: Je to normální?
7. zář 2010 v 06:02  • Odpověz
Ahojky.
Tak dnešní noc stála za to!!
Ve 23:45 mě probudila bolest celého břicha, nemohla jsem se ani otočit a k tomu se přidal podbříšek.... Tak jsem ňák vylezla z postele a snažila se to rozchodit, ale to nešlo, míč taky nezabral, spíš naopak. Furt břicho tvrdé a bolesti podbříšku! To se opakovalo docela často co 5 minut, tak jsem si vlezla do sprchy a co 2 minuty křeče do podbříšku a tvrdnutí břicha. Tak to jsem si už říkala, že to snad nemůžu vydržet a pak z ničeho nic to přestalo...Ale dobrou půl hodinu to trvalo! No já myslela, že polezu po stěně!! :frowning2:
7. zář 2010 v 07:34  • Odpověz
@marlin3 to teda normální neni :grinning: Já jsem si šla dát v šest svého pravidelného ranního šlofíka a vypadá to, že si půjdu dát ještě jednoho. A jestli se to někomu nelíbí, ať mi šos políbí :sunglasses: :grinning:

@eliska_v pěkně s tebou Daliborek cvičí, to se musí nechat. :confused: Já měla včera bolení taky, ale byly to jen větry :sweat_smile: Takže nějaké poslíčky jsem ještě nezažila. Šetřím si to všechno asi až na ten porod.
7. zář 2010 v 08:31  • Odpověz
@lendaw : Tak to buď ráda... Protože po dnenší noci vím co a jak bolí a v intervalu 2 minut, to bylo dost krušný! Tak aspoň doufám, že se brzy vyklube jinak mě "jebne"
7. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
@eliska_v a teď si vem, že do porodky máš jet až po dvou hodinách pravidelných bolestí á 5 minut.
Mě zatím spíš trápí ty moje měnší bolesti všude po těle, které asi nemají s těhu co dělat.
7. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
@lendaw : Mě v nem teda říkali, že jakmile praskne voda a objeví se kontrakce pravidelné, tak máme jet!
7. zář 2010 v 08:42  • Odpověz
@eliska_v no teda, uz jsem myslela, ze na konci tveho "nocniho pribehu" bude....a jela jsem rodit. Tohel uz urcite byli poslicci, takze co nevidet budes mamina :slight_smile: ja jsem taky blbe spala, mala se mi nalozila na zaludek a nemohla jsem si vubec lehnout. Levy bok me uz bolel, na zadech a na pravem boku me strasne palila zaha a bolel zaludek. Vzdycky, kdyz jsem se pohla, tak jako bych mela v brise kamen (promin moje holcicko, ze jsem to tak nazvala :pensive: ), ale byla to drsna noc. Ted uz je to dobry, mala kope o 106 a jeste vecer jsme si poslechli jeji srdicko=nejkrasnejsi zvuk na svete :slight_smile:
holky, drzte se!!!!!!
7. zář 2010 v 08:47  • Odpověz
@eliska_v voda ti může prdnout i 12 hodin předem a pravidelné kontrakce můžou být i po 10 minutách. Ale možná tě chtějí mít pod kontrolou. Mě říkali, že jet až když kontra jsou po 5 minutách a trvají za totho stavu nejmíň 2 hodiny. JInak prý to dopadá tak, že mě sice hospotalizují, ale položí mě na pokoj, připnou na monitor, manžela pošlou domů a bude se čekat dokud nebudou kontra častější.
7. zář 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahojky těhule, tý jo tak to vypadá, že se to tu pěkně rozjede. Eliška už se nám chystá. Nevím, jeslti bych nezpanikařila a neletěla do porodky. :grinning: Já právě hodila do pračky první várku mimi oblečků. Sice jsem původně myslela, že budu sušit venku, ale má bejt stejně hnusně, tak to hodím doma na sušák. Vzhledem k tomu, že to vypadá tak na 10 praček, tak už musím začít. Copak vyprat, ale pak žehlit, to bude něco.
7. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahojky
tak tady se to fakt rozjíždí :wink: holky držte se :wink: :slight_smile:
Já budu prát asi od příštího týdne už se těším :grinning:
7. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
Tak jsem vyprala jen to co mám modrý oblečení a byly toho dvě pračky, tak začínám mít pocit, že jsme to trošku přehnali :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@mercedesse my si jedeme v nedeli ke svagrovy pro zasobu zase ruzovych oblecku a prani a finalni priprava bude az dodelame Andrejce pokojicek. Uz aby to bylo. To bude mit pracka a zehlicka posviceni :slight_smile:
Jinak me zacina palit zaha, coz jsem v minulosti nikdy nemela a to se prej rika, ze rostou miminku vlasky :dizzy_face:
8. zář 2010 v 08:44  • Odpověz
8. zář 2010 v 09:24  • Odpověz
Zdravím ve spolek :slight_smile: Máme po další poradně a vyfásla jsem prášky na vysoký tlak :frowning2: Zatím jen jeden na noc. Bětuška je naprosto v pořádku, placenta ve vynikajícím stavu - na to, že mám za 5 dní termín úplně beze změn. Srdíčko taky tluče vzorově. Jen ty moje otoky nohou jsou už docela maso a k tomu ten tlak....140/100. Pro sichra mi odebrali krev, výsledky budou zítra a rovnou mám přijít i na přeměření tlaku. A v pátek znovu na ozvy. Taky mi budou zítra měřit pánev, páč Bětušce dneska měřili utz hlavičku a podle toho jsem měla rodit už v pondělí. COž znamená, že hlavička bude asi o něco větší :confused: Potrhání se asi neubráním :rolling_eyes:

@nadja73 se žáhou si užívám své. Rennie už do sebe láduju horem dolem. Nejhorší je to v noci, když malá kopne a pošle mi hezky žaludeční šťávy až do pusy :zipper_mouth: Před těhu jsem o nějakém pálení žáhy slyšela jenom v reklamě na léky...a teď hrůůůůůza :rolling_eyes:
@mercedesse to já jsem měla s bílým prádlem pro mimi (bez plínek) - 2 pračky.
8. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@lendaw ahojky, takze cisar je uz uplne vylouceny? ted si nejsem uplne jista, ale nejaka moznost, ze bys mela jit na cisare tam byla, ne? tak jestli nakonec pujde Betka normalne, tak zkus roztahovat hraz cvikama a masirovat, teda, jestli to ma jeste cenu :sunglasses:
s tou zahou jsem byla taky pekne vykolejena, bolel zaludek, ktery se mi roztahoval az do krku, takze zadna nocni pohoda to nebyla, ale co, to vydrzim :confounded: :sunglasses:
8. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@nadja73 Ten císař hrozil, protože byla do 36tt prdelkou dolů a to je jasná poukázka na císaře. Naštěstí se otočila. Olejíček na masáž tu mám, ale nedosáhnu si tam, to zaprové a zadruhé mi mamča - porodní asistenka - řekla, že to stejně moc nepomáhá. Takže na to prdím a nechám to osudu.
Já už bez Rennie nedám ani ránu. Mám je u postele, v autě, v obýváku, v kabelce, prostě úplně všude.
8. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@lendaw ja jsem si vcera koupila Tums, tak jsem si dneska preventivne dala jednu rano, spis jen pro chut a dobry, uvidime, jak to zabere, az to bude akutni.
Ja teda pro sicher budu masirovat a delat drepy kvuli hrazi. No, masirovat bude manzel, aspon si pripomene jake to bylo, kdyz tam dole byl bezne :grinning: , ted uz na to chudak urcite zapomel. :frowning2:
8. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz
@nadja73 mě ze začátku pálení zabíralo mlíko, ale zhruba někdy 4-5 týdnů zpátky už to tak vygradovalo, že už jsem musela do lékárny. Už mě pálí i když se napiju vody. :angry:
8. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@lendaw tak to se mam na co tesit. Ono, kdyby me to palilo pres den, tak to snad jeste nejak preziju, ale v noci je to mega opruz.
8. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
tak jsem byla na kurzu latkovani. ukazali nam toho tolik, ze jsem z toho mela slusnej gulas, ale nakonec jsem se rozhodla pro Pop in. ale nejdriv se budu muset presvedcit, jestli se na ni bude moct pripevnit monitor dechu Respisense. jestli ne, tak se neda nic delat a budu muset jit do jednorazovek. holky, co budete latkovat, znate tyhle pleny? tenhle druh je na cele plenkove obdobi, kdy je udajne potreba 10 svrchnich kalhotek a 24 sad plen do nich by melo to vyjit na cca 7 000. Je to dobra cena? Z toho obrovskeho mnozstvi mi prisly nejpraktictejsi a zaroven cenove nejlepsi. Co si o tom myslite?
http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/plena-the-pop-in
8. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@nadja73 ahojky no každopádně být tebou nekupuju hned celou sadu.Nejdřív zjisti co vám bude střihově sedět.Všechny holky co látkujou se na tom shodli.Dost už jsem jim stalo že koupili sadu a ejhle neseděla a prodávali a kupovali novou :wink:
8. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@nadja73 já ti v tomhle neporadím, mám nakoupené úplně jiné plenky. Ale zkus se zeptat zkušenějších na http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/latkove-pleny-iii/ , tam ti určitě někdo poradí. Mě se ty plenky líbí, jen bych měla strach koupit takovou velkou sadu - co když to miminku nakonec prostě nesedne.
8. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@lillyzelvicka
@nadja73 tak koukám, že Lil mě předběhla a se stejným názorem. :slight_smile:
8. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
Tak já mám po kontrole, cukrovku nemáme což je super :grinning: Další kontrola za čtrnáct dní a bude sono a měření a tak.Dneska to byla rychlá kontrola u dr. pět minut v čekárně a sesterně cca hodina :confounded:
No malý se otočil a je hlavičkou dolů a je v pohodě:slight_smile:
Nad: já bych teda dřep neudělala ani jeden když ho udělám mám pocit jako by už ze mě malý lezl :sweat_smile:
Lend: no já těm doktorům až tak všechno nevěřím co se týče váhy mimča a mír.Zatím které koliv kámošce řeklli váhu strašili že budou velcí atd. a nakonec normální váha a tak.A zase švagrová nic ji neřekli a malý měl velkou hlavičku.
8. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
@lendaw jo no na téhle diskuzi to holky už hodněkrát řešili a nedoporučujou to a i když se člověk koukne tady do bazárku tak najde pár nešťastnic které koupili celou sadu a neseděla :wink:
8. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
A ještě oprava:slight_smile:
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....TP 13.9.2010 - holčička
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 -chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 22.9.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - KO 24.9.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.
8. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@lillyzelvicka ty váhové odhady jsou plus minus půl kila. nám hlavičku měří každou KO a už 5 týdnů nám vychází větší. Nejdřív o 2 týdny a teď poslední 2 týdny vždycky vyšel datum 6.9. takže už tak nějak začínám mít obavy, že tam hlavička asi fakt bude trošku větší. Zatím to vychází, že je velká asi jako kdybych týden přenášela. To ještě jde. Jen doufám, že opravdu nebudu dlouho přenášet.
8. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
@lillyzelvicka
@lendaw tak ted teda holky nevim. mne prislo, ze vsechny ty svrchni kalhotky a v nich pleny byly plus minus stejny, jen jiny material nebo cena. :confounded: jaky teda mate znacky vy? kdyz jsem babe v tom obchode rekla, ze mi pripadaji nejsympatictejsi tyhle pop in, tak souhlasila. ma to ze svoji vlastni zkusenosti.
8. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@nadja73 já mám na první cca 2-3 měsíce normální čtvercovky (něco jako bylo za nás, když jsme byly malý, ale mnohem více savé) a na to svrchňáčky PULky Thirsties a Haipa Daipa. A dovnitř ještě separačky ImseVimse. Potom chci přejít na HaipaDaipa pastelka (pokud budou malé vyhovovat) a svrchňáčky ještě nemám vybraný. Asi koupím od každého něco - vlňáčky, fleecový...ještě nejsem rozhodnutá co a jak. Mám vybraný akorát vkládačky http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/bamboo-hour-vkladaci-plenka-4-ks . Ani nevím jestli budu pořizovat nějaké All-In-One. Budu to řešit až za pochodu.
8. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
Holky nevíte někdo něco o lusye ...Dlouho tu nebyla :confused:
8. zář 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.