• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@eliska_v někdo tu psal, že má jiný nick a chodí jinam, tak nevím, snad se nepletu.
8. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
@lendaw : Tak to mě mrzí... Mohla dát aspoň vědět...
8. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
@nadja73 no netvrdím že ti nebudou sedět, ale zkušené látkařky doporučují vyzkoušet více druhů a pak si popř. koupit sadu.Jinak jsem na tom jako Lendaw-začínáme na tři čtyři měsíce čtvercovkama a PUL svrchňáčky a vlňáčky disana a ze dvoje PULky si ušiju a pak chci pastelky jako Lendaw a ty si taky budu šít.A já si teda pořídím pár AIO je to kvůli manžela a tchýně.
Zrovna jsem si cvičně naskládala věcičky do komody a je to super:slight_smile:A koupila jsem si bundu , aby se tam vešlo bříško.A taky ten podpůrný pás je super chvilku jsem ho teď nosila a cítím jak se mi rovnají záda a ulohčilo mi to i od tíže bříška :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
@lendaw je ty máš vybráno v mamaje?ten obchod je opavský já tam nakupovala a ještě se na nákup chystám.Mají tam hodně věciček které potřebuju a nemusím platit poštovné takže super.Budu tam nakupovat ty čč bambusové a i ty eko lux, pak separačky a další věcičky:slight_smile:
8. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
@lillyzelvicka já jsem dostala doporučení na ten e-shop. Ještě nevím, jestli to budu kupovat tam, nebo někde jinde.
8. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
Tak holky zítra ráno razím na KO na 8 hod... :wink: Držte mi palečky... Byla bych ráda, kdyby se aspoń trošičku něco chystalo :sweat_smile:
Zítra dám vědět... :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
@eliska_v Tak hlavně ať je zétra všechno OK :wink: Já si taky přála nějaký chystání, ale nic :unamused: I když na jednu stranu jsem ráda. Já chci rodit nejdřív v pondělí, hezky na termín. Teď se mi to fakt nehodí :sweat_smile:
8. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@eliska_v tak jak dopadla kontrola?Chystá se něco?
9. zář 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám moc kyseliny močové v krvi, nad horní hranicí a poslední těhu dny musím proležet v nemocnici. Alespoń budu pod dohledem. Ntb beru s sebou, takže budu ve spojení :wink:
9. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@lendaw ty jo to jde aby byla ta kyselina v krvy?To slyším poprvé:slight_smile: ale asi jo že jinak by tě nehnali do nemocnice. :sweat_smile: Tak piš ať o tobě víme
Kámoška včera porodila chlapečka 2980g a jsou oba zdarví ježiš já se tak těším až budu mít malého v rukou :slight_smile:
A kdepak se nám toulá Eliška?????
9. zář 2010 v 11:48  • Odpověz
@lendaw tak ja si pockam do rijna, az vyzousis latkovky a pak reknes, co je dobry, jo? snad budes mit jeste na nas cas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mne se prave nechce dopredu nakupovat ruzne druhy, pak nam treba budou vyhovovat jen jedny nebo dvoje a co pak s tema ostatnima.....pockam si na tvoji osobni zkusenost :sunglasses: :dizzy_face: :wink: diiiiiiiiiiiiiiiik
9. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@lendaw No,tak už to tam doklepeš až do konce. :unamused: Ale jak píšeš..budeš hlídaná a nepojedeš někde ve spěchu v noci rodit...Tak to zvládni a piš nám průběžně zprávy... :wink:
9. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky.
Takže holky na KO zatím nic - monitor v pohodě a UTZ co mi dělala, tak taky OK :wink: Takže jak jsem řekla už jednou! Já si počkám na začátek října :grinning: :grinning: :wink:

Akorát mě poslala pro jisotu na krev.... :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@lendaw : Tak držím palečky :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
@eliska_v no me prave vcera taky poslali pro jistotu na krev. A dneska uz lezim ve spitale. Jen doufam, ze me nenechaji prenaset, jinak tu necham celou materskou:-/
9. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@lendaw a co tedy znamena ta kyselina mocova v krvi? jaka to ma rizika pro tebe i pro Betku, ze te nechali lezet v nemocnici?
9. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@nadja73 zvysena mocovka v krvi je spolu s otokama, vysokym tlakem a bilkovinou v moci znamkou preeklampsie. Ta se hlida a pokud by doslo ke zhorseni tak se vyvolava porod. Bilkovinu nemam, tlak mi klesa. Od zitrejsiho rana po 24 hodin budu curat do kyble a moc mi budou zkoumat. Rano jeste naberou krev. Cipek v klidu, porod se neblizi. Tak nevim jestli tu nejsem zbytecne. Budou mi za chvili delat monitor, tak bude alespon nejaka akce.
9. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@lendaw aha, no kdyz to neni nic akutniho, tak snad jsi tam jen pro jistotu, aby vas holky meli pod kontrolou. coz je zase na druhou stranu fajn, ne, ze nechteji nic podcenit. asi je nemocnice prazdnejsi, tady v prg by te asi poslali domu. drz se, ahoj
9. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@lendaw : Tak já si volala teď na výsledky a všechno ok, tak jsem ráda!! :dizzy_face: :dizzy_face:
tak snad Tě přenášet nenechají, hlavně jestli máš i ty otoky, tak to Tě nenechají :wink:
9. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@nadja73 prave ze nemocnice je narvana, na sestinedeli malujou takze maminy s miminkama jsou na zenskym. Ale zas je to hezky, vsude tu bekaji maly bobeskove:slight_smile: treba mi to spusti porod:slight_smile:
9. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@lendaw jé Lend je v nemocnici? Taky jsem u Honzíka byla se stejnou diagnózou, taky jsem čůrala 24 hodin do nádobky a musela se držet jakási dieta (bez masá?) to už nevím, tak to ti zítra dají tabletky na odvodnění já jsem stratila tím odvodněním 2 kg. Boty v kterých sem tam přišla jsem si domů musela stáhnout, jinak by mi nohy vypadly. Já tam byla přesně týden, pak mě poslali na týden domů a pak nástup na plánovanou indukci, ale nezabrala a po dvou dnech jsem musela na CS.
9. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@faflina prasky na odvodneni jsem nedostala:-/ ale tlak dnes rano 130/85 a cekam na vysledky krve a jaternich testu. Porod pry vyvolavat nebudou, neni duvod pokud budu v poradku. V nedeli bych mohla mozna dostat na pul dne propustku, tak to by bylo fajn. @eliska_v to je dobre, ze odbery vysly negativni. :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:25  • Odpověz
@lendaw ahoj lennd, tak co jak ti jde trefování do oné nádobky, já jsem tenktát chodila čůrat do sprchy, to byla sranda.
10. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
@faflina ja jsem si nakonec vyskemrala sampusku, do toho kyble se curat neda:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz
no já teda čurala do kýble, ale musela jsem fakt do sprchy, na záchodě by to nešlo. šampuska taky dobrý!!
10. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak co lend? jak se držíte? Já byla včera na tý interně a už mi úplně vysadil prášky na tlak a mám si doma měřit a přijít jen kdyby se něco dělo, jinak nemusím. Jinak se mi nějak zastavilo to moje hubnutí, asi už to malej stíhá dorůstat. Tak snad teď nepřiberu 10kg najednou. Jinak u nás vše v pohodě. Peru, peru a peru. Zítra začnu asi žehlit. Měla jsem to teda v plánu už dneska, ale nějak nezbejvá čas.
jo a chtěla jsem se zeptat, do kdy se bere magnesium. Myslím, že nějak do 34tt, že jo? Abych pak nepřenášela jako slonice. Zatím ho potřebuju ještě chvilku brát, nebo se nevyspím vůbec, berou mě pořád křeče do nohy a když si vezmu jeden prášek ráno a druhej večer, tak je to v pohodě.
10. zář 2010 v 15:54  • Odpověz
@mercedesse ahojky, ja taky beru magnezium. nejdriv kvuli moznemu tvrdnuti bricha, ale asi to spis nebylo, jen jsem byla vyplasena a tak mi ho dr. nasadila 3x2 denne a ted uz si ho davam, kdyz si vzpomenu, tak 1-2 denne a i mi ty krece do lytek v noci prestaly.
jinak dneska nam prisla postylka spolu s povlecenim a takovyma tema ostatnima vecma do postylky. jsem nadsena. az budeme mit byt po celkove prestavbe uklizeny, tak hned ji rozlozime :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím kontrola v Podolí. Máme 2400g. 22.9.nástup do porodnice
11. zář 2010 ve 02:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím opět z nemo. KOnečně tu mám normální modem a nemusím psát jen přes mobil. U mě nic nového, co se zdravotního stavu týče. Tlak stále hraniční (alespoń ten spodní), krevní a jaterní testy OK. Dneska jsem odevzdala půl načůranýho kyblíku, tak to poslali na rozbor. Mám po dnešním monitoru. Bětuška celých 30 minut spala a moje děloha nevyvíjí vůbec žádnou činnost, lenoch jeden. Po obědě půjdu běhat po schodech a odpoledne na procházku do parku za nemocnici. Škemrala jsem o propustku na pár hodin, ale zamítnuli mi to. Prý mám oteklý nohy a mám ležet :angry: A venku je tak krásně :frowning2: Tak si půjdu aspoň hrát do parku s kočkama. Žije jich tam hrozně moc, pacienti je chodí krmit, jsou ochočený. Mám nějaký kočočí absťák :sweat_smile:
Včera jsem večer zažila takovou dost stresovou zálěžitost - koukala jsem na výpis z banky a přišla mi první mateřská - ale přišlo jen 5tis (za celý srpen!!!) tak jsem se tu úplně složila, protože nemocenskou jsem měla 18tis a te´d tohle.l Jestli to je dobře spočítané (což se mi nezdá), tak si to asi půjdu hodit, protože jsem počítala alespon s tou samou částkou jako byla nemocenská. Hned v pondělí tam budu volat. Kdybych byla zaměstnanec, tak je to jednoduchý, ale tím, že jsem osvč a navíc jsem byla od září 2009 na neschopence, tak se to celý nějak divně počítá. No co vám budu říkat, celou noc jsem kvůli tomu nespala.
11. zář 2010 v 09:56  • Odpověz
@pet.s to máte hezkou váhu :wink: My měli ve 36tt 2800g, ale všichni říkají, že je tam +- 500g tolerance. Toho 22.9. nastupuješ k vyvolání, nebo jen na ležáka? Já pokud neporodím sama, tak 23.9. začnou vyvolávat.
11. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.