• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@mercedesse o prani a zehleni mi povidej, ja se tesim, az nam zitra dodelaji byt a budu moct zacit uklizet a hlavne prat a zehlit. vcera jsme vyfasovali od svagrovy 2 velke krabice obleceni, vcetne rychlozavinovacek a tak mam malou na rok oblecenou :slight_smile: jeste jsme se stavovali v Chiccu na Cernaku a kdyby me odtamtud manzel neodtahl, tak tam budu jeste ted. :sunglasses: nakoupili jsme dudliky, hrebinek, teplomer do vody, ponozticky,.....no litr zmizel jako prd. jeste jsme vcera byli na uzasnem obede, protoze jsme meli svatebni vyrocni. Proste super den.
Jinak ja taky bohuzel neverim, ze se Lendin manzel srovna. Mrzi me to :cry:
13. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
@nadja73 A byla jsi v Malvíku? Tak odtamtud tě už neodtrhne vůbec! :wink:
13. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz
@marlin3 byli jsme tam taky. vyber sice dobry, ale neskutecne drahy. jen jsme tam omrkli nas kocarek, ktery jsme pak koupili jinde na netu o cca 2 000 levneji a koupili tam 2 hracky za cca 700, takze tam me uz nikdo neuvidi. to Chicco taky nepatri mezi nejlevnejsi, ale nakonec to slo, meli jsme tasku plnou veci a za druhe tam jsou neskutecne prijemne a slusne prodavacky, coz me strasne potesilo :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Já teď koukala na stránky malvíku a taky mi to příjde dost drahý. Jako krám super, podle fotek, ale většinu věcí seženu levněji.
13. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@mercedesse fakt, je to tam strasne drahe. kdyby aspon na tom netu meli normalnejsi ceny a v krame vyssi, ale i na tom netu jsou stejne a tim, da se rict, bezkonkurencne vedou v drahote :unamused: priklad. monitor dechu Respisense tam je o cca 500 drazsi nez v jinych netovych shopech. Nevim, jestli si mysli, ze lidi jsou uplne blby, ze si neprojdou internet a nezjisti, jak to stoji jinde nebo na co se spolehaji..........
13. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
@lendaw tak co? 4ekáme a jsme napjaté, jak to probíhá, máš dost sil, děje se něco?
13. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
@faflina rekla bych, ze ted uz se porod rozjel, popr. uz odpociva a je stastna :slight_smile: jinak by se ozvala :wink:
13. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky taky pořád nakukuju jestli jsou nějaké zprávičky.?Držím palečky
Ale asi se něco děje když se už neozývá co?
Já jsem ještě v práci a chystám inventuru fuj už mě to nebaví :frowning2:
13. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
Tak co bude s tím miminkem sakra :angry: :grinning: Ne vážně, doufám, že už to maj holky úspěšně za sebou a jen odpočívaj.
13. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak co těhulinky...?? Za chvíli tady budete Vy, které se budete předhánět s prckama :grinning: :grinning: :wink:
13. zář 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
jéé eli už aby to bylo. Mám dneska nějaký depky. Asi je to zase tím počasím, ale příjde mi, že se to vleče. A co ty? termín za dveřma, nechce se Daliborkovi taky už ven?
13. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
Teď jsem se dočetla, že je Bětuška na světě, 3500g, nakonec císařský řez. Ale lend vám to určitě poví sama až bude moct. Tak jen abyste nebyly napnutý. A pro lend obrovská gratulka :wink:
13. zář 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
Doufám, že jsme nic neprosekla :sweat_smile:
13. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
Betuška Walterová, narozena dnes 13.9. Ve 14:20 cisarskym rezem. 3,5kg, 49cm. Pry ma tmavy vlasky a ocicka po me. V 19hod by mi ji meli privezt ukazat.
13. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
Lend ještě jednou obr gratulka, a jak to probíhalo holka? Hlavně že jste v pořádku. :wink:
13. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
@lendaw moc moc moc gratuluju holky jste šikulky :wink: :grinning: jak se cítíš? a jak to probíhalo?Písni až budeš sto :wink:
13. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
@lendaw moc gratuluju ke zdrave a krasne holcicce. ted pekne odpocivej, zregeneruj vsechny sily a uzivej si ten krasny dar, Betusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@lendaw : Ještě jednou moooooc gratuluju k malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
lend obříí gratulka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@lendaw To je skvěléééé...moc gratuluji!!!! První miminko z našeho "spolku" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak si holky obě odpočiňte a pak nám Lend napiš podrobnosti... :wink:
Mám z vás velkou radost,fakt. :dizzy_face: SUPER!!!
13. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@lendaw Tak to je paráda, že je malá venku, však taky bylo na čase, to tě trápili od rána teda, než tě teda vysvobodili tím císařem. Taky mě pak zajímají podrobnosti.

Holky uvědomuje te si, že je tu první miminko z naší partičky? To je až neuvěřitelné kolik dní a nocí jsme spolu prokecali, kolik věcí o sobě víme, zažívali jsme spolu naše trápení s neuspěšnými těhotenstvými a teď už zažíváme radosti. První radostí byli dobré výsledka triple testů, a tak to šlo dál a dál. A teď o pár měsíců později tu máme první miminko. Je to až neuvěřitelné, jsem docela dojatá a jsem za Lend hrozně ráda, že je maminkou. Už se těším na Pets a Elišku.
13. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@lendaw moc gratuluju k holčičce,vehnalo mi to slzy do očí.Už se moc těším až se nám s ní pochlubíš. :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
Lend: moc gratuluju!!!Pak napiš, jestli bude kdy:slight_smile:
14. zář 2010 v 08:57  • Odpověz
Jééé, Lendi, gratuluju moc moc :slight_smile: Mě to taky dojalo skoro až k slzám :dizzy_face:
14. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mám po KO v porodnici...
Jsem na jeden a půl prstu otevřená, na monitoru byly chvilkama kontrakce...Já teda cítila jenom jednu :grinning: :sweat_smile: A jak řekla paní doktorka - hezky se to připravuje k porodu! Tak mám radost!
Akorát teda s čím mě moc nepotěšila je přibližná váha našeho Daliborka :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: 3700g :sweat_smile: Takže kusanec! Už chci fakt porodit! :sweat_smile: :dizzy_face:
14. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@eliska_v ahoj, no tak fajn, za chvili budeme otevirat sampus na druhe miminko :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
@nadja73 : Doufám, že ho budete otvírat hodně brzy... :wink: Kéž by chtěl vylézt aspoň na termínek :sweat_smile:
14. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
No prima, další mímo se chystá. A s tou váhou si nic nedělej, pletou se běžně o půl kila a už jsem slyšela, že se sekli i o kilo, když odhadovali 4500 a měl 3500, takže se netrap.
14. zář 2010 v 11:46  • Odpověz
@mercedesse : tak doktorka mi to sama říkala, ale v rodině od manžela bylo i 4kg mimčo, takže trošičku s tím počítám, ale furt Daliborkovi věřím :grinning: :grinning: :sweat_smile:
14. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
@eliska_v s tou vahou je to pravda, to je asi pak vzdycky nejvetsi prekvapeni. ja jsem vazila 4 300 g a uz od dvou let jsem byla takovy zaprdek a ani ted nepocitam, ze by Andrejka byla nejake obr dite. Sice mam pres bricho 100 cm, coz je o vic jak 30 cm vic oproti normalu, ale i tak spis patri mezi mensi pupiky :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.