• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Nad: kdepák, docela mě překvapily - z pátku na sobotu u nás spaly a "vařila" jsem párky v rohlíku a nakrájela jsem jim k tomu tác zeleniny a zaprášilo se po ní jak kdyby tam byly cukrátka :wink: Jen rajčata jim nejely, tak jsem si z nich potom udělala salát :grinning:
8. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
lend, ja to myslela trochu jinak :wink: :grinning:
8. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
Nad: asi si sedím na vedení :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
porad si sedis na vedeni? :sunglasses: jezisi, jsou to mlady holky a experimentujou........ :wink: furt nic?
8. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
tak tohle mě fakt nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: Protože okurka byla na kolečka a mrkev na proužky :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
:grinning: jenze tos nerekla....
8. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
No já mekáč taky můžu..ted jste mi udělali chutě. Jedu s tátou na nákup, tak to vezmeme kolem McDonaldu. Mají tam MCFlurryho s oříškama a karamelem. Celé odpoledne se tu přemlouvám,abych se nedošla naproti do cukrárny pro karamel, ale tohle bude lepší. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
lendaw a v čem je trenuješ?
8. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Pet: národní házená. Manžel jí už 20 let hraje, tak je spíš trénuje on a já dělám asistenta, zrdravotníka, vedoucího a tetu :slight_smile:

Nad: příště budu konkrétnější :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
dobré ranko :dizzy_face:
9. dub 2010 v 06:24  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
9. dub 2010 v 06:26  • Odpověz
jak jste se dneska vyspala,paní?
9. dub 2010 v 06:35  • Odpověz
Dneska špatný :unamused: Nějak mě začíná trápit nespavost. Od 2 jsem vzhůru a jen tak klimbám :confounded: Já bych šla spát později, ale vydržím max do devíti a už padám na hubu.
Budu držet palce na dnešní kontrole :slight_smile: - já letím teď na hodinku do práce a v půl 9 se mrknu, jestli už vstával ještě někdo jiný :grinning:
9. dub 2010 v 06:38  • Odpověz
Ahojky kočky.
Já jsem dneska, jak přejetá... :unamused: Do toho mám rýmu, takže super...
lendaw: Jak píšeš já taky blbě spím... večer jdu spát v 9 hodin a to jsem ráda,když si lehnu, protože jsem úplně ko a ráno se probudím ve 3 na záchod a od té doby každou hoďku vím o věcech okolo sebe, takže zábava!! :unamused: :confounded: No jo no... Ale co s tím nadělám?!! Nic!
Jinak kdo jde dneska na kontroly držím palečky a můj Brouček taky... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
bre ranko,.
tak s tim spanim jsem na tom obdobne, jenze ja jsem se vcera vecer vynervovala, Prestala jsem se citit tehotne, prsa me bolely jen malinko, bricho uz od pondeli se neozvalo, takze jsem zacala panikarit a rozbrecela jsem se, ze to zase nevyjde, ze to je stejny jako minule. Proste k neuteseni :cry: bud to jsou podrazdeny hormony nebo mam opravdu sesty smysl na tyhle spatny stavy :frowning2: dneska rano uz je to o neco lepsi, ale furt ve mne hloda, jestli je vsechno OK. Pristi stredu, az pujdu na kontrolu budu mit neskutecny strach.
Holkam na dnesni kontrolu preju hodne stesti, snad jsou vic v pohode a veri, ze vsechno bude v poradku a prijdou s bajecnyma zpravama.
9. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
holky, i já se přidávám k těm, co jsou večer ko. Já šla včera spát už 20:45. No děsnééé. :grinning:
V noci spím naštěstí dobře. :wink: Zatím ...
Jo ale alespoň jednou v noci jdu na záchod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Mě to spaní nespaní začalo trápit až tak poslední týden dva. Předtím jsem spala jak nemluvně - sice jsem chodila 2-4x za noc na záchod, ale jakmile jsem lehla, byla jsem tuhá. ale teď néééé :rolling_eyes: navíc mi začíná dělat problém se pohodlně převalovat, když se prudčejí otočím, tak mě píchne na straně podřišku, takže se plácám jak velryba na suchu - nádhera :rolling_eyes:

Eli: já mám takovou nějakou rýmu už od začátku těhu a poslední dobou se to zhoršuje. Ale prý je to normální. Prý v těhu otékají sliznice. Má s tím spojitost i ten vaginální výtok.

Nad: Mohla bych napsat, abys byla v klidu a snažila se nemyslet, ale sama vím, že to nejde. červík hlodá a hlodat bude, bohužel :unamused: Snaž se jen věřit, že to vyjít musí, třeba alespoň to trošku půjde. Je pravda, že mě jakmile přestane bolet břicho nebo nemám jiný těhu problém, tak taky začínám hned vyšilovat :confounded:

holky, mě už druhý den pálí nonstop žáha :unamused: Pokud to nepoleví, budu muset do lékárny pro Rennie, ty mi Dr. povolila.
9. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
nadja: Hlavně klid...Jak jste mi samy holky psaly...Miminku to nepřidá, když se budeme nervovat!

Já zase měla včera večer a dneska ráno plačtivou náladu! Bylo mi hrozné smutno po manželovi, který kvůli Obamovi musel zůstat i přes noc v práci... A dneska dorazí ve 22 hodin... Ach jo.... Je mi smutno! :frowning2: Ještě k tomu ty hormóny no děs! :pensive:

lendaw: takže myslíš, že je to normální jo.. No uvidíme! :unamused: :wink:

Jo , jinak já peru už druhou pračku a už mám uklizeno..Ještě dát to kuře do trouby, ale zatím se mi moc nechce :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Eli: jj, je to normální - cituji z jednoho odborného článku: " Nyní si rovněž můžete všimnout zvýšeného výtoku z pochvy, ale i ucpaného nosu, protože těhotenství způsobuje otok sliznic. Zkrátka zjistíte, že u vás dochází i k jiným fyziologickým změnám, než jen k očekávanému přírůstku na váze."
9. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
lendaw: Hm, tak to bude zábava v létě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak musím říct, že se už těším na pořádný kopanec..takhle je to furt o ničem.. Chvilkama si nepříjdu těhule!! :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
No, mě už zase přestalo bublat břicho. Včera jsem říkala manžovi, že mi bublá na boku a on tam furt šahal a byl zklamanej, že nic necítí. Tak už bych taky chtěla něco pořádnýho ucítit, už jen kvůli němu. Ty si nepřijdeš jak těhule? :grinning: A co to tvoje bříško, to jako není názorný důkaz toho, že ti uvnitř roste miminko? :grinning:
9. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
lendaw: Ale chvilkama o něm ani nevím... :grinning: :grinning: :grinning: Prostě ho nevnímám... :sweat_smile: :grinning: No jo, už by mi to mohlo dojít, že jsem vlastně těhotná co? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Já myslím, že bude stačit, když jenom šáhneš na bříško a hned ti to dojde, protože tam kde dřív bývala rovinka, tam ti teď vyrostl pěkný kopec :grinning:
9. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
lendaw: no to je pravda... Ale nejvíc mě štve, že z toho kopce, když si lehnu na záda, se stane kopeček... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Jé, to jsem vždycky dělala s oblibou ještě před těhu. lehla jsem si a špeky zapluly někam do břicha - tedy alespoň částečně. Ale na druhou stranu se mi i roztekly prsa do stran, takže to mělo své pro i proti :sweat_smile:
9. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
lendaw. Tak to mně se tohle sice nedělo, ale teď se mi to stává s bříškem...Ale zase je fakt, že už aspoň trošku vykukuje :wink:
9. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
Jestli si to dobře pamatuju,tak Marlin už by měla mít po kontrole - teda dneska je to adrenalin. Jestli holky nenapíšete do 14:30 tak si to budu moct přečíst až večer :frowning2:
9. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky tak teď vytírám a jaká křeč mě chytila do pravého boku...no šílený!! pak to šlo až do podbříšku a teď naštěstí už dobrý! Ale fuj ošklivý a nepříjemný pocit...když se člověk nemůže bolestí hnout!! :angry:
9. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Zrovna jsem ti odepsala do Září 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Holky přijďte nám písnout jak jste dopadly na kontrole.Myslím že dnes vás jde víc.
9. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.