• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
jé no holky to je binec, jak to, že mi nikdo nepřišel na druhou diskuzi říct, že je malá na světě už od včerejška? Kdybych sem náhodou ze zvědavosti nezabrouzdala, tak ani nic nevím :grinning: .

Takže Lend moc ti gratuluji a malé přeji aby byla zdravá a měla krásný život. Určitě jste moc šťastní. Pak popiš podrobnosti pa
14. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
Tak díky Hadi vím, že Bětuška je už od včera na světě - už jsem vedle psala, že je to škandál, že nám nikdo nedal vědět :grinning:
přiznávám, že sem poslední dobu ani nenakukuju, zvykla jsem si, že chodíte k nám :sweat_smile:
takže Len moc moc moc gratuluju a Bětušce přeji hodně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:
a těším se na fotku
14. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@lendaw Velikááááááááááánská gratulace a přeju hodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
Haloooo holky,kde jste kdo???? Já musím ještě vydržet hoďku v práci a pak jdu na cvíčo...už se těším. :wink:
15. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@marlin3 vypada to, ze vsechny cekaji, az napise Lend sve nove zazitky a tak to tu ztuhlo :slight_smile:
nam dneska prisel kocarek, manzel ho dal dohromady, ja jsem si ho projela na necisto a pak hned pojede ke tchyni :slight_smile:
tak hezky cviceni. ja jsem byla minuly tyden na gravidjoze a byla jsem z toho tak vyrizena, ze uz tam nepujdu a misto toho si radsi budu cvicit doma podle DVD.
15. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
LendaW.....32 let ... (MA 1/09, MA 9/09) ..// 3.1.2010....13.9.2010 Bětuška :dizzy_face:
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, KO+velký UTZ 20.9. -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO+UTZ 22.9., cukr 27.9. - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 22.9.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - KO 24.9.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 16.9
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Faf,už se určitě těšíš na zítřejší kontrolu,tak pak musíš nahlásit co a jak...
:wink:
15. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@nadja73 Tak to se nedivím,že tě cvíčo vysílilo...já jsem taky vždycky po cvičení na odpis.. :sweat_smile:
A jaký jste koupili ten kočárek? Už si to nepamatuju..
:confused: vím,že jsme se o tom bavily...ale...
Jo a zítra jdu k zubaři a bude mi vrtat tři kazy...au au au :zipper_mouth:
15. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
@marlin3 mame tenhle kocarek. toho zuvare teda nezavidim, ja byla na konrole v 17tt a ted planuju nekdy v listopadu, abych pak nemusela, az bude Andrejka na svete.
15. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@nadja73 Jo jo V cross...ten je pěkný,moc. My jsme nakonec koupili tu Cortinu,tak doufám,že se osvědčí...
15. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
@marlin3 no, jsem z nej unesena :slight_smile: krasne se ovlada, predni kolecka se muzou v jakekoliv poloze zaaretovat a oni se pak sami narovnaji a ani korbicka neni nijak mala. fakt, jsem spokojena. jeste se podivam na tu tvoji Cortinu. mate ji uz koupenou nebo jeste vahate nad barvou?
15. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
@nadja73 máme už ji doma :wink:
15. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
@marlin3 a jakou barvu? my jsme chteli radsi univerzalni pro obe pohlavi, co kdyby vsechny ultrazvuky selhaly, tak abychom pak kluka nevozili v ruzovem kocarku :grinning:
15. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@nadja73 koukni ke mě do alba... :wink:
15. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@marlin3 jo jo, koukala jsem, ale nevedela jsem, jestli favorit nakonec zvitezil, takze zvitezil :slight_smile: good :wink:
15. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
@nadja73 :grinning: vyhrál na plné čáře...měl štěstí... :dizzy_face:
15. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@marlin3 taky jsme necouvli z prvniho vyberu. :slight_smile: ja vybirala barvy a manzel podvozek s koleckama :slight_smile:
15. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@nadja73 Tak doufám,že budeme spokojené...to to uteklo,co? to je neskutečné...
15. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
@marlin3 ja myslim, ze budeme. zatezkavaci zkouskou projdou nase kocarky v zime, se modlim, aby byla mirna zima bez snehu. Nastesti to utika, ale klidne bych se zitra rano rada probudila do 38tt :wink:
15. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím už jako čerstvá mamina :grinning: Porod mi nakonec vyvolávali, protože jsem všechny hodnoty měla hraniční (tlak, krev, moč, otoky). V neděli večer zavedli tabletku na změkčení čípku - po té nic nebolelo. Ráno v 7 mě převezli na porodní sály, vložili tabletku do děložního hrdla a hodinu jsem ležela na monitoru. Poté následovalo holení, klystýr a ulehnutí na 1: dobu porodní. Tam mě začal hodně bolet podbřišek, ale ještě se to dalo jakž takž zvládnout. V 9 mě vyšetřil doktor, čípek se neotvíral a zavedl další tabletu až do dělohy. Bolelo to jak sviň, když ze mě vytáhl ruku, měl jí celou od krve. Dál jsem ležela na monitoru a začaly fakt hrozný bolesti v podbřišku. Stále jsem byla bez kontrakcí. Asi ve 13hod mi čípek zkontrolovala PA, vzápětí na to doktorka s tím, že je to na dva volnější prsty. K tomu ale byla špatná křivka srdíčka na monitoru. Tak se šli radit a za chvilku přišli s tím, že se rozhodli pro císaře. Skoro jsem ani nestihla napsat manželovi aby přijel, jak to nabralo rychlý spád. Oholili mi břicho, zavedli cévku, odebrali krev a už mě převáželi na operační sál. Už si jenom vybavuju, jak mě odváželi z porodního sálu, na chodbě stál manžel a říkal mi, že máme krásnou holčičku, 3,5kg. On stihnul přijet zrovna, když ji ze mě vyndali a dali do inkubátoru. Prý to všechno proběhlo za 5 minut 12. Už jsem měla zkaženou plodovou vodu a malá byla přidušená, tak jí museli křísit. Manžel s ní byl po porodu, podepsal si jí, nafotl, pochoval a odvezl jí v inkubátoru na novorozenecké odd. Já jsem jí viděla až v devět večer, kdy mi jí přivezli pochovat. Dokonce se i přisála a chviličku sosala. Včera jsem jí viděla 3x, ale to bylo s přisáváním horší. Dneska mě převezli z JIPky na šestinedělí, Bětuška je stále na novorozeneckém, ale nosí mi jí často k nácviku kojení a na pochování. Od zítřka už bude se mnou na pokoji, tak jsem na to zvědavá, protože břicho stále bolí jak čert. Navíc jsem od neděle nejedla, protože po té narkóze (zapomněla jsem dodat, že celkové) stále nemám větry. A to už od včerejšího večera chodím, dneska jsem po chodbách našlapala snad 5 kilometrů. Dokonce už mi zavedli i rektální trubičku, ale taky bez úspěchu. Bublá to ve mě, ale ven to nejde :angry: Btw fotky jsou v albíku http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lendaw/album/betuska-13-9-2010/ :wink:
15. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@lendaw Ta je Nádherná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kočička! Teda jak píšešn o tom porodu úplně jsem strnula, ale jak si pak psala o manželovi, tak jsem měla slzy v očích. Hlavně, že jste holky v pořádku!!!!Moc děkuji za sebe za fotečky a za zážitky, určitě jsme se všichni už těšili:slight_smile:Opatrujte se!
15. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lendaw No ahoj mamino,....to je dobře,že jsi se ozvala. Všechny jsme tady na tebe netrpělivě čekaly..No,neměly jste to lehké...ale hlavní je,že jste to zvládly a že to už máte za sebou. Teď se dáš dohromady a bude dobře. :wink:
Fotky jsou krásné,malá je roztomilý bobeček! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak,....a teď je řada na Eli a Daliborkovi....bude to v termínu? Já tipuju 20.9. tj.v pondělí..co ty na to Eli? :sweat_smile:
16. zář 2010 v 05:57  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak po včerejším uklizení a večerním sexíku ani ťuk! Malej spinkal celý večer a byl snad ještě víc hodný než obvykle!! Tak já to vzdávám!! Až bude chtít ven, tak vyleze!! :slight_smile:
16. zář 2010 v 06:53  • Odpověz
autor
Ahojky holky

@lendaw malá je kouzelná, nakonec jste to teda měly hodně dobrodružný, ale počkej, až budete doma, tak už na to skoro nevzpomeneš. Hlavně, že ji vyndali včas. To je tak kráááásnýýýýý. že už máme prvního mimíska v partě. :wink:

Já už bych taky klidně brala nějakej 38tt. V noci už zase blbě spím a podbříšek mě bolí každou chviličku. Ale na druhou stranu s tím počítám, že už to lepší nebude. Příští tejden začínáme 8. měsíc. Už se fakt nemůžu maličkýho dočkat.

@eliska_v no právě, on si stejně říct nedá, když se mu nebude chtít. Držím palečky, ať je to brzo a hlavně bez problémů. :wink:
16. zář 2010 v 08:46  • Odpověz
@lendaw holky, jste obe sikulky a mala Betuska je nadherna :dizzy_face: hlavne, ze to nakonec dobre dopadlo, ale musely to byt nervy, co? no, snad uz doktori dneska vi, co maji delat a nenechali by nic nahode. jsem strasne rada, ze jste obe v poradku a mala se ma cile k svetu a ty ji nakonec dozenes taky a budes taky ciperka :slight_smile: je pravda, ze na tu porodni bolest se pak rychle zapomene, vid? ted uz jen, aby se bricho dalo dohromady a uvolnily se vetry a pak hura s malou domu zacit ten uzasny kolotoc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: preju hodne stesti. :dizzy_face:
16. zář 2010 v 08:49  • Odpověz
@eliska_v zkus jeste starou babskou radu - vytirat schody, kdyz sex nepomaha :grinning:....ze vy ste to odflakli ???!!!! :wink: :wink: :wink:
16. zář 2010 v 08:51  • Odpověz
Hlásím, že větry se uvolnily :grinning: :grinning: :grinning: Museli mi na to teda píchnout injekci a zase zavést rektální trubičku, ale zabralo to. Bála jsem se, že nepoznám, kdy odcházejí, ale poznala - ta trubička troubila :grinning: :grinning: :grinning: Takže už dostanu k obědu nějakou kaši a večer suchary. Začínám mi velkou spotřebu nočních košil, začaly mi téct prsa a než jsem se dokopala k tomu, abych si vzala podrsenku, tak jsem hodila dvě košile do špíny. Ještě furt se vejdu do svojí podprsenky, kterou jsem nosila v těhu i před těhu, ale ještě se mi nedělá pořádný mlíko - potom budu DOlly Buster hadr. :sweat_smile:
16. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
No vidíš, tak dobrou chuť, i když teda asi žádná mňamka to nebude, ale po tom půstu je asi jedno co ti dají, viď. S těma košilema mě nastraš, kojící mám koupený jen dvě a pak bych doma možná našla ještě jednu na knoflíky u krku, jinak samý krajkoví a s těma do porodky nemůžu :grinning: A co Bětuška, jak se daří princezničce?
16. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
@mercedesse Já jsem si vyfasovala nemocniční erár, takže to můžu špinit do aleluja. A svojí hezkou košili si beru jen na návštěvy :slight_smile: S tím jídlem....oni mi stejně spoustu věcí zakázali, aby Bětuška neměla prdíky a neosypala se třeba. TAkže z ovoce smím jenom banány, žádné čerstvé pečivo, perlivé vody, džusy, nesmím ani moc zeleniny...no uvidíme. Snad mi nepřinesou k obědu hrachovou kaši jako v sobotu :confused: No s Bětuška....dneska jí , bobečkovi, píchali do patičky a brali z ní krev - prý nějaký test na metabolické poruchy. Ráno jsem jí měla u sebe od 5 do 7, ale nějak ještě nezvládám to nacpání jí prsa do pusinky (co bych taky chtěla po jednom dnu tréninku, že :sweat_smile: ), takže mi tu spustila vyrvál, jak kdybych jí mučila. Potom se teda nějak přisála a hned u toho usla, tak jsme si tu spaly na mojí posteli, ona u mě na prsu a držela mi palec. No, úplně k sežrání. S tím kojením to bude boj. Jelikož mám prsa fakt hodně veliký, tak mám strach, aby jí neudusily :sweat_smile: V leže mi to teda vůbec nejde, takže zatím zkoušíme v sedě. Jednu bradavku mi stihla za včerejšek už pěkně rozedrat, takže mažu Bepanthenem.
Baly za mnou i terapeutka kvůli posilování břišních a prsních svalů - prý obchází všechny co byly na císaři. Řekla mi co dělat, co nedělat, co bude bolet, co nebude bolet. Docela užitečný rady.
No teď mi přinesli Bětušku a už mi jí tu nechají!!!!!!!!Spinká, bobíček, malinkej. Já jí furt pozoruju a jsem z ní úplně na větvi. První den večer, když jsem se probrala a když mi jí přinesli, tak mi přišlo, že k ní vůbec nic necítím, ani se mi nějak extra nelíbila, prostě takový obyčejný miminko, ale druhý den už bych jí láskou sežrala :dizzy_face: Tak já se na ní jdu zase koukat :grinning: :dizzy_face:
16. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@lendaw zrovna vcera jsem cetla, ze ta "nelaska" ke svemu miminku prvni den je uplne normalni, ze se to pak spravi a taky, ze jo. uplne vidim, jak ji hypnotizujes ocima a nemuzes se na ni vynadivat. zavidim a taky se uz na tu nasi kocicku tesim :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@nadja73 : Já jsem včera umyla okna, vytřela... Chodím do 3 patra domu a sexík byl skvělej, ale malej prostě stávkuje... :angry: :grinning: :grinning: :wink:
16. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.