• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@eliska_v jejda, tak to mas energie na rozdavani :slight_smile: tak holt se mu u tebe libi a na svet kasle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
@nadja73 : Já mu dám, že ven nepůjde... :grinning: :grinning: Ven půjde, ale hold nevím kdy :grinning: :grinning: :confounded: :sunglasses:
16. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz
@eliska_v vsak se brzy dockas :wink: to my breznacky si jeste musime nejake 2 mesice pockat :frowning2:
16. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Taky jsem to četla o tom, že se ti vlastně tvoje miminko nemusí vůbec líbit, takže si z toho nic nedělej, je to normální. Lásce k němu se prý musíš normálně jakoby naučit, ale vidíš sama, to příjde. Taky mě ta informace dost zaskočila, člověk si myslí, že jak to mímo vyleze, tak se do něj zamiluješ a ono to nemusí bejt pravda. S tím kojením neboj, trvá to několik dní a prej se stejně pak nejlíp rozkojíš doma v klidu. Jen si to moc a moc užívej, protože ti tady všechny hrozně moc závidíme, že už ji máš u sebe. :wink:
16. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@lendaw Malá je nádherná,moc gratuluju a tiše závidím :wink:
Dnes je mi konečně trochu líp.dokonce jsem vyrazila na chvíli do lesa a už je na sporáku bramboračka-samá houba.Mňam,mňam.
Nemůžu se dočkat pondělka,to si konečně přinesu fotku našeho drobečka.Lhala bych,kdybych řekla,že nemám vůbec strach. :frowning2:
16. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
@jindruna budu držet palečky, bude to v pořádku, určitě :wink:
16. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
jindři buď v pohodě. Jak se drobek udržel doteď tak to bude dobrý :slight_smile: Nenervuj ho chudáčka :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahojky, koukám, že se tu dneska nic moc neděje. Teda jestli nám Eli třeba nerodí. Mě dává dneska prcek zabrat. Vylezlo sluníčko, tak je zase aktivní, to je strašný, jakej to na něj má vliv. Ale je to krásný cejtit ho v bříšku. I když teda spíš v břichu. Nějak hrozně vyskočilo. Nejdřív se ho lek večer Michal a pak mi to říkali i naši. No už je nás pěknej kousek. Hodím fotečku, ale asi až příští tejden, až budu předělávat tabulku na 8.měsíc.
17. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dala dnešní bříško do alba jestli chcete někdo mrknout! :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/

Už je to fakt dlouhý! A doufám, že malej brzy vyleze :sunglasses:
17. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
No pupendo už opravdu pěkný, neboj, bude to každým dnem. Já už se taky těším, ale to si ještě počkám. Dneska jsem už totálně okopaná. Nejradši bych si šla lehnout. Stihla jsem uklidit pořádně náš pokoj i koupelnu, všechno špinavý prádlo vyprat, ale žehlení teda vzdávám. Zejtra mám v plánu vyprat konečně povlečení do postýlky a kolíbky a příští tejden předěláváme konečeně snad už tu naši ložnici. Ale už toho taky začínám mít plný kecky a to máme poloviční váhu než vy.
17. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
Ahoj dneska jsme byli na závodech INDIANSKÝCH fotky mám ve fotoblogu. Tak mrkněte, bylo to super.
18. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky tak já zase jenom nakukuju:slight_smile: Bolí mě záda jako čert a není mi dobře tak odpočívám jak to jde.
19. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky, dávám hlášení. od čtvrtka ležím v porodnici v Podolí. Měla jsme vysoký tlak a špatné monitory, tak si nás tu nechali. Pomalu se smiřuji, s tím že už tu zůstanu do porodu. No ještě uvidíme, co zítra řekne vizita.
Co tady? nějaké novinky?
19. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@pet.s Jee ahoj ..no teda..tak to tam holky vydržte,snad už to nebude dlouho trvat a Terča bude na světě, aby jste náhodou nepředběhly Elišku :sweat_smile:
Já jdu dneska na 9:30 do poradny a na velký utz,tak se už těším...
Včera jsme byli na dlouhé procházce a pak mě bolely záda,třísla a pr...au au au..no už to není na takové tůry. :confused:
20. zář 2010 v 06:48  • Odpověz
dobre ranko,
tak uz i ja s Andrejkou jdeme do posledni dekady :slight_smile: Vcera mi poprve dala vecer takovej kopanec, az jsem zarvala :sunglasses: doposavad to byly krasne kopanecky a prevalovani se, ze mi i skoro podala ruciciku nebo nozicku, ale vcera to teda byla prda. Ale rikam si, jen tak dal holko moje :dizzy_face: Se rika, ze cim vic aktivnejsi dite v brise, tim vic je zdrave, tak doufam, ze ti nasi mistni caparti budou zdravi jako ripy :slight_smile:

@marlin3 me teda boli jen obcas v krizi, ale cim teda strasne trpim, je kostrc. nemuzu poradne sedet a kdyz se zvedam, tak pomoci rukou a vypada to, jako bych s sebou tahle v brise 10-kilove dite a nez se to v posteli uklidni, tak i v leze me boli :confounded: doufam, ze se to po porodu srovna.
20. zář 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Zdravím těhulky,
pets hlavně, že vás mají pod dozorem. Tak ať se obě holky držíte a Terinka ať je brzo s tebou. :wink:
Já už jsem druhej den totálně otrávená a nevím z čeho. Slíbila jsem Michalovi, že proberu náš pokoj a vyházím nějaký starý krámy a vůbec se mi do toho nechce a to jsem ještě vymysleli, že tenhle tejden asi ve čtvrtek vymalujeme a složíme postýlku a tak. Jsem nějak totálně bez energie, tak doufám, že to nějak zvládnu, ale už je to potřeba připravit, později se mi nebude chtít už nic. Jo a malýmu vůbec neva, že by si maminka šla lehnout a má už od včerejšího večera neskutečnou diskošku a vypadá to, jako by se chtěl prokopat bokem ven. :grinning:
20. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
@mercedesse tak to vypada, ze vcera byly nejake skvrny na slunci, jak ti nasi caparti radili :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
20. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
To je dobře, jen ať řádí. :grinning: :wink: Sice občas bych brala, aby spinkal, ale pak mám stejně radost, když se ozve. Já se hrozně těším na utz, jdeme ve středu. Možná že jak jsem nervózní, tak tu náladu mám z toho. Mě to takhle občas bere.
20. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@mercedesse to mi povidej, my jdeme v patek i s tatinkem, takze mam taky trochu nervy, ale verim, ze to bude v poradku. MUSIM verit, nic jinyho se nechci pripoustet.
20. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
a presne, kdyz radi moc, tak si rikam, ze by mohla na chvili taky spinkat a kdyz spi, tak jsem nervni, ze by zase mohla radit :slight_smile: chudak nase holka, ze ma tak prdlou matku :grinning:
20. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
No náš klučina bude taky mít mámu psychopata, ale asi se s tím bude muset smířit :grinning: Jinak neboj, malá se hejbe, náš brouček taky, tak musí bejt všechno v pohodě. Taky jedeme oba, nemůžu miláčka o ten zážitek připravit. Ve 20tt se mu to moc líbilo.
20. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mi začala odcházet hlenová zátka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A celý den bolí podbříšek jako na MS, tak jsem fakt zvědavá a chvilkama i nervózní :slight_smile:
No pokud se dneska nic nerozjede, tak jsem zvědavá na zítřejší KO :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Tak to vypadá, že se mimi už chystá vykouknout. Moc držím palečky, ať je všechno ok a hlavně hoď zprávičku, kdyby něco. Tohle už vypadá fakt nadějně. Jen to nemusí být dneska, ale v nejbližších dnech určitě. Budu na tebe myslet. :wink:
20. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky tak to vypadá že jsem nachlazená :frowning2:
Piju čajík s citronem a jsem nabalená je mi zima :unamused: Dneska jedeme pro korbičku a autosedačku tak se těším.
@pet.s držím palečky ať jste v pořádku a malá tě dlouho netrápí a udělá na tebe kuk :wink:
@eliska_v je tak to už se prtě chystá, to je fajn myslím na tebe ať tě mrně dlouho netrápí :slight_smile:
@mercedesse j´é já jdu taky ve středu na kontrolu na sono už se moc těším :grinning:
@nadja73 a co ty máte vymalováno a tak?
20. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka hlavně se pěkně vylež, ať z toho není horečka, to by mimískovi dobře nedělalo. Tak ať jsou ve středu jen samé dobré zprávy. :wink:
20. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
@mercedesse jojo zatím mám jen rýmu po ránu kašlu no a dneska byla po ránu i zimnice tak snad zabere ten čaj s citronem nechci nic jiného brát. A ve středu budou jen dobré zprávy určitě :wink: :grinning:
20. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
přidala jsem fotečky našeho kočíku :grinning: kdo chcete koukněte:slight_smile:
20. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Moc hezkej :wink:
Tak co eliška nerozrodila se nám ještě?
20. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
@mercedesse dík
tady je mrtvo, Eli asi odpočívá pokud už nerodí, ale prý se říká že zátka odchází i týden před porodem
20. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky,

@lillyzelvicka kočárek je moc pěkný,chválím...
Já jsem byla dneska na utz a vše je OK, malá je stále hlavičkou dolů,váží necelých 1700g a vše je v pořádku..já jsem dokonce zhubla 0,7 kg,takže taky spokojenost (celkem jsem přibrala 4kg :wink: ) na mateřskou nastupuju 9.10. už jsem dneska dostala papíry do práce... :confused:
20. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.