• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 je děkuju:slight_smile:
takže kontrola super to je fajn,jsem zvědavá na svojí taky bych měla dostat papíry na mateřskou chci nastoupit těch osm týdnu před porodem takže bych měla jít přesně 1.10. Ty jdeš kolik před šest týdnu?
20. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
@marlin3 tak gratulka, to je super. Já jsem teď zaseklá na -6kg, ale i tak si myslím, že na začátek 8.měsíce je to slušnej výkon. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já půjdu na mateřskou 13.10. takže šest týdnů před. Nebudu si to přece zkracovat, když jsem na nemocenský. To bysme s tou váhou na tom měly být dost podobně, tak schválně co z dr. vypadne za numero.
20. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
dík holky,
@lillyzelvicka jo jo jdu 6 týdnů před...tento týden ještě v práci,pak 1 týden dovolená v Beskydech a pak ještě na jeden týden do práce...pak už budu dělat z domu... :wink:
@mercedesse ty jsi na tom ještě líp..ty jsi v mínusových hodnotách.. :wink: Ale já jsem se sebou fakt spokojená a i dr. říkala,že paráda. Taky už chodíš po třech týdnech?
20. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
No jo, ale já mám tu dietu, takže tvoje váha je naprosto super, někdo už má nahoře i 15kg. Mě ta kontrola teď takhle vyšla kvůli tomu utz a ona stejně říkala, že mě bude víc hlídat kvůli tomu cukru. Prý mi od teď bude dělat i častěji utz, asi aby zjistila, jestli prcek moc neroste. Takže si myslím, že už budu chodit po dvou týdnech. No ale jsou to vlastně asi jen dvě kontroly, pak mě myslím odešle na Mělník do porodky.
20. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
@mercedesse Tak to jo, já teď byla po třech týdnech a teď tak jdu zase,ale jak píšeš asi naposledy...pak Ml.Bolesl. nemocnice...
Teď se těším do Beskyd (mimochodem se mi dr. trošku divila,že ještě cestuju takovou štreku a prý ať si zjistím nejbližší porodnici... :astonished: kdyby něco :sweat_smile: ) a pak už mi ten týden uteče...a pak...začnu prát a žehlit a prostě chystat...ty jo :confused:
Teď o víkendu jsme složili jednu postýlku,aby byly kam dávat všechny ty nakoupené věci...po Beskydech si z Moravy dovezu přebal.komodu abych už do ní mohla pěkně skládat oblečky :dizzy_face: no a ještě musíme složit obyvákovou postýlku,ale tu fakt asi až v listopadu...to je plánů...tak doufám,že to všechno v klidu stihneme.

A co Lend a Bětuška...jak se jim asi daří? Já myslím,že už to je jenom lepší a lepší... :dizzy_face:

Eli, tak co? Jak je ti? Nějaké změny nebo je zatím klid? :slight_smile:
21. zář 2010 v 06:31  • Odpověz
ahoj holky, tak tady uz to koukam finisuje :slight_smile:
@mercedesse jak vcera rano a v nedeli vecer krasne kopala, tak dneska v noci byla total lina, takze jsem dostala hysterak a ve 2 v noci si ji sla poslechnout, jestli tluce srdicko. nejdriv jsem ho par sekund hledala, to jsem myslela, ze se uplne rozsypu, ale nakonec jsem ho nasla a tlouklo jako zvon. ale musela byt nekde az u patere, protoze nebylo tak hlasite. i manzel se tim mym utrapenym vzdychanim probudil a musel nastoupit v utesovani. za to ted dopoledne se zase rozjela, az mi nadskakuje halenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holcicka moje.
@lillyzelvicka tak se pekne vykuryruj, vypada to, ze jsi to chytila na zacatku a tak bude zase brzo dobre. me se nastetsi vyhybaji jakekoliv choroby, jen takove ta slaba ryma je, ale to je normal, nad tim se ani nepozastavuju. jinak mame uz vymalovano, dane nove podlahy, v cele byte oblozky se dverma a ted jsem doma, protoze mi prisli umyt okna a vycistit sedacku. uz aby ten bordel byl vsechen pryc a mohla jsem konecne rozbalit postylku, prebalovak a mohla zacit prat a pripravovat babyland pro nasi holcicku. :slight_smile:
@eliska_v preju, at si te uz z kontroly rovnou odvezou do Krce a mas brzo Daliborka u sebe.
@marlin3 ty mas teda uz peknyho macka, super vaha, jak tvoje, tak holcicky. tobe se teda otocila brzo, to ta moje jeste dela veletoce :slight_smile:
21. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
a co se tyce moji vahy, tak pamatujete, jak jsem psala, ze mi moje dr. nadava, ze nepribiram? tak ted uz bude 100% spokojena. rano uz mam navrch 7 kilo a to je opravdu jen v Andrejce a jejim obyvaku. :slight_smile: jinak jsem furt stejna. tak jsem rada, ze se nakonec vsechno srovnalo tak, jak ma :slight_smile:
21. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že už toho je tu i trošku nakecáno víc než jindy.
@eliska_v nám bude rodit? No možná už má i odrozené :grinning:
Jinak já jdu na KO taky po třech týdnech a přibrala jsem zatím 5 kg. Takže jsem spokojená, protože u Honzíka u tuhle dobu jsem měla asi kolem 12 kil.
21. zář 2010 v 11:15  • Odpověz
Těhulky
eliska_v...... 21 let .. (MA 9/09) .........//14.1.2010.....TP 23.9.2010 - chlapeček
pets...........40 let.......(ukonč. těhu ve 14tt 09/09)..// 5.2.2010.....TP16.10.2010 - holčička
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, KO+velký UTZ 20.9. -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - KO+UTZ 22.9., cukr 27.9. - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - KO 22.9.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - KO 24.9.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 7.10 velký UTZ
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
21. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Ahojky, tak co, nějaký zprávičky od Eli?
My se teď vrátili z Litoměřic z výstavy a mám toho fakt dost. Jdu se přichystat na zítřejší kontrolu, opět bude zábava s holením a pak asi padnu.
nadi nepanikař, malá chce taky spát. Já měla celej den taky klídek, ale zato teď :grinning: I když po pravdě ne že bych z toho nebyla nervozní, ale v pohodě, už jsme se probrali.
Ráno vyrážíme brzo, ale vracet se budu asi až po obědě, tak pak hodím zprávičku z kontroly. Lilly držím taky palečky :wink:
21. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@mercedesse taky si rikam, at jsem v klidu, ze to tu uz bylo 1000x a vzdycky se pak rozkopala, ze taky musi spat, ale jak ted posledni dobou byla aktivni fakt cely den, kdykoliv jsem na ni sahla, tak neco udelala, tak ted jsem byla fakt na srot. uz aby yla venku.
jinak hodne stesti na zitrejsi kontrolu, at se miminko libi a ma poradne chlapske miry :wink: :slight_smile: :grinning:
21. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
@nadja73 no jo, dokud nebudou u nás v náručí, tak nebude klid, viď. Když on ten strach bude i pak, to už je asi takovej doživotní úděl. Jen se s ním musíme naučit žít.
Jinak moc díky, jsem nervní jak pes, ale snad je vše v pořádku. Hlavně aby se nám z Míši nestala Míša :slight_smile:
21. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky,tak Merc a Lillly držím palce na zítřejší kontroly!!! Tak jsem zvědavá jaké macky máte v bříšku vy :confused: A v pátek se dočká i Nad... :wink:
Co ta Eliška? :confused:
21. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
Teď jsem vypozorovala drze na zářijovkách, že noc eli přežila v klidu, ale o té dnešní kontrole nejsou žádný zprávy, takže třeba je v porodnici nebo jen nemá čas.
21. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@mercedesse No tak to hlídej kdyby něco... A co přípravy jsi zvládla?Já jsem v neděli taky bojovala s holením,ale byla jsem překvapená,že to celkem šlo..minule to možná i bylo horší.. :sunglasses:
21. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojky holky.
Na kontrole stejný nález jako minulý týden! Na jeden a půl prstu otevřená a vše v pořádku! Na monitoru Daliborek celou dobu spal, takže dneska na dvě věci....
Na první termín což je za dva dny to nevidím, takže to asi bude termín podle MS 28.9. a pak kdybych přenášela, tak plus 10 dnů...Takže 8 října, kdyžtak na vyvolání. Ale bavila jsem se dneska s dr., že malej už měl minulý týden odhadovanou váhu 3700g, tak prý příští středu udělají ještě jednou odhad a podle toho se uvidí jestli mě nechají přenášet nebo ne... :slight_smile:
Tak toď vše asi ode mě :sunglasses:
21. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
@eliska_v jééé,tak ty jsi ještě vcelku...tak doufám,že se to brzy změní! A jak se jinak cítíš? Jde to? :confused:
21. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@marlin3 : tak já se dneska cítím úžasně... Ale už mě to nebaví! :angry:
21. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
@mercedesse taky držímpalce zítra na kontrole :wink: Já jdu až na jednu, ale nervozní nejsem nějak není čas.Ale jsem zvědavá na míry trpaslíčka.Furt mi někdo říká že mě je pořádný kus a že budu mít "macka" a to mám jen těch 6kg navrch :angry: Teď jsem se probudila od pěti jsem to zalomila.
@eliska_v tak snad si dá malý říct a nebude tě trápit a brzo bude chtít udělat kuk :wink:
21. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
@eliska_v Tak to je fajn,že to dobře zvládáš...vydrž ještě chvilku.. :dizzy_face:
21. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@lillyzelvicka : Kéž by udělal kuk klidně už dneska večer, ale já už to fakt vzdala!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Kdyžtak říjen to jisí :slight_smile:

@marlin3 : Já se snažím, ale chvilkama je to už na palici!! :frowning2: Všichni se furt ptají, tak co už!! krucinál, všem příjde smska, tak proč se musejí tak blbě ptát :angry:
21. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@eliska_v jo však on kuk udělá a jak říkáš max v říjnu no :wink: :grinning: jo a ty otázky lidí ty vždycky stojí za to , jim vůbec nedochází že ty už se taky těšíš ale už je to dlouho
21. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
Jéé eli, neboj, brzo vykoukne. A když tak říjen už je příští tejden :wink:

@marlin3 mě to taky překvapilo, na to, že jsem si už někdy ve 20tt myslela, že to vzdám, tak celkem dobrý. Teda ne že by si tam člověk nějak viděl, ale šlo to. A po kontrole v zrcátku to celkem újde. :grinning: Tak uvidím, jestli to příště ještě dám nebo ne. Teď mě teda malej pěkně nakop asi za to, že jsem ho trošku mačkala :grinning:
21. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@mercedesse To máš za to! Tak se pěkně vyspi..já si jdu lehnout k telce...dobrou :wink:
21. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsem zpátky od dr.
Maličkej je v pořádku, vše vypadá tak jak má a prej jsme 100% kluk, opravdu to bylo vidět dost jasně :grinning: Když jsem se ptala, jestli je možnost, že se spletla, tak říkala, že kdyby mi v porodnici řekli, že je to holka, tak si snad mám nechat udělat testy na rodičovství, že by ho museli vyměnit :grinning: Jinak jsme asi o 6 dní starší, celou dobu jsme byli o 4 dny. Ale to jen podle měření, v podstatě to odpovídá. A odhadovaná váha je 1798g, takže taky odhad naprosto v normě. Když viděla Michala a mě vedle sebe, tak teda prohlásila, ať počítáme s tím, že děťátko bude velký, protože nemá bejt po kom prcek. :grinning: Jo a další kontrola je až za 4 týdny, protože je vše naprosto v pořádku. Uff to bylo vyčerpávající :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Jo a tady je fotečka, hodím ji i do albíčka. Fotit se teda nechtěl, pořád si před obličej dával ručičky, ale aspoň nějakýho bubáčka jsme nakonec vyloudili :wink:
22. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
Jo ještě jsem zapomněla napsat, že jsme obráceni hlavičkou dolů, takže to vypadá dobře. Otočit by se prý už neměl. Ale někdy mám pocit, že je každou chvilku jinak :sweat_smile: No snad už mu to vydrží.
22. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
@mercedesse gratuluju ke kontrole to jsou super zprávičky:slight_smile:
No mě dneska bolí vazy od břicha po stehno děs :unamused: ale dr říkala že je to normální a že to tak bude a bude hůř :confused: No malý je zdraví taky 100% kluk a váží asi 1850-1900g tak jsem se ptala jestli budeme moc velcí a říkala mi že nebudeme drobečci ale ani moc velcí říkala že tak akorát.Tak já jsem z toho jelen :confused: :fearful: i na netu se liší názory kolik by asi mělo mrně mít .A od minulé kontroly jsem přibrala 3 kilča:unamused:
22. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
No já taky měla víc, než doma a než jsem si myslela, ale pořád pod původní váhou.
Taky ti moc gratuluju, a vypadá to na macka. On ani ten odhad není moc přesnej, takže si s tím nelam hlavu a těš se na zdravý mimčo.
22. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
Holky gratuluju ke krásným zprávičkám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.