• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw tak v první řadě ti moc a moc gratuluju k miminku, bětuška je krásná tak ať dělá jen samou radost a co nejméně starostí. A nemoc brzy vyleč, nějaká chřipajzna?
@mercedesse a eliska rodila normálně nebo cs?
30. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Zatím to vypadá, že není kam spěchat a dr. jen říkala, že žádný komplikace kvůli cukrovce nepředpokládá. No já vlastně měla blbej jen jedinej výsledek, takže vlastně bůh ví, jak to s tím mým cukrem je. Od tý doby nemám žádný z výsledků co by tomu nasvědčovaly, ale zároveň držím tu dietu, tak nevím jak by to vypadalo, kdybych jí nedržela. Snad nás nechaj na pokoji, i když já bych klidně rodila hned 38+1 a bylo by to. Dneska mám zrovna pocit, že už se tam malej dlouho nevejde. Buď mě tlačí dole nebo nahoře. :grinning:

Zlaby jukla jsem do albíčka a ty máš skoro stejnou fotku z utz jako já. Taky takovej krásnej ksichtík. :grinning:
30. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
No já vlastně ani nevím, ale snad normálně. Ještě nemáme žádný zprávičky
30. zář 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
@lendaw ono to s těma odhadama není nic moc. Už jsem slyšela, že se v den porodu seknou i o kilo.
To je mi líto, že je ti špatně. A neboj malá bude určitě dohánět co nenaspala přes den.
30. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
@lendaw je asi jsme to zakřikli že malá tak hezky spinká, ale tak snad to má jen dneska :wink:Drž se
@mercedesse tak to je dané spíš těma genama ne?A u tebe cukrovkou , ale jestli ji máš dobrou tak je to v pohodě myslím.Tak se drž aby to tak zůstalo :wink: a s tím termínem to máš jak?Jak se ptala Lend?A mi u kontroli dr. ani délku neřekla že to nejde změřit ani odhadnout a na váhu jsem se musela ptát a tu mi řekla taky dost nejistě.Příjde mi že mě pěkně odbila.
30. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
@zlababa07 a teď jsi na řadě ty že jak se cítíš?Co bříško je velké?
@mercedesse jé tys byla rychlejší
30. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
Já myslím, že ty odhady je třeba brát s rezervou, půl kila sem tam je asi normoš. takže se nestresujme, to zvládnem všechny :wink: Mě taky tu váhu neřekli, jen tak odhadem že prý mají v tomto týdnu tak 1300 g. Jen mu změřili hlavičku, bříško a nohu a až na ten břuch mu všecko sedí, jen to bříško měl o týden hubenější.
30. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@lillyzelvicka cítím se fajn, občas bolí záda a musím chodit pomalu jako soumar, ale jinak super, klidně bych byla těhotná celý život :grinning: Bříško mám v albu :wink:
30. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
no mě dr. teda dost vyděsila když mi řekla že máme ve 30tt 1900-1850g
30. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
@zlababa07 jé bříško máš krásné takové malinkaté, jo a ty záda občas bolí- mi na to pomohl ten pás drží bříško a rovná mi záda, jenže mě teď bolí záda hlavně v noci :unamused:
30. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
@zlababa07 od Elišky ještě nejsou žádné zprávy, ale ona určitě napíše, až bude moct :wink: CS jí neplánovali, tak snad se to nějak "nezvrhlo".
@lillyzelvicka já nevím, co Bětušce dneska přelítlo přes nos. V noci krásně spinkala, ale od rána oka nezamhouří. Teď teda usnula a po poledni spala taky 2 hodiny. Ale celé dopoledne jsem jí střídavě přendavala od prsa do lehátka (tam většinou vydržela jen chvilku zticha a pak závodila v plivání dudlíku do dálky), z lehátka do náručí nebo na přebalovák, potom k prsu a pořád do kolečka. Manžel už naštěstí jede domů. Ajajaj, dítě se budí :frowning2:
30. zář 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahojky holky.
Jsem tu jenom na skok... včera nás pustili domu.
Porod byl v pohodě a mám na něj krásné vzpomínky :dizzy_face: :dizzy_face: ve 14:30 hod 28.9.2010 mi už v nemcnici na pokoji praskla voda a ve 21:52 hod byl malej venku :wink: mám jenom 4stehy, takže paráda :wink: sice štípou, ale jde to :wink: Teď má malého na ruce a kojíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je slaďoučkej :dizzy_face: :dizzy_face:
Až budu mít chvilku, tak přidám pár foteček :dizzy_face: :dizzy_face:
Těhulinky držte se s těšte se....je to nádhera! :dizzy_face:
3. říj 2010 v 10:39  • Odpověz
@eliska_v Eli tak to je super, že se máte OK, moc na všechny mamulky myslím, mějte se zatím, já už se taky nemůžu dočkat.
3. říj 2010 v 11:07  • Odpověz
@eliska_v ahojky-teda takovej macek a takhle pohodovej porod,no to Ti pěkně závidím :wink:
Ještě jednou moc a moc gratuluju.Nemůžu se dočkat až budu držet na ruce toho našeho drobečka.Ještě si ale pěkně počkám.
3. říj 2010 v 11:08  • Odpověz
@eliska_v Eli, tak moooc gratuluji, z tvojí zprávy úplně sálá to štěstí :dizzy_face: Těším se na fotky a ať je malý Daliborek to nejšťastnější mimčo na světě :wink:
3. říj 2010 v 11:11  • Odpověz
@eliska_v super jste šikulky :wink: tak si malého užívej:slight_smile:Jde u tebe cítít opravdové štěstí a pohoda.stéjně jako od Lend a Pet.s holky gratuluju :grinning: :grinning:
Já už se taky mocinky moc těším:slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
@eliska_v ještě jednou gratuluji. A porod tiše závidím. Já se na něj taky těšila - i když je pravda, že jak se blížil, tak jsem začínala mít strach - ale nakonec mě museli kuchnout :frowning2: Už se těším na fotečky toho vašeho chlapáka:slight_smile: A co kojení? v pohodě? Jakou jste měli váhu při propuštění z porodnice? My stále bojujeme s přibíráním, resp. s nepřibíráním. Naštěstí nejdeme s váhou dolů, ale jen stojíme. Malá je velký spáč a tak jí musím na krmení budit a ne vždy mám to srdce. Jak ti Daliborek spinká? Vydrží alespoň pár hodin aby sis odpočinula? Je mi jasný, že teď ze začátku budeš na MK jen sporadicky. Já ze začátku ntb taky sotva zapla. Teď už pomalu zajíždím nějaký domácí režim, takže už si najdu chvíli volna. Až budeš mít chvilkum, tak zase písni :wink:
3. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz
@eliska_v gratuluju k pohodovemu porodu, maloktera matka si to takhle uzila...... :slight_smile:
3. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Nazdárek holky,
eli: tak porod skoro až závidím. Já se sice porodu nebojím, ale čím víc se to blíží, tak se občas nějaká černá myšlenka vyklube. Užívej si Daliborka, je nááádhernej.
3. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
Eli: krásné fotečky, moc gratuluju!!!!!!
3. říj 2010 v 19:11  • Odpověz
@eliska_v krásné fotečky moc vám to tam sluší :wink:
@mercedesse tak já tak nějak poslední dobou uvažuju nad porodem, nebojím se ale napadají mě i špatné myšlenky
Jsem si teď hezky pobulila nad fotečkama miminek holky máte je fak moc krásné a já už se nemůžu dočkat svojeho zlatíčka i se bojím chvilkama
3. říj 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
No ono ty obavy má asi každej, ale nesmí se to přehánět. Jinak taková zadumaná nálada je dneska asi způsobená počasím. Já mám teda náladu na prd. Ještě že malej kope jak divej. Na jednu stranu už by mohl spát a na druhou, kdyby nekopal, tak asi zešílím. Prostě takovej divnej den. Hlavně hlavu vzhůru, za chvíli už je budeme mít u sebe všechny. :wink:

@simasara ahojky sim, chtěla jsem tě jen poprosit, kdyby se u nás něco dělo, tak ti písnu a dáš vědět holkám? Jsi jediná na koho mám číslo a ntb asi hned do porodky tahat nebudu. Sice je ještě čas, ale nějak mě chytlo zařizování takovejch kravin. :wink:
3. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
@simasara Jo a jak jinak u vás? Vylejzáte vůbec z postele? :grinning: Po takový době dostat povolení se snažit, tak ho asi strhám :grinning:
3. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,tak vás zdravím po dovolené..uteklo to faakt rychle..ale už jen tento týden v práci a KONEC.. :dizzy_face:

@eliska_v Obrovská gratulace k nádhernému macíkovi...je to chlapák,fakt. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásně jsi to zvládla,taky tiše závidím... :wink: Jo a nádherné fotky!!! :slight_smile:
@nadja73 Jak ti je? Cítíš se dobře?
4. říj 2010 v 06:40  • Odpověz
@marlin3 ahoj marlin, doufam, ze jsi si dovolenou uzila, pak uz budes mit tu "pseudo-dovolenou" :slight_smile: veeeeeelmi dlouhou, ale v uplne jinem raji :wink: :wink:
diky za optani, no neni to zadna slava, ale na dnesni kontrole dr. zjistila., ze nalez je porad stejny, v coz jsem doufala. hlavne, ze se to nezhorsilo, protoze zlepsit se to nemuze. takze porad musim lezet a jist maximalni davku horciku. no, predstavovala jsem si to jinak, ale co se da delat, hlavne, at je Andrejka v poradku a jeste nejaky tyden u me pobude. takze za 14 dni opet kontrola.
4. říj 2010 v 11:16  • Odpověz
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, KO 11.10.-holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010, KO 20.10. cukr 27.10. - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 -KO 13.10.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - KO 18.10.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 7.10 velký UTZ
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
pets............40 let.............21.září 2010 Terezka 2350g a 46cm
eliska_v...... 21 let ..........28.září 2010 Dalibor 4230g a 52cm
4. říj 2010 v 11:17  • Odpověz
@nadja73 furt koukam a ani fotoblog nemáš a to jsi slibovala fotky, za chvíli rodíš tak to koukej napravit :wink: , tak gratulka ke kontrole a koukej tam malou co nejdýl udržet :wink:
4. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
@gambrinuska ahoj gamb, no slibovala, ja vim, ale mam vsechno ulozeny v pocitaci v praci a po pravde, ja se nejak bojim "zverejnit" svet nasi Andrejky, abych neco nepokazila, z povercivosti. Asi je to hloupost, ale uz jsem z toho vseho cela prastena. K tomu jeste tyhle potize :frowning2: moc dekuju a slibuju, ze tu nasi malou holcicku budu drzet zuby nehty, tedy delohou :grinning:
a jak u tebe? aspon nalada se zlepsila?
4. říj 2010 v 11:29  • Odpověz
@mercedesse To je jasný, určitě se na mě můžeš spolehnout, i z práce si udělám, čas a budu brečet radostí, ajko u všech!!!!
4. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz
@mercedesse Jinak se snažíme obden, tak jak to má být, tak uvidíme, snad se zadaří brzy.....pila jsem hodně čaje atd....Už aby to bylo, už se moc těším!!!
Jak ti jinak je????
4. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.