• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 i kdybych mu nechala seznam s fotkama, tak bude volat :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz
@nadja73 No právě,...aby jsi se dočkala věcí,které budeš potřebovat... :grinning:
19. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky tak máme po prohlídce porodnice.Bylo to super a jak nám řekli tak nemusíme nosit ani vložky ani ty síťované kalhotky.Vodila nás moc příjemná paní doktroka.A je to tam moc pěkné.Už se tam těším :grinning: Zítra jdu zabalit tašku.Až na vlhčený toaleťák mám všechno :slight_smile: I věcičky pro mrňouska mám nachystané ve dvou velikostech raději :sweat_smile:
19. říj 2010 v 18:22  • Odpověz
@lillyzelvicka to je fajn, že jsi z porodky nadšená :slight_smile: A taky super, že nemusíš vozit vlastní vložky - je jich totiž docela spotřeba a halvně zaberou hodně místa. já taky síťovaný gaťata neměla, nosila jsem normálně svoje balvněný, ale nevím, jestli jsou u přirozeného porodu vhodnější. Mám doma jedno balení (5ks), vel. L, ale před porodem jsem se do nich zkoušela nasoukat a velikost L připomínala spíš XS, tak jsem je hodila zpátky do skříně :angry:
19. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz
@lendaw tak já mám taky ty kalhotky L-XL tak uvidíme když už je mám.Já si vezmu určo i obyč pohodlné svoje gaťátka:slight_smile:No na velikost tašky jsem celkem zvědavá :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
ahojky holky.

@lillyzelvicka :tak pokud budeš rodit normoš, tak uvidíš, že sítované budou v prvních dnech nejpříjemnější.. já své začala nosit... až před týdnem. dokud jsou stehy, tak se doporučuje větrat... je to sice nepříjemné, ale nic jiného nezbývá! Uvidíš sama :wink: Já jsem doma chodila akorát s porodnickou vložkou mezi nožkama a když jssem ležela s malým, tak jsem měla pod sebou podložku, abych nic nezašpinila a ležela jsem jen tak, aby stehy větraly a ještě jsem si to chladila, jak mi doporučili...a fakt to pomohlo...
20. říj 2010 v 11:14  • Odpověz
@eliska_v jo jo tomu věřím že to bude nejpříjemější.Ono se to pak určitě rychleji hojí když se větrá:wink:
Jak jsme byly včera v porodnici tak nám ukázali dva mrňousky malinkaté jeden se vyhříval na "sluníčku" a druhý hajal v postýlce měl 3,5kg takový krásný piškotek :grinning: já už se normálně na porod fakt těším :sweat_smile:
20. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, celý den nám nešla elektrika..faakt super! Vůbec jsem se nenudila :frowning2:
Za chvilku vyrážím na cvičení,tak už se těším jak se protáhnu.. :wink:
Zítra pojedu trošku něco popracovat a pak na návštěvu ke kamarádce,tak už se těším na nějakou změnu...
No a v sobotu přijedou tchánovci... :unamused: ,ale to uteče a v pondělí opět poradna.. :wink:
Mám to v kalendáři nějak nacpané.. :sweat_smile: :confused:
@lillyzelvicka tak,né že bych se už netěšila,ale možná by bylo lepší mít to už za sebou,ne? Doufám,že to prožijeme relativně v klidu a že mi výjde ten epidurál...
20. říj 2010 v 15:53  • Odpověz
@marlin3 samozřéjmě se nejvíc těším na mrňouska až ho budu mít u sebe :wink: myslím že to určitě přežijeme v klidu neboj :wink: :wink:
20. říj 2010 v 17:17  • Odpověz
holky tvrdne mi břicho kdy je to v pohodě a kdy už nee?
21. říj 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, když čtu, co píšete o těch síťovaných kalhotkách, vím jaké myslíte, měla jsem je po revizi, ale vzpomněla jsem si, když jsem rodila Kristýnku, tak byly v porodnici takový plátěný gatě, jakoby dva trojuhelníky, které se po stranách sešněrovávaly, no vůbec to nedrželo, hrůza. No bylo to před patnácti lety, tak není čemu se divit. Takže tyhle síťovaný jsou fakt zlatý.
21. říj 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak včera jsem volala doktorce, protože malej měl už druhý den úplný hysterák, tak jsem si říkala, třeba jestli nemá hladík... protože chce být furt u prsa! Tak si nás dneska pozvala na překontrolování kojení, kolik toho sní! Tak jsme zjistili, že máme doma lenouška!!Jakmile mu mlíčko stříko samo do pusinky tak super, ale jakmile musí sát víc, tak radši usne a vzbudí se tak za půl hoďky a chce znovu! Tak říkala, že ho mám nechávat až po 3 hodinách...ALe co mám dělat, dkyž hledá a řve jak na lesy a vím, že chce prso??!! :confused: :frowning2: :unamused: Třeba se to vychytá za čas, ale teď josu chvíle, kdy jsem hodně zoufalá!! :frowning2: :unamused:
Ale zase je to andílek!! Prostě ho miluju... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mám nové fotečky v albíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz
@eliska_v tak my máme stejný problém, ale pijeme z lahvičky. Malá chvilku pije, vypije tak 20 a začne usínat. Někdy do ní ještě nacpu taky dalších 20. pak ji musím přebalit,aby se trocha probrala a dokrmuji. Vypije tak nejvíce 60 a za dvě hod řve už zase. Máma taky říkala, že ji mám dát až po třech hodinách. Ale to ji mám nechat hodinu řvát hlady? By mi to utrhlo srdce.Bejunka malá.Říkám si, že tak ji holt budu krmit po dvou hodinách.Však ono to nebude trvat do 18 let, ne?
24. říj 2010 ve 02:26  • Odpověz
@eliska_v koukám, že Daliborek je pěkný kluk. Terinka má teprve teď 3 kg. :grinning:
24. říj 2010 ve 02:30  • Odpověz
@pet.s : To víš při narození jsme měli 4230 :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz
dobre ranko a hezky cely tyden,
tak jsem se konecne dockala. Andrejcin pokojicek dostava tu pravou formu. O vikendu manzel sestavil prebalovak a postylku a ja jsem vyprala, vyzehlila Andrejcino pidi obleceni a pekne v kominkach ho narovnala do skrine. tak moooooc me to bavilo jak nikdy. Ted jsem to chtela udelat, i kdyz jsem u zehleni musela sedet, pak uz to bude povinnost. Mamka, kdyz me videla, jak se s tim pradlem mazlim, tak me nabadala, abych ji to poradne vyzehlila a nenechala tam zadny faldik :sunglasses: je to parada....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vaha mi jde pekne nahoru, tak Andrejka roste :dizzy_face:
25. říj 2010 v 09:08  • Odpověz
Holky Vy máte tak krásné miminka :wink:
25. říj 2010 v 09:43  • Odpověz
Holky ahoj
@nadja73 to je dobře že se pokojí rýsuje..... Máme kočárek, hurá, jsem z něho doslova pokakaná, už abych měla miminko u sebe, fotky jsou v albíku.
25. říj 2010 v 11:48  • Odpověz
@faflina moc pěkný kočárek, jen na mě tmavá barvička :sweat_smile: ale je pěkný
A jak se máš jinak? se tady moc neukážeš.Bříško máš pěkné.Měla jsi takové i u prvního?A víš nějakou odhadovanou váhu mimča?
@nadja73 to je dobře že jsi spokojená a že sis užila žehlení a chystáničko :wink:
25. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
faf: moc pěknej kočárek
Já opět nějak nestíhám, tak jen hlásím, že jsme naprosto v pořádku, v pátek jdu na první kontrolu do porodky. Malej se v břiše mele, až se ho táta bojí. Prej je to strašidelný :grinning: . Dneska jsem nakoupila v lékárně nějaký věcičky jako líh, bepanthen, rybilku, borovou vodu a tak. Věci do porodky už snad taky mám, jen to zabalit do tašky. V sobotu naši přivezli kolíbku, tak už jí mám nachystanou. Vlastně už čekám jen na mimíska :slight_smile: Mezi náma, kdyby se mu chtělo ven toho 10.11., tak se zlobit nebudu. Zatím je prej dost vysoko, říkala dr. na poslední kontrole, tak to vidím bledě. Jinak dneska mi naskočilo 30 dní do termínu. Jo a minulej tejden jsme konečně vyřídili i tu matriku, takže máme oficiálně tatínka.
25. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz
@lillyzelvicka ve 31+2 mělo mimi 1700g a jinak vše OK, takže teď aý KO 4.11. se snad nedočkám. Už třetí den mě pobolívá dost stydká kost, je to hnus, a dneska jsem byla na preventivce u obvodní doktorky a měřila mě tlak a poslouchala srdce. A pak řekla, že mám brát magnézko a vápník- nevím z čeho to poznala a že by z tlaku?
25. říj 2010 v 15:38  • Odpověz
@faflina ty jo to snad ani nejde jen tak z tlaku poznat.Vím že magnézko se dává ale to by ti spíš měla napsat gyndař/ka a vápník to snad z krve.Mi při minulé kontrole brali krev na zjištění železa.Ale o vápníku a magnesku jsem ještě neslyšela.Já jdu na kontrolu ve středu už budeme poslouchat srdíčko a kontrakce jestli nějaké jsou, což myslím že jsou :slight_smile: křečíky(křeče) mám už každý den občas bolesti v kříži.A asi mi odchází pomalu zátka či co, výtok to myslím není ale je to takový bělavý hlen.
Měla jsi Faf. u prvního poslíčky?
25. říj 2010 v 16:36  • Odpověz
ne neměla, ani odchod zátky.
25. říj 2010 v 16:41  • Odpověz
@faflina hm tak nic.Jo malému to v kočárku sluší :wink: :grinning:
25. říj 2010 v 16:54  • Odpověz
no furt do mě hučí že chce jezdit
25. říj 2010 v 17:28  • Odpověz
25. říj 2010 v 19:14  • Odpověz
ahoj hoky, taky jsem se chtela zeptat, jak jste na tom s poslickama. cetla jsem ze u prvorodicek muzou prijit 3-4 tydny pred porodem. co psala faf, tak poslicci nakonec ani prijit nemusi. to pak bude prekvapko, az se ze dne na den rozhodne jit mimco ven. ja teda nemam vubec nic a ani necitim, ze by Andrejka uz chtela na svet. Vzhledem k tomu mymu blbymu cipku na zacatku 31tt je to zazrak, ze jsme jeste ted 2 v 1 :slight_smile:
faf, oproti tvemu pupiku ja mam tak polovicni a to jsem pribrala 9 kg a vsechno je mimi a jeji obyvak :sunglasses: nase miminko bude mensi, kdyz bude mit 3 kilca, tak to bude maximum, ale to vubec neva, hlavne, ze jinak bude dopecena a zdrava :wink:
merc, jeste dotahnout tatku pred oltar, co, kdyz uz se ted prihlasil k miminku. mozna zadost o ruku prijde v den narozeni maleho Misi :wink: :dizzy_face:
26. říj 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás při úterku... :wink:
včera jsem byla v poradně...tak jsem vyfasovala železo (nedostatek podle krve) a pak mám pozitivní protilátky...takže mi budou brát ještě kontrolní odběry a podle toho se uvidí..ani přesně nevím čemu to škodí... :confused: Nevíte o tom některá víc?
26. říj 2010 v 10:28  • Odpověz
@marlin3 ja mela pozitivni test na protilatky dvakrat, ale po treti uz ne. je to pry kvuli tomu, kdyby jsi mela dostat transfuzy, tak ti musi dat presne tvoji krevni skupinu, zadnou univerzalni. neni to zadne drama. jen mit ten papir s vysledkem porad pri sobe, hlavne ted pri porodu. ja byla taky upozornena, ze skoro vsechny tehule maji min zeleza, ale ja ho mam ted vic, nez kdyz mi tyhle testy delali v 1. trimestru :slight_smile:
26. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
@nadja73 já jsem políčky taky vůbec neměla a to jsem rodila hezky na TP. Bětuška nedávala vůbec žádný znamení, že by se vůbec kdy chystala ven. Slabé kontrakce jsem pocítila až na zátěžovém testu, kdy jsem dostala den před vyvolávačkou do kapačky oxytocin.
@marlin3 s protilátkama neporadím, nic podobného jsem neměla. Železo jsem měla taky dobrý. Ale zkus se mrknout na www.porodnice.cz, možná najdeš nějaký podobbný dotaz v jejich poradnách. Já tam vždycky našla odpověď na všechno. :wink:

My jsme dneska byly na 6ti nedělní KO. Za týden jsme přibraly 150g - což je ještě v normě. Až na atopický ekzém a tekoucí pravé očičko je Bětuška naprosto v pořádku. Váží 3950g a měří 53cm (4cm vyrostla od narození). Zítra jedeme zase na sono kyčlí a ve čtvrtek zajedu na to oční. Snad nebude mít ucpaný kanálek :confounded:
26. říj 2010 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.