• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
@nadja73 jo tak to se bojím, že ho to napadne :grinning: já bych radši brala žádost někde u večeře v klidu. No i když možná budu za pár let vděčná, že bude nějaká :grinning: Když mě připadá, že ho to prostě samotnýho nenapadne. A to tomu i statečně pomáhám. No snad se někdy rozhoupá.
26. říj 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Ahojky tady je nějak mrtvo.Já byla dneska na diabetologii a cukrovku máme ukázkově podchycenou, zhubla jsem další kilčo a vše v pořádku. Vtipně mě objednala na kontrolu za měsíc, když se prej nerozsypu, ale už tam asi nepůjdu. Vychází to až po termínu a příjde mi to už zbytečný, když do teď byly všechny výsledky naprosto v pořádku. Na mimčo by to prej nemělo mít žádnej vliv, když mám tak dobrý hodnoty. Tak mám radost. V pátek razím na tu prohlídku do porodky, tak radši asi zejtra zabalím tašku. Ale nemyslím, že si mě tam nechaj. I když mi dneska známá říkala, že mi spadlo bříško. Ještě 14 dní ať prcek hezky vydrží.
27. říj 2010 v 18:11  • Odpověz
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010, KO 11.10.-holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010, KO 20.10. cukr 27.10. - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 -KO 3.11.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - KO 1.11.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 4.11.
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
pets............40 let.............21.září 2010 Terezka 2350g a 46cm
eliska_v...... 21 let ..........28.září 2010 Dalibor 4230g a 52cm

Ahojky tak jsme po kontrole:slight_smile: ktg bylo zajimavé moc.Jinak mi malý tlačí na "spodek" ,na čípek mi dr. skoro nedosáhla, když tak už to dost bolelo.Říkala že se malý chystá ven.Dneska mi dává pěkně zabrat-křeče mám každou chvilku a už né jen malinkaté:grinning:
27. říj 2010 v 18:43  • Odpověz
@mercedesse tak to je super že výsledky máte v pohodě :wink:
27. říj 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka díky a ještě to s prckem vydržte aspoň dva tejdny, sice už to jde, ale přece jen trošku dopéct by to chtělo :wink: Jo a hlavně, žádný předbíhání, jo. :angry: :grinning: :grinning: Já to mám naplánovaný někdy kolem 15.11., tak doufám, že to malej vezme na vědomí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. říj 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Jo ještě jsem se chtěla zeptat, nevíte někdo co to může bejt, když mě během dne začne šíleně loupat pod levou lopatkou. Nejdřív jsme měla pocit, že jsou to prostě jen namožený záda, teď mám pocit, že prostě s prominutím prd pod lopatkou, ale vždycky to trvá tak půl hoďky a je to jako že se blbě pohnu nebo nadechnu a v tý chvíli mě tam šíleně píchne a hned je to zas pryč.
27. říj 2010 v 18:55  • Odpověz
@mercedesse :grinning: tak na vědomí to beru uvidíme co malý :sweat_smile:
27. říj 2010 v 18:59  • Odpověz
@lillyzelvicka a jak konkrétně ti ktg dopadlo? Kolik měly kontrakce? Já měla na prvním ktg jednu jedinou, která se vyšplhala ke 30 a kdž mi v porodce dali 2. vvolávací tabletu, tak se dostaly sotva ke 40. Ale Eliška tu psala, že měla v poradně i 90, teda jestli se nepletu.
@mercedesse tak s lopatkou neporadím. Všechno to může souviset s pokročilým stádiem těhu. Prostě to tam je všechno stlačené, vytlačocváno jinam, než kde by to mělo být. Btw. gratulace k super váze. Já byla dneska na KO po šestinedělí a byla jsem taky pochválená - mám -20kg od váhy před porodem. Ale prohlídka docela bolela. Nikdy mě to na gyndě nebolelo, ale dneska to fakt nebylo košér. A to jsem rodila císařem :unamused: Nicméně, nabízeli mi antikoncepci, tak jsem jí odmítla. Akorát mám zákaz otěhotnět minimálně 6 měsíců, nejlépe ale jeden rok.
27. říj 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Jo plány dobrý :grinning: :grinning: Jen aby si mně nenechali hned v pátek v porodce. Tady z vesnice už to tak měly dvě kámošky. Obě jen tak na kontrolu a hned si je tam nechali. Tak snad budu výjimka. Nemusím mít všechno.
27. říj 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
@lendaw tak to ti k váze gratuluju taky, to je super a fakt fofr. Já jsem opravdu ráda, že to u mně takhle probíhá. Ještě nechat dost v porodce, pak ať si malej vycucne a je ze mně Twiggy :grinning: Jinak si taky myslím, že to nebude s tím dloubáním nic vážnýho (nejspíš jen prdíčky, jak se vzduch nemůže poprat s miminem :sweat_smile:), ale když mě to chytne zejtra, tak se na to v pátek radši zeptám.
27. říj 2010 v 19:07  • Odpověz
@mercedesse ten rychlý váhový úbytek vlastně jen potvrdil mou domněnku, že většina z těch 15kg byla zadržená voda, protože v porodce zůstalo 13,5. No a zbytek šel dolů za 5 týdnů. Mojí další metou je dostat se pod 90. Musím si dávat reálné cíle :grinning: Snad to spolu s kojením půjde dál dolů. Jen ta kůže na břiše kdyby chtěla už splasknout. Je to fakt hnus. A taky na stehnech se mi udělala taková divná a ošklivá celulitida :rolling_eyes: Ale svoje kotníky mám zpátky :grinning:
27. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
@lendaw jo to já nevím řekla mi jen dobrý ale nic bližšího.akorát na to spodním grafu bylo pár takových špiček
27. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
@lillyzelvicka a Dr. ti nedala ten zápis z KTG? Ty špičky na to spodním grafu jsou kontrakce.
27. říj 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
@lendaw jo taky mám zatím v plánu pokračovat tak nějak s dietkou i po porodu. Ale uvidíme jak mi to vydrží. No ale když to jde tak hezky teď, tak to pak musí jít úplně samo. :grinning:
27. říj 2010 v 19:19  • Odpověz
@lillyzelvicka ten horní graf je srdeční akce miminka a mezi horním a spodním grafem e ještě zanamenávají pohyby miminka - černými kostičkami, nebo čárkami.
27. říj 2010 v 19:19  • Odpověz
@lendaw jo tak tep měl malý od 140 do 180 lítalo to pohyby tam byly taky a pod tím byl grafík asi teda ta děloha a těch tam bylo tak šest sedm
27. říj 2010 v 19:21  • Odpověz
@lendaw nene dr. mi ten záznam nedal je mi řekla dobré :unamused:
27. říj 2010 v 19:22  • Odpověz
@mercedesse mě to hubnutí jde hlavně proto, že Bětuška je hodně náchylná na to co sním a pokud je to něco "špatnýho" tak má hodně velký bolení bříška a nadýmá se. Takže musím jíst hodně opatrně a hodně věcí mám na black listu. Včera mě ale chytla hodně velká mlsná, snědla jsem celou čokoládu na posezení a Batuška naštěstí ok :grinning:
27. říj 2010 v 19:22  • Odpověz
@lillyzelvicka tak ten tep není špatný - ideální rozmezí je 120-160, ale může to i šplhat výš. Rozhodně by to nemělo moc padat dolů. Tak až půjdeš na ktg příště (pokud teda ještě půjdeš), tak se schválně mrkni kolik tvoje kontrakce dosahujou. :wink:
27. říj 2010 v 19:25  • Odpověz
@lendaw já jsem si tam žádných číselek nevšimla byly tak dva cm vysoké
27. říj 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
Tak hlavně, že se ti neosypala, čokoláda je prej někdy prevít, ale co jsem tak četla, tak by člověk fakt nesměl jíst vůbec nic. Když to snese tak si dej. Já dobrovolně přiznávám, že když jsem dneska přišla od dr, tak jsem snědla kus bábovky, protože jsem se potřebovala odměnit a ta chuť na sladký už byla tak ukrutná, že jsem nevydržela. Ale byl to snad jedinej hřích za tu dobu co mi zjistili tu cukrovku, tak se snad nic nestane.
27. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to by mohlo být i těch 30-40. Mě se ukazovala činnost dělohy i na digitálním displeji a na tom papíru co se tam ktg zaznamenává je svislá osa s čísly, ale je to v zelené barvě (teda aspoň u nás), takže to není jen tak na letmý pohled zřetelné
@mercedesse naštěstí se neosypala. Ale už vím, že se mi osype po broskvích, nektarinkách a meruňkách :confounded: A taky vím, že nemůžu pizzu - to má potom mega srajdu. No a klasiky jako čerstvý pečivo, hroznový víno, bublinkatý nápoje, luštěniny, víc jak 2 hrnky černýho čaje... Takže se držím ozkoušených brambor s dušenou mrkví, těstovin se špenátem a kupodivu i soji. Mám tu v mrazáku borůvkový knedlíky, ale mám strach to zkusit. Prubnu to až budu mít někdy naspáno, abych eventuelně zvládla ponocovat s békacím dítkem :sweat_smile:
27. říj 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsme byli dneska u dětské a vážíme 4440g a měříme 55 cm :wink: A maminky mlíčko krásně stačí, tak mě dr. uklidnila :dizzy_face:
Bohužel nemám moc čas sem chodit... :frowning2: Ale holky myslím na Vás a držím moooc palečky...už to máte za pár! :dizzy_face:
27. říj 2010 v 19:40  • Odpověz
@lendaw No já jsem přímo na display neviděla , jen ten papír jak lezl a tam to nešlo vidět, tak fakt nevím :grinning:
jé to fakt tak moc na miminka působí co sníš?
27. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
@lillyzelvicka u těch miminek je to individuální - jsou maminy, které sní všechno a mimču to nic neudělá, ale myslím, že jich určitě nebude většina.
27. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
@lendaw jé tak to bude i zábava a snad se pak budou líp shazovat ty nabrané kilča :grinning:
27. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
@eliska_v gratulka ke kontrole. Jen se pěkně starej o Daliborka a až bude čásek tak to proberem. S tím kojením je to super. Tak ať hezky papá a roste.

@lendaw to už jste toho ozkoušely docela dost. A to to prej bejvá u kluků s těma prdíkama ještě horší. Tak to potěš koště.
27. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz
@mercedesse tak to já nedokážu posoudit, jestli to u kluků bývá s prdíkama horší, ale je fakt, že v zářijovkách píšou o bolení bříška převážně maminy co mají chlapečky. Nebo mi to alespoń tak připadá.
27. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz
Merc: jen píši, že ikdyž sem moc nechodím tak jsem připravena!!!!!na tvou SMS!!!!
27. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
@simasara jéé diky simi, tak doufám, že nebudeš čekat na tu sms ještě v prosinci :grinning: Určitě hned napíšu. :wink:
28. říj 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.