• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lillyzelvicka @nadja73 holky, já měla na konci těhu taky hodně rozbitou termoregulaci a i chvíli po porodu. Teď už je to zase v normě.

@nadja73 gratulace k výsledkům z KO:slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz
@lillyzelvicka
@lendaw me stoupla vnitrni termoregulace uz tak od 4. mesice, kazdy, kdo me zna se mi smeje, co se to se mnou stalo, kdyz jsem byla venku v tricku a ostatni ve svetru. Doma me furt prikryvaji, i kdyz mi je horko, protoze mi to nidko neveri :slight_smile: Tohle by mi mohlo i po porodu teda zustat :slight_smile: :sunglasses:
1. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@nadja73 S malým miminkem na zimu máš zase výhodu, že se budete dlouho vejít do kobričky kočárku i s fusakem :slight_smile: Já čím dál tím víc zjišťuju, že dnešní kočárky jsou opravdu malý a že kdyby byla Bětuška už o něco větší, tak se lednu do kočáru s fusakem už nevejde. Hlavně že máme super kočár, který stál bez mále 30tis (my jsme ho zdědili po synovci). Navíc to má debilní kolečka - vůbec nejsou odpružený, nejsou nafukovací, kočár sám o sobě není houpací (prý už se to snad ani nevyrábí)...no prostě zlatý starý kočáry. Na pohled ten náš vypadá pěkně, má i slušnou výbavu, ale funkční využítí teda značně pokulhává - pro naše účely. Kdybych s ním chtěla jezdit po závodním okruhu pro motorky, tak supr kočár, ale bydlím na malým městě.
1. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz
@lendaw to je fakt, nekdy ty drahy kocary jsou spis pro zlost. S tim, ze se s nima nesmi houpat mas pravdu. V krame nam prodavacka rekla, kdyz jsem ho zkousela houpat a vrtet s nim do strany, ze to NESMIM, ze to delaji babicky, ktere jsou na to zvykle a nakonec ty kocary rozbijou :sunglasses: Holt dnesni veci jsou hoooooodne kvalitni. :sunglasses: :grinning: My nez vyjedeme s nasi malou ven, tak uz bude leden, ale stejne byva dlouho zima, tak to vsechno uzijeme. Pak ze bude malinka je i plus v tom, ze uzijeme ty pidi oblecky 50 a 56 a hned nam z toho nevyroste :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz
@lendaw jo to jsou ty dnešní kočárky :slight_smile:Čím dražší tím kolikrát horší.Mi máme to jané tak uvidíme snad v něm do jara přežijeme i s fusakem pak chvilku bez a pak už jenom sporťák.Dneska koupíš buď starý typ kočíku co se dá houpat má velkou korbičku, ale sporťák je strašidelný(alespoň pro mě) o poskládání do auta ani nemluvě a nebo nový typ ten se opravdu málokterý houpá, když chceš nafukovací kolečka musíš si připlatit a korbičky no však víš:slight_smile: Jo hold je toho na trhu moc:slight_smile:
A látkuješ ještě??Zrovna žehlím čč a skládám si je do novoskladu.Kolik jich tak spotřebuješ za den?
1. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
@nadja73 jo, s těma oblečkama je to taky fajn. My to máme taky tak . Bětuška jak dlouho nepřibírala, tak pořád ještě nosíme 56, i když už jí je 7 týdnů. Ale je pravda, že některý overálky už jí začínají být tip top. Hlavně už vím, že pokud nemáš vyloženě letní miminko, tak je úplně zbytečný kupovat minišatičky, protože je stejně nemáš příležitost nikdy oblíknout. Já tu mám troje a ještě ani jednou je neměla na sobě.
1. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz
@nadja73 to jo v tom máte výhodu dýl Vám všechno vydrží :wink: Nám babi taky zkoušela huždat s kočárem a takovým lítostivým hlasem říkala a to ho tam chcete narvat do té korbičky a sedačky?Chudáček dyť se tam ani nevleze :sunglasses:
1. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz
@lendaw my jsme hodne oblecku podedily, vcetne saticek, ale ted nema cenu vubec nic kupovat na leto. jedine, co chci jeste koupit je nejaky super vanocni oblecek pro nas nejvetsi darecek :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
@nadja73 tak jak na nějaký obleček narazíš třeba na netu tak hoď foto a déj info , taky po nějakém pokukuju , ale né po sobech nebo santovi :rolling_eyes:
1. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lillyzelvicka já to mám teď s látkováním komplikovanější, bo máme od ortopeda nařízení široké balení (tj. 3 čč přeložené na třetiny) a kdybych jela v látkovkách, tak za den spotřebuju celou látkovou výbavu, protože stačí jedno čůrání a máš durch všechny tři pleny. Takže to střídám. Na noc dávám jednorázovku a přes to 3 čč. Přes den, když jsme doma tak dávám novosklad a do něj místo vkládačky jednu čč navíc. A když jdeme ven, tak zase jednorázovku. Bětuška je totiž děsnej cíťa a jakmile má jen trochu vlhko v gatích, tak začne hlásit. Jednorázovky jsem koupila Pampers Premium Care (v bílém obalu) a zatím jsou to asi ty nejlepší plenky co jsem z jednorázovek vyzkoušela. Mají něco jako separačku, takže stolička se vůbec nedrží na zadečku. No a novoskladů na den (pokud bych jela jen v látkovkách) spotřebuju tak 8-10. Ale někdy klidně i 14, protože Bětuška moc ráda čůrá zrovna když jí přebalím. A pak to zopakuje ještě s kaděním. Navíc, ona kadí několikrát denně. Jsou děti, které kadí jednou za prá dní a to potom ušetří hodně plen. Čůrat by mělo miminko min. 6 x denně. Já to odhaduju, že my jsme někde na 7-8 čůrání/den. Ale obrovksou spotřebu čč mám na takový ty věci okolo - plínka pod hlavičku (dítě blindí ze spaní, takže denně čistá plína), plínka na přebalováku, aby nestudil - denně minimálně 1-2 pleny padnou, protože dítko se rádo vyprazdňuje když je zrovna bez plínky :angry: Potom potřebuješ mít plínku na odříhávání, protože jinak skončíš s poblinděným ramenem, v horším případě ti to hodí do výstřihu. Takže když to spočtu všechno kolem a kolem, denně padne v průměru tak 15 čč, když nemusíš mít široké balení a nedáváš do novoskladu 2 čč.
1. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@lillyzelvicka ze bych male poridila takovy svetrik se sobem jako mel Marc Darcy na vanocni oslave u rodicu Bridget Jones? :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz
@nadja73 tak to nevím, jestli by se ti někdo pletl s norskýma vzorama ve velikosti 50 :grinning: :grinning: :grinning:
Já tu mám jedny červený manšestrový šatičky, tak doufám, že nám na vánoce ještě budou. Je to sice velikost "up to 1 month" , ale při nejhorším to bude mít jako tuniku :grinning:
1. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
Já musím jít Bětušku už vzbudit na kojení, spinká od 9 hodin. To vidím tak, že nakojím, mrknu u toho na Will & Grace a pak půjdeme k Činčingovi nakoupit. Máme to asi půl hoďky pomalou chůzí, tak hodinová procházka :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lendaw no, ja bych prave chtela neco v cervene barve nebo cerveno-zelene, neco jemneho a nuchnajiciho :slight_smile:
1. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lendaw tady venku je hezky, tak si uzijte malou prochazku, ja cekam na The Closer :slight_smile: :wink:
1. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz
@nadja73 jestli Bětuška u kojení vytuhne, tak dám i Closer :grinning: Nákup neuteče :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
@lendaw tak to je relativně v klidu já jsem teď fásla tak 30ks čč po nás a zachovalé k tomu nějakých 20 koupených :slight_smile:
@nadja73 no takový jako z Bridget Jones by nebyl špatný :wink:
1. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz
@lillyzelvicka tak to máme cca stenou výbavu. ty koupené používám na zadeček, ty zděděné pod hlavičku atd.
1. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem taky po poslední kontrole u mojí dr. tak se prý už nejspíš chystáme.. :confused: břicho se mi zmenšuje, za týden jsem zhubla o 1kg,mám dost citlivou stydkou kost atd....no a dneska v noci jsem se třikrát vzbudila a dost mě bolelo břicho (jako na menzes)...tak uvidíme-jsem faaakt zvědavá,kdy to příjde. Takže v pondělí ráno na sedmou už mažu do poradny a na monitory do nemocnice. :wink:
1. lis 2010 v 17:33  • Odpověz
@lendaw :grinning: :wink:
holky kde jste zbytek?Nemůžu se dočkat středeční kontroly :slight_smile: Máte už všechno nakoupeno nachystáno?
1. lis 2010 v 17:35  • Odpověz
@marlin3 tak to grtuluju ke kontrole :wink: jo ty bolesti jako na menses jsou ti poslíčci :wink: říkala moje dr. tak uvidíš kdy to na tebe příjde:slight_smile:
1. lis 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahpj hojky tak jak se držíte? Já zatím jo, podle mudra se nic moc nechystá, tak doufám, že mě tu někdo z vás nehodlá předbíhat :grinning:
1. lis 2010 v 17:51  • Odpověz
@zlababa07 ahojky :slight_smile: to se uvidí :wink:
1. lis 2010 v 17:55  • Odpověz
@lillyzelvicka No právě na to koukám :slight_smile: u mě je teda klid, poslíčci (jestli to teda vůbec jsou poslíčci fakt minimálně a tak na 5 munit max), čípek na špičku prstu a CS 2, takže já jsem držák :grinning:
1. lis 2010 v 17:57  • Odpověz
@zlababa07 nazdárek...víš jak nechystá,nechystá a pak buch ho a je to! Ale myslím,že by jsme tu naši tabulku měly respektovat-co je psáno,to je dáno!!! :wink:
@lillyzelvicka taky nebude předbíhat,že? :sunglasses:
1. lis 2010 v 17:57  • Odpověz
@zlababa07 no mě poslíčci zlobí důkladně každý den :slight_smile: tak jsem zvědaví co mi řekne dr, na kontrole.Bříško už mám tak našponované že chvilkama štípe.A už jste se rozhodli pro jméno?
1. lis 2010 v 17:59  • Odpověz
@marlin3 jé já nic neslibuju fakt nevím :sweat_smile:
1. lis 2010 v 17:59  • Odpověz
@lillyzelvicka no jako nerozhodli definitivně, ale já už víc inklinuju k tomu míšánkovi, takže asi bude po mnaželovi Michal :wink: Jinak pupek mám taky našponovaný a malý se tam podle mě už fakt nevejde, pořád se někde boulí, je to sranda
1. lis 2010 v 18:01  • Odpověz
@zlababa07 máš krásně malé bříško.A moc pěkné fotečky :slight_smile: jo těch boulí mi taky teď příjde víc než kdy jindy:slight_smile:
A Michal je pěkné:wink:
1. lis 2010 v 18:01  • Odpověz
jo jo holky,to už nejsou pohyby jen tak...někdy to faakt stojí za to.. :wink: Prdelka vyboulená vpravo,nohy a ruce vlevo.. :sweat_smile:
@zlababa07 pěkné jméno a krásnééé fotky :wink:
1. lis 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.