• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@marlin3 @lillyzelvicka díky holky, snažili jsme se, aby byla památka :slight_smile:
1. lis 2010 v 18:06  • Odpověz
@zlababa07 taky jsem si plánovala postupné focení břuška..ale nějak to uteklo :sweat_smile: a mám jich teda málo..spíš takové z léta,nezaměřené přímo na pupek.. :wink:
1. lis 2010 v 18:08  • Odpověz
Nojo, já už vidím, jak mi ten pupan bude chybět, docela jsem si na něj zvykla :grinning: včera jsem tak přemýšlela, jaký to bude, až bude malej venku a ne uvnitř a nějak si to vůbec nedovedu představit :sweat_smile:
1. lis 2010 v 18:27  • Odpověz
@zlababa07 jo m i bude hýbajíci se bříško chybět
1. lis 2010 v 18:29  • Odpověz
@zlababa07 taky si s Martinem říkáme,že je to divné...furt něco kupujeme do výbavičky,něco montujeme a chystáme,ale....vůbec nějak nejsme smířeni nebo sžití s představou (faktem),že tu za pár dní bude s náma malé miminko,nový človíček...a že všechny ty nachystané věci budou potřeba a budou konečně využité... :confused: je to fakt divné a jsem zvědavá jaké to bude..to je fakt.. :sunglasses:
1. lis 2010 v 18:32  • Odpověz
@lillyzelvicka nebojte,myslím,že si užijeme miminek v akci (venku) až až...
1. lis 2010 v 18:33  • Odpověz
Kde jste holky??? Sledujete Prostřeno,že??? :wink: Já taky... :dizzy_face:
1. lis 2010 v 18:38  • Odpověz
@marlin3 jé já jsem na prostřeno nekoukala.Netuju :grinning:
1. lis 2010 v 19:53  • Odpověz
kuk :confused: nikde nikdo? :confused:
2. lis 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já to pořád nějak vidím, že budu těhule ještě v prosinci. CS stále 1 no uvidíme v pátek, to máme další kontrolu. Jinak mi od včerejška není moc dobře. Pořád mě polejvá horko a tak celkově jsem hrozně unavená. Možná mi trošku spadlo bříško. A začala jsem znovu hubnout. Teď to trošku stagnovalo a dneska jsem měla o 2 kg míň než minulej pátek. Tak uvidíme co z toho bude. Takže nebojte, já se předbíhat nechystám. Kámoška mi to plánuje na 21.11. to je prej úplněk, tak jsem zvědavá :grinning: Máma má pořád něco s 15.11. a docela bych to už brala.
Na to jaký to bude bez bříška teď myslím pořád. Nějak si toho drobečka nedokážu představit a hrozně mě to znervózňuje. No ale už brzo se to všechno dozvíme. :wink:
2. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky
hlásím,že odběr byl v pohodě.Prcek zdá se v pořádku,výsledky budou za 14dní.Budeme mít dalšího kluka.Jdu se prospat.Později napíšu víc. :wink:
2. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
Ahojky jindři, gratulka ke chlapečkovi a hezky hajej. Moc držím palečky na výsledky, ale určo to bude v pohodě. :wink:
2. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz
@mercedesse koukám, že prožíváš nemlich to samý co já, akorát mě ta váha šla opačným směrem ke konci. Ale CS jsem měla stejný, nic se pořád nedělo, žádný otvírání, žádný poslíky... Já už ke konci dost pospávala. Bežně jsem usínala v autě, když jsme někam jeli, byť na krátkou vzdálenost. Buď v klídku, odpočívej, sbírej síly na vylodění :grinning:

Bříško jsem několik dní po porodu hledala, to je pravda. Pořád jsem si na něj šahala rukou. Ale teď už si ani nevzpomenu.

Já už se těším, až se tu, holky, rozrodíte :slight_smile: :dizzy_face:

@jindruna gratulace k chlapákovi :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
@lendaw snad se to pak rozjede z ničeho nic. Když to vezmu, že někdo už má poslíčky, někdo se otvírá. To bych byla opravdu těhotná ještě na Vánoce. :confounded: :grinning: S nějakou velkou aktivitou už moc nepočítám. Poslední dny se mi do ničeho vůbec nechce. Asi jsem si vystřílela prach na přestavbě tý verandy. Nebo je prostě jen blbej tlak. I nálada je taková na nic. Mrzí mě, že těhu pomalu končí a zároveň se toho konce nemůžu dočkat. Trošku magor, no. Zrovna jsem ráno říkala kámošce, že je úžasný, jak se k těhulím všichni chovaj jinak. Jsou takový milý, bojí se nás naštvat. Asi si brzo pořídím druhý, ale myslím, že už to nebude takový. No ale zase už budu mít toho svýho broučka u sebe.
2. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsem měla úspěšný den..co se splnění úkolů týká...zajistila jsem si dětskou doktorku a konečně jsem nás s Martinem objednala do naší porodnice ne předporodní kurz,takže jdeme v úterý..
Jinak jsem se dneska pěkně vyspala...tak jsem ráda. Včera jsem si neudělala maliníkový čaj,tak jsem měla klid asi proto... :confused: Tak nevím,jestli to mám teda pít nebo raději ne...abych zbytečně neprovokovala dělohu.. :confused:
@jindruna Gratuluji k chlapákovi....tak můžete začít přemýšlet nad jménama...nebo už máte jasno? :dizzy_face:
2. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahojte Holky předevčírem psala moje spolužačka na FB- že jí umřel synoveček, byl z dvočtátek měl 3 měsíce Prý náhlé úmrtí. Toho druhého odebrali úřady, prý dokud se nevysvětlí smrt. No a smmrt se vysvětlila, byla pitva a neprokázali cizí zavinění a malého dostalou prý asi až za měsíc. Je to totiž sociálně slabší rodina a ta maminka prý pije hodně alkohol, tak tam bylo podezření že mu ublížila, naštěstí to teda nepotvrdili...... Začínám uvažovat o monitoru...
2. lis 2010 v 16:07  • Odpověz
@faflina Teda Faf,dlouho jsi tu nebyla...a teď neseš takové zprávy...bléééé :pensive:
Jak se ti (vám) daří? :dizzy_face:
2. lis 2010 v 16:13  • Odpověz
Jo zatím OK, no nebo jak se to vezmě, mám toho plné zuby, bolí mě stydká kost večer jaksednu k telce ani nemůžu vztát, jak mě bolí člověk, mám oteklé nohy a tlak trochu hapruje. Ale doktor byl před 4tydnama spokojený, ale pro mě se od té doby mnoho změnilo, tak jsem zvědavá s čím příjdu ve čtvrtek. Jdu totiž na KOa možná i monitor. No jinak malá se má asi dobře. Pořád odkládám balení věcí do porodky, tak snad sit to ještě v klidu nachystám. Jo a byla jsem minulý týden koupit kočárek, fotka je v albíku.
2. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem vcera absolvovala 2 casti predporodniho kurzu. Prvni byla o kojeni a druha o vyvoji ditete. Bylo to hodne zajimave, hlavne o tom vyvoji a pristi tyden mame jeste 2 casti. Dneska jdu k zubari, protoze uz me boli 3 dny dasen nad korunkou, je tam vacek, v noci nemuzu spat. Ono to je na leve strane a jeste k tomu spim jen na levem boku, tak uz jsem z toho znicena. Doufam, ze dneska me te bolesti zubar zbavi. Dneska i koncime s horcikem, tak doufam, ze tenhle tyden neporodim, neb v Podoli malujou. Ja teda zadne poslicky neman, oni ani byt nemusi a pak to prijde rychle i bez nich.
3. lis 2010 v 07:45  • Odpověz
autor
Ahojky, tak ať ti zubař pomůže, je to otrava do toho všeho ještě zuby. Já měla včera asi tvrdnutí bříška. Nebylo to tak hrozný, ale asi do 00:30 jsem nemohla spát. Tak třeba už se mimi hlásí.
Hodila jsem do albíčka nějaký fotečky, kdo chce mrknout.
3. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz
@mercedesse pěkné fotky břuška,postýlky atd. :dizzy_face:
3. lis 2010 v 15:10  • Odpověz
tak u zubare jsem dopadla tak, ze mi dr. dal lokalku, sundal korunku, procistil kanalky a bolest je zatim pryc. Sice mi umrtveni trvalo mnohem dyl nez normalne, ale hlavne, ze to pomohlo - doufam, uvividme, jak bude nad ranem, to to vzdycky bolelo nejvic.
@mercedesse tvrdlo ti bricho po celym obvodu nebo jen uprostred? me prave casto tvrdne uprostred, takovy 10-ti centrimetrovy pas, ale to je tim, ze se nahoru pod kuzi sponuje mala, prej kdyby to bylo tvrdnuti, tak by to bylo tvrde i po stranach. Jinak dneska vysazuju horcik a pak dej se vule bozi. Ale jeste v sobotu potrebujeme do IKEy, tak Andrejko jeste, prosim, vydrz :dizzy_face: :wink: a zitra ji jdu zaregistrovat k detske lekarce. Boze, to to najednou leti.
3. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
@nadja73 právě že celý a včera znova, to že mám tvrdou bouli uprostřed, to už je normální, asi zadeček malýho, ale tohle bylo kolem dokola. A včera mě do toho chytly znova ty záda. No zítra jdu na KO do porodky, tak uvidíme, jestli se něco nezačíná dít.
4. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz
@mercedesse v tomhle stadiu uz je tvrdnuti normalni, pry denne 15x je OK. kazdopadne to amme za par a tak se s tim stejne nic neudela. dneska jsem byla zaregistrovat Andrejku k detske lekarce a uz si pro jistotu taky balim tasku do porodnice. Jen bych chtela pristi tyden jeste stihnout 2 lekce predporodniho kurzu a pak at nase cacorka klidne vykoukne ven :slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
@nadja73 Já vím, že už je to teď normální a mám i docela radost, že se něco děje. Kdyby to šlo takhle dál, tak jsem těhu ještě na vánoce. Už aby byl Mišáček tady s náma. Od příští středy asi zvýším dávky maliníku a doufám, že se brzo ohlásí, že už chce ven. Jenom abych to poznala a neletěla do porodky s poslíčkama.
Jinak jsem dneska z toho zakaboněnýho počasí pěkně vyřízená. Nic se mi nechce, nudím se a přitom tady mám spoustu práce. Michal jel s babičkou k doktorovi a vrátí se bůhví kdy. Jdu si umejt hlavu a oholit se, abych zejtra ty doktory nestrašila a pak se uvidí, jestli to nezalomím. Já jsem teď vůbec pořád taková zpruzelá.
4. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky,tak já byla včera na kontrole malý se nechtěl nechat natočit na ktg tak mě položili a různě se mnou točili pak se nechal :slight_smile: Jsme zase o něco víc nachystaní a otevření ale kolik přesně nevím to mi dr. neříká.Ale měla jsem vysoký tlak a tak musím zítra na přeměření :unamused:
@mercedesse tak tobě už se to začíná taky hýbat :wink:
@nadja73 to je fajn že tě kurz tak moc baví :wink:
Já jsem se dneska hesla a když jsem nespala tak jsem si ušila dvě plenečky :grinning:
4. lis 2010 v 17:46  • Odpověz
http://soutez.doma.nova.cz/bekulkamama jestli se vám líbí, budu ráda za váš hlas děkuji moc :sweat_smile:
4. lis 2010 v 18:17  • Odpověz
@mercedesse
@lillyzelvicka tak to mate dobry, ze se u vas neco deje. ja se obavam, ze u me to zacne ze dne na dne, total nepripravena. vcera jsem byla zaregistrovat Andrejku k detske lekarce, konecne jsem si zabalila tasku a pripravila postylku. Az bude jeji pokojicek uplne uklizeny, tak vam sem hodim fotku, musim se sebekriticky pochvalit, jak se nam povedl :slight_smile: dneska si jdu vyzvednout vysledky na streptokoka, tak jsem zvedava, i kdyz zas tak moc o nic nejde. a strasne se tesim na zitra-prijedou nam kamaradi, s kteryma jsme byli na horach a tam si udelali Andrejku, tak je to takove symbolicke, ze ted cca 2 tydny prede narozenim k nam prijedou :slight_smile: a hlavne zajedeme do Ikey na nakup takovych tech krasnych detskych drobnosti-koberecek pred prebalovak, kos na spinave Andrejcino pradlo, .....atd, no seznam pekne dlouhy :sweat_smile:
5. lis 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojky holky tak já jsem byla dneska na kontrole tlaku a byl vysoký tak mě poslala dr. do porodnice na vyvolání :slight_smile: Tam mi natočili ktg přeměřili tlak změřili bílkovinu prohlídli i utz byl(zkontrolovali placentu průtok pupečníku no prostě všechno) a řekli že všechno dobrý že by do toho nedrbali aby nebyly ještě komplikace.Takže jsem doma :slight_smile: dvakrát denně musím přeměřovat tlak a kdyby něco okamžitě jet.Jo a ptala jsem se na váhu malého a máme cca 3,1kg :grinning:
5. lis 2010 v 16:21  • Odpověz
@lillyzelvicka A kolik máš tlak? Mě tam poslali když jsem měla 150/100, otoky a zvýšenou kyselinu močovou v krvi. A to mě v nemocnici nechtěli původně ani hospotalizvoat, že prý to není vážný. Hlavně se hlídej. Vysoký tlak miminku moc neprospívá. Nedostalas nějaké léky na tlak? 3,1kg 3 týdny před termínem není špatný. :slight_smile:
5. lis 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.