• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lillyzelvicka jejda, tak to bych radči zůstala v porodce, já bych se bála zůstat doma, tolik věcí se může stát, že něco může ohrozit miminko, pak už to nikdo nevrátí.......... No a ty se cítíš jak? Je fakt že když se vyvolává moc brzo (jako mě), tak se to nepodaří a většinou se jde na císaře.
5. lis 2010 v 19:25  • Odpověz
@faflina ono se to nemusí podařit ani na TP jako u mě :confounded:
5. lis 2010 v 19:26  • Odpověz
@lendaw no ve středu mi naměřili 148/90 což je prý hraniční a dneska 145/100.Teď jsem sse měřila a mám ho dobrý.Léky mi žádné nedali musím se měřit a v úterý jdu na poradnu do nemocnice a nebo kdyby něco hned
5. lis 2010 v 19:31  • Odpověz
@lillyzelvicka a není ti občas na omdlení? Mě bylo, málem jsem sebou sekla na poště. Opatruj se a kdyby něco, tak hned volej rychlou. Ale neboj, samotný vysoký tlak nemusí nic znamenat, prostě to patří ke konci těhu.
5. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
@faflina No mi je jinak fakt dobře tenhle týden mi je divně po ránu jako že fakt cítím ten zvíšený tlak.Ale oni nás komplet zkontrolovali ukazali mi to a máme všechno fakt ukákové.Takže na co se tam trápit když můžu být v klidu doma.Ale kdyby cokoliv tak máme hned přijet ve dne v noci prostě kdyby se mi cokoliv nezdálo. :wink: Pan doktor byl moc příjemný fakt mi všechno vysvětlil což mi moje dr. poslední dobou nee.Říkal že kdyby mi bylo blbě nebo se jen trošičku zvedl tlak nebo mě bolela hlava hned přijet a pro jistotu si mě překontolují a nechají si mě tam :wink:
5. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
@lendaw no mi je tak mdlo a horko ale fakt jen dopoledne pak v poho.Takže dopoledne jen polehávám a nic nedělám.Až odpoledne jak mi je líp. :slight_smile: Ale teˇmi je dobře malý má škytavku a spokojeně kopká což je super:slight_smile:
5. lis 2010 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky..
@lillyzelvicka tak to zvládni a ať ti je dobře...kdyby něco,tak šup do porodky.. :wink:
5. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak včerejší kontrola dopadla dobře. Ketolátky už zas v moči nemám, akorát trochu zase tlak, ale nic dramatickýho. CS se šouplo na 2, takže taky na 38tt nic moc. Zatím to prej na porod nevypadá, ale zároveň mi povídala, že se to ale nedá vlastně vůbec odhadnout. Kdyby to šlo takhle dál, tak budu těhu fakt ještě na Vánoce. Tak snad se to rozjede z ničeho nic. Akorát mám pořád takový hrozný návaly horka jak v přechodu, teď koukám, že jako lilly. Jsem pořád zpocená jak kůň. Jo a na monitoru jsme byli tentokrát hodný. Mrskal se jak o život. Aspoň si vyžehlil to, že to minule celý prospal. Hlavně, že je vše ok. Od středy ho asi začnu vyhánět. Občas toho už mám opravdu plný zuby.
6. lis 2010 v 10:46  • Odpověz
@mercedesse já začala vyháněz zýden před termínem a nic. Můžaš zkusit speciální koktejl s ricinovým olejem. Pokud je mimi přichytané, tak ho to popožene. A pokud ne, tak tě to dokonale pročistí. Já ho pila týden před termínem a potom den před termínem, kdy už bylo jasné, že druhý den budou vyvolávat. Ale uplně zbytečně, protože na Bětušku nezabraly ani vyvolávačka v porodnici. Zato mě opravdu dokonale pročistil :grinning: Na MK je k tomu diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelma/?page=1
6. lis 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Jo o tom už jsem slyšela, ale moc se mi do toho nechce. To už bych asi musela bejt hodně zoufalá. Zatím jsem jen taková utahaná, ale ještě ne na prášky, tak uvidíme, třeba se v klidu vyklube sám. Přece jen ještě má klidně i 4 týdny čas.
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že stěry nám vyšly naprosto v pořádku, takže žádný antibiotika při porodu. Z toho mám fakt velkou radost.
6. lis 2010 v 11:20  • Odpověz
@mercedesse tak gratuluju k úspěšné kontrole :wink: Mi včera porodní asistentka říkala že to je stéjně relativní na kolik jsi otevřená a tak to se může fakt rychle změnit.Říkala že přišla paní na kontrolu a nic ji nebolelo prostě v klidu a na kontrole zjistili že je na řcm otevřená tak ji lifrovali rovnou na sál.
Já jsem dneska přesvědčila mužíka k sexíku :dizzy_face: Ale malý je v poho takže myslím že se mu ještě ven nechce :slight_smile: Jo a termín mi o den posunuli na 26.11. :slight_smile:
6. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka díky, já si právě taky myslím, že je to hrozně relativní. Známá byla ráno na kontrole, tak jí řekli, že to na porod nevypadá ani náhodou a večer se holka narodila, takže to je opravdu jen tak jako že u někoho to jde postupně a u někoho ne. S tím termínem se to taky nedá brát tak vážně. Mě nejdřív pořád dr říkala, že podle utz je o 4 a pak o 6 dní starší a teď v tý porodce to vyšlo buď přesně, nebo i o dva dny míň. Teď mi utz nedělala, ale bude to něco kolem 3kg. Zaplať pánbůh, že to není žádnej macek. Doufám, že se moc nesekli :grinning:
6. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
@mercedesse jo někde psali že se snad v zahraničí ani nekontroluje čípek že je to fakt hodně relativní.A jak jsem včera seděla na tom ktg byla tam mamina a ta říkala že stéjně se nedá odhadnout velikost mimi podle břicha.Mě většina známých strašila že budeme macci že mám břicho jako meloun a že už musím každým dnem rodit a hele budeme normální miminko :grinning: A ještě dr. mi včera říkal že jsem mám čpek ještě na 1,5 prstu že do vyvolávání by nešel-za což jsem ráda.Myslím že malý zjistil že mu je u mě moooc dobře a byl u všech vyšetření spací i mi třepali s břichem aby ho probudili ale on se drží :wink: A talak mám v pohodě takže snad v šechno v pořádku a absolvujeme poradnu v úterý :slight_smile:
6. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jak je po víkendu. Mě to počasí dává šíleně zabrat. Jsem děsně utahaná a ospalá. Jinak mi všichni říkali, že mi najednou děsně spadlo bříško, tak se nám mladej asi sune konečně tím správným směrem. Třeba nakonec nebudu přenášet jak slonice :grinning: Je fakt, že se mi podstatně líp dejchá, akorát mě teď neskutečně pálí žáha po všem co sním. Jo a dneska jsem dospala veškerej deficit, vstávala jsem v 10:30. To už se mi fakt dlouho nepovedlo. :grinning:
8. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky,hlásím se po první poradě a CTG :unamused: ... tak mě natáčeli 2x..doktorce se nelíbil zvýšený tlak... ( k tomu mě od včerejška bolela hlava) a ani moc ozvy, tak mi vzali krev..musela jsem se jít najíst a přijít znovu na ozvy (ty už dopadly dobře) a tlak...a čekat a čekat na výsledky krve. Nakonec mě pustili domů s tím,že kontrola ve středu... tak uvidíme...Jinak mi CTG vyšlo F,ale vůbec nevím co to jako znamená,tak se jdu kouknout po netu.. :confused:
8. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
@marlin3 to mám tuším v průkazce taky a prej v pořádku. Budu držet palečky, ať všechno ve středu dopadne dobře. Já doufám, že nepojedu ještě dneska do porodky. Je mi divně a teď jsem měřila tlak a mám 140/75 a to už je dost. Brní mě rty a je mi celkově nějak slabo. Zkusím to za hoďku přeměřit a budu doufat, že to přejde. Jinak bych možná radši zajela na kontrolu. Možná je to jen tím blbým počasím, ale nechce se mi nic riskovat.
8. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky u nás v témátku prosincovek už máme narozené dvě miminka, takže klidně byste obě mohli rodit, u mě nic jsem asi zavřená čípek je tak vysoko, a dneska jsem koupila ještě maliník, tak si ho jdu uvařit.
8. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@faflina jo taky doufám, že už by to teď nebyl problém. Marlin už má malou donošenou a já ofiko ve středu, tak snad už by to nevadilo. Ty máš ještě hafo času, hlavně nikam nespěchat. Nejdřív jsem říkala, že už by klidně mohl, ale teď, když mi není dobře si říkám aspoň do tý středy sakra. To je zase dilema.
8. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz
hmmm..já jsem právě dneska měla 2x 140/80 a jedenkrát 130/80,ale v průběhu těhu i 160/80,ale nikdy to nikdo neřešil...vůbec...ale ta hlava,..mě normálně vůbec nebolí,tak to bylo divné,ale už je to OK i bez paralenu..už jsem se chystala,že si ho vezmu a zalezu do postele,ale už se cítím fakt dobře.
A měření těch ozev byl pro mě celkem teda zážitek...jsem byla překvapená,jaký to byl rachot! Při prvním měření Evička spala,pak dostala škytavku a pak jsem si musela hladit břuško,abych ji probudila a něco předvedla...to bylo slabší. A ten druhý monitor už byl takový "živější" to byla malá celkem dost akční...škoda,že mi k tomu dr. nic neřekla.
Do průkazky mi po gyn.kontrole napsala 1. Tak to chápu,jako že je ještě úplně klid.... :confused:
8. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz
@mercedesse no to už je fakt jedno...teď už můžeme rodit kdykoli... :wink:
8. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
@marlin3 jojo vypadá to tak, mě to minule už dala za 2, ale to taky prej nic moc. Mě vždycky říkala dr, že jak je to nad 140/80, tak už se to musí hlídat a brala jsem vlastně kvůli tomu i ty prášky. Pak mi je vysadili a když jsme měřila doma tak jsem měla tak 110-120/60, tak mě to teď docela vyděsilo. Že by se mi chtělo ležet třeba 10 dní do porodu v nemocnici, to se mi nechce a rodit vyvolávačkou taky ne. Jen ať si řekne sám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz
@mercedesse no vidíš, 2 není 1,tak to jsi na tom dál...ale,že to vyšetření teďka není moc příjemné,co...? :sweat_smile: (né,že by jindy jako bylo....,ale myslím,že teď to obzvlášť stojí za to...)
8. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
@marlin3 no to mi povídej, a to jsem ještě na první kontrole v porodce chytla doktorku, která je známá tím, že je to děsnej sadista. Já šla domů jak natržená.
Tlak jsem přeměřila a spadnul na cca 120/60, takže dobrý, ale asi si pro dnešek ordinuju klid na lůžku. Docela se mi ulevilo.
Jinak už jsem to tu psala, ono s tím CS to není tak jednoduchý. Dr. říkala, že to vlastně nic neznamená a někdo má pořád 1 a najednou rodí a u někoho to jde nahoru a nic z toho. Takže budu doufat, že to u mě bude mít rychlej nástup a doufám, že ne až v prosinci :grinning:
8. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz
@mercedesse ty vogo..dej pokoj s prosincem!!! nejpozději do konce listopadu, v žádném případě né prosinec! :wink:
8. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
@marlin3 to zní hrozně co :grinning: Hele mě to všichni plánujou na příští tejden, buď 15. nebo 17.11., aby měl prej na narozky státní svátek. Docela bych byla pro, aby se trefili. Mě taky děsí, že normální datum porodu se u mě počítá až do 8.12., to by mě asi jeblo. :confounded: :grinning: Tenhle tejden mám zakázáno rodit od tchýně, protože jede na víken na nějakou firemní akci a pak 27.11. je taky prej pryč. I když mě je to jako úplně fuk, ale jí by asi mrzelo, že by malýho neviděla hned.
8. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz
@mercedesse hmmm to moje tchýně uvidí malou až na vánoce.. :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
@marlin3 závidím, já s ní bydlím :confounded: No snad aspoň občas vypomůže. :sweat_smile:
8. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky vy jste se rozpovídali.Mi je celý den divně tlak mi líta tak ležím a nic nedělám.Mi řekli hraniční je 140/90 to musím hlídat.
8. lis 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka tak to je jen známka, že je to opravdu tím zkur.. počasím. Aby nám bylo takhle zle všem najednou jinak není možný. No nic práce počká na zítra. Dneska budeme jen hajat. :wink:
8. lis 2010 v 15:27  • Odpověz
Děvčata tonoucí se stébla chytá.Máte některá zkušenosti s negativními testy a pak na krvi to vyšlo?díky vám za podporu,i když je už asi mizející. :wink:
8. lis 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.