• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@paja1 Moje švagrová měla test negativní i ten den co přišla od mudra, který jí těhu potvrdil, takže je to možné......... Moc přeji aby to vyšlo......
8. lis 2010 v 15:46  • Odpověz
@mercedesse já jsem měla dneska v plánu udělat tolik věcí , ale prdím to, zdraví mimi je mi přednější.Však ono to nikam neuteče :wink: Ale to počasí dělá fakt divy.Tady celý den leje je tu zamračeno teď už skoro tma.Bych jen spala
8. lis 2010 v 15:47  • Odpověz
@paja1 kamarádka měla těhu test negativní, dr. ji skoro dva měsíce tvrdil že těhu není dal ji injekci na vyvolání menzes a za týden ji potvrdil těhu.Drž se :wink:
8. lis 2010 v 15:49  • Odpověz
bre ranko, tak i ja mam negativni test na streptokoka :slight_smile:
vcera mi rikala kamoska, ze se jeji kamosce narodil kluk, i kdyz ji cele tehotenstvi rikali doktori, ze ceka holcicku. tak zacinam panikarit, aby se nam nakonec nestalo to same. I kdyz nam 3 dr. rekli, ze mame holcicku, tak co kdyby se vsichni 3 sekli :confused: radsi teda vymyslime i jmeno pro kluka. ti, co me znaji, tak neveri, ze cekam holcicku, podle myho nezmenenyho oblicej k horsimu - ba naopak, bricho dopredu,.... no, bude to napinave az do konce. Jinak mame za sebou uz 3 lekce predporodnio kurzu a muzu zatim rict, ze to nejsou vyhozene penize. A konecne mam vsechno pripravene-vyprane, vyzehlene, nakoupene veci pro Andrejku (doufam, ze pro Andrejku :grinning: )
9. lis 2010 v 08:34  • Odpověz
@nadja73 ahoj, já jsem takovou příhodu taky slyšela, já spoléhám na ten 3D utz, tam to bývá prý vidět dobře...Jinak já jsem včera absolvovala utz ve 20tt a vše ok, jen pohlaví jsem se nezeptala, byla jsem ráda, že je mimi v ppořádku.
A na tu plodovku, co jsme před časem spolu probíraly jsem nakonec taky nemusela :wink:
9. lis 2010 v 09:23  • Odpověz
@valentynkaa07 ahoj, no ja taky byla na 3D a dr. rekl, ze ty pysky jsou tam bez debat :slight_smile: tak doufam, ze to opravdu bude holcicka. vcera jsem ji vyzehlila a vyskladala obleceni do velikosti 62 do skrine a ruzova tam prevazuje, tak doufam, ze nebudeme muset udelat upgrade :grinning: super, ze ti vysledky z triplu dopadly dobre, kolik jsi mela downa a VV?
9. lis 2010 v 10:07  • Odpověz
@valentynkaa07 btw. kde jsi zaregistrovana k porodu?
@nadja73 no u nás na prosincovkách, je jedna ta porodila předevčírem a čakala holčičku, no a vylezl kluk!!! Takže taky doufám, že já budu mít buchtu, by mě muselo klepnout.
@faflina paneboze, dalsi. kam ty doktori cumej? a byla na velkych ultrazvukach nebo na 3D? ja byla na obojich a tak doufam, ze tam je to rozliseni mnohem lepsi nez u obycejnych ultrazvukach u gyndaru.
9. lis 2010 v 10:21  • Odpověz
@nadja73 no ona zatím psala na FB, a je ještě v porodce, ale jak dorazí domů a půjde na koňa, tak mě to taky zajímá. Taky se bojím aby nevylezl kluk....
9. lis 2010 v 11:36  • Odpověz
@nadja73 mě výsledky těch triplů neřekli, jen že to bylo negativní, na NT jsem měla výsledné číslo 1:300.
Ty případy že řekli holku a vylez kluk občas jsou, ale zase jsem četla případ, že právě na obyč utz to vypadalo na holku a na 3D jim řekli kluka, takže to beru jako dost přesný, ale to víš, člověk nikdy neví :wink:
Jsem zaregistrovaná v Podolí.
9. lis 2010 v 11:42  • Odpověz
@valentynkaa07 kdyz jsem v poledne byla u gyndarky na zapsani negativniho streptokoka do prukazky, tak jsem ji rekla o obavach, aby to nebyl kluk, ale ona mi potvrdila, ze jestli na 3D byla holka, tak je to opravdu holka. a jo, prave na tech obyc. utz se muzou seknout. Ja jsem taky zaregistrovana v Podoli :slight_smile: takze pak ti podam reference :wink:
9. lis 2010 v 15:39  • Odpověz
9. lis 2010 v 15:41  • Odpověz
@nadja73 :slight_smile: myslim, že jsme si o tom Podolí už psaly v době, kdy jsem se tam byla zaregistrovat, doufám, že budeš mít pozitivní zkušenost, je to o lidech :wink:
9. lis 2010 v 16:00  • Odpověz
@faflina tak ja v tom nevidim vubec nic :grinning: byla jsi na 3D? tam je to celkem dobre videt. my nemame pipinku na fotce, ale na videu a tam je to docela citelny.
9. lis 2010 v 16:01  • Odpověz
@valentynkaa07 a jo, mas pravdu. povedlo se nam zaregistrovat, tak jeste aby ten porod probehl podle nasich predstav :wink:
9. lis 2010 v 16:02  • Odpověz
@nadja73 No je tam kus nožičky a pipinka.
9. lis 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky, jak se máte?
Já jdu asi slavit. Ode dneška jsme už v termínu, takže úplně dopečený mimi. Teď ještě aby se mu chtělo brzo ven a bylo to bez problémů. Já už ho chciiiii u sebe.
10. lis 2010 v 11:04  • Odpověz
cau holky, tak to vypada, ze se bude poradi porodu menit. dneska jsem byla v poradne v porodnici a CS mi uz skocilo na 6. I dr. rikala, ze to bude nejspis driv. tak se jdu psychicky pripravovat. I kdyz se na Andrejku moc tesim, tak strach z porodu i z toho vseho, co bude nasledovat stejne mam, Je to proste krok do neznama a uvidim, jak se s tim poperu. aspon, ze jsme stihla vsechny predporodni kurzy. v poradne mi mmj delali ultrazvuk a mala uz hodne tlaci hlavickou dolu a placenta je zrala. srdicko pry busilo ukazkove ucebnicove, z cehoz jsem mela obrovskou radost a na monitor jsem teda nesla. rano jsem vstavala v 6 a ted jsem teprve dorazila domu a jsem strasne utahana, tak si akorat davam brokolicovou polivku a jdu si lehnout, tak dobrou :slight_smile: :sunglasses:
10. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
@nadja73 jůůů, že by se blížilo další miminko. :wink: Tak to budu držet pěstičky. Teď už je malá stejně zralá, tak se ničeho neboj, i když to se lehko řekne, já vím. Mě bolej poslední dva dny dole kosti, tak si myslím, že mladej nám už taky pěkně leze dolů. Tak doufám, že třeba příští tejden na nás vykoukne. :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahoj těhulky,
copak to čtu za dobré zprávičky - co nevidět bude další mimi :slight_smile: super
jsem zvědavá, které mimi si vybere datum mých narozenin 28.11. což by u některých šlo ne? :wink:
10. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz
@mercedesse me se dneska taky rozlezla panev, celkem to pri chuzi boli, ale jako kachna uz chodim cca mesic :slight_smile: no, bude to napinavy jak detektivka :sunglasses:
@radusv muj manzel celou dobu tvrdi, ze se mala narodi 28.11. :grinning: ale myslim, ze jeho i tebe nase cacroka preveze a udela si, co bude chtit :slight_smile: :dizzy_face:
10. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz
datum je to hezký, akorát já už bych narozky slavit neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a můj manža je 2.8. hezká shoda :wink:

tak se držte, myslím na vás a těším se na miminka :dizzy_face:
10. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
@radusv no to by sice šlo, ale kdyby to bylo dřív, tak bych byla radši. Zatím to vypadá, že krásný datum 11.11. už asi nestihnu, tak snad toho 17.11. :grinning: Jooo, kdyby člověk věděl, kdy to příjde, já už jsem napnutá jak kšandy.
10. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz
vydrž Prťka vydrž :wink:
ten čas tak letí, že je to tu co nevidět...
10. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
@radusv no právě, začínám bejt nervní a jestli to nebude brzo, tak mě asi klepne. :grinning: To je člověk pak napnutej z každýho dloubnutí, jestli už je to ono, nebo ne. :sweat_smile: Dneska jsem myslela, že nedolezu z procházky, maličkej se mi šprajcnul pod žebrama a já se lekla, že pojedem. Jo a včera mi ten můj oznámil, že příští tejden má přijet šéf z Holandska. To mám fakt radost, určitě se trefí do porodu, to je zákon schválnosti. :angry: :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz
Merc trochu tě chápu.... jo život je o samým čekání na něco

klidně si to s tebou vyměním :grinning:
10. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
@radusv já vím, že je to dost sobecký si stěžovat. I když já si vlastně nestěžuju, jen napnutě čekám. Je fakt, že tohle je ze všech těch čekání to nejhezčí, i když si člověk nemůže bejt jistej, dokud nebude mít prcka u sebe. Já bych vám tak přála, aby se to konečně taky už povedlo. Za chvilku se tu rozrodíme a někdo přece musí diskuzi udržet v chodu. Jindři a val se sem zapomněly nějak přestěhovat. Tak se koukejte pořádně snažit, ať se to tu těhulí dál. Chtělo by to zase nějakej pořádnej nápor. Od toho března, to stojí za houby.
10. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz
Merc vždyť si nestěžuješ, jen už se nemůžeš dočkat - ale víš co se říká kdo si počká ten se dočká :wink: já se tím řídím už dlouho, ale někdy už jsem taky dost netrpělivá...
já se obávám, že takový boom co byl v březnu už nebude - teď už to půjde postupně, ale hlavně ať to jde :wink:
snažíme se co můžem, zrovna řešíme grafy a prd rozumíme :grinning:

tak já za chvíli končím v práci, mějte se papa
10. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
@radusv já příznávám, že vás pravidelně dočítám, takže o grafech vím. :wink: Lend umí anglinu přece jen nejlíp, tak se do toho nemotám, i když trochu umím. Tak vám držím holky palce a papa.
10. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem po další kontrole a monitorech...dneska tlak ukázkový a ozvy taky..takže vše OK a další kontrola v pondělí...
@mercedesse taky už jsem taková napnutá,kdy to začne a tak... :sweat_smile:
včera jsme byli na předporodním kurzu a prohlídku porodních boxů...no,tak jako mají to tam pěkné,hodně soukromí...ale tak nějak to na mě dolehlo...jako,že vidím konkrétní místo...NO UVIDÍME...co nám zbývá,že? Ven ty naše miminka nějak musí...jo a vyzvedla jsi papíry ohledně darování pupečníkové krve,tak to musím vyplnit a v pondělí to vzít s sebou...tak doufám,že na to nezapomenu. :confused:
10. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.