• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
@marlin3 tak super, že kontrola dopadla dobře. :wink: Hele já taky říkám, že ven prostě musí a teď už to fakt nevykašlem. Prostě to zvládlo tolik ženskejch před náma, tak my musíme taky. :wink:
10. lis 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojky holky.
Dlouho jsem tu nebyla a koukám na Ty Vaše tt jak blázen... :sweat_smile: Držím Vám moc palečky ať všechno dopadne dobře!
Já se už začala těšit na další těhulení... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
@eliska_v tý jo, tak to to bereš hákem, někoho to prej napadá až po půl roce. :grinning: Ale jinak díky

Nemáš náhodou zkušenost se silnou bolestí pod pravým žebrem. Já si připadám, jako by mě někdo přetáh. Bolí to i na zmáčknutí i při nadechnutí. Nevím, jestli nemám jet radši na kontrolu a nebo už to do zítřka do rána vydržet. To tam jdu plánovaně.
11. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz
@mercedesse me teda taky obcas boli pod pravym zebrem, ale je to tim, ze nase cacorka mi tam strka nozicku a to pak staci se poradne rovne postavit a protahnout se - proste ji setrast dolu :slight_smile: urcite by to nemelo byt neco blbyho :wink:
11. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
@nadja73 díky za uklidnění, já už radši i založila novou otázku ve fóru. Bolí to fakt ukrutně a hlavně už mě to trápilo celou noc, nějak mám o malýho strach. No snad mě třeba jen kope nebo nějak tlačí. Nebo je to prd pod žebrem a panikařím úplně zbytečně. :wink:
11. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz
@mercedesse s největší pravděpodobností ti na žebra tlačí děloha, už tam moc místa není :wink:
11. lis 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
@lendaw holky díky za uklidnění, já si teď dala vanu a trošku to polevilo. Tak doufám, že to třeba i do zítřka přejde. Večer jsme chtěli jet nakupovat do Prahy, tak uvidím, jestli to rozdejchám. Já vím, že místa už je maličko, ale nějak mě to překvapilo. Nenastoupilo to pozvolna, ale naráz. Jako kdyby mě to tam před tím trochu tlačilo, tak je mi to jasný. Já se spíš lekla, jestli třeba neblbnou játra nebo něco. Přece jen tělo už toho má dost, tak se můžou takový věci objevit.
11. lis 2010 v 15:41  • Odpověz
HOlky, v listopadové Mamince jsou kupony se slevami 10-20% do spousty obchodů s dětským zbožím, oblečením, kosmetikou aj. Např 20% do Malvíka, 10% do Brány k dětem, 20% na hračky Lamaze, 10% na odlitky nožiček/ručiček, 20% na dětskou kosmetiku ód Manufaktury (tu používám a můžu vřele doporučit). Ale pozor, většina slev platí od zítřka do neděle!!!!
11. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak dneska to naše zlatíčko pěkně zlobí. Už jsem byla 2x na monitoru a musím po obědě znovu. Jen co mě odepnou, tak řádí jak zběsilej a jen co mě připnou, tak si jde schrupnout. Asi mě klepne. Tak nás poslali domů se najíst, napít a po druhý hodině mám přijít radši ještě jednou. Doufám, že se to povede a nenechaj si nás v nemocnici. Jinak vše v pohodě nic se nechystá. Jen zas byly ketolátky v moči. Jo a monitor lítal tentokrát to nižší číslo mezi 20-30, pořád lepší než max 10 minule. Ale stejně se nic neděje. Tak snad stihnu v listopadu porodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
@mercedesse ahoj...přesně jako u mě...taky si na monitorech pěkně chrupkáme a žádná akce...taky jsem se zkoušela najíst,napít,...projít...pak teda něco málo předvedla,ale stejně nic moc..ale alespoň to už stačilo.
Tak ať odpoledne pořídíte lépe! :wink:
12. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz
@mercedesse tak to by bylo něco na mě, jsem ráda že včera když sem byla já na monitoru tak mimi kopalo přímo do sondičky, která snímá dělohu. Vůbec se to mimískovi nelíbilo co to mamince připli. ale za to srdíčko miminka nešlo slyšet, fungoval špatně přenos, tak sesřička a já jsme museli střídavě držet tu sondu na srdce, a tlačit jí na bříško aby šlo vůbec něco slyšet, podle mě to ta setřička měla dát víš tu sondičky a bylo by po problému, ale nakonec se podařilo....
12. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz
zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 -KO 3.11.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - PP 10.11.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 18.11-porodnice
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
pets............40 let.............21.září 2010 Terezka 2350g a 46cm
eliska_v...... 21 let ..........28.září 2010 Dalibor 4230g a 52cm

*PP-Poradna v Porodnici
12. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
když vidím tu tabulku, je teda dlouho nedoplněná, tak si to holky u sebe upravte....
12. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz
autor
Tak nakonec si dal říct holomek a v pohodě, teda ne že by předvedl to, co normálně večer v posteli, ale stačilo to. No prostě jako u Marlin. :grinning: Mám ale radši přijít ještě v úterý jen na monitor a v pátek na další poradnu. To už bych nejradši nestihla. Dr mi říkala, že jak začne na monitorech takhle zlobit, tak je nejlepší porodit, tak jsem jí říkala, že fakt nejsem proti, ale ať to vysvětlí mladýmu, protože ta dr. co mě vyšetřovala ráno říkala, že to zatím moc nevypadá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahojky jen nakukuju a dávám info.V pondělí jsem jela na pohotovost měla jsem zvýšený tlak a silné bolesti hlavy.Nechali si mě tam až do dneška pro jistotu na pozorování.Naštěstí všechny výsledky mi vyšli dobře tak mě pustili .Jsem ale moc utahaná tak si jdu lehnout
12. lis 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka jéé, tak aspoň, že je vše v pořádku, hezky odpočívej a mysli na miminko. Držím palečky.
12. lis 2010 v 19:02  • Odpověz
tak jsem doplnila vsechno, co zatim jde a uvidime, co vsechno stihnu absolvovat. uz bych taky radsi, aby byla mala venku. posledni tyden jsem pribrala asi 2 kila, ale stejne je to vsechno v pupiku, tak snad mala roste :wink: joooo, ten posledni mesic je narocnej :slight_smile:

zlababa07 ..30 let ... (MA 6/09, MA 10/09)..//8.3.2010... TP 17.11.2010 - chlapeček
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 -KO 3.11.-chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - Monitor 17.11. PP 24.11.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 18.11-porodnice
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
pets............40 let.............21.září 2010 Terezka 2350g a 46cm
eliska_v...... 21 let ..........28.září 2010 Dalibor 4230g a 52cm

*PP-Poradna v Porodnici
@lillyzelvicka tak hlavne, ze je vsechno v poradku.
@mercedesse ty mas koukam peknej monitorovaci maraton :slight_smile:
12. lis 2010 ve 23:49  • Odpověz
@nadja73 takže holka z prosince se nám vrátila domů z porodky a říkala, že tu holčičku neměli potvrzenou na 100% prý že to spíš vypadalo na děvče. Takže jsou rádi že mají teda chlapečka....
13. lis 2010 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky,pěknou sobotu...i když mi to už pěkně splývá..ty dny :slight_smile:
Tak jsem zvědavá jak se tady rozrodíme... :sweat_smile:
@lillyzelvicka tak si odpočiň,ať máš dost sil...budeme je všechny potřebovat. :confused:
@mercedesse no,tak vidíš,alespoň něco jste naměřili...já jsme taky opět zvědavá na pondělí. Jdu na sedmou,tak si myslím,že ještě bude spinkat jako andílek..musím se najíst,ale to stejně moc nepomáhá...
Holky,už začínám být nervózní...termín mám přesně za týden..to už je takové konkrétní...jsem na to fakt zvědavá. :sweat_smile:
13. lis 2010 v 11:34  • Odpověz
@faflina no, trochu jsi me uklidnila :slight_smile: ja se furt drzim toho 3D, ze ten dr. snad nemuze bejt tak blbej a slepej, ze by to nedokazal rozpoznat :sunglasses:
@marlin3 taky jsem cim dal nervoznejsi, jak se to blizi. hlavne si to nejak nedokazu predstavit - ten porodni proces :sweat_smile:
13. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
@nadja73 no právě.... :confused: :sweat_smile:
13. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
@nadja73 no já taky viděla UTZ a jsou tam jasný stydký pysky a poštěváček, tak snad z toho nevyroste pindík
13. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
@marlin3 tý jo, tobě už tam hupsnul 40tt a ostatním už se to taky krátí :wink:
13. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lendaw ahoj..je to tak..zbývá 7 dnů...doufám,že né víc...ale nemuseli by mě nechat přenášet,když jsem měla hraniční tlak,že? :confused:
13. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
@marlin3 tak mě už taky nějak opustila ta jistota, že to prostě zvládnu a jsem nervní jak pes. Hlavně kdyby aspoň člověk věděl, kdy to příjde. Já mám do termínu 11 dní, ale vidím to bledě. Ani neříkali, že by mě nenechali přenášet kvůli tý cukrovce, spíš se tvářej, že žádnou nemám. No já teď už tak trochu taky. Necpu se teda sladkým, ale už to nedodržuju tak přísně. Jo a dneska rodit nesmím, zakázal to Michal. Musel odjet do Úval se senem a má to na celý odpoledne, takže prej mám jen ležet a odpočívat, aby se to nerozjelo. Tak jsem ho uklidňovala, že se fakt nikam nechystám. Je to takový napínaví, co holky? :wink:
13. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz
@marlin3 radší přenášet než vyvolávat, věř mi. Ten tlak sám o sobě není důvodem k vyvolání., K tomu by musely být ještě další příznaky preeklampsie - bolest hlavy/uší, otoky, bílkoviny v moči. No a potom ev. špatný ozvy - to už je potom hoňka. vydrž, holka, za chvíli už bude po všem. Já si pamatuju, když jsem skučela na 1. době porodní, bolesti jak kráva, kontrakce žádný a psala jsem mámě (bývalé porodní asistentce), čekala jsem nějaká slova útěchy a pna napsala jen: musíš vydržet. Mě je jasný, že nic jinýho prostě dělat nešlo, ale něco jinýho taky napsat mohla, ne? :grinning:

Holky, hlavně - jesti teda můžu pouštět nějaký "moudra" - až to přijde, snažte se hodně chodit (půjde to blbě, ale pomáhá to) a buďte klidně hodiny ve sprše. Mě drželi 6 hodiny na monitoru v leže, nemohla jsem ani na bok. Na 15 minut mě potom pustili do sprchy a to byla taková úleva. Né že by to teda přestalo, to ne, ale hodně se mi ulevilo.
13. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz
@mercedesse já začala panikařit když mi řekli: večer vám zavedem první tabletu a zítra začneme vyvolávat. Okamžitě se do mě pustil strach, byla jsem nervní jak prase. A oni na mě vtipně - hlavně se pořádně vyspěte, a´t máte na zítřek sílu. HA HA HA. Mě bylo zle od žaludku, měla jsem srajdu a děsně jsem se bála. Ráno už to potom bylo lepší, ale potom když mě přijímali na porodnici a já tam ležela na monitoru a slyšela jsem, jak za nějakýma dvěřma rodí ženská a řve jak tur....chtěla jsem utéct! :confused: To jsem ještě nevěděla, že to nakonec dopadne tak jak to dopadne. Protože původně mi říkali, že to bude první pokus, který většinou ale nevyjde a že to druhý den zkusí znovu a kdyžtak mě potom kuchnou.
13. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz
no uvidíme...Martin má příští celý týden noční,takže je jasné,kdy to příjde... :pensive:
13. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky holky no tak jsem spala víc ja 14 hodin , ale chce se mi pořád spat.Problém je že mě od rána bolí v podbříšku každou chvilku křeče a střílí mi to do kříže.Děs.Jsem z toho dneska utahaná jako nikdy.Zabírá trochu chození a balon, ležet se nedá vůbec.No doufám že vydržím do úterka to jdu na kontrolu.Nechce se mi zase hned do porodky :sweat_smile:
K tomu pohlaví v porodce byla kočena přenášela vyvolávali ji ho a bum místo holky kluk :sweat_smile: a den předem ji řekli že to bude holčička,A jak jsem měla možnost vidět tak vyvolání fakt raději nee.Holky přijali večer ráno že začnou a holky nespali celou noc nervy opravdu střevní problémy.Ale zase to měly za sebou rychle jen intenzivnější bolesti.řvali fakt na celé sály.No prostě ležet v porodce je zážitek když jste relativně v pořádku a vidíte co se kolem děje.Nikdy jsem nevěděla o porodu tolik jako po tom týdnu, a nevím jestli je to lepší než alespoň čístečná nevědomost :confused:
13. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz
@lillyzelvicka počkej a v jakých intervalech máš ty křeče? :confused: Radši to měř, protože by to klidně mohly být kontrakce :confused: Dej si teplou vanu a jestli to nepomůže, tak by to opravdu mohlo být ono. Jestli se ti chce spát a usneš, tak spi. Teď to potřebuješ jak sůl. A kdyby to vypuklo, tak se budu těšit na sms :wink:

Holky, jestli začínáte být nervózní z porodu, tak mě pomohly krizové kapky (www.bachovaterapie.cz). Trošku mě to uklidnilo, i když ne uplně.
14. lis 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.