• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
jo holky,kůli čemu se nesmí káva? kŮLI KOFEINU? koupila jsem kafčo bez kofeinu, to se snad může, né?
9. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Jéžiší sim, napsala jsi to moc hezky, díky, snad už v bříšku taky máš mimíse.
9. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
FAF: hrozně Vám to přeju všem, úplně mě ukápla slzička!!!!Už si to zasloužíme být šťastné a hlavně těhotné!!!
9. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
merc a faf, moc gratuluju, super zpravy. :slight_smile:
merc, ja vcera taky vyvadela, asi blbe konstelace hvezd :wink:
9. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky gratuluju ke kontrolám... To je super!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem si teď složila přebalovák... Holky to je tak hezký! jenom tam položit to miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
Holky díky díky díky. :grinning:
jé eli a to máš ten, co máš v albíčku, ten se mi moc líbí, taky bych ho chtěla.
9. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahojky holky,
moooc gratuluju ke kontrolkám :wink: mc pěkné fotečky snad budu mít za deset dnů stéjnou fotečku jako merc :grinning:
Jsem zrovna zbaštila bramboráčky mňam jsem se přepapkala :sweat_smile:
9. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
Ahojky lilly, za 10 dnů už budeš mít mimíska většího než já. Kolik jsi teď podle ms. Podle termínu porodu o den míň takže 7+1 jestli se nepletu?
9. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
Merc: jsem byla napnutá jako kšandy než jsem si to přečetla a koukla na tvojí fotečku přece jenom se můžu s tebou porovnávat :grinning: jo a jsem 7tt+1
9. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
jo jak jste se bavili o tom spaní tak to já usínám už v sedm vydržím max. do osmi a jdu hajat.Pak se vzbudím na záchod a koukám tak hoďku do stropu, ale to asi dělá i ten můj skříplí nervím :slight_smile:
9. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
merc: nene, ten se mi líbil, ale manžel pořídil z ikei! Ale ten se mi líbil taky :wink:
9. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky,jsem tu... :grinning:
Kontrola dopadla parádně, dle UTZ je nám 7+4, 1,3cm, a srdíčko tluče o stošest! Brala mi krev (AIDS,krev.skup.,štítka atd.) a v posledním dubnovém týdnu se mám objednat do Gennetu na NT a to PAPP (nebo jak je přesně tak zkratka..)
Merc a Faf,gratuluji.Dneska jsou to samé dobré zprávy! :slight_smile:
9. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky, nakoukla jsem akorát - všem vám gratuluju k úspěšným kontrolám a jen tak dál :slight_smile:
Eli tobě dodatečně taky :wink:
9. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Merlin: gratuluju :wink: dáš fotečku ?
9. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
marlin: Tak to je super!! gratuluju... Dáš fotečku? :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
fotečku mám,tak to nějak vyfotím nebo v pondělí nascanuje a bude!
9. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
marli: nějak ji vyfoť a dej ji tu dřív než v pondělí:slight_smile:
9. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
tak jdu na to. :confused:
9. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Marlin: gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dneska je opravdu den plný dobrých zpráv. Jen mě se nějak nafouklo břicho - nejen na podřišku, ale i na žaludku , tak nevím co to je. Je to dost nepříjemný, přijde mi, jak kdyby mě někdo nafouknul plynem, ale větry nemám :frowning2:
9. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Lend,díky. Fotka je v albu. :wink:
9. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
Jééé, ty máš takovou pěknou pravidelně kulatou dutinku :grinning: Ta fazolka tam může trénovat na olympiádu, kolik tam má místa :grinning:
9. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
no,taky mi to příjde tak pravidelné, jak nafukovací balón :grinning: Asi proto je mi furt tak blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Já trubka nejdřív omylem klikla na svůj fotoblog a říkám si, jak máš podobnou fotku :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
lendaw to já mám permanentně. připadám si jak v 10 měsíci. děsím se, jak budu vypadat v létě.
9. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Lend, :grinning:
9. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Pet: mě se to dneska stalo poprvé a tak jsem z toho trochu vyplašená, nevím, jestli to není něco špatného, aby to mimi vevnitř nějak neutlačovalo :frowning2: Možná jsem jenom hodně zavodněná, ale zase tolik jsem toho dneska nevypila.
9. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Faf: k tomu kafíčku - rozhodně není doporučováno kvůli kofeinu, ale příležitostně neuškodí. KOpíruji co jsem našla na www.porodnice.cz :" Běžné pití kávy tlak dlouhodobě snižuje ( tzv. diuretický účinek = časté čůrání, "odvodnění" , ztráta sodíku, vody = pokles tlaku ) , teprve hodně časté pití kávy tlak "fixuje" na vyšší úrovni. To v těhotenství není vhodné, více jak cca 1 silná káva denně zvyšuje riziko rozvoje růstového zaostávání plodu až cca 3x, v kombinaci s kouřením až 5x."
9. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Tak to jsi našla pro Faf pěkně. Já jsem byla kafař,ale posledních 14dní nemůžu o kávě ani slyšet..a když si kolegyně v práci uvaří kafe,tak já otvírám okno :confounded: .Teď si jdu pro zázvorové lízátko,tak doufám,že mi pomůže. :confused:
9. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
Je tak to s tou kávou je zajimavé.Já jsem si dneska musela uvařit kávu sice hodně slabou a s mlíkem ale bylo strašně mdlo jako by nízký tlak , ale stéjně jsem si dvakrát srkla nechutná mi.No a jinak piju meltu- hodně to doporučují jako náhražku za kávu
9. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Moje ségra pila v těhu CARO - je to nějaká náhražka kávy. Já měla vzorek v propagačním těhu kufříku, co jsem vyfásla na poradně. Ale nemám tušení jak to chutná, já jsem čajíčkář.
9. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.