• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@nadja73 no on se pak nechal malý ukecat ale celý den trošku klidnější asi ví že zítra jdeme do porodnice na kontrolu tak už nacvičuje klid.Je fakt že se teď ty poslední dva tři dny co nás pustili mrskal jako ryba na suchu.Tak je asi utahaný :sweat_smile: A pupík už jsem byla změřit a máme 116cm a 14kg navrch.A odhad malého nám dělali 3,1-3,3kg což je v pohodě.Potom co mě všichni strašili jsem myslela že nám řeknou víc jak 3,5kg :rolling_eyes: :grinning: V porodce jsem koukala na mimísky a mi nepřišel takový rozdíl mezi mimi co mělo3,3 a co mělo 3.9.Pod 3kg už určitě ale takhle mi fakt nepřišli nějak moc velcí-a jak řekla jedna maminka jinak se mi to bude zdát až ho budu tlačit ven :sweat_smile:
15. lis 2010 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky,tak zatím žádná nic? :confused:
U nás malý posun na 0,5cm čípek..takže takový normální vývoj. Na ozvách opět 3/4 hodiny...opět jsem si pěkně pospaly..ale to mě nepřekvapuje. Další poradnu mám opět v pondělí tj. 22. a to už mám 2 dny po termínu...prý mě nechají přenášet nejdéle do 30.listopadu,ale dr. říkala,že to vidí,že porodím do té doby sama normálně....tak uvidíme. Dneska mi ještě brali kontrolní odběr krve na ty moje protilátky,tak si mám zítra zavolat na výsledky.
Už aby se snad raději něco dělo, i když dneska nemám moc sil. Vstávala jsem před šestou,pak poradna,vyřizování ve městě,pak jsem byla v práci pro penízky a další práci...odpoledne nějaká ta práce doma u PC no a pak jsem ještě stihla procházku se sousedkou s kočárkem...takže se dneska těším,až si lehnu...a k tomu mě trochu škrábe v krku...takže doufám,že dneska nerodím... :sweat_smile: :confused:
15. lis 2010 v 19:50  • Odpověz
já mám nahoře furt jen ty 3 kilíčka...tak jsem zvědavá kolik Evik bude vážit...no má povolené do těch tří kil... :wink: :zipper_mouth: :grinning:
15. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@lillyzelvicka nase mala se ted posledni 2 dny taky mrska, az ji musim klidnit. vsude pisou, ze v 9. mesici, jak ma mimi malo mista, tak jsou ty pohyby jemnejsi, ale u nas to teda neplati :grinning: ja sjem trochu hysterka, takze jakmile se trochu dyl nehejbe, tak plasim a fakt jsem vdecna za to poslouhatko. Takze Tvoje mimi bude mit pri porodu 3,5 kila, vid? :wink: idealni vaha pro miminko :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:54  • Odpověz
@nadja73 my budeme rodit asi takové "králíčky" teda DOUFÁM,abych se nepletla... :confused:
15. lis 2010 v 19:55  • Odpověz
@marlin3 hezkej denni porgram. ja mam monitor ve stredu. Ty jo, do 30.listopadu? to ja doufam, ze i ja to budu mit za sebou. :slight_smile: 3 kila nahore jsou super, ale jak jsem psala na zacatku tehuleni, tak me malem dr. vykostila, ze nepribiram, takze ted mam 10 kilo nahore a jsem spokojena. :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:59  • Odpověz
@marlin3 jo jo, budeme mit krasne drobne holcicky :slight_smile: :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz
@nadja73 tak tak... :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@marlin3 kdyby to preci jen u tebe prislo driv, tak good luck :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@nadja73 děkuji i tobě to samé... :wink:
15. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz
@mercedesse Ahojda Merc, tak jak se cítíš???Čekám každým dnem sms:slight_smile:)
16. lis 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahojky,
konečně mám výsledky plodovky.Je to v pořádku!!!!!!!!Čekáme zdravého kluka!!!!!!!!!!
16. lis 2010 v 15:14  • Odpověz
@jindruna gartulka ke krásným výsledkům :dizzy_face:
16. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@jindruna to je výborné! Gratuluji! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2010 v 16:12  • Odpověz
@jindruna moc gratuluju :wink: :wink:

Tak jinak máme po kontrole museli jsme davkrát absolvovat ktg malý měl vysoký tep.No a mám pravidelné kontrakce takže mě poučili a kdyby se to zrychlovalo přijet dřív kvůli rychlým porodům v rodině.Dobrý je že mě vlastně nic nebolí občas to pocítím lehkou křečí jinak bolesti jako bych měla dostat menzes :slight_smile:
16. lis 2010 v 17:28  • Odpověz
Holky děkuju. :grinning: :grinning: :grinning:
@lillyzelvicka držím palečky,aby se to rozjelo v rychlý porod. :wink:
16. lis 2010 v 18:33  • Odpověz
16. lis 2010 v 18:55  • Odpověz
@jindruna :Velikánská gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
@jindruna obr gratulka, mám z vás hroznou radost.

Jinak u nás dneska ten kontrolní monitor naprosto v pořádku a možná, že už se pomaličku začíná něco dít, protože dneska tep teda normoš, ale činnost dělohy skákala mezi 60-80, což je velkej posun z minulejch 25 max. Prohlídku mám až v pátek, tak uvidíme. Hlavně, že je malej v pořádku.

@lillyzelvicka tak moc držím palce, ať je to brzo a je to rychlý. Jo ale to předbíhání se mi moc nelíbí :angry: :grinning:
16. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz
@mercedesse já se snažím držet řadu :grinning: ale malý už chce asi ven uvidíme no, třeba budeš zítra psát že už jsi 1+1 :wink: :grinning:
16. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
teda holky, vy jedete :slight_smile:
@lillyzelvicka kolik mel maly tep? ja jsem si dneska poslouchala andrejcino srdicko a spocitala jsem to na 140, tak snad je to dobry. ja jdu ziitra na monitor, tak jsem zvedava, kolik mi nameri i cinnost delohy. pri kazde kontrole mi rikaji, ze to bude brzo, ale zatim se vuuuuuuuuuuuuuuubec nic nedeje. jediny neduh, ktery mam posledni 2 tydny je skriply sedaci nerv na prave pulce, ktery vystreluje az do nohy, strasna bolest :angry:
@mercedesse tak oboum preju good luck, ja se budu nejspis courat :wink:
16. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz
@nadja73 no malý měl až 180 což je moc.Jinak mi tam skákali pravidelné kontrakce a nevlezli se ani do toho grafu a porod.asistentka se na mě koukala že jsem tak v pohodě,Mamka ji vysvětlia že měla rychlé porody max půl hodinky takže mě upozorňovali ať příjdu včas
16. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
@lillyzelvicka aha, tak 180 je teda dost a to jsi mela i pred tim takhle vysoky tep? mne, covzdycky meril dr tlukot srdicka, tak vzdycky byl kolem 130-140. btw. taky nejak nechapu, jak vsude pisou, ze mimino ma v 9. mesiici v brise malo mista, ze ty pohyby se sotva citi. to nase cacorka me posledni dny tak zkopava, az jserm ji dneska musela klidnit, jak to bolelo.
16. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
@nadja73 ne jinak mám 120-160 no a s tím místem nevím taky mi příjde že se mele ze všeho nejvíc a bolí to teda pěkně :wink:
16. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lillyzelvicka vid? nejak to tem knizkam moc nevychazi :slight_smile: mne jeste nekoolikrat denne a dost pekelne mala kope do cipku a to se teda pekne kroutim. jedine co na to pomuze je si lehnout na bok, ale kdyz sedim, to je strasny :confounded: CS jsem mela minulou stredu 6, tak jsem zvedava, jak to bude dal pokracovat.
16. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
@nadja73 @lillyzelvicka no mě taky nepřipadá, že by se náš mladej v pohybu nějak omezoval, spíš mám pocit, že už se fakt prokope bokem ven. Jako úbytek pohybů žádnej a řádil např. včera celej den. Jinak mi máme srdíčko vždycky tak 150 takže normoš.

Já už jsem napnutá jak kšandy, všichni se dohadujou kdy porodím a většina se dohodla že dneska. Tak takovou radost jim asi neudělám. Hlavně, kdo by to celej život od mýho táty poslouchal. To by bylo pořád Já to věděl, já to říkal. Tak má smůlu. Kámoška a Michal mi předpovídaj neděli. To je i celkem pravděpodobný, protože bude úplněk a to se prej chce mimískům ven. Jen aby to ten náš věděl. :grinning:
17. lis 2010 v 10:14  • Odpověz
@mercedesse tak to máte pěkný tep.Mi příjde že to břicho každou chvilku praskne mám ho odpoledne už citlivé i na dotek.A k tomu porodu no já fakt nevím věřím PA ta má zkušenosti , ale já jsem si včera večer zabalila-dobalila tašku a v noci klid možná trošku záda a teď taky pohoda sem tam trošku nějaká křeč ale nic moc.Takže to na dnešek nevidím, ale tajně doufám že do konce týdne by to mohlo být.Na prd je že manža má od pátku do neděle na inventurách což je krapet komplikované.Já budu u našich , ale víte jak to je doma je doma. :slight_smile: Tak uvidíme která z nás se bude hlásit jako první mamina:slight_smile:
17. lis 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka Já mám radost, že jsme nerodili v pondělí a v úterý a dneska už Michalovi šéfové odjeli, tak snad už bude trochu klid, jako práce má pořád dost, ale už to není tak hektický.
Že by si to ten tvůj mrňousek zase rozmislel? :grinning: Já mám pocit, že mě určitě předběhnete s nadjou obě. Hlavně už to máme stejně za pár všechny a miminka určitě vevnitř nezůstanou, tak jen vydržet.
17. lis 2010 v 10:46  • Odpověz
@mercedesse no já myslím že je to jedno kdy půjdou ven stéjně musí tak jako tak.Malý se tam hezky hemží no.Snad se to rozjede byla bych nejraději kdyby jsem to stihla ještě před inventurama.Ať jsem v klidu a manža tyky:slight_smile:
17. lis 2010 v 10:59  • Odpověz
@mercedesse tý jo, činnosti dělohy 60-80! TO jsem neměla ani po druhý vyvolávačce :sweat_smile: Já mšla max 40 :sweat_smile:
@nadja73 140 tep je úplně vzorový :wink:
@lillyzelvicka to už může teda vypuknout každým dnem :slight_smile:

17. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.