• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
@lendaw už aby to bylo:slight_smile:
holky taky u vás prší nebo pršelo?Mi tady k tomu máme ještě inverzi od Ostravy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
@lendaw no ale stejně to prej nic moc nevypovídá, jako jestli už to bude nebo ne. Stejně z těch doktorů nakonec vždycky vypadne, že to nikdo nepozná, kdy to bude. Prej by se to jako mohlo chystat, ale na kdy to nevědí. Včera jsme chtěli vyhánět a nakonec z toho zase nějak sešlo. :sweat_smile: Malej kopal jak vzteklej, mě se chtělo pořád čůrat a pak už nebyla nálada. Nějak je to s tím sexem čím dál tím složitější.

@lillyzelvicka tady je teda pěkně hnusně, ale zatím neprší, včera celej den tak hnusně mrholilo, dneska je jen zataženo. Já chci sluníčko :frowning2: Chce se mi z toho počasí děsně spát.
17. lis 2010 v 11:26  • Odpověz
@mercedesse jo jo sluníčko to by s emi líbilo takhle byčlověk jen spal.Já jsem taky manžu přemlouvala ať se s náma jde ráno muchlovat ale on nechce:frowning2: a já myslím že podle toho jak se cítím by se to krásně rozjelo no snad ho přemluvím po obědě.Děsím se toho že bych ho musela odvolávat z inventur byl by nervozní a i trošku protivný že není na inventurách a mamka ta by plašila. :sweat_smile:
17. lis 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka no já to taky prubnu odpoledne, když je zlato vyjímečně doma, možná bude víc energie než večer. Ale co si budem povídat, nějak se nám to v poslední době vždycky zvrtne v komedii. Mě chytaj křeče, pak mě kopne, pak nemůžu dejchat, převalit se to ani nemluvím. No zkusíme to, ale obávám se, že sex jako takovej bude až po šestinedělí. :grinning:
17. lis 2010 v 11:34  • Odpověz
@mercedesse no jsem na tom stéjně, on to není sex jako takový spíš je to fakt sranda a je to pro povzbuzení porodu.U mě to vždycky na den vyvolá takové kontrakce že je to mazec.A kdybych manžu fakt přemluvila a vyšlo to byla bych moc ráda už se na malého tak těším nemůžu se ho dočkat:slight_smile:
17. lis 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
No tak u mě to nevyvolává nic, akorát tak záchvat smíchu, ale co kdyby náhodou, že.
Stejně je to mazec, jak už se tu všechny těšíme, až porodíme. Já zrovna vzpomínala, jak jsem na začátku na právítku zkoumala centimetry, jak mimi roste, jak jsem se bála, aby byl v pořádku velkej utz, začátky nakupování a tak a teď se modlíme abysme už porodily, stejně je to krásný, i když ten poslední měsíc náročný, ale buďme rády, že jsme se dostaly až sem :wink:
17. lis 2010 v 11:42  • Odpověz
@mercedesse je to naprosto úžasné.Fak t nejdřím jsme se těšili kdy se nám zadaří pak člověk sleduje a prosí aby bylo všechno v pořádku a miminka nám rostou a sílí nakupujeme zařizujeme těšíme se a teď ten poslední měsíc už se těšíme aby už byl porod za náma a mi měly malé u sebe:slight_smile: Stéjně je to neskutečný zázrak :wink: pořád nad tím uvažuju jak to má ta příroda zařízené tak dokonale a úchvatné.
No snad manžu přesvědčím ale on má čím dál tím větší strach aby nám něco neudělal :sweat_smile:
17. lis 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka tak to ho u nás ještě nechytlo a to nepomůže ani když mu vysvětlíš, že na mimi nedošáhne ani kdyby chtěl a že je chráněný několika vrstvama?
Jinak u nás totálně po náladě, takže i po sexu. Já si plánovala, že po dlouhý době budeme zase spolu aspoň jedno odpoledne a brouk už si zase vymyslel spoustu práce, takže s prominutím hovno. Já už jsem fakt naštvaná. Minule jsem probrečela večer, že spolu nikam nechodíme, nic nepodnikáme, jen na něj čekám doma jako kráva a on to celý zase vůbec nepochopil. Je možný, že je tak tupej. Já přece potřebuju trošku taky žít a ne jen vařit a uklízet a čekat. Holky já mám takovej vztek. Já chápu, že většinou má hrozně moc práce, ale dneska si ten čas na mě udělat fakt mohl. No nic jdu se vybrečet, třeba z něj začnu i rodit. :unamused:
17. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahoj holky, tak mame po prvnim monitoru a sestra rikala, ze mame hodne miminko :slight_smile: zadny problem s natacenim. tep se pohyboval mezi 120 az 160, kdyz se chrula, tak to vyskocilo na tech 160 , ale cinnost delohy nevim. je to ta spodni krivka? jestli jo, tak ta byla takova prizemni, ze podle toho bych asi rodila az na vanoce :sunglasses: jinak ja potrebuju rodit nejdriv pristi utery, protoze v patek mam depilaci nohou a v pondeli kadernici, tak abych se Andrejce libila :slight_smile:
17. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz
@mercedesse tak nejdriv jsem se malem potrhala smichy pri popisovani vaseho sexu -nesexu a ted koukam, jak mas spatnou naladu. me na to manzel vzdycky rekne: no jo, hormony. holky, jeste chvili vydrzme a budeme mit uplne jine starosti :wink:
17. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz

marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 - -chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - PP 24.11.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 18.11-porodnice
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
pets............40 let.............21.září 2010 Terezka 2350g a 46cm
eliska_v...... 21 let ..........28.září 2010 Dalibor 4230g a 52cm
zlababa07 ..30 let ... .....13.listopadu 2010 Michal 3170 g a 50 cm

*PP-Poradna v Porodnici
17. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz
@mercedesse no já mu to vysvětluju pokaždé ale hold chlap je tvrdohlávý jako mezek :wink:
A s tím plánováním odpoledne jsem dopadla prakticky stéjně.Manža mi tu spal tak já jsem uklízela kytky čistila akvárko prostě cokoliv ať se hýbu a nějak donutím spodek k akci.Už vymíšlím že půjdu povitírat a uklidit komplet kuchyň.Myslela jsem že půjdeme alespoň na procházku, ale je tam prý hnusně na procházku :angry: Ale já půjdu klidně sama.Už mě pobolívají záda tak by mi procházka bodla.Tak na to prĎ já vím ty hormony nám ještě pomůžou že jsme z toho víc vytočené.A ti chlapy nám to neulehčujou :rolling_eyes:
Tak se drž třeba ho k něčemu přesvědčíš. :wink:

@nadja73 no já jdu v neděli ke kadeřnici , ale byla bych raději aby byl malý do neděle venku :grinning:
Jo a malá úprava:slight_smile:
marlin3......28 let ... (MA 1/09,MA 9/09) .....//13.3.2010 ..TP 20.11.2010 -holčička
mercedesse.26 let .... (SP 11/09)..............//14.3.2010 ....TP 24.11.2010 - chlapeček
lillyzelvicka.........25 let....(MA 12/09)...........//21.3.2010 .....TP 26.11.2010 -PP23.11 -chlapeček
nadja73........ 37 let ....(MA 12/09) .........// 23.3.2010......TP 29.11.2010 - PP 24.11.-holčička
faflina.......... 28 let ..... (MA 10/09)..........//29.3.2010........TP 7.12.2010....KO 18.11-porodnice
lusye................27 let........(MA 1/10) ...........//26.3.2010 ......TP 9.12.2010.

Mamulky
LendaW.....32 let ...........13.září 2010 Bětuška 3490g a 49cm
pets............40 let.............21.září 2010 Terezka 2350g a 46cm
eliska_v...... 21 let ..........28.září 2010 Dalibor 4230g a 52cm
zlababa07 ..30 let ... .....13.listopadu 2010 Michal 3170 g a 50 cm

*PP-Poradna v Porodnici
17. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
No vztek mě trošku přešel, ale stejně mě to štve. Někdy mi příjde, že co neřekneš chlapovi přímo, to prostě nepochopí a když mu to řekneš, tak vlastně taky ne. :unamused:
A kde máme vůbec Marlin nerodí nám náhodou?
17. lis 2010 v 16:13  • Odpověz
@mercedesse tak ten dojem mám taky a kolikrát když mu to člověk řekne přímo tak se mu buď nechce nebo z principu ne :rolling_eyes: A marlin tu není no možná že už to má holka za sebou :wink:
17. lis 2010 v 17:02  • Odpověz
@lillyzelvicka @mercedesse ty hormony ke konci jsou masakr a když se k tomu přidá nechápavý chlap tak je to vražedná kombinace. ¨já jsem byla dokonce několikrát i pozdě v noci na procházce, prože jsem prostě potřebovala vydýchat to dusno doma. Ono je to pro ty chlapy před porodem taky dost stresující a každý z nich to řeší jinak. Jeden prací , jedem spánkem, jeden alkoholem. Holky, vydržte. Myslete na miminko, povídejte si s ním. A klidně se jděte projít samy i o půlnoci - ale mobil s sebou!
17. lis 2010 v 18:01  • Odpověz
holky,ne ne stále při tom samém...žádná změna :wink: Jen prostě není co nového psát. Jsem nějaká nachlazená...bolí mě v krku a tak,no. Takže čajíčkuju a vymýšlím,jaké léky si můžu vzít...
17. lis 2010 v 18:10  • Odpověz
@marlin3 já myslím, že můžeš oscillo, ale nejsem si jistá. Kojící to můžou, tak podle toho usuzuju, že by to mohly i těhotné. A lipový čaj s medem.
17. lis 2010 v 18:18  • Odpověz
@lendaw no asi jo no asi i chlapům to dává zabrat ale ten můj se o tom nebaví.A sex dneska taky nebude manža na sebe nenechá ani šáhnout, natož se o něco pokusit :angry: .Tak uvažuju že budu zítra bojkotovat odjezd k našim a budu doma a budu vytírat a rozpohybuju se jak to jen jde.Zas ale potřebuju zítra koupit dárek pro manžu, mají ho za dobrou cenu a potřebuju k tomu auto a to je další problém to mi manža taky nechce půjčit ze strachu-asi čtrnáct dní co jsem přestala jezdit kvůli pohybům malého když řídím :rolling_eyes:
17. lis 2010 v 18:59  • Odpověz
@lillyzelvicka já se chtěla před porodem rozvádět. Ten můj se o tom se mnou taky nebavil, řešil to po svém a já byla na prášky. Ono jim vůbec nedochází, že to není o nich, ale o tý budoucí mamince, která víc než kdy předtím potřebuje podpořit, utěšit, slyšet že to všechno zvládne a že miminko bude zdravý a nejkrásnější na světě. Tohle chlapa nikdy nenapadne a když mu to řeknete, tak vám řekne, že s váma ty hormony teda už cloumaj nějak moc. Chce ti soustředit se jen na sebe a miminko, jinak to nejde.
17. lis 2010 v 19:04  • Odpověz
@lendaw přesně a když jsem mu řekla ať mi pomůže sexem že se to urychlí a já nebudu stresovat o víkendu když bude v práci tak mi řekl dyť malý má dost času tak to vydrží :confounded: A já no dík tak já se tu pak budu postupně tři dny kroutit a pak to na mě příjde a on a porč by ses jako měla kroutit-nemám už sílu mu to vysvětlovat.A stačilo by kdyby udělal dobře mi i sobě :rolling_eyes:
17. lis 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
No on ten náš spor o volnej čas je hodně vleklej. Chci se kvůli tomu rozcházet několikrát ročně a pak mi vždycky dojde, že tak skvělýho chlapa bych těžko někde hledala. Já jen občas to potřebuju vyventilovat a pak je zas na půl roku pokoj. Je fakt, že teď ten problém řeším podruhý po krátký době, ale to je fakt asi hormonama. A já jsem ten typ, co ho potřebuje u sebe a tulit se a tak a když to nemám, tak jsem vzteklá. No děs. Ale to bude zas dobrý. Prostě jen nervozita před porodem. Tak doufám, že se brzo dočkám, jinak ho v afektu zabiju a malej nebude mít tatínka. :angry: :grinning:
17. lis 2010 v 19:13  • Odpověz
@mercedesse taky bych teď brala manžu pořád u sebe i blbé tulení hlazení prostě nějaký kontakt.Připadám si jako závislá a k tomu jako čerstvě zamilovaná-ty hormony dělají fakt divy.
17. lis 2010 v 19:16  • Odpověz
Já jsem měla před porodem a vůbec ten poslední měsíc šílený stavy, nějaký předporodní deprese. Kam se hrabe laktační psychoza. Dokonce jsem našla na internetu, že předporodní deprese bývají horší než ty poporodní. Po porodu se mi nějaké výkyvy nálad obloukem vyhnuly. Celé šestinedělí jsem byla abnormálně klidná, jak pod sedativama :grinning:
17. lis 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak to počasí mě zabije, jestli nevyleze sluníčko, tak usnu a už se nikdy neprobudím. Nejsem vůbec schopná fungovat. A to jsme ještě měli takovou blbou noc. Brouk se asi v jednu vzbudil a dostal tak šílenou zimnici, že jsme ho balila ještě do jedný deky, spal ve flanelový košili a v teplejch ponožkách a pořád se klepal jak drahej pes. Horečku ale podle mě neměl tak vysokou, jako teplotu zvýšenou asi jo, ale že by se musel tak klepat. Tak zbaštil Ibalgin a do rána dobrý, šel do práce. Ale úplně v pohodě není. Bojím se abych to nechytla. To by teď asi nebylo dobrý. Tak snad mám tělo teď tak odolný, že se mi to vyhne. Někdy je to fakt s chlapama horší, než s malejma dětma. Za chvíli přijede domů, tak ho naženu do postele a ať se kouká vyležet. Takhle by k porodu nemohl.
18. lis 2010 v 10:38  • Odpověz
@mercedesse tak preju, at se manzel z toho brzo dostane a ty to hlavne nechytis.
ja mela dneska taky blby rano. celou noc jsem se prevalovala a jak porad pro jistotu lezim na levym boku, tak tuhle noc jsem se kroutila z boku na bok, protoze me strasne bolel levy bok a leve koleno, tak jsem parkrat usnula na pravem a rano jsem mela vycitky, jestli jsem ji neublizila. jelikoz se rano vubec nehejbala, tak jsem si ji poslechla tim nasim poslouchatkem, ale nemohla jsem najit srdicko :frowning2: strasne jsem zacala panikarit a brecet, ze jsem ji tim mym prevalovanim ......., ale nakonec jsem srdicko nasla, ale bylo slabe slyset. holka nase se pretocila prdelkou k pupiku a tak ji nebylo moc slyset. az asi pred hodinou jsem ji zacala poradne citit, tak jsem se uklidnila, ale reknu vam, ze mam nervy na pochodu :pensive: uz aby byla venku, i kdyz mam z porodu strach, neb strasne blbe snasim bolest, ale at uz ji mam u sebe. tyhle posledni dny budou nejdelsi.
18. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
@nadja73 jejda nadi nepanikař, ležením jí fakt ublížit nemůžeš. Já spím většinou na pravým boku. A náš prcek má taky od rána línou, protože je prostě hnusně a to on se mrskat nebude. Tak do mě vždycky jen tak šťouchne a jde zase spát. Buď v klídku a užívej poslední dny s miminkem v bříšku. Já teď kráva četla diskuzi o porodech a to mě teprve chytla panika. Tak to jdu zahnat ke sporáku. Mám sice vařeno, ale musím osmahnout houskový kostičky do polívky. No a pak to vidím, že to zaspím. :grinning:
18. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
@mercedesse taky si pudju radsi lehnout, ja vim, moc se pozoruju, ale ja proste jinak nemuzu. ted nase mala 3 dny skoro v kuse kopala, az jsem si rikala, jestli to je normalni a dneska ma linejsi den. kazdy objektivne rekne, ze to je normalni, ale ja jsem proste magor.
18. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
@nadja73 nejsi magor, jen se o Andrejku bojíš, ale nic se nemá přehánět a takhle by ses z toho zbláznila. Vyspi se a věř jí, ona je šikovná a už brzo bude s tebou. Bude to to nejhezčí a nejzdravější mimi, teda až po tom mým samozřejmě :grinning:
18. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
@mercedesse tak o tom zadna :wink: :slight_smile:

18. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz
ahoj holky,tak pořád nikdo nic? :confused:

@nadja73 neboj se...Andrejka tě ještě pořádně "nakopne" uvidíš...a taky souhlasím s Merc,že ležením na pravém boku se nic nestane..Já spím jak chci (kromě na břichu,to celkem nejde.. :grinning:)ale jestli to je levý nebo pravý bok,nebo záda...to je mi úplně jedno...a když to Evikovi nevyhovuje,tak se probudím,protože mě bolí břicho ...a změním polohu. Tak neboj a spi jak chceš. Jo a taky se těšíte,jak budete zase moct spát na břichu? Já teda fakt jo. :dizzy_face:
Včera mi odešla hlen.zátka...nebyla jsem si jistá,protože to bylo čiré né narůžovělé...aĺe dneska jsem se bavila s kamarádkou-bývalou porodní asistentkou a ta mi říkala,že není nutné,aby byla načervenalá...
Jinak v krku mě stále pěkně bolí a pálí,takže beru paraleny a neoangin a piju nekonečně moc čajů....tak se modlím,aby mě to přešlo než začnu rodit...abych měla dost sil.. :unamused: Je to nepříjemné,no..
18. lis 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.