• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
autor
@marlin3 další marod, to nám to jde. Mě začala pekelně bolet hlava, ale snad je to tím počasím. A s tou zátkou, to už se to opravdu blíží. Já si nejsem jistá, ale u mě to ono asi ještě nebylo. Sice jsem měla trochu hlenovitej výtok, ale jen malinko, tak si myslím, že by toho muselo bejt víc. No někomu to neodejde předem vůbec. Teď koukám, že už máš v sobotu termín, tak to by bylo hezký, kdyby se mimi trefilo. :wink: Já nevím, proč já se pořád upínám k tý neděli a k úplňku, to zas budu pěkně nasra..á až to nedopadne. :grinning:
18. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@mercedesse no,taky si tak myslím na tu neděli...úplněk je úplněk... :wink:
18. lis 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahojky jen zdravím pořád 2v1 i když něco pociťuju :slight_smile: jsem utahaná jdu spinkat
18. lis 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
@lillyzelvicka ty nás teda napínáš. Tak se hezky vyhajej a doufám, že už brzo budou nějaký novinky :wink:
18. lis 2010 v 17:17  • Odpověz
@mercedesse jejda já už bych to fakt moc brala jsem šíleně utahaná a uposlíčkovaná :rolling_eyes: :slight_smile:
18. lis 2010 v 18:16  • Odpověz
Holky, ten úplněk by mohl zabrat :wink: :slight_smile:
Jo a to spaní na tom či onom boku - já se kolikrát probudila a ležela jsem skoro na břiše:grinning: Takže nějaké boky jsem vůbec neřešila. A neskutečně jsem se těšila, jak si budu po porodu zase na břiše lebedit - ALE nedošlo mi, že se nalejou prsa a ležení na břiše nebude extra pohodlný :frowning2:Jako dá se to, ale není to ono :frowning2:
18. lis 2010 v 19:00  • Odpověz
@marlin3 no, ja jsem prave cetla, ze se ma spat na levem boku, ze pri lezenim na pravem boku se zabranuje prisunu kysliku miminku. tak jsem se toho chytla a cele tehotenstvi spim na tom levem, ale ted ke konci to bohuzel uz nejde. ty muzes spat na zadech? to me neskutecne boli a i kdyz me manzel maze bricho, tak musim byt v sede, ani v polosede to nejde. jooooooooooo, na lezeni na brise se taaaaaaaaaaak tesim. btw. na predporodnim kurzu nam PA rikala, ze po prirozenem porodu se ma lezet na brise, aby se zavinula deloha. ma se dat treba polstar pod bricho, aby se neutlacovaly prsa kvuli kojeni.
jak se pozna ta hlenova zatka? ja mam cele tehotenstvi mazlavy vytok a tak si nejsem jista, jestli to poznam.
18. lis 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojky holky dneska jsem byla na KO a nic, já snad budu vážně těhotná až do vánoc. No akorád teda mi řekli, že nevylučují spontální porod, ale radči si mám nechat u obvodní uděla předoperační vyšetření, no. NTakže eventuelně i císař. Kdy že je ten úplněk? Já chci už rodit, tak budu třeba skákat a vytírat atd....
18. lis 2010 v 19:57  • Odpověz
teda holky, to tu vypada jako na startovni care, kdo driv.......:slight_smile:
18. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz
@nadja73 tak 3 2 1 START ....tak kdo teda? :grinning:
18. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz
@faflina vzdyt uz mas dlouho po cisari, tak proc bys mela radsi pocitat s cisarem?
18. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz
@nadja73 ta hlen.zátka...no takové kousky hlenu,takový "rosol" nebo jak to mám popsat.. :confused:
18. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
@marlin3 no, ja musim vydrzet do 28.11. manzel rekl, ze budu rodit 28.11. (nikdo nevi proc) a pres to vlak nejede. jediny, kdo by andrejku uz chtel mit na brise a ne v brise jsem ja :slight_smile: :dizzy_face: tak ja vam teda davam vsem prednost :sunglasses: :slight_smile: manzel musi mit pravdu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz
@marlin3 hmmmmm, tak ta mi odchazi cele tehotenstvi :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@nadja73 manžel se musí poslouchat...tak tak... :grinning: né,i tak by to bylo za pár...
18. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
@marlin3 to jo, ale tech 10 dni bude pro me jak cele tehuleni :confounded:
18. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz
@nadja73 fakt? :confused: :wink: jako já jsem celé těhu byla taky odkázaná na intimky,ale tohle bylo jiné..takové tužší.. :sweat_smile:
18. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz
@nadja73 no právě,tím že dobíháme do cíle ... tak je každý den k termínu (nebo po) takové "nudné čekání" :confused:
18. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz
@marlin3 no, fakt je, ze kdyz jsem posledni mesic lezela a chodila doma na ostro jen v nocni kosili, tak mi kolikrat ten vytok tekl po noze, ale kdyz si vezmu intimku, tak to tolik neni videt. furt k tomu cucham a vzdycky je to nastesti bez barvy a bez zapachu, takze ok. kdyz ta hlenova zatka bude trochu zabarvena, tak to doufam poznam, ale ono je to ve finale stejne fuk, ne? jestli prijdou kontrakce, tak je sumak, jestli odesla nebo odesla hlenova zatka, no ne?
18. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz
@nadja73 n to nevím, ale říkal že nyvylučuje normál porod, ale radči chtějí to předoperační vyšetření..... Taže to vypadá, že zkusí normálka a jak to nepůjde tak mě kuchnou.....No ale kdybych si mohla vybrat, tak jdu pod kudlu!!
18. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
@nadja73 přesně tak,to stejně nic neznamená...takže to je putna. :wink:
18. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
@faflina ty to mas dobry, aspon vis, do ceho jdes.....to pro nas ostatni ....... :confused:
18. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz
@faflina taky bych asi raději pod kudličku... :sweat_smile:
18. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz
no, ja v tomhle ani nevim, co vlastne chci, jen to, aby to bylo rychly a neskacela jsem se bolesti :sunglasses:
18. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
tak já měla dneska dojem že ze mě vypadl takový větší kousek něčeho rosolovitého.No dávám si teď svařák ten doporučují k urychlení tak snad to klapne :wink:
18. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz
@nadja73
@marlin3 no vlastně já mělaporodní bolesti aale porod nepostupoval, takže kudla. a není to zas tak bolestivé, myslím že budu mít radči zašité břicho než zašitou pipku a sex o ničom, aspoň ze začátku. Takhle jsem v sexu furt jako panenka.
18. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz
@nadja73 máš pravdu...hlavně ať je to rychle za náma...bojim,bojim...
@lillyzelvicka tak bacha, abys to s tim svarakem neprehnala a neodvezli te misto do porodnice na zachytku :grinning: :grinning: :grinning:
@marlin3 mne se narodily v boleslavske porodnice obe netere, tak ti preju, at jsi tam take spokojena a je vsechno v pohode.
18. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
@faflina tak,vydrželo to moooc ženských,tak mi to taky zvládneme...odměna bude,tak se musíme soustředit na to. Co zbývá?
18. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.