• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze snažilek od prosince 2009 po potratu

(Zamčená)
19. května 2011 
Já už bych císaře nechtěla. Možná řeknete, jo, ona nezažila přirozený porod, tak neví o čem mluví...ale sekci už fakt neee, obzvlášť po vyvolávačce. Ono těch problémů potom....to za to nestojí. KOntakt s dítětem po sekci je minimální (já dostala Bětušku k sobě až za 2 dny!), přiložení k prsu až po 8 hodinách a s nulovým úspěchem, laktace neskutečně opožděná...nemluvě o pooperačních problémech, dlouhém pobytu v nemocnici....prostě už ne.
18. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
@nadja73 byly jsme se minulý týden podívat na ty boxy a vypadá to fakt pěkně,je to hodně soukromé..to je fajn. :wink:
Ještě chytnout dobrého doktora a sestřičky .... o tom to je taky,že?
18. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz
@lendaw není to fakt jednoduché...je to prostě operace,která má taky svoje. Já si to zatím jen tak nějak představuju,...ty máš už zkušenost...tak můžeš srovnávat. :wink: Stejně nerozhodneme o tom,jak to bude...musíme se hold podřídit...a já budu poslušný "pacient" fakt... :wink:
18. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
@lendaw mluvis mi z duse,kvuli temhle komplikacim bych se cisari chtela taky vyhnout, ale kdyz to jinak nepujde, tak se neda nic delat.
18. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
@marlin3 mojim neterim je uz 13 a 8 let, takze od te doby se to tam zmenilo, nehlede na to, ze jsem videla jen pokoje a ne saly, ale verim, ze i s dr. a sestrama budes spokojena.
18. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz
@nadja73 no nějaké dobré i špatné zkušenosti mám...tak uvidíme jak to bude tentokrát... :confused:
18. lis 2010 ve 20:37  • Odpověz
@marlin3 tak to je asi vsude a vzdycky, tak hlavne, at uz jsou jen ty dobre,........
18. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz
@nadja73 musí...věřím tomu...Vám přeju,ať jste taky spokojeni.. :dizzy_face:
18. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz
Tak holky dobrou,jdu si lehnout... Martin má dneska poslední noční,tak doufám,že to přečkám v klidu...mějte se :wink:
18. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz
@marlin3 tak dobrou, ja se jdu soustredit na Ordinaci :wink:
18. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky, pamatujete jeste na tu dobu, kdy jsme vymysleli pojicky pro ty nase prdolky? tak ja jsem se konecne dneska dokopala Andrejcin pokojicek vyfotit a hodila jsem to do alba. Myslim, ze se nam to hodne povedlo :slight_smile:
19. lis 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj těhulky,
zrovna jdu dát Nadi pochvalu za nádherný pokojíček - zahlídla jsem tvou fotku na titulní straně :wink:
fakt nádherný jak z nějakýho katalogu :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:04  • Odpověz
@nadja73 ne dala jsem si jen trošku a hezky jsem pak nemohla usnout.A teď mi tam malý bozchá hlavičkou jako datel do spodku.Tak ho teď zase přesvědčuju že musí vydržet do pondělka když jsme teď bez taťky:slight_smile:Holky držte se máme už to za pár a pak budeme mít ty naše zlatíčka u sebe :wink: :grinning:
19. lis 2010 v 09:06  • Odpověz
@radusv diky, radu, mam sikovneho manzela. ja dala inspiraci a on zrealizoval :slight_smile:
19. lis 2010 v 09:08  • Odpověz
Nadi tak to jste opravdu šikulové :wink:
19. lis 2010 v 09:10  • Odpověz
@lillyzelvicka to ja jsem si dala minuly patek 2 loky sektu, protoze mel manzel narozeniny a pak jsme spaly s tou nasi cacorkou celou noc, asi jsem ji opila :grinning: za celych jejich 9 mesicu nemela ani kapku alkoholu a tak ted si rikala, co ji to mama dolu posila :grinning: a taky, kdyz ti naleha na spodek, tak je to na cipek a je to jako by tebou projelo 1000 voltu? u me to tak funguje, to se kroutim jak housenka, ale dneska rano si zase popletla smer a cpala se mi pod zebra, az jsem se musela jit projit a trochu ji posunout dolu :sunglasses: bude mit asi taky orientacni nesmysl po mammince, nevi, kterym smerem ma jit :grinning:
19. lis 2010 v 09:12  • Odpověz
@radusv to vis, je to poprve, tak si to uzivame :slight_smile: koukam na vas ve snazilkach a je videt, ze uz to mate v rukou a to by v tom byl cert, abyste do konce roku nenahlasily dalsi // !!!!! drzim vsech 8 palcu i za Andrejku :dizzy_face:
19. lis 2010 v 09:15  • Odpověz
@nadja73 Nadi já zase nakukuju k vám :grinning: vedle jsem psala, že na vás teď myslím každý den jak se vám to blíží :wink:
no poprskaný jsme už x krát tak snad se zadaří děkujeme :wink:
jojo už jsme zdatné měřičky, já mám pocit, že už měřím hodně dlouho a ne teprve 3 týden - ráno už to zvládám se zavřenýma očima :grinning:
19. lis 2010 v 09:20  • Odpověz
@radusv jasne, to mereni je nakonec to nejmensi :wink: jak jsem vam psala, hlavne zjistit, jestli ovulujete a pak do toho busit, co se do vas vejde :sunglasses: :grinning:
19. lis 2010 v 09:26  • Odpověz
no já z toho měla nejdřív hrůzu :sweat_smile:
tak snad to bude ok a brzy se už taky dočkáme :wink:
19. lis 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky,
@nadja73 pěkný pokojíček...se má Andrejka na co těšit,teda. :slight_smile:
My jsme pokojíček zatím nedělali, máme připravené 2 postýlky..jednu v obyváku a druhou v ložnici...jestli nebudu líná,tak sem hodím taky fotku té z obyváku. Pokojíček budeme dělat tak cca za dva roky...stejně bude v patře,tak na něj nemusíme spěchat.
19. lis 2010 v 10:26  • Odpověz
Tak jsem dala fotku k sobě do alba,tak mrkněte.. :wink:
19. lis 2010 v 10:34  • Odpověz
@marlin3 u nas tam bude taky hlavne prebalovak a skrin s vecma por Andrejku, postylka bude u nas v loznici a do detskyho pokoje si mozna manzel presune z obyvaku rozkladaci dvojgauc, aby si mel kam lehnout, kdyby mala proplakala noc, tak aby se mohl do prace vyspat
19. lis 2010 v 10:48  • Odpověz
@nadja73 tak to je správný dětský pokojíček.. :grinning: Andrejka ho bude tatínkovi pronajímat... :sunglasses:
19. lis 2010 v 10:51  • Odpověz
@marlin3 jasne, proto si ten pokojicek udelal tatinek tak peknej, aby se mu tam dobre spinkalo :sunglasses: :grinning:
19. lis 2010 v 10:55  • Odpověz
@nadja73 hmmm..má rád modrou,že?
19. lis 2010 v 11:00  • Odpověz
@marlin3 maminka ma rada modrou, ale tatinek se uz prizpusobovava :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
@marlin3 btw. nemas v albu zadnou fotku pupiku :wink: taky jsem se premlouvala, jestli to mam dat do sveta a nakonec jsem to teda udelala :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
@nadja73 chystáš se koupat ve vaničce ne bo v kyblíku? My máme koupeno obojí a uvidíme,co se bude víc líbit... :dizzy_face:
19. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
@nadja73 dobrá..dám...jdu něco najít...
19. lis 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.